Ebola: gigantyczne farmaceutyczne oszustwo. Dlaczego USA w 2009 r. opatentowały tego wirusa?!

Ebola: gigantyczne farmaceutyczne oszustwo. Dlaczego USA w 2009 r. opatentowały tego wirusa?!

030327-N-9693M-004Zapraszam do lektury trzech artykułów o wirusie ebola, w tym jednego w języku angielskim. Jesień się zaczęła, a więc pora wymyślić jakąś pandemię!

Była ptasia grypa, SARS, zgąbczenie mózgu, świńska grypa.. A w tym sezonie, Panie i Panowie, pora na wirusa ebola – uderzenie znacznie mocniejsze i znacznie bardziej emocjonujące!

Tak, wiem, że umierają ludzie. Jednak ja już dawno zauważyłem, że sezon jesienno zimowy bez straszenia epidemią czy nawet pandemią, to sezon stracony. Podobieństwa do epidemii świńskiej grypy są wręcz uderzające.

Wrzesień coraz bliżej. Dzieci wkrótce zasiądą w szkolnych ławach, ich rodzice pójdą do pracy, a w mediach zacznie niekończąca się telenowela z nakłanianiem ludzi do szczepień. Czy wkrótce do obrotu zostaną wprowadzone szczepionki, które nie przeszły jeszcze testów na ludziach? Wszystko wskazuje na to, że tak, od jakiegoś czasu mówi się o tym oficjalnie w mediach.

Dziś, dnia 19 sierpnia 2014, elektryzującym newsem dnia było to, że w Berlinie znaleziono osobę zarażoną ebolą. Wieczorem alarm odwołano, ale strach w umysłach ludzi, wywołany czerwonymi i żółtymi nagłówkami, pozostał. I o to w tej wojnie informacyjnej, tej nierównej walce asymetrycznej: kartele farmaceutyczne vs obywatele – chodzi.

Wszystko wskazuje na to, że chodzi o wykreowanie najpierw globalnej epidemii strachu, by potem robić kasę na: szczepionkach, testach i lekarstwach. Zapasy szczepionek, lekarstw, surowic i testów na pewno zrobią państwa. Zaś szczepionki i testy będą kupować za grube pieniądze szeregowi obywatele, w swoim zakresie. A że początkowe objawy wirusa ebola przypominają.. grypę żołądkową, to naiwnych chcących wydać pieniądze na test, znajdzie się zapewne wiele..
Zastanawiające jest to, że epidemia wybucha właśnie wtedy, gdy koncerny mają już opracowane szczepionki, surowice, lekarstwa i testy na ebolę.
ebola szczepionka

Przeczytaj też inne artykuły o oszustwie wirusa ebola:

Ebola: epidemia strachu. „To farmaceutyczne ludobójstwo zaplanowane z zimną precyzją”
Ebola: wirus z laboratorium. Szokujące kulisy planowanego ludobójstwa farmaceutycznego
Ebola: jest się czego bać? „To zabija 90% zarażonych”
Ebola: zabójcza epidemia czy farmaceutyczny kit? Zapraszam na dobry film

Wstęp: Jarek Kefir

Proszę o rozpowszechnienie tego materiału!

__________________________________________________________

Wirus i patent eboli w rękach Monsanto

Cytuję: „Zabójcy z Monsanto, twórcy GMO, ustawy nasiennej, DDT, bydlęcego hormony wzrostu, dioksyn, polistyrenu, stają się właścicielami patentu i szczepionki na ebolę. Oznacza to, że po raz pierwszy w historii korporacja stała się terrorystą, na licencji rządowej mogąc zabijać na dowolnym obszarze kuli ziemskiej!

Sekretarz obrony Chuck Hagel twierdzi nawet „Myślę, że jest to firma, która może zrobić wszystkim nam dobrze..”

Monsanto posiada licencje pozwalającą rozprzestrzeniać wirusa Eboli na obszarach w których firma uzna to za konieczne w celu poprawy sytuacji gospodarczej, ekonomicznej czy dla idei poprawy zasobów rolnych GMO.

Mam dla was newsa wprost z obrad zarządu firmy Monsanto. Monsanto łączy z się inną firmą – McDonald.

