Afery

ZEW OTCHŁANI: PRZERAŻAJĄCE EKSPERYMENTY WOJSKOWE W ZSRR I NIE TYLKO! [+18]

Ten film powinien obejrzeć każdy, kto twierdzi, że człowiek jest tylko namacalną materią, a życia duchowego nie ma. Okazuje się, że ono jest, i nie ma tylko jednoznacznie pozytywnej barwy, jak głoszą natchnieni wyznawcy new age.

Ma ono dwie barwy: dobrą i złą, choć na głębszym poziomie te dualizmy się zacierają. Film dokumentalny który poniżej wklejam, pokazuje, iż życie duchowe jak najbardziej istnieje. Podczas gdy oficjalna „nauka” pojmowana materialistycznie i redukcjonistycznie wmawia nam, że takiego czegoś nie ma, bo nie możemy mierzyć tego parametrów – agencje wywiadowcze jak najbardziej umieją „mierzyć” i wykorzystywać „parametry” tej drugiej strony życia.

Mamy obecnie dwa nurty jeśli chodzi o pojmowanie duchowości w debacie publicznej. Nurt pierwszy to oczywiście racjonalizm czyli „nie ma nic, nic nie będzie” rodem z eksperymentu psychologicznego sprzed lat o nazwie Krzysztof Kononowicz. Nurt drugi to zredukowanie duchowości o 99% do modłów odprawianych co niedziela w kościele. Czyli w naszym kręgu kulturowym – chrześcijaństwo, w innych islam itp. W rzeczywistości oba te nurty są bliższe niż się powszechnie sądzi.

eksperymenty medyczne

.

Gdy zobaczy się, jak głęboko sięga królicza nora (a tak naprawdę nikt tego do końca nie wie) dojdzie się do wniosku, że katolicyzm i materialistyczny racjonalizm są sobie bardzo bliskie. Mają wspólnych wrogów – nauki tajemne, ezoteryzm (racjonalizm uważa to za bzdury, a katolicyzm za zagrożenie swoich wpływów i interesów). Oba nurty drastycznie lub całkowicie redukują życie duchowe (odpowiednio: 100% i ponad 99%). Oba nurty opierają się na ustalonych przez kogoś tam dogmatach, których nie wolno podważać.

W oficjalnej debacie publicznej mówi się o przewadze lewicy nad prawicą i odwrotnie, poruszając zjełczałe do granic tematy zastępcze – in vitro, aborcja, homoseksualizm. Dyskutuje się bezproduktywnie, w ramach z góry założonych, polit-poprawnych dogmatów, czy bozia jest, czy jej nie ma. Dyskusje są, wielkie emocje są, bluzganie gównem na szklanym ekranie jest, oburzanie się na słowa prawicowego oszołoma po lobotomii mózgu jest, demonstracyjne wychodzenie z sejmu jest. Nie ma tylko jednego – nowości, innowacji, tworzenia, kreacji.

eksperymenty wojskowe

.

Bez tworzenia i kreacji siły entropii zwyciężają i układ ulega stopniowej degradacji i anihilacji. Obserwujemy od wielu lat obwoźny cyrk z argumentami, a nawet żywcem kopiowanymi cytatami, które są identyczne i te same. Co włączę program publicystyczny – jest to samo co 10 lat temu. Nawet gęby te same.

To jedna strona medalu. Tymczasem gdzieś w ukryciu toczy się zupełnie inne życie. Istnieją tajne stowarzyszenia, studiujące i ukrywające przed maluczkimi wartościową wiedzę. Istnieją potężne agencje wywiadowcze które korzystając z najnowszej technologii, aktywnie eksplorują przestrzeń duchową. I używają jej – w walce przeciwko konkurentom z innych państw.

Póki co, ja proponuję inną strategię. Z jednej strony – poznawajcie ukrywaną wiedzę. Nie bójcie się jej, ona jest neutralna, dopiero jej użycie jest dobre lub złe. Podobnie ognia można użyć do ogrzania domostwa w zimny dzień, ale można go też użyć do podpalenia. Z drugiej strony – poznawajcie to, co nowe, to, czego dotychczas nie znaliście, co wymyka się jednoznacznej, schematycznej interpretacji. System poglądów i wierzeń to inaczej wygodna dla jednostki klasyfikacja świata, naświetlająca jedne „zmienne” tegoż świata, a skrzętnie przemilczająca bądź nie zauważająca innych zmiennych. Inaczej: jest to iluzja. Pora z niej wyjść..

duchowosc 1

.

