Korporacje farmaceutyczne czyli śmiertelne zagrożenie dla zdrowia ludzi. Garść informacji

Korporacje farmaceutyczne czyli śmiertelne zagrożenie dla zdrowia ludzi. Garść informacji

korporacje farmcaceutyczneKilka ciekawych informacji z dziedziny korporacji farmaceutycznych i ich przekrętów i szkodliwych leków.

1. Eli Lilli i Takeda zapłacą 9 miliardów dolarów odszkodowania za lek rujnujący zdrowie

Korporacje te ukryły, że ich lek na cukrzycę – Actos – wywołuje raka. Decyzję taką wydał sąd w Luizjanie. Oprócz 9 miliardów dolarów, koncerny mają zapłacić około 1,475 miliarda dolarów odszkodowania poszkodowanym ludziom – którzy stracili zdrowie lub swoich bliskich.

Wyrok nie jest prawomocny i oba koncerny nie wykluczają apelacji. Wcześniejszy wyrok był mniejszy i opiewał się na 6,5 miliarda dolarów.

To już kolejny przypadek, gdy światowe koncerny farmaceutyczne ukrywają ważne działania niepożądane lekarstw, a te rujnują rzeszom ludzi zdrowie. Podobnie było z lekiem Vioxx, który spowodował w samych tylko USA 50.000 zgonów, a sąd zasądził 4 miliardy dolarów odszkodowania. Stawia to pod znakiem zapytania główny fetysz tzw. „naukowych racjonalistów” jak i „sceptyków teorii spiskowych”, czyli rzetelność badań naukowych. Szczególnie badań nad lekami i szczepionkami. Czy to nie jest tak, że większość, o ile nie wszystkie z tych badań naukowych, jest fałszowana?

Więcej informacji: http://www.ekonomia.rp.pl/artykul/705493,1100350-Eli-Lilly-i-Takeda-skazane-na-9-mld-dol–kary.html

2. Donald Trump uważa, że to szczepionki są przyczyną autyzmu

Cytuję: „Donald Trump — amerykański przedsiębiorca, miliarder, najbardziej znany jako właściciel nieruchomości w USA, kierownik, założyciel CEO (chief executive officer) Trump Organization. Prowadzi również bardzo popularny w USA show — The Apprentice. Jest posiadaczem jednych z najbardziej prestiżowych nieruchomości w Chicago i Nowym Jorku: hoteli, biurowców, kasyn i apartamentowców. Z ramienia stworzonej przez siebie Trump Organization zarządza ponad 100 firmami. Posiada liczne hotele, restauracje oraz kasyna na całym świecie. Ponadto wśród zarządzanych przez niego nieruchomości znajduje się Trump University, prywatny uniwersytet o charakterze ekonomicznym. Znajduje się na liście najbogatszych ludzi na świecie magazynu Forbes.

Treść całej relacji: Treść nie całej relacji:

X: …..tymczasem, Donaldzie, mamy Dzień Świadomości Autyzmu. W ostatnim tygodniu wyszły na jaw fakty, mówiące, że znacząco wzrosła liczba osób, u których rozpoznano autyzm. Myślałeś o tym?

Donald Trump: Przez lata byłem z tym mocno powiązany, mam świetnych przyjaciół, Boba i Suzanne Wright. Bob w przeszłości był przewodniczącym NBC, jak pamiętasz, naprawdę poświęcili swoje życie walce z autyzmem. W ich rodzinie miało miejsce poważne wydarzenie, to fantastyczni ludzie. Pomagałem im przez lata, prowadziliśmy zbiórki pieniędzy w Mar-A-Lago i innych miejscach, zaznajomiłem się z tematem. Mam teorię, to teoria, która ma swoich zwolenników, mówię o szczepionkach. Nigdy czegoś takiego nie mieliśmy, to jest teraz epidemia, rozrosło się mocno przez ostatnie 10 lat, rozrosło się przez ostatnie 2 lata.

Kiedy przynosisz niemowlę, które waży 5 kilogramów, do gabinetu lekarza, a oni wpompowują w nie wiele szczepionek równocześnie. Nie jestem przeciwko szczepionkom, ale myślę, że gdy dodamy do siebie te wszystkie szczepionki, dwa miesiące później dziecko różni się znacząco, wiele różnych rzeczy się dzieje. Znam takie przypadki, znam przypadek dwuletniego dziecka, które poszło na szczepienie, dziecko było zdrowe. Miesiąc później jego rodzic stawał na rękach, nie wiedział co się dzieje, dziecko po prostu zwariowało.

Y: Większość lekarzy się z tym nie zgadza, badania potwierdzają, że nie ma to związku, przypuszczano, że to rtęć ze szczepionek, której nie używali od lat, a jednak liczba zachorowań na autyzm jest najwyższa w ostatnim czasie. Może przyczyna leży w środowisku..

Donald Trump: To kontrowersyjne co powiem, ale nie obchodzi mnie to, widziałem ludzi, którzy mieli zupełnie zdrowe dziecko, poszli na szczepienie i miesiąc później dziecko nie było już zdrowe.

