Afery

Olej z kwiatostanów konopi leczy nowotwory!

Olej z kwiatostanów konopi leczy nowotwory!

Zapraszam na audycję poświęconą tematowi leczenia nowotworów za pomocą specjalnego oleju z kwiatostanów konopi indyjskich. Audycja zawiera historię Jakuba i Huberta. Leczenie nowotworów metodami innymi niż tradycyjne, w szczególności konopiami, wciąż jest tematem tabu, szczególnie w polskiej medycynie.

Olej z konopi, także ten dostępny powszechnie w Polsce (z nasion), leczy także inne choroby. Przede wszystkim te związane z mózgiem (epilepsja, parkinson i parkinsonizm, choroby psychiki, emocji, itp). Oleje te mają ogólnie dobroczynny wpływ na całą sferę neurologii, psychiki i emocji.

Dla ezoteryków i innych osób zajmujących się rozwojem ducha, cenne jest też to, że olej z nasion konopi (z kwiatostanów prawdopodobnie też) pomaga uaktywnić szyszynkę, czyli gruczoł w mózgu. Odpowiedzialna jest ona nie tylko za produkcję neuroprzekaźników, będącymi chemicznymi „posłańcami” procesów emocjonalnych i duchowych, ale także za wyższą aktywność duchową.

Audycja jest dostępna w linku poniżej. Pomiń intro muzyczne klikając na duży, szaro-pomarańczowy pasek. Rozmowa jest od 08:00 minuty:

https://soundcloud.com/salutsoundsystem/httpwwwdolnoslaskieradiopl-rozmowa-z-hubertem-bartolem-audycja-karibbean-vybz

Autor wstępu (poza nagraniem audio): Jarek Kefir

Jeśli uznałeś ten felieton za warty uwagi, wartościowy, odkrywczy – możesz wesprzeć jego autora, czyli mnie. Warto wspierać niezależne media! (kliknij tutaj po informację)

 

2 odpowiedzi »

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.