Czeka nas futurystyczny świat łączenia jedzenia GMO, Aspartamu, fluoru, glutaminianu z wirusami. Bo przecież będzie to modne.. Już jest modne uwstecznienie intelektualne, duchowe czy uczulenie na wiedzę, prawdę i zasady..

Patent na ebolę odkupiony od państwa

Jak już wiecie CDC lub Centrum Kontroli Chorób w USA posiadało jako pierwsze patent na konkretny szczep wirusa eboli znany jako „EboBun”. Numer patentu „CA2741523A1” i pochodzi on z 2010 roku.

„Wynalazek opiera się na izolacji i identyfikacji nowego gatunku wirusa eboli u ludzi, EboBun. EboBun wyizolowano od pacjentów, którzy cierpieli na gorączkę krwotoczną w niedawnym jej wybuchu w Ugandzie”

Warto zauważyć, że EboBun nie jest tym samym szczepem, którego nowa wersja wywołała obecny wybuchu epidemii w Afryce Zachodniej.

CDC rozszerzyło przed sprzedażą swoje portfolio patentowe, które obecnie zawiera więcej szczepów wirusa ebola i to jest główny powód dla, którego amerykańskie ofiary Eboli zostały niedawno przeniesione do USA.

Z opisu patentu EboBun, wiemy, że rząd USA:
1) Zaraża pacjentów ebolą.
2) Automatycznie przyznaje się, że jest „wynalazcą” wirusa i jego pochodnych mutacji.
3) dąży do ochrony patentowej oraz monopolu na wirusa i powstające szczepionki.

Aby zrozumieć, dlaczego tak się dzieje, musimy najpierw zrozumieć, czym jest patent i dlaczego on istnieje.

Monopol patentowy pozwala, rządowi na dopuszczanie do tajemnicy wyłącznie konkretnej osoby lub organizacji mającej udziały w danym projekcie.

Patent pozwala tylko konkretnym osobom na korzystanie i wykorzystywanie „wynalazku”, uniemożliwiając innym możliwość korzystania z wynalazku dla własnej korzyści. Przy czym patent obejmuje również produkcję leków i szczepionek. Stąd rządowe przejęcia firm, które produkowały skuteczne leki na ebolę.

„Krótki opis wynalazku” twierdzi wyraźnie, że rząd Stanów Zjednoczonych oświadcza, że jest „właścicielem” wszystkich odmian wirusa eboli, które mają przynajmniej 70% podobieństwa z ich wynalazkiem.

CDC ma również patent na metody propagacji wirusa ebola w komórkach gospodarza, a także patent na leczenie (szczepionkami) zakażonych gości. Prowadzi to do oczywistego pytania: dlaczego rząd USA ogłosza, że „wynalazł” ebolę, a następnie ubiega się o monopol w jego produkcji i leczeniu?

W rzeczywistości, patent pomaga wyjaśnić, dlaczego niektóre ofiary eboli są transportowane do Stanów Zjednoczonych, a także dlaczego kontrolę nad pandemią posiada CDC, która zleca WHO tylko proces obserwacji. Bo tym można nazwać proces obserwacji rożnych stadiów choroby i proces śmierci ofiar wirusa. Widać że to jest eksperyment – taki jak w obozach koncentracyjnych, eksperyment który pozwoli szantażować populację całego świata i zabrać jej broń w postaci skutecznego leczenia!

Zarażeni pacjenci noszą w swoim ciele cenne aktywa własności intelektualnej w postaci wariantów wirusa ebola i CDC chce poszerzyć swoje portfolio patentowego poprzez zbieranie próbek krwi do badania i potencjalnie patentować nowe szczepy lub warianty wirusa.

Patentowanie eboli jest tak „dziwne” jak próby opatentowania przez korporacje innych sztucznych chorób takich jak rak lub cukrzyca. Dlaczego agencja rządowa będzie twierdzić, że „wynalazła” chorobę zakaźną, a następnie ubiegać się o monopol na jej wykorzystanie do celów komercyjnych!?

