Afery

Prof. Dorota Majewska o szkodliwych szczepieniach. Są one największą pomyłką medycyny

Prof. Dorota Majewska o szkodliwych szczepieniach. Są one największą pomyłką medycyny

szczepionkiZapraszam dziś na prelekcję znanej w Polsce profesor Doroty Czajkowskiej-Majewskiej, neurobiologiem, która dużą część swojej kariery zawodowej poświęciła szczepieniom. Demaskuje ona w celny sposób fakt światowej zmowy jeśli chodzi o produkcję szczepionek i dodawanie do nich toksycznych składników.

Sprawy medycyny i demaskowania niecnych zagrań tych, którzy na tej medycynie zarabiają, często goszczą na mojej stronie. Staram się przekazywać ciekawe treści tak, by były one podane przystępnie i w miarę zrozumiałym językiem. Bez dodatkowego wikłania się w popieranie ideologii czy religii powszechnie skompromitowanych i uznawanych za „niefajne”. W tym powinna tkwić nasza przewaga. Głosząc nasze tezy z dziedziny zdrowia, powinniśmy się w miarę możliwości odcinać od wszelkich skrajności, i z lewa i z prawa.

Głównym zarzutem działających w internecie żołnierzy kartelu farmaceutycznego jest to, że profesor Dorota Czajkowska-Majewska nie jest stricte lekarzem, ale jest neurobiologiem. Cóż, oni lubią wszystko rozdzielać i wykorzystają nawet najbardziej niedorzeczny argument. Przykład? W dyskusji o leczeniu raka, podawali argument, iż marihuana (wg ich zafałszowanych badań) nie leczy raka, ale ogranicza jego wzrost. Jakby nie wiedząc, że chemioterapia przede wszystkim raka nie leczy, ale w niektórych wypadkach ogranicza jego rośnięcie, i to też na jakiś czas.

Wstęp: Jarek Kefir

Proszę o rozpowszechnienie tego materiału!


Szczepienia w XXI wieku – spotkanie z profesor Dorotą Czajkowsą-Majewską

Cytuję: „2 sierpnia 2014 r., w sobotę, Domu Nauki, ul. Schroegera 82/84 w Warszawie odbyło się spotkanie z prof. dr hab. Marią Dorotą Czajkowską-Majewską na co dzień mieszkającą i pracującą w USA, od lat zajmującą się sprawą szczepień: ich skutecznością versus szkodliwością.

Organizatorem była Fundacja Wspierania Rozwoju Kultury i Społeczeństwa.

Ogromnie dziękuję Pani Profesor za poświęcony nam czas, a wszystkim obecnym na spotkaniu za przybycie
Bardzo ważne jest, aby każdy z Was podał dalej informacje, które usłyszał w sobotę, chociaż 3-4 osobom, a tamte osoby kolejnym 3-4.. – a wtedy urośniemy w siłę!
Pamiętajmy, że zniewolić narody jest bardzo łatwo, praktycznie wystarczy bombardować je „BOMBOnierkami”, czyli ładnie opakowanym kłamstwem. Nie pozwólmy na to!

Mega podziękowania dla ekipy technicznej, tj. Jarka Kuczyńskiego i Artura Dobrowolskiego, dzięki którym mamy nagrania ze spotkania, i dla pana Stanisława, za nagłośnienie w czasie spotkania.

Linki do nagrania z wykładu z soboty, 2 sierpnia:

Przekaz od prof. Doroty Czajkowskiej-Majewskiej:

Cytuję: „Szanowni Państwo,

Zapewne niektórzy z Was zetknęli się z opublikowanym onegdaj w GW artykułem, w którym Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego (NIZP; dawny Inst. Higieny) lamentuje, iż wzrasta w Polsce liczba rodziców nieszczepiących swych dzieci. Zamiast cieszyć się z tego, że Polska powoli dogania Europę Zachodnią, gdzie niewielki procent rodziców jeszcze szczepi swe dzieci, NIZP epatuje nas XVIII-wiecznymi wizjami powszechnych zaraz i masowych śmierci nieszczepionych dzieci.

Prawda jest jednak całkiem inna. Statystyki demograficzne wielu krajów oraz badania naukowe pokazują, że w naszych czasach to nie choroby zakaźne, lecz zmasowane, zbyt wczesne i toksyczne szczepienia (i ich konsekwencje) są główną przyczyną zgonów niemowląt i małych dzieci w krajach rozwiniętych. Masowe, toksyczne szczepienia są też przyczyną wielu chronicznych i okaleczających chorób, na które cierpią dziś miliony dzieci, takich jak cukrzyca, astma, alergie, choroby wątroby i jelitowe, zaburzenia hormonalne, autyzm, padaczka, ADHD, zaburzenia rozwoju, upośledzenie umysłowe wśród innych. Badania wykazały, że wskaźniki umieralności niemowląt i małych dzieci w różnych krajach są wprost proporcjonalne do liczby stosowanych szczepień (im ich więcej, tym większa umieralność), i że dzieci nieszczepione są znacznie zdrowsze, inteligentniejsze i lepiej się rozwijają od intensywnie szczepionych.

W wyniku chorób zakaźnych, przeciw którym szczepi się dzieci, prawie nikt dziś nie umiera w krajach rozwiniętych (także w Polsce), natomiast obserwujemy autentyczne, postępujące epidemie poszczepiennych chorób chronicznych i kalectw w krajach intensywnie szczepiących, takich jak Polska. Dziwić się należy, że NIZP nie przejmuje się współczesnymi epidemiami autyzmu, cukrzycy, nowotworów, astmy, chorób jelitowych, zaburzeń rozwojowych, upośledzenia umysłowego, alergii  etc. u polskich dzieci, a przecież choroby te stanowią poważne zagrożenie dla ich życia i ogromne obciążenie finansowe dla milionów polskich rodzin oraz dla systemu opieki zdrowotnej w Polsce.

Widać, zajmowanie się tymi epidemiami nie jest dla NIZP tak „opłacalne” jak straszenie społeczeństwa pandemiami łagodnych dziś i łatwo wyleczalnych chorób zakaźnych.

Pozdrawiam, Dorota Majewska

Za: http://astromaria.wordpress.com/2014/08/11/szczepienia-xxi-wieku-spotkanie-z-prof-dr-hab-maria-dorota-czajkowska-majewska/

4 odpowiedzi »

  1. Potwierdzam co piszesz o nieszczepionych dzieciach. Mam w rodzinie i wsrod znajomych nieszczepione dzieciaki, ktore wcale nie choruja i swietnie sie rozwijaja, zas moje szczepione na odre dziecko wkrotce ciezko na nia zachorowalo. A tak przy okazji, moj kot umarl na fibrosarkoma Feline spowodowanego szczepieniami, bo to wlasnie tam w miejscu szczepien powstal ten zlosliwy guz.Teraz mam dwa siedmioletnie kocurki, ktore wogole nie szczepie, noi prosze nic im nie dolega. W USA szczepi sie koty co trzy lata, tu w Europie zaleca sie raz na rok, noi kto ma racje?

    • Tak!
      Można się z tym zgodzić. Potrzebują naszych ziem
      Dlaczego nikt tego nie widzi, że chcą nas wyniszczyc abyśmy nie mieli sił i nie zawalczyli o swoje?

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.