Firmy farmaceutyczne

Autyzm można wyleczyć! Mówi o tym dr Andre Kulisz

Autyzm można wyleczyć! Mówi o tym dr Andre Kulisz

autyzm leczenieDr Andre Kulisz mówi o ważnej roli jaką pełni zdrowy układ pokarmowy w leczeniu zaburzeń jakimi są autyzm i zespół aspergera.

Przewód pokarmowy jest niszczony przez trzy uniwersalne, bo działające na wszystkie tkanki i organy ciała, toksyny – gluten zbożowy i kazeinę / laktozę z mleka. W leczeniu przyczyn autyzmu, a jest to możliwe, ważne jest całkowite wykluczenie z diety tych składników.

Pomocne w leczeniu autyzmu są również suplementy karnozyny i DMG, ale ich dawki powinien dostosowywać lekarz do każdego indywidualnego przypadku.

Tak zwane „leczenie autyzmu” metodami klasycznymi to inaczej podawanie dzieciom szkodliwych psychotropów, w tym uspokajających. To także pomoc różnego rodzaju „fundacji”. A jak wiadomo, przez różnego rodzaju „fundacje” przepływają miliardy dolarów brudnej kasy mafii. Założenie tak zwanej „fundacji dobroczynnej” to idealny sposób na zalegalizowanie i transferowanie sporej ilości brudnej gotówki.

A tego typu „fundacja” musi mieć żer, tj pacjentów, by mieć pretekst do swojej działalności, więc za wszelką cenę zwalcza naturalne leczenie autyzmu, w tym leczenie dietą. Poza tym, „fundacje” to inaczej podtrzymywanie medyczno-farmaceutycznego status quo w leczeniu chorych, a więc wspieranie oficjalnej medycyny.

Leczenie autyzmu to także obfity żer finansowy dla „terapeutów”, logopedów, psychologów wszelkiej maści. Znowu mamy tutaj do czynienia z tym, iż psychologia nie mówi całej prawdy, jest to nauka zakłamana. Gdyby psychologia mówiła prawdę np o zaburzeniu borderline, to psycholodzy straciliby tych dożywotnich pacjentów-klientów i materiał do prowadzenia badań. Gdyby psychologia uznała NLP, to znowu, klasyczni psycholodzy musieliby się przekwalifikować. Bo NLP działa tu i teraz, a klasyczna psychologia oferuje co najwyżej wałkowanie tych samych tematów na terapii trwającej do końca życia. Pisałem o tym w artykułach: O zmierzchu klasycznej psychologii (link) i o borderline 1 (link) i o borderline 2 (link).

Polecam inne artykuły o prawdziwych przyczynach autyzmu i zespołu aspergera:

Agenda rządowa FDA przyznaje: szczepionka DTaP powoduje autyzm
Szczepienia powodują autyzm: info oficjalne
Czy szczepienia powodują autyzm? Poznaj fakty
Biomol Med: toksyczna chemia i skażona żywność przyczyną epidemii autyzmu
Szczepienia są przyczyną autyzmu, mamy kolejne dowody!

Na marginesie – możecie zobaczyć jaka walka była, gdy w konkursie „Zwykły bohater” kandydowała matka, która pomogła swojemu dziecku poprzez dietę. Ile jadu i nienawiści było w opłacanych przez kartel farmaceutyczny żołnierzach i zmanipulowanych przez nich matkach:

Autyzm jest uleczalny! Poznaj zaskakującą historię wyleczonego dziecka
Atak na dietę bez glutenu leczącą autyzm. Daje niesamowite efekty i jest solą w oku farmacji
Atak na dietę bez glutenu leczącą autyzm. Daje niesamowite efekty i jest solą w oku farmacji (2)

Wstęp: Jarek Kefir

Proszę o rozpowszechnienie tego materiału!

__________________________________________________________

Zapraszam teraz na film: „Ważność zdrowego przewodu pokarmowego w wyleczaniu dzieci z autyzmu” – dr Andre Kulisz:

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.