Afery

Szokująca prawda o szczepieniach ujawniona. Sanepid i PZH zatajają ważne dane!

Szokująca prawda o szczepieniach ujawniona. Sanepid i PZH zatajają ważne dane!

szczepieniaArtykuł autorstwa profesor Marii Doroty Czajkowskiej-Majewskiej o tym, jak CDC fałszuje wyniki badań naukowych. Obecnie większość publikacji o szczepieniach, lekarstwach i medycynie uznawanych za „naukowe” jest fałszowana.

Przyczyna tego stanu rzeczy jest prosta i oczywista: żądza zysku – zysku za wszelką cenę, nawet po trupach pacjentów. U których szczepionka zamiast wywołać chorobę, którą leczy się drogimi lekami i na niej zarabia – zabija go.

W artykule profesor Majewskiej jest wspomniane również o polityce farmaceutycznych instytucji lobbingowych udających instytucje rządowe takich jak Sanepid i PZH, w stosunku do powikłań poszczepiennych.

Oszustwo, korupcja, fałszowanie badań, czarny PR w internecie, zastraszanie a nawet mordowanie niepokornych naukowców – to biznesowy standard w przemyśle farmaceutycznym, a nie jego marginalna patologia! Bowiem to dzieje się cały czas, te praktyki to modus operandi medycyny, a instytucje rzekomo państwowe jak i całe WHO to nic innego, jak zakamuflowane organizacje lobbingowe! Uczciwość, rzetelność badań naukowych, medycyna i nauka oparte na faktach, okazały się być jedynie pustymi frazesami bez pokrycia.

Polecam także artykuł z lutego 2010 – czyli z okresu, gdy dogasała sprawa epidemii świńskiej grypy. Artykuł opisuje sprawę tego, w jaki sposób fałszowano badania naukowe dla karteli farmaceutycznych Pfizer i Merck:

Cytuję: „To jest chyba największe oszustwo naukowe w historii medycyny. Doktor Scott Reuben, były członek biura rzecznika prasowego firmy Pfizer, zgodził się przyznać się do winy sfałszowania [swych] kilkudziesięciu prac badawczych, które zostały opublikowane w czasopismach medycznych.

Główne media podają fakt, że doktor Reuben przyjął od Pfizera 75.000 dolarów dotacji na badania leku Celebrex w 2005 roku. Jego badania, które zostały opublikowane w czasopiśmie medycznym, były od tamtego czasu cytowane przez setki innych lekarzy i naukowców jako „dowód„, że Celebrex pomógł zmniejszyć ból podczas terapii po operacjach chirurgicznych. Jest tylko jeden problem z tym wszystkim: żaden z pacjentów nie był nigdy objęty tymi badaniami!

Okazuje się, że doktor Scott Reuben sfałszował całe badania i pomimo to opublikował je.

To nie pierwsze badania sfałszowane przez doktora Reubena: jak podaje Wall Street Journal on także sfałszował dane z badań leków Bextra i Vioxx.

W wyniku sfałszowanych przez doktora Reubena badań recenzowane czasopismo medyczne „Anesthesia & Analgesia” musiało wycofać 10 „naukowych” artykułów autorstwa Reubena. Londyński The Day podaje, że 21 artykułów napisanych przez doktora Reubena, które pojawiły się w czasopismach medycznych najwyraźniej zostały również sfabrykowane i muszą być wycofane.”

Dalsza część wpisu: http://astromaria.wordpress.com/2012/06/09/naukowiec-z-big-pharma-przyznaje-sie-do-sfalszowania-prac-