Firmy farmaceutyczne

Tysiące agentów korporacji farmaceutycznych w Polsce korumpuje lekarzy

Tysiące agentów korporacji farmaceutycznych w Polsce korumpuje lekarzy

szczepionkiBlog de bart, znany specjalista od PR, reklamy, marketingu, prowadzi racjonalistycznego blogaska, zachwalającego medycynę akademicką (czyli ludobójczą), szczepienia, energetykę atomową i wszystko to, co głosi oficjalna władza. Człowiek ten został zbanowany nawet na portalu racjonalista.pl, i zarzuca temu portalowi, że zaczęły się tam pojawiać „pseudonaukowe” treści.

Cóż, tacy ludzie jak blog de bart – to obecnie prorządowy i prokorporacyjny ściek, którego powoli nie chcą nawet na portalu racjonalista.pl. Pora, by szykowali się na to, że teraz to oni będą społecznie wytykanymi wyrzutkami, choćby za sprzedanie się koncernom farmaceutycznym.

Jeszcze kilka lat temu to, co poruszaliśmy na naszych stronach, było wyśmiewaną „teorią spiskową”. Dziś jest to coraz powszechniejszy element debaty publicznej. Dziś coraz więcej ludzi zastanawia się co to są za panowie przychodzący w garniturach, z teczkami, do każdego lekarza rodzinnego, pediatry itp. Coraz więcej ludzi zastanawia się nad szkodliwością lekarstw, szczepionek.

Przykładem tego trendu jest niedawna publikacja z Wprost i Wiadomości TVP:
http://jarek-kefir.com/2014/06/29/polskie-dzieci-umieraja-od-szczepionek-czemu-media-zareagowaly-z-opoznieniem/

Poniżej kilka ciekawych screenów – blog de bart i jego współpraca z „Gazetą Wyborczą”, a więc tubą propagandową koncernów farmaceutycznych w Polsce:

szczepienia ochronne

szczepienia dzieciPowyższe strony niejako udowadniają to, co mówię od jakiegoś czasu. Medycyna, korporacje, media, przemysł spożywczy, polityka, urzędnicy – to elementy jednej ośmiornicy władzy, gdzie zarabia każdy, a najwięcej oczywiście korporacja farmaceutyczna. Co z tego, że szczepionka na grypę kosztuje głupie 20 zł, jak nie dość, że wygeneruje ona kilkumiesięczne anginy, przeziębienia, grypy, to powstaną inne skutki uboczne? M.in. takie, które trzeba leczyć długofalowo (astma, alergie, choroby autoimmunologiczne, obniżenie odporności, padaczka, uszkodzenia neurologiczne itp).

Teoria spiskowa? Oszołomstwo? Skąd! Po prostu czysty marketing, czysty rachunek zysków i strat. Ot, kapitalizm, tak działa wolny rynek! Chciałoby się zakrzyknąć za znanym w podstawówkach i gimnazjach politykiem, Januszem Korwinem Mikke. Tak jak jest biała magia (o której czasami dla Was piszę) i czarna magia, tak samo PR dzieli się na biały i czarny. Nie powinniśmy mieć żadnych wątpliwości, że uczestniczymy w procederze dezinformacji (wojny informacyjnej) na wielką skalę, gdzie amunicją jest informacja, kłamstwo, spreparowane dowody, fejkowe zdjęcia i nagrania, itp itd.

A także, jeśli chodzi o naukę – sfałszowane, spreparowane badania, specjalnie zaniżane lub zawyżane normy zdrowotne, ukrywanie ich rzeczywistych wyników, naciski na media i władze, korupcja na ogromną skalę. Od zawsze wiadomo, że w więzach organizacji milczy prawda. Stąd mój nieukrywany wstręt i obrzydzenie do wszelkich organizacji ezoterycznych. Prawda milczy także tam, gdzie jest duży pieniądz.