Dalsza część wywiadu w filmie poniżej:

Komentarz Jarek Kefir: jak widać, wiedza jest dostępna, jest wszędzie, nie jest wcale ukrywana. Oni – jakkolwiek ich nie nazwiemy – elity, banksterzy, illuminaci – dobrze wiedzą, że gdyby ukrywali wiedzę, to narobiliby sobie długów karmicznych na przyszłe życia. Stąd to, co było ukrywane, jest powoli odkrywane.

Co jakiś czas mamy tego typu „coming-out” – gdzie taka osoba ze świecznika mówi, na przykład: „tak, masowo Was zabijamy szczepionkami / szkodliwymi lekarstwami, ale Wy i tak nic z tą wiedzą nie zrobicie”. Bo chodzi właśnie o to, że jest to wiedza przeznaczona dla góra 10% ludzi. Reszta ma to w nosie i woli iść do lekarza po jakiś mega mocny antybiotyk i za 3 dni pląsać w kokainowym tańcu na dyskotece, niż zagłębiać się w naturalne leczenie przeziębienia czy grypy.

3. Infografika do wykorzystania: Szczepionka czy raczej śmiertelna trucizna?

szczepionki4. Francja: Czy należy ufać kontrowersyjnej szczepionce Gardasil?

Cytuję: „Lekarze zadają sobie pytania na temat przydatności szczepionki przeciw rakowi szyjki macicy i domagają się powołania specjalnej komisji o celu informacyjnym. Ponad 500 lekarzy wszystkich specjalności podpisało petycję.

Skuteczność szczepionki Gardasil została podważona przez pewnych lekarzy. (BFMTV)
Czy szczepionka Gardasil jest konieczna? Pytanie zostało postawione.

Petycja (http://www.medocean.re/2014/02/si-vous-etes-medecin-generaliste-ou-specialiste-et-si-vous-etes-daccord-avec-nous-sur-les-points-suivants/ ) zawiera ponad 500 podpisów lekarzy, którzy domagają się powołania specjalnej komisji w celu zbadania przydatności tej kontrowersyjnej szczepionki przeciw rakowi szyjki macicy, poinformował Le Journal du dimanche (http://www.lejdd.fr/Societe/Sante/400-medecins-contre-un-Gardasil-inefficace-et-trop-cher-659198 ).

W podpisach figuruje nazwisko pulmonolog Irène Frachon, dzięki której skandal dotyczący leku Mediator wyszedł na jaw. Celem petycji jest powołanie « specjalnej komisji parlamentarnej o celu informacyjnym na temat stosowania tej szczepionki », której skuteczność jest podważona oraz podkreśla się jej koszt 123 euro za jedna dawkę.

Debata nie jest nowa : we Francji od wielu miesięcy dyskutuje się na temat korzyści płynących ze szczepionki przeciw rakowi szyjki macicy. W tym kraju pacjentki, które ich zdaniem ucierpiały na skutki uboczne Gardasilu, odwołały się już do regionalnych komisji odszkodowań orzekająych o zdarzenich medycznych.

9 skarg i pytania

W grudniu 2013 roku, 9 kobiet ofiar domniemanych niepożądanych skutków szczepionki Gardasil złożyło skargę przeciw X za « nieumyślne naruszenie integralności fizycznej i oszustwo » do Sądu w Bobigny w departamencie Seine-Saint-Denis. Skarga nie celuje imiennie laboratorium Sanofi Pasteur MSD, które w 2006 roku wprowadziło na rynek tą szczepionkę przeciw rakowi szyjki macicy.
Zdaniem adwokata tych 9 kobiet, w wieku od 18 do 24 lat i mieszkających w różnych rejonach Francji,

« łączy je fakt zachorowania na choroby ogromnie wypływające na ograniczenie sprawności w tygodniach i miesiącach po podaniu szczepionki nie wykazując okoliczności poprzedzających choroby ».

Pod koniec listopada 2013 roku Laboratorium Sanofi Pasteur MSD zaprzeczyło jakimkolwiek zwiąkom między szczepionką Gardasil i pojawieniem się chorób takich jak stwardnienie rozsiane. Firma wskazywała na : « Badania przeprowadzone we Francji i na świecie w celu ewaluacji ewentualnego związku między szczepionką przeciw HPV i wystąpieniem stwardnienia rozsianego nie wykazują żadnego podwyższonego ryzyka pojawienia się tej choroby » woląc powoływać się na ścieżkę « zbieżności w czasie ».

3 myśli w temacie “Korporacje farmaceutyczne czyli śmiertelne zagrożenie dla zdrowia ludzi. Garść informacji

  1. wszystkie choroby biora poczatek w glowie i nie ma czegos takiego jak geny, to nic innego jak mysli przekazywane od jednej osoby do drugiej, kiedy matka steka ze ja boli ze ma taka albo inna chorobe to jej dziecko tez taka bedzie mialo..wystarczy poobserwowac dokladnie jak to dziala

  2. Dlaczego szczepionki? Dlaczego leki? Nie wiem czy już to widzieliście i wiedzieliście o tym, ale ten wykład wiele wyjaśnia. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach!

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.