Afery

Polskie dzieci umierają od szczepionek. Czemu media zareagowały z opóźnieniem?

Polskie dzieci umierają od szczepionek. Dlaczego media dopiero teraz to zauważyły?!

Coś rusza się do przodu, jeśli chodzi o świadomość społeczną na temat zagrożeń, jakie niesie ze sobą współczesna „medycyna” kontrolowana przez korporacje farmaceutyczne. Dla których na pierwszym miejscu jest zysk – zysk za wszelką cenę, nawet zysk po trupach.

Na tapecie są dwa przekazy medialne. Tygodnik „Wprost” dnia 27 czerwca 2014 roku ujawnił prawdę na temat masowych szczepień. Otóż bywa, że dzieci ciężko chorują bądź umierają w wyniku szczepień. Zaś chorób „lekkich” takich jak alergie, astma, spadki odporności, nikt ani nie zliczy ani nie powiąże z tymi praktykami. Choć ich liczba wzrasta wraz z kolejnymi szczepionkami dodawanymi do kalendarza.

Tygodnik „Wprost” informował o przypadku małej Jagody, która po szczepionce 6 in 1 (czy też: „all in 1”) stała się roślinką. Obecnie nie uśmiecha się, nie chodzi, nie obraca się. Stwierdzono u niej wzmożone napięcie mięśniowe, musi uczęszczać na rehabilitację i do końca życia będzie kaleką. Życie zmarnowane w imię szaleńczej, psychopatycznej żądzy zysku za wszelką cenę. Jedno z milionów w ciągu długiej, usłanej grobami historii szczepień.

Dalej tygodnik „Wprost” informuje o procesie sądowym, jaki został wytoczony przez rodziców dzieci, które straciły zdrowie / życie.
Obszerny artykuł z „Wprost” o szkodliwości szczepień możecie przeczytać pod poniższym linkiem:
Dzieci umierają w Polsce po szczepionkach? Sprawa w prokuraturze

Również „Wiadomości” TVP 1 w swoim głównym wydaniu o 19:30, wyemitowało wstrząsający reportaż poświęcony temu zagadnieniu. Były wywiady m.in. z Justyną Sochą z Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Wiedzy o szczepieniach „Stop NOP”, jak i wywiady ze zrozpaczonymi rodzicami, którzy już nigdy nie zobaczą swoich dzieci. Tego, jak stawiają pierwsze kroki, jak się uśmiechają, jak rosną i osiągają pierwsze sukcesy. Bo te dzieci albo już nie żyją, albo są kalekami, a ich codzienne życie to koszmar, gdzie każda chwila jest pełna bólu, cierpienia i rozpaczy.

Reportaż z „Wiadomości” TVP możecie obejrzeć w linku poniżej – z tym, że bierzcie poprawkę na manipulacje, jakie przytacza „tak zwany ekspert” Paweł Grzesiowski, szef prywatnej firmy nakłaniającej do szczepień, udającej organizację pożytku publicznego:
http://www.tvp.pl/publicystyka/programy-informacyjne/wiadomosci/najciekawsze-materialy/skutki-uboczne/15841996

Pytanie tylko, dlaczego media tak późno zauważają ten temat? Dopiero po społecznych protestach i demaskacjach szkodliwości szczepień przez kilku lekarzy, sprawa ruszyła i przedostała się do głównego nurtu debaty publicznej. A co, gdyby tego społecznego sprzeciwu nie było? Gdyby wszyscy ulegli naukowo-racjonalistycznej propagandzie i zamiast głosić prawdę, schowali pokornie głowy w piasek?

Korporacje farmaceutyczne dalej miałyby niczym niezagrożony byt. Obecnie ich zbrodnicza działalność jest coraz bardziej zagrożona, choć Polska od dawna jest rynkiem zbytu dla tych szczepionek, których się w krajach cywilizowanych nie używa. Korporacje muszą się uciekać więc do coraz bardziej przestępczych działań – do korumpowania polityków, wszelkiej maści „uczonych ekspertów”, SANEPIDów, lekarzy, pielęgniarki itp. Dziś popularne są kursy z zakresu psychomanipulacji dla pediatrów, lekarzy rodzinnych i pielęgniarek, z zakresu tego, jak skutecznie rozwiać wątpliwości u rodzica i skłonić go do szczepień.

Powyższe działania z etyką ani tym bardziej z dbaniem o nasze zdrowie nie mają nic wspólnego. Często jest wręcz przeciwnie: w historii epidemie chorób, np ospy, notowano kilka miesięcy po kampaniach masowych szczepień. Same szczepionki to wymyślny trick, by tak uszkodzić małego pacjenta, by rodzic tego nie zauważył, ale by ten mały pacjent do końca życia był klientem korporacji farmaceutycznych. Wiadomo, te alergie, astmy, padaczki, choroby autoimmunologiczne, depresje, nerwice – z czegoś się biorą.

Jeśli patrzyć na zdrowie jak na źródło zysku, to opłaca się produkować takie leki, które nie leczą, ale na chwilę uciszają objawy. I wymusza to na pacjentach dożywotnie kupowanie lekarstw. Tak samo lepiej „stworzyć” pacjenta od małego, niż czekać aż on sam zachoruje w wieku tych kilkudziesięciu lat. To iście psychopatyczna logika, niczym u łódzkiego pogotowia, gdy wyszła afera „łowców skór”. Czy widzicie teraz, do czego prowadzi kapitalizm?

Tu uzyskasz pomoc w sprawie szczepień:

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Wiedzy o Szczepieniach „Stop NOP”
Forum rodziców „Nie szczepimy” z ogromną bazą danych i licznym gronem dyskutantów. Wymagana rejestracja, ale warto
Portal dla rodziców „Dzieci są ważne” skupiający m.in. rodziców nie szczepiących
Zbiór stron „Fakty o szczepieniach” zawierające dużą bazę danych odnośnie fałszerstw medycznych i historycznych o wirusach, bakteriach, szczepieniach, podane w przystępnej formie

Autor, poza grafiką: Jarek Kefir
Proszę o podanie dalej, skopiowanie, udostępnienie!

Chcesz wspomóc to co robię i sprawić, by tego typu wpisy pojawiały się z regularną częstotliwością? Aby to zrobić, kliknij tutaj.

 

5 odpowiedzi »

  1. Taka ciekawostka, kupiłem proszek zasadowy firmy LANGSTEINER 300g i po paru dniach używania tego czegoś sprawdzam skład na pierwszy rzut widać witaminki, pierwiastki, soda oczyszczona a na samym końcu trucizna „SELENIAN SODU”

    http://pl.wikipedia.org/wiki/Selenian_sodu

    Tak firmy farmaceutyczne leczą ludzi.

  2. to zamiast tego proszku przez 3 dni pij sode oczyszczona bo ona wlasnie odkwasza organizm i zmiana diety, mniej cukru i miesa a wiecej warzyw i owocow:)warto zapoznac sie rowniez z wlasciwosciami octu jablkowego pzdr

  3. Tak samo np. ze składnikami ostatnio mocno reklamowanej pasty do zębów. Zachwalany jest rewolucyjny 'stannous complex' a tymczasem z angielskiego 'stannous' znaczy 'cynowy'. Cyna jest metalem który działa bardzo szkodliwie na układ nerwowy.

    • Ramosz myj zeby soda oczyszczona z dodatkiem wody utlenionej:0 tak zeby powstala papka, wybiela zeby naturalnie, odswieza oddech i nie ma zadnych swinstw chemicznych:)

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.