Można oczekiwać, ogromnych tantiemów CDC na Eboli od firm produkujących szczepionki? Mutacje i „warianty” pozwolą na kolejne patenty! Odsprzedaż części patentów korporacjom pozwoli na monopolizacje rynków międzynarodowych w procesie propagacji wirusa i rynku farmaceutycznego.

Miliardy dolarów zysków z wirusa ebola i szczepionek

Akcje Tekmira (o tej firmie współpracującej z Monsanto już pisałem) wzrosły o 11% kiedy to FDA przyspieszyła próby szczepionek przeciwko eboli stworzonych przez tą właśnie firmę. To, co widzimy to dramat medyczno depopulacyjny ze starannie napisanym scenariuszem.

Globalna pandemia paniki, rządowe i korporacyjne patenty, import wirusa eboli do głównych amerykańskich miast, eksperymentalne szczepionki, nagłe pojawienie się mało znanej firmy farmaceutycznej i protesty publiczne przeciwko FDA w celu przyspieszenia tworzenia szczepionki.

Drodzy państwo mamy nowy Pearl Harbor i 11 Września w wersji farmaceutycznej. Przecież to tandetna książka, tandetny scenariusz w, który wierzy większość społeczeństwa! Wyobraźmy teraz sobie, jaki może być drugi akt tej sztuki.

„Laboratorium i wypadek” w Ameryce, „ucieczka wirusa” Eboli, wpływ na populację i krajową kampanię obejmującą obowiązkowe szczepienia przeciwko Eboli, które wzbogacą Tekmira, Monsanto i McDonaldsa i ich inwestorów.

(Pisałem o Eboli w polskich laboratoriach i przykładowy plan działania jego propagacji…)

Drodzy moi, dzięki takim posunięciom staniemy się światkami powstawania nowych zbawców świata i bohaterów narodu amerykańskiego. A będzie nim kto? No kto bawi się szczepionkami i wirusami od lat i kto kupuje akcje Monsanto i Tekmiry?! Tak, sam Bill Gates, uważany przez chory umysłowo świat za nowego mesjasza nowej czarnej epoki ziemi…

Ta praca została wykonana, jak wcześniej wszystkie inne zamachy fałszywej flagi. Pearl Harbor, 11 września, „świńska grypa”.

Plan jest zawsze taki sam: stworzyć problem i rozwiązać problem, nie ważne czy zdobywamy kraj, chcemy ograniczyć swobody obywatelskie czy też zmusić ludzi do walki o szczepionki. Cel uświęca środki. Nie ważne ilu was umrze. Ważne jest, że plan nowego porządku świata jest realizowany.”

Autor: Liga Świata

__________________________________________________________

USA opatentowały ebolę w 2009 roku – podczas zamieszania ze świńską grypą:

Numer publikacji: US20120251502 A1
Typ publikacji: Wniosek
Numer wniosku: US 13/125,890
Numer PCT: PCT/US2009/062079
Data publikacji: 4.10. 2012
Data złożenia wniosku: 26.10.2009
Data pierwszeństwa: 24.10.2008
Także opublikowany jako: CA2741523A1, + 4
Wynalazcy: Jonathan S. Towner, + 4
Oryginalny pełnomocnik: The Government of the US as Represented by the Secretary of the Dept. of health
Export Citation: BiBTeX, EndNote, RefMan
Patent Citations (2), Non-Patent Citations (8), Classifications (39), Legal Events (1)

Źródło – link do patentu: http://www.google.com/patents/CA2741523A1?cl=en

__________________________________________________________

Ebola: USA sponsorują globalny bioterroryzm

Cytuję: „ (…) Nie bez znaczenia jest fakt, iż nagle okazało się, że na tę specyficzną odmianę wirusa Ebola istnieje skuteczny, chociaż znajdujący się jeszcze w fazie eksperymentów, lek. Jego twórca to dotychczas nieznana firma farmaceutyczna, mająca powiązania – jak zauważył kryminolog – z Departamentem Obrony Stanów Zjednoczonych.”