Cytuję: „Otchłań (biezdna), można nazywać ją różnie, zbiorowa nieświadomość, pole informacyjne, astral. Podanie precyzyjnej definicji jest w zasadzie niemożliwe. Otchłań, jest wszystkim tym co było, jest i będzie. Nie ma w niej czasu i przestrzeni. Nie da się określić czym jest otchłań, tak jak nie można określić czym jest nieskończoność.”

Film „Zew otchłani” (napisy PL):

Jeśli powyższy film nie będzie działał, kliknij:

Zew Otchłani PL (vimeo)
Zew Otchłani PL (dailymotion)
Zew Otchłani PL (anyfiles)

Autor tłumaczenia na język polski: kanał Treborok na You Tube

Czy zależy Ci na tym, by wartościowe informacje i demaskatorska wiedza były przekazywane dalej? Ty też możesz pomóc! A wiesz, że tylko jedna na 4000 osób odwiedzających moją stronę wspiera jej utrzymanie darowizną finansową? Jeśli cenisz moje publikacje, możesz to zmienić i wspomóc uświadamianie i docieranie z wiedzą do większej liczby ludzi! Poniżej masz informację, jak to zrobić. Dziękuję!

Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16 1020 4795 0000 9102 0139 6282
Tytułem: Darowizna

Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

Na Pay Pal: Kliknij poniższy obrazek:

5 odpowiedzi »

 1. te zdjecia to nic innego jak stara prawda o ciagu Fibonnacciego:)szkoda ze nie ucza o tym w szkolach:)link do podstawy zrozumienia jesli ktos o tym nie slyszal:)http://altao.pl/2/artykuly/tajemnice-przyrody-i-matematyki-ciag-fibonacciego-i-liczba-fi.htm
  jeszcze taki skrot dotyczacy tych zamknietych klik z tajnymi programami, oni doskonale wiedza jak dziala na ludzkosc MYSL!wiedza jak ja wykorzystywac bo wiedza tez ze wszyscy ludzi wszystkie istoty zyjace sa polaczone! to nie zarty ale najczystsza prawda i wiedza jak manipulowac.Wiele razy byly przeprowadzane eksperymenty np. pobierano komorki z podniebienia czlowieka umieszczano w jakims pomieszczeniu a tego czlowieka umieszczano w innym o pare metrow dalej, zamykano wszystko szczelnie, czlowiekowi puszczano film i obserwowano jak reaguje i obserwowano rowniez jego komorki w osobnym pomieszczeniu – reagowaly identycznie jak i on…..duzo jest taki doswiadczen

 2. To co po nas ? zaczynam czuć brak gruntu pod nogami… już dziś jestem więziona… wiem…..już system tak zabudowali że nie ma dokąd uciekać, schować się…. weż daj radę jak masz ..pozdrawiam

 3. Monika, wolnosc zaczyna sie w tobie, nie wazne gdzie sie znajdujesz i jaki system rzadzi. Zmiany musza zajsc w tobie dopiero wtedy wszystko inne wokol sie zmieni, wiem ze brzmi to just like that:) ale to jedyna prawda, jednak wymaga ona duzej pracy nad soba, wiem to z wlasnego doswiadczenia i dlatego moge pisac z cala odpowiedzialnoscia i pewnoscia ze mozna. Jarek podawal juz pare linkow do roznych stron ktore naprawde sa pomocne przy tzw wzniesieniu czlowieka, warto skupic sie na tym bo nagroda jest wolnosc w doslownym slowa tego znaczeniu. Trzeba rowniez uwazac bo jest wiele stron ktore mimo swoich dobrych checi myla rozne pojecia i naklaniaja wrecz do kolejnego upadku. Nalezy dostrzegac subtelne roznice

  • Ruch new age, pozornie trudny do rozróżnienia, to jedno z obliczy tego upadku. To taki „katolicyzm w wersji 2.0” o czym wielokrotnie pisałem. To, że jakaś strona / grupa zaleca np medytację wcale nie oznacza, że chce tego dla wzniesienia takiej osoby.

   Można medytować i 12 godzin dziennie, chodzić na psychoterapię całe życie, kąpać się w wodzie święconej czy co niedziela mieć egzorcyzmy / w zależności od swoich poglądów..

   Ale nie ucieknie się przed otchłanią. Mnie niejako straszono, że poszukiwanie „rdzenia” matrixa to wpatrywanie się w otchłań, a wtedy ona się wpatruje we mnie. Z tym że jak nie patrzy się w tą otchłań, to daje się jej prawo do kierowania swoim życiem.

   New age z jego kultami channelingów, „dobrych wibracji”, z jego walką przeciwko rzekomym NWO – jest kolejną, nieco bardziej zaawansowaną formą hipnozy.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.