Afery

Były pracownik korporacji farmaceutycznej: szczepionka na HPV będzie największym skandalem medycyny!

Były pracownik korporacji farmaceutycznej: szczepionka na HPV będzie największym skandalem medycyny!

szczepionka hpvSzokujące zeznanie byłego pracownika korporacji Merck (czyli producenta szczepionek HPV), Francuza dr Bernard Dalbergue’a. Zeznania te są raczej bliskie prawdzie, bo często się zdarza, że odchodzący pracownicy ujawniają szokujące tajemnice korporacji farmaceutycznych.

Były już kilka razy publikowane takie zeznania, w zasadzie coming-outy o tym, co tacy pracownicy kiedyś w tych korporacjach sami robili. Zasada jest taka, że jak te hieny kłócą się o pieniądze, prestiż, prawa patentowe itp, i jedna z nich znajduje się poza obiegiem – ma pozostałych w garści. I może wtedy ujawnić fakty, o których nie powie żadne medium, poza mediami niezależnymi, a takim jest moja strona – Kefir 2010.

Zeznania te z gazety Le Monde przetłumaczył zespół Stowarzyszenia Wiedzy o Szczepieniach „Stop NOP”, a ja wklejam je poniżej. Zapraszam do zapoznania się z nimi i wyciągnięcia wniosków, szczególnie jeśli rozważacie szczepienie siebie lub swojego dziecka.

Zauważyłem ostatnio, że szczepionką HPV zaczyna się szczepić dosłownie wszystkich jak leci:
-planuje się włączyć ją do polskiego kalendarza szczepień „obowiązkowych”;
-zwiększono pułap wiekowy do 35 roku życia i będzie się zwiększać nadal, choć to zupełnie bez sensu;
-zaleca się nawet szczepienie chłopców;
-lekarze zaecają tę szczepionkę nawet osobom zarażonym wirusem HPV, w dodatku zalecając ją jako lekarstwo na tego wirusa, co jest już zaprzeczeniem wszelkich standardów.

Pozostaje pytanie: jak wielkie kwoty idą pod stołami na linii korporacja-lekarze-eksperci-sanepid, w Polsce?

Wstęp: Jarek Kefir

Proszę o rozpowszechnienie tego materiału!


Cytuję: „Były pracownik firmy Merck, Francuz dr Bernard Dalbergue, w kwietniu udzielił wywiadu dla czasopisma Principe de Santé (Zasady zdrowia), w którym opowiedział o swoich doświadczeniach w przemyśle farmaceutycznym. Po trudnych latach pracy w szpitalu, dr Dalbergue szybko dał się uwieść wygodnej pracy w przemyśle farmaceutycznym. Mniej krzyków, bólu i śmierci. Najnowsza moda, luksusowe auta, pieniądze i malwersacje stały się częścią jego życia. Do chwili kiedy po 20 latach w laboratoriach farmaceutycznych obudziło się w nim sumienie i swoje doświadczenia opisał w książce.

Le Gardasil sera le plus grand scandale de tous les temps

W wywiadzie dr Bernard Dalbergue mówi o tym jak zdziwił się kiedy Marcia Angell zwolniła się ze stanowiska szefowej szanowanego New England Journal of Medicine, bo uważała, że przemysł farmaceutyczny manipulował badaniami klinicznymi i kontrolował wszelką przekazywaną opinii publicznej informację. Ona, tak jak wielu innych, twierdziła, że badania naukowe wyglądające na obiektywne i niezależne, faktycznie opisywał przemysł farmaceutyczny.

W wywiadzie mówi, że co roku we Francji umiera 18.000-30.000 osób bezpośrednio na skutek niepożądanych reakcji na produkty farmaceutyczne, a liczba ta dla całej Unii Europejskiej wynosi około 200.000. Wyjaśnia, że nie ma żadnych badań klinicznych, które dokumentują bezpieczeństwo produktu, co Merck usiłuje wmawiać ludziom w przypadku GARDASILu, a dopiero po rozprowadzeniu milionów dawek okazuje się jak niebezpieczny jest ten produkt. Dlatego mówi bez wahania: „GARDASIL będzie największym skandalem w historii medycyny” – i dodaje – „trzeba oszacować pełny zakres tego skandalu. Kiedy szczepionkę wypuszczono na amerykański rynek, każdy wiedział, że okaże się bezużyteczna. Diane Harper, wiodąca opiniotwórczyni w Ameryce, była jedną z pierwszych którzy ujawnili to wielkie oszustwo”.