Rodzina zrobi najpodlejszą i najbardziej okrutną rzecz dla kilku groszy. Przyjaciel wydaje długoletniego przyjaciela dla awansu, premii, podwyżki. Zabójca zabija już za marne 10.000 złotych. Czy Ty myślisz, że tzw. „ekspert” od szczepionek, który zarabia miliony złotych, bądź globalna korporacja, która ma setki miliardów zysku netto, powie Ci prawdę na temat swoich produktów i praktyk? Że będzie on troszczył się o swoje zdrowie bardziej, niż o portfel – swój i swoich protektorów?

Pora zrozumieć, że kapitalizm, czyli system stworzony przez psychopatów dla tychże psychopatów, to system, w którym najważniejszy jest zysk, a Twoje zdrowie i życie są na dalszych, odległych miejscach. Bo przecież: „pacjent wyleczony to klient stracony

Medycyna akademicka, fabryka śmierci. Kto chce delegalizacji homeopatii?
http://jarek-kefir.com/2014/06/21/medycyna-akademicka-fabryka-smierci-kto-chce-delegalizacji-homeopatii/

Artykuł w starym tonie: „teorie spiskowe to samo zuo” został dziś opublikowany na onecie. Autor powołał się na argument, że teorie spiskowe zagrażają.. demokracji. A więc pośrednio przyznał, że teorie spiskowe zagrażają korporacjom, rządom, czyli psychopatom nimi zarządzającym. A więc rozwalajmy w pocie czoła ich demokrację! Jak to mówią – Ordo ad chao („porządek z chaosu”) – jeśli coś jest niewydolne i powoduje ludzkie cierpienie, to powinno to zostać zniszczone:
http://wiadomosci.onet.pl/prasa/historia-swiata-spiskiem-podszyta/hrfc8

Temu zaś, kto chce, polecam przeczytać dyskusje racjonalistów na ich portalach ew. na ich fan page' ach na FB. Zionie od tych dyskusji chłodem, mrokiem, zimną, psychopatyczną logiką. W istocie, racjonalizm i psychopatia często idą w parze, bo i tu i tu mamy do czynienia z niedorozwojem lewej półkuli mózgowej.

ciekawostki naukowePolecam teksty na temat racjonalizmu, racjonalistycznych trolli i blogerów / portali w służbie korporacji:

1. „Komentatorzy do wynajęcia” to nie teoria spiskowa, ale fakt:
https://jarek-kefir.com/2014/06/26/komentatorzy-do-wynajecia-to-nie-teoria-spiskowa-ale-fakt/
2. Racjonaliści piszący komentarze za pieniądze są częstym zjawiskiem:
https://jarek-kefir.com/2013/11/16/racjonalisci-piszacy-komentarze-za-pieniadze-sa-czestym-zjawiskiem/
3. Komentatorzy na etatach. Nawet 2 złote zarobku za wpis propagujący szczepionki, GMO czy „racjonalizm”:
https://jarek-kefir.com/2013/02/09/hasbara-czyli-komentatorzy-na-etatach-nawet-2-zlote-zarobku-za-wpis-propagujacy-szczepionki-gmo-czy-racjonalizm/
4. Opłacani komentatorzy i dezinformatorzy: jak rozpoznać? Tekst z 2010 roku:

https://jarek-kefir.com/2012/12/30/trolle-internetowe-i-dezinformatorzy-jak-rozpoznac-tekst-z-2010-roku/

Autor: Jarek Kefir
Proszę o udostępnienie, podanie dalej! Dzięki!

1 odpowiedź »

  1. Zgadzam się w 100% Po zaszczepieniu się na grypę miałem przez pół roku z 5 razy anginę !!! Raz tylko dałem się nabrać.. Nigdy więcej się nie zaszczepię !
    A jeszcze jedno, jak na zapalenie gardła dostaje antybiotyk to za 1-2 tygodnie i tak wraca.. piepsze tych lekarzy

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.