To tylko około 1/4 artykułu – więcej nie mogę zamieścić ze względu na prawa autorskie. Aby przeczytać całość, kliknij na poniższy link:
http://www.prawy.pl/z-zagranicy2/6693-usa-sponsoruja-bioterroryzm

__________________________________________________________

Temat: Ebola-interesujące i przerażające. Tylko zobaczcie kto stoi za szczepionką na ebolę! Stoi za nią korporacja transgeniczna, monsanto. Od początku widać jak na dłoni, że to globalna ośmiornica naczyń połączonych:

The Monsanto Sponsored Ebola Vaccine Will Kill More People Than Ebola Itself

Cytuję: „Monsanto, or Monsatan as many call them, has partnered with the Department of Defense to use a proxy third party company to develop a vaccine against Ebola. The seed money began at $1.5 million. The value of the deal could grow to an estimated $86 million dollars. The company’s name is Tekmira Pharmaceuticals Corporation (TKMR) (TKM.TO), a leading developer of RNA interference (RNAi) therapeutics. “TKM-Ebola, an anti-Ebola virus RNAi therapeutic, is being developed under a $140 million contract with the U.S. Department of Defense’s Medical Countermeasure Systems BioDefense Therapeutics (MCS-BDTX) Joint Product Management Office”.  As breaking and shocking of a news story as this has the potential to be, the real story is that this is not the most important part of the Ebola threat which has invaded the United States.

The most three evil corporations, in no particular order are Standard Oil, Goldman Sachs and Monsanto. So, has this announcement raised eyebrows? Of course it has. Everything Monsanto touches has a distinct trail of greed, corruption and influence peddling.

On last night’s broadcast of The Common Sense Show, I hosted Joe Hagmann of the Hagmann and Hagmann Report. Joe expressed the view that the real threat to our citizens may not come from the Ebola itself, but it likely would come from the resulting vaccine. In a mid-afternoon phone conversation  I had with Joe Hagmann, prior to the show, I asked him if he had heard about Monsanto being given control of the development of an Ebola vaccine with DOD seed money. Subsequently, the News Director of my show, Annie De Riso discovered that this was the case and the information was less than 48 hours old.

Will the Threat Be In the Form of Ebola Or Will It Come From the Vaccine?

Late last week, I reported the following:

A desperate search is on to find the hundreds of passengers who flew on the same jets as Sawyer (i.e. Patient Zero). A total of 59 passengers and crew are estimated to have come into contact with Sawyer and effort is being made to track each individual down. There is an inherent problem with this “track down.  Presumably, some of the passengers connected to other flights, which known to be the case. Let’s just say for the sake of argument that only 20 people, a low estimate given the nature of the airports that Sawyer was traveling in, were connecting to other flights, the spread of the virus would quickly expand beyond any possibility of containment because in less than a half a day, nearly a half a million people would be potentially exposed. Within a matter of a couple of hours, Sawyer’s infected fellow travelers would each have made contact with 200 other passengers and crew. Hours later, these flights would land and these people would go home to the friends, families and coworkers across several continents”.

I believe that as many have reported in the past 48 hours, Ebola has broken any possibility of containment and has now been unleashed on every continent. Many of my medical sources are telling me that modern medicine really does not know what the potential is for Ebola to spread from a significant, regionalized threat to a threat to become a global pandemic which would be as bad or worse than the 1918 Spanish Flu.

On last night’s show, Joe Hagmann expressed the opinion that perhaps the threat would be from the Ebola but from the vaccine. However, I am aware of 100,000 West Africans that are coming into this country, primarily acting as drug couriers. These men come from the seven country region in West Africa where the Ebola outbreak is raging out of control. And course, as I have stated many times, this has led even prominent physicians (e.g. Dr. Jane Orient) to state that it is not a matter of if, but when Ebola is spread throughout America and the world.

The UN Has Been Preparing to Assist with Health Crisis

Since the knowledge that UN military vehicles were being transported around the United States back in May, I have developed two sources from the DEA. One source is newly retired and maintains frequent contact with me. The other source has gone dark for the past 10 days and the covert communication method we were to use does is not working.

At the moment that I was signing off of my show last night, the retired DEA agent called me. He told me that the friendly debate over Ebola that I was having with Joe Hagmann was a meaningless conversation. He said that one of the five strains of Ebola has been weaponized and was developed at Ft. Detrick. He further stated, that this strain of Ebola was released 8 months ago.  What he described is the classic Hegelian Dialectic in which the problem is created and a desired solution is enacted. Joe Hagmann may have been correct  in that the goal is to develop a vaccine. That is where the money is and that is where the future power over the people lies.

History Speaks Will America Listen?

During the H1n1 scare of a few years ago, we know that law enforcement officials in several states practiced a DUI roadblock kind of scenario in states in which they were equipped with mock vaccine testing equipment to tell whether someone, or not, had been given the new vaccine against the virus. The roadblock consisted of a large van for processing, a couple of buses and chase cars on the flanks to run down people who tried to avoid the checkpoint. According to my well-placed sources in Colorado, this was rehearsed over and over. These law enforcement officers were told that their families would be collected by DHS and protected in isolation against the spread of the pathogen and any resulting rioting. Former and highly decorated State Trooper from Kansas, Greg Evensen, stated on my show that these families would be not held for safekeeping, they were to be held hostage to force the law enforcement officials to do the bidding of the powers that be.

The bidding that Greg Evensen was speaking of was the fact that if you did not demonstrate that you had the vaccine, you would be given two choices, immediate injection with the vaccine or your car would be impounded and you would be sent to a medical FEMA camp by one of the busses present at the scene.

At one point during the H1N1 scare, I thought the public’s reaction to forced vaccinations, which began in many hospitals, forced the government to abandon its plans to launch the program. In the present time, I think that this was a beta test designed to put the mechanisms into place and to condition the public that this will someday happen.

I am presently traveling and I contacted two of my sources in law enforcement to ask them if they had done any drills with regard to the outbreak of Ebola. I was told that they had not. However, one source stated that a recent DHS memo reminded the officials that they were to remain current on their containment and interdiction procedures with regard to any virulent outbreaks.

The sum total of what we are looking is this. The short-term goal according to my DEA source is to make money off of the vaccine. The long-term goal is to begin to lockdown the country by using fear and the natural course of Ebola spreading. He stated that once people see communities being exposed, we will accept any restriction including mandatory vaccinations. I told him that no vaccine could be developed, tested and effectively used in a short time. He responded by stating that that the public is too stupid to know the difference. He has a point because that was what the government had done with the vaccine related to the H1N1 scare.

I have real concerns over the safety of such a vaccine. First, there is the Monsanto reputation issue in which they repeatedly proven that they cannot be trusted. Second, producing a vaccine in such a short amount of time is fraught with problems. Third, the use of the infamous adjuvants will no doubt resurface. During the H1N1 scare, it is was discovered that the vaccine was using MF59 and Squaylene in the vaccine to increase the volume of an existing batch. The adjuvants were linked to serious central nervous system damage.

There is another concern that I have as well. In December of 2012, I reported that I had a contact from a FEMA employee who retired and “bugged out” to a communal safe haven with like minded officials from DHS and FEMA. His primary fear was the spread of a pandemic which he expected to happen within two years. His expertise was in counter-bioterrorism. You can read these stories at this link.

In San Diego, in October  31, 2012, DHS ran a Zombie preparedness drill and of all things the drill centered around shooting “crazed zombies”. I was told that the new weaponized strain temporarily turns people into people who act like they are on PCP.  The drill was participated in by Navy special forces and the Marines. The drill was later repeated in Idaho by the same entities. And let’s not forget that the homeless are being collected across the country and forcibly detained in makeshift shelters. I would submit that this is another dry run.

Conclusion

What does it all mean? The trend curve of information is pointing to the fact that Ebola is spreading but that the greater threat to the most people will not come from the Ebola but for the treatment of Ebola.  Monsanto needs to watched very carefully because my DEA source states that  vaccine will be on the market by year’s end.

Dave Hodges is the Editor and Host of The Common Sense Show.

Don’t forget to follow the D.C. Clothesline on Facebook and Twitter. PLEASE help spread the word by sharing our articles on your favorite social networks.

Źródło: http://www.dcclothesline.com/2014/08/04/monsanto-sponsored-ebola-vaccine-will-kill-people-ebola/

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.