Media i manipulacja

E-papierosy zbierają śmiertelne żniwo. „To samobójstwo na raty..”

E-papierosy zbierają śmiertelne żniwo. „To samobójstwo na raty..”

e papierosy szkodliwoscO e-papierosach jest u mnie kilka artykułów. Nietrudno się domyśleć, iż są to artykuły demaskujące ten ekstremalnie szkodliwy dla zdrowia produkt.

Należy pamiętać, że e papierosy to taki sam element depopulacji jak standardowe, maczane w chemicznych świństwach papierosy tytoniowe.

E papierosy są obecnie bardzo reklamowane, jako zdrowsza alternatywa dla standardowych papierosów, co jest bzdurą i absolutną dezinformacją. Kartele je produkujące zatrudniają potężne armie opłacanych „komentatorów” przeczesujących internet w poszukiwaniu niepochlebnych dla e papierosów opinii i odpowiednio je „punktujących”. Cóż, wg nich pieniądz nie śmierdzi, nawet jeśli jest zarobiony na czyjejś utracie zdrowia lub tragicznej śmierci.

Niedawno w hrabstwie Merseyside w Wielkiej Brytanii miał miejsce tragiczny wypadek. 62 letni mężczyzna zmarł w wyniku eksplozji swojego e papierosa.

Pragnę przypomnieć swoje pozostałe artykuły na temat tego typu produktów. Nie daj się nabierać na kosztowne medialne kampanie propagandowe! Jedyny skuteczny sposób na powrót zdrowia i oddalenie ryzyka ciężkich chorób, to całkowite odstawienie palenia, a nie zastępowanie jednych morderczych toksyn innymi morderczymi toksynami!

E papierosy: poznaj fakty o ich szkodliwości:

  1. Czy e-papierosy szkodzą? Rozprawiamy się z mitami: możliwe są trwałe uszkodzenia mózgu i zawały serca..
  2. E-papierosy szkodzą. Prawie zabiły gitarzystę Guns n’ Roses
  3. E-papieros: dobrodziejstwo czy raczej samobójstwo na raty?
  4. E-papierosy: na pewno bezpieczne? Tego nie mówi się ludziom..
  5. Moda na e-papierosy dotarła do.. podstawówek i gimnazjów. Szokujące bezprawie!

Tags: e-papierosy, e papierosy, nikotyna, palenie, e palenie, wkłady

2 odpowiedzi »

  1. Nigdy w życiu nie zapaliłem papierosa ani skręta z marihuaną. Nigdy nie miałem w ręce e-szluga. jestem antynikotynowy do bólu. Po prostu wydaje mi się, że wzbudzasz alarm czasem na podstawie spiskowych teorii, pojedynczych przypadków (jak ten mój z laptopem). Nie widziałem nikogo, komu e-papierosy jako takie by zaszkodziły, nie słyszałem o ani jednym przypadku. Oczywiście – mówię o papierosach z zerowym liquidem – bez nikotyny. Spotkałem raz na pogotowiu (kogoś tam odwoziłem) jedna dość już dojrzałą kobietę, która paliła namiętnie e-papierosy, właśnie „zerówki” – nawet w szpitalu – i nikt sie nie czepiał (oczywiście po tym, jak dowiedział się, że to sa e-papierosy). A kobieta je chwaliła pod niebiosa, bo te wynalazki wybawiały ją od tytoniu i nikotyny – miała tak silne uzależnienie od samej czynności palenia, że gdyby nie ten e-papieros trzymany i pociągany non – stop – odpalałaby szluga jeden od drugiego.
    I miło mi, że moje komentarze z „Frondy” idą w świat. Nawet, jesli robią bekę. Żeby beknąć z komentarza, trzeba go przeczytać. O to chodzi. Zresztą, niewiele mi zależy na uznaniu osób, które sobie robią bekę z moich wypowiedzi. Mają jeszcze bardzo dużo do zrozumienia i nauczenia się.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.