Dr Dalbergue wymienia inny przykład tego jak przemysł farmaceutyczny oszukał opinię publiczną: przeciwzapalny lek Mercka VIOXX, wykazał iż wywołuje poważne skutki uboczne, łącznie z atakiem serca, a Merck włożył dużo wysiłku by ukryć ponad 30.000 zgonów – skutków ubocznych. Tuż po tym rozpoczęli prace nad podobnym nowym produktem pod nazwą ARCOXIA , w którym zmienili kilka cząsteczek, i kiedy ludzie nadal umierali z powodu VIOXXa, który wtedy był wycofany, lekarze zaczęli przepisywać ten nowy i równie niebezpieczny produkt”. ARCOXIA teraz jest przepisywana i aprobowana, a jest wyjątkowo niebezpieczna. To samo odnosi się do GARDASILu: jest bezużyteczny i kosztuje fortunę. Co więcej, decydenci wszystkich szczebli o tym wiedzą”.

Potwierdza, że wszystkie szczepionki wywołują skutki uboczne, że wszystkie szczepionki mogą wywołać syndrom guillain-barre, paraliż, stwardnienie rozsiane i ostre rozsiane zapalenie mózgu i rdzenia, a jeśli chodzi o ratowanie milionów przed ospą i polio, to już zupełnie inna sprawa: „Przewiduję, że GARDASIL stanie się największym skandalem medycznym wszech czasów, bo w pewnym momencie dowody wykażą, że ta szczepionka, być może osiągnięcie techniczne i naukowe, nie ma absolutnie żadnego wpływu na raka szyjki macicy, i że wszystkie niepożądane skutki, które niszczą życie, a nawet zabijają, nie służą żadnemu innemu celowi niż generowanie zysków dla producentów”. Jeśli chodzi o pytanie dlaczego GARDASILu nie wycofuje się z rynku, odpowiedź jest krótka: „Jest zbyt wielki interes finansowy na tych lekach by je wycofać”.

Pod koniec wywiadu dr Bernard Dalbergue porównuje przemysł farmaceutyczny i zbudowany przez nas system z systemem politycznym w Chinach: „Tam oponenci są zabijani jednym strzałem w szyję i egzekucje pokazuje się w TV. Co gorsze, rodziny ofiar muszą zapłacić za użyty pocisk. Uważam, że tych 18.000-30.000 zgonów na skutek leków to dokładnie to samo – pacjenci muszą płacić za pocisk który ich zabija„.

Historię o dr Dalbergue opublikował La Monde, cały artykuł tutaj: Les pratiques du laboratoire pharmaceutique Merck en accusation http://www.lemonde.fr/economie/article/2014/02/04/un-ancien-de-merck-denonce-les-pratiques-du-laboratoire_4359560_3234.html

Źródło: http://hpv-vaccine-info.org/gardasil-will-be-the-biggest-scandal-in-medical-history/

Źródło polskie: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=813947001966063&set=a.306097859417649.88682.206336526060450

3 odpowiedzi »

  1. ciarki przechodza kiedy sie o tym czyta:( ja juz od dawna omijam lekarzy zreszta nic mi nie dolega a jesli nawet cos mnie niechcacy dopadnie to szybko ziolami sie kuruje, ucze sie medycyny holistycznej i mam nadzieje w niedalekiwj przyszlosci leczyc ludzi. eksperymentuje na sobie wiele ziol i wszystko jest w jak najlepszym porzadku – tak jak powinno byc, natura, tylko natura…

  2. nie wiem czemu wp.pl nie lubi tego portalu???
    może dlatego że Jarek Kefir pisze prawdę.

    na moją pocztę w wp.pl przychodzą te wiadomości jako spazm….

    masakra w tej wp.pl

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.