Potężna cyber-armia „opłacanych komentatorów” na usługach kartelu farmaceutycznego

Potężna cyber-armia „opłacanych komentatorów” na usługach kartelu farmaceutycznego

Czy ta osoba realizuje zlecenia czarnego PRu dla kartelu farmaceutycznego? Odpowiedzi możemy się tylko domyślać.. Jednak działalność dziesiątek tysięcy osób fałszujących, sabotujących i dezorganizujących dyskusje w internecie, jest faktem..
Czy ta osoba realizuje zlecenia czarnego PRu dla kartelu farmaceutycznego? Odpowiedzi możemy się tylko domyślać.. Jednak działalność dziesiątek tysięcy osób fałszujących, sabotujących i dezorganizujących dyskusje w internecie, jest faktem..

To, że koncerny farmaceutyczne zatrudniają duże ilości „komentatorów na etacie” nie powinno nikogo dziwić. Obecnie z usług agencji PR’ owskich korzystają nawet fryzjerzy, mechanicy samochodowi czy kosmetyczki z najmniejszych nawet miast i miasteczek. Kupują oni w takiej agencji np 20, 50 pozytywnych komentarzy na swoich stronach www i około 100, 200 na swoim fan page na FB.

Podobną taktykę robią podmioty, które mają do dyspozycji miliardy dolarów. Myślisz naiwnie, że korporacja farmaceutyczna jest instytucją charytatywną, która dba o Twoje zdrowie i ogólnie, o etykę w prowadzeniu swojego biznesu? To bardzo naiwne myślenie, zwłaszcza biorąc pod uwagę to, że mają one na sumieniu fałszowanie badań, wypuszczanie na rynek „lekarstw” które zabijają setki tysięcy ludzi (Vioxx i inne) czy rujnowanie karier i zabójstwa niepokornych naukowców.

Obecnie Polska jest jednym z głównych pól działań legionów farmaceutycznego Demiurga. Z kilku powodów:
-jest rynkiem zbytu dla wielu szczepionek, w tym wycofanych na zachodzie ze względu na szkodliwość. Ze względu na wstecznictwo i brak świadomości, wciąż większość rodziców szczepi u nas dzieci, w przeciwieństwie do krajów cywilizowanych;
-Polska jest traktowana przez kartele farmaceutyczne na równi z krajami trzeciego świata, co pokazuje fakt, jak wiele eksperymentalnych szczepionek testuje się w naszym kraju.
-łatwo jest skorumpować urzędników SANEPIDu by karały rodziców nieszczepiących dzieci. Czy lokalnych kacyków z powiatów, gmin itp, by dokonały zakupu drogich szczepionek nie będących w kalendarzu szczepień.

Z tego powodu każdy portal internetowy, każdy fan page, każdy serwis, każda platforma blogowa, ma tzw. „pilnowaczy” wydelegowanych przez kartel farmaceutyczny. Zresztą nie potrzeba specjalnego przyporządkowania opłacanych komentatorów do portalu. Wystarczy, że taki zespół korzysta z profesjonalnych narzędzi monitoringu cyberprzestrzeni i mają ustawiony ten monitoring np pod kątem szczepionek, korporacji, zdrowia, itp. Wyjątki to portale takie jak wykop.pl, gdzie wymagana jest rejestracja by dodać jakąkolwiek treść. O tym za chwilę.

Tymczasem teraz o zdemaskowaniu przeze mnie profesjonalnego żołnierz kartelu farmaceutycznego, który dostał zadanie skompromitowania filmu: „Śmiertelny zastrzyk – prawdziwa historia szczepień”. Dlaczego piszę o tym z taką pewnością?

-człowiek ten dokonał trzech wpisów na moim blogu Kefir 2010, by potem, dzień później, dokonać identycznych niemal wpisów na moim drugim blogu, też w artykule z filmem: „Śmiertelny zastrzyk – prawdziwa historia szczepień”. Tutaj widok tych komentarzy:

szczepienia

-komentarze które zamieścił na obu blogach, były identyczne. Poza tym, artykuły nie były „świeże”, ale z czerwca 2013 roku. Innych artykułów ten człowiek nie tknął. Musiał je więc celowo wyszukać, bo od roku nie dawałem do nich linków – ani na swoich profilach na facebooku, ani na blogach.

-korzystał on z sieci TOR, czyli z systemu anonimowego surfowania w internecie, fałszującego IP. Jednak w pewien sposób udało mi się ustalić jego dane osobowe i link do zawodowego portfolio. Co się okazało? Człowiek ten nie jest związany z medycyną, choć na takiego się sadził – co to nie on.

-człowiek ten jest związany z.. psychologią, marketingiem, PR, marketingiem w internecie. Ukończył on nie medycynę, ale.. psychologię. Jest więc specem od psychomanipulacji. Widać to w jego portfolio zawodowym, wypełnionym niemal w całości po angielsku:

szczepienia 2Miejcie to na uwadze. Wiele dyskusji internetowych jest sztucznie generowaną fikcją, przy udziale tego typu manipulatorów. Sprawny i dobrze opłacony zespół składający się z ok. 200 osób, stosujących po 20-40 tożsamości każda, może trzymać w ryzach internetową debatę publiczną w średniej wielkości państwie.

Uczulam Was na tego typu niecne zagrywki internetowych specjalistów od inżynierii społecznej / psychomanipulacji i czarnego PRu. Nie wiecie do końca, czy komentator zza szklanego ekranu to lekarz z Warszawy uczestniczący w normalnej dyskusji, czy jest to spec od psychomanipulacji wynajęty przez kartel farmaceutyczny.

Przykładem takiego działania jest niejaki blog de bart, główny i jeden z agresywniejszych farmaceutycznych lobbystów w polskim internecie. Nie jest on lekarzem, ale specjalistą od reklamy, czarnego PRu i psychomanipulacji. Jest powiązany z Gazetą Wyborczą, która co najmniej dwa razy kopiowała lub linkowała jego wpisy.

Innym przykładem dobrze zarządzanego i opłacanego zespołu, jest kanał neuropa (#neuropa) na portalu wykop.pl. Neuropa jest takim gniazdem farmaceutycznej agentury (mniejszość) jak i różnego rodzaju „pożytecznych” robiących za tłum (większość). Znam to środowisko od pięciu lat, od czasów epidemii świńskiej grypy w 2009 roku. Mam tę przewagę, że posiadam wysoko rozwiniętą intuicję i rozeznanie w sferze emocji, dzięki czemu poznałem ich najdrobniejsze sekrety, sekreciki, i słabe strony. Poznałem także ich różnego rodzaju metody działania.

Wtedy, w 2009 roku, ta zgraja przesiadywała na portalu blip.pl (dziś nieistniejącym), ale potem przeniosła się na wykop.pl. Grupa #neuropa była początkowo grupą tajną, i manipulowała ona wynikami głosowań nad dostarczanymi przez użytkowników linkami. Minusowali („zakopywali”) oni te treści, które dotyczyły demaskacji polityki korporacji farmaceutycznych, szkodliwości szczepień, promowania medycyny naturalnej. Promowali oni wszelką działalność będącą na korzyść dla obecnego estabiliszmentu, i demonizowali każdą działalność, która uderzałaby w rządy, korporacje, mafie itp. Sami to przyznali:

szczepienia 2

Czy potrzeba lepszego argumentu? Co ciekawe, ludzie z kanału #neuropa, popierający zbrodniczą i kapitalistyczną politykę rządów i korporacji, mają jeszcze czelność wycierać sobie swoje gęby lewicowością! To zakrawa o sporą paranoję, ale jest próba wytłumaczenia tego zjawiska. Gdyż #neuropa to inaczej „lewica” hipsterska, której z lewicowości zostały jedynie sprawy „okołomajtkowe” – czyli także to, co pasuje rządom i korporacjom. A więc: racjonalizm, geje, in vitro, aborcja, feminizm itp. Niestety, lewicowość nie polega na założeniu hipsterskiego szaliczka i napisaniu na internetach, że popiera się gejów.

Co to za lewica, która zamiast stać po stronie ofiary (społeczeństwa, pacjentów) stoi po stronie kata (kapitaliści, korporacje, rządy)? To koszmarna karykatura lewicy, jej lustrzane zaprzeczenie. Z tego powodu uważam, że tego typu „lewicowcy” zdradzili tych, co mieli bronić, na rzecz tych, którzy zapewniają im wygodny byt (dla opłacanej mniejszości) lub zaspokojenie ego i komfort światopoglądowy (dla mniejszości).

koncerny farmaceutyczneMetody które oni stosują, są podłe, ale godne.. podziwu i naśladowania, w stosunku do nich. Bowiem zamierzam robić na tym portalu to, co oni. Czyli stworzyć grupę, która będzie masowo minusować („zakopywać”) ich treści, i plusować („wykopywać”) nasze treści. Już teraz widać popłoch w ich szeregach – w tym dziecinne w swej istocie groźby:

szczepienia 3Mam kilka pomysłów jak wprowadzić na ten portal opanowany przez fałszywych lewicowców i „racjonalistów naukowych” z #neuropa, Armię Chaosu, która zmierzyłaby się z legionami farmaceutycznego Demiurga. Ten portal w swej istocie, cierpi na drastyczny niedobór pierwiastka chaosu i entropii. Z jednej strony sztywny beton prawicowy i lewicowy. Z drugiej strony, równie sztywny beton w postaci neoliberalnego „nie wiadomo co” popierającego każdą korporacyjną i rządową bzdurę / zbrodnię, z kanału #neuropa.

Autor: Jarek Kefir

Jeśli spodobał Ci się ten artykuł – podaj go dalej i pomóż go wypromować! Pomóż innym poznać tę prawdę.

 

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.