Agenda rządowa FDA przyznaje: szczepionka DTaP powoduje autyzm

Agenda rządowa FDA przyznaje: szczepionka DTaP powoduje autyzm

szczepionka_kokluszSkutki uboczne szczepionek zawsze były owiane mgiełką spiskowej tajemnicy. Argumenty o szkodliwości szczepionek są na ogół wyśmiewane przez jednych, i rzekomo obalane. Jedynym skutkiem ubocznym jaki ma prawo zaistnieć w dialogu lekarz-pacjent, jest lekkie zaczerwienienie w miejscu podania i tym podobne, niewielkie oddziaływania.

Owszem, przyznaje się, że ciężkie skutki uboczne występują. Ale zaraz dodaje wbrew statystykom, że występują one raz na milion przypadków lub rzadziej (jak blog de bart, główny żołnierz kartelu farmaceutycznego, spec od PR, reklamy i psychologii). I mówi się, że takie ryzyko należy podejmować.

Ja jednak daję Wam teraz treść, która jawnie temu zaprzecza. Źródło jest nie do przecenienia, bo jest to źródło z gatunku tych „oficjalnych”. Informacja jest kierowana do niedowiarków. Polecam spojrzeć na stronę Food and Drug Administration (agendy rządowej USA ds. żywności i leków). Jest tam ulotka jednej ze szczepionek (DTaP). Dostarczam ją Wam w formie zdjęcia, aby je powiększyć i przeczytać – kliknij na nie:

szczepionki skutki uboczne

Link bezpośredni do pełnej ulotki w języku angielskim:
http://www.fda.gov/downloads/BiologicsBloodVaccines/Vaccines/ApprovedProducts/UCM101580.pdf

Jednym z działań niepożądanych tej szczepionki jest.. autyzm i inne zaburzenia neurologiczne. Wśród nich jest syndrom nagłej śmierci łóżeczkowej – SIDS. Przez długie lata oskarżano i zamykano w więzieniach rodziców dzieci, które zmarły na SIDS, ponieważ kartel farmaceutyczny nie chciał przyznać się, że ich szczepionki są za to odpowiedzialne. Należy dodać, że szczepionki z gatunku DT* (DTP, DTaP i inne) są uważane za jedne z najbardziej toksycznych stosowanych szczepionek. Mają one najdłuższą listę skutków ubocznych. Na ulotce szczepionki DTP jest zawarta informacja, iż powoduje ona zgon w 1 na 10.000 przypadków.

Jak widzicie, oni się już nie kryją, wiedza na ten temat staje się dostępna oficjalnie, podług ich maksymy. Wiedza jest dostępna już wszędzie, trzeba tylko chcieć odrzucić stare, zmurszały struktury światopoglądowe, i po tę wiedzę się schylić.

Cytuję: „To nie tak, mój młody przyjacielu. Czyż pan sam nie dotarł do prawdy? Czyż nie otrzymał pan wszystkich książek i innych tekstów , których pan poszukiwał? I czy nie znalazł pan w nich potwierdzenia tego, co pan przeczytał albo może przeżył wcześniej? Czyżby nie odkrył pan samodzielnie niejednej tajemnicy tego świata ? Kto szuka ten znajduje! Ale większość ludzi wcale nie chce szukać.

Dlatego właśnie nie traktujemy ich inaczej niż zwierzęta, bo te również niczego innego nie szukają. Czy to jasne? Kto nie korzysta ze swego rozumu i nie walczy o wolność osobistą, ten nie odczuwa jej braku. Wiedza jest przecież dostępna! Jest wszędzie. Ale kto tego nie chce dostrzegać, ten widzieć nie będzie. Pan przecież wie, że my się nie ukrywamy, Właściwie nigdy się nie ukrywaliśmy.”

Cytuję: „O ile w latach 70-tych notowano jedno zachorowanie na autyzm na 10 000 nowo narodzonych dzieci, to po wprowadzeniu tych nowych szczepionek w 1991r. jedno zachorowanie notowano raz na 150 zaszczepionych dzieci. (…) koszt produkcji jednej szczepionki – ampułki to 2 centy, a koszt sprzedaży to ok. 50 dolarów.

Gdyby stosować zasady farmakopei, to ilość tylko rtęci, zawartej w szczepionce mogłaby być użyta dla dziecka o wadze 135 kg. Wiadomo, że ośrodki szczepionkowe zalecają jednorocznemu dziecku nawet 10 szczepionek. W tej sytuacji takie dziecko powinno ważyć ponad 1350 kg w pierwszym roku życia.”
~dr Jerzy Jaśkowski

Polecam też mój artykuł z wieloma linkami o szczepieniach:
http://atomic-temporary-22196433.wpcomstaging.com/szkodliwe-szczepionki-all-in-1/

Śledź kategorię: „szczepionki i szczepienia” na mojej stronie, gdzie są najnowsze wpisy:
http://atomic-temporary-22196433.wpcomstaging.com/category/szczepionki-i-szczepienia/

Śledź także kategorię: „zdrowie i choroby”:
http://atomic-temporary-22196433.wpcomstaging.com/category/zdrowie-i-choroby-2/ szczepionka dtp dtapAutor: Jarek Kefir

Jeśli spodobał Ci się ten artykuł – podaj go dalej i pomóż go wypromować! Pomóż innym poznać tę prawdę.

 

Jedna myśl w temacie “Agenda rządowa FDA przyznaje: szczepionka DTaP powoduje autyzm

 1. to powinno byc tłustym drukiem!

  „Kto szuka ten znajduje!
  Ale większość ludzi wcale nie chce szukać.
  Dlatego właśnie nie traktujemy ich inaczej niż zwierzęta, bo te również niczego innego nie szukają. Czy to jasne?
  Kto nie korzysta ze swego rozumu i nie walczy o wolność osobistą, ten nie odczuwa jej braku.
  Wiedza jest przecież dostępna! Jest wszędzie.
  Ale kto tego nie chce dostrzegać, ten widzieć nie będzie.
  Pan przecież wie, że my się nie ukrywamy, Właściwie nigdy się nie ukrywaliśmy.”

  (na kazdej ulotce leku* piszą ostrzeżenie ale nikt nie bierze tego na poważne, nawet się nie zastanowią po co tak piszą)

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.