Afery

Nowe modyfikowane genetycznie szczepionki to biologiczna katastrofa

Nowe modyfikowane genetycznie szczepionki to biologiczna katastrofa

szczepienia zapobieganie chorobomFragment wywiadu pani Anite Petek – czy nowe, eksperymentalne szczepionki GMO są większym zagrożeniem niż te stare?

Obecnie w Polsce mamy w sprzedaży kilka szczepionek produkowanych metodą modyfikacji genetycznych. Do jednej z nich należy okryta złą sławą szczepionka na HPV. Jej tematyka była wiele razy podnoszona na mojej stronie.

Obecnie powoli wprowadza się zalecenia, by na HPV szczepić wszystkich jak leci, do 35 roku życia, także chłopców i mężczyzn. I to pomimo tego, że szczepionka ta ma udokumentowane działanie powodujące bezpłodność i zaburzenia neurologiczne.

Potem wprowadzi się zalecenia, by szczepić wszystkich, bez względu na wiek. Miałem kiedyś ciekawy komentarz na swojej stronie. Był on napisany przez kobietę, która miała udokumentowaną infekcję wirusem HPV, choć jeszcze nie raka. Lekarz zalecał oczywiście jak najszybsze szczepienie na HPV.

Pytanie tylko, po co szczepienie, gdy wirus jest już obecny w organizmie? Przecież to pod względem logiki nie ma żadnego sensu, bo szczepionka nie jest lekiem, ale czymś, co ma, oczywiście tylko w teorii, zapobiegać. Bo z tym zapobieganiem to jest naprawdę różnie.

Faktem jest, że im więcej szczepionek HPV sprzeda dany lekarz, tym większy „grant” dostanie od firm farmaceutycznych. Korupcja jak i zakopywanie swoich pomyłek dwa metry pod ziemią od dawna są wpisane w zawód lekarza. Mówi się, że: „lekarz mało zarabia, ale dużo wydaje”. W świecie, gdzie korupcja w medycynie jest całkowicie legalna, to stare, polskie przysłowie nabiera zupełnie nowego sensu.

Lekarz proponuje Ci dodatkowe szczepienie, badanie, jakiś drogi lek? Wiedz, że jak się zgodzisz, prawdopodobnie zafundujesz mu wakacje pod palmami na Malediwach – ulubionym miejscu wypoczynkowym polskich lekarzy. Taki lekarz może wspomni o Tobie raz czy dwa razy, między piciem kolejnego drinka z palemką a seksem z panią o czekoladowej skórze. Zawsze z politowaniem..

Wstęp: Jarek Kefir

Proszę o rozpowszechnienie tego materiału!

szczepienia medycyna nauka szczepienia-dzieci____________________________________________________________

Nowe szczepionki GMO to biologiczna katastrofa!

Cytuję: „W zasadzie można zacząć od założenia, że każda szczepionka, która jest nowo opracowana, od teraz i w przyszłości, zawsze będzie genetycznie zmodyfikowana – również nowa szczepionka przeciwko rakowi szyjki macicy (HPV) jest genetycznie zmodyfikowana. Tak więc, od teraz i w przyszłości szczepienia nie będą wytwarzane w żaden inny sposób..

Nasz przemysł farmaceutyczny jest zdania, że ta ​​technologia pozwala lepiej manipulować i kontrolować metody produkcji, co w rezultacie daje rzekomo “czystsze” szczepionki. Problem tej całej technologii jest taki, że nasz przemysł farmaceutyczny nie wie, co robi – nie wiemy, co dzieje się w nas i co gorsza – przemysł farmaceutyczny, a także naukowcy nie wiedzą, do czego to doprowadzi.

Szkody, które są powodowane nie będą widoczne u dzieci lub u tych z was, którzy się zaszczepili teraz, tylko jest to przekazywane do następnego pokolenia i przyszłych pokoleń. A dopiero kiedy te szkody będą dopiero tak ogromne i tak oczywiste dla nas, powrót już nie będzie możliwy, a cała ta sprawa będzie wtedy już znana jako biologiczna katastrofa.

Ten film to fragment wykładu “Szczepienia – Sens czy Nonsens” prowadzonym przez szwajcarską przeciwniczkę szczepień, szefową organizacji AEGIS – Anite Petek, która niestety zmarła dnia 06.09.2010 roku:

Źródło: http://nonx.pl/nowe-szczepionki-gmo-to-biologiczna-katastrofa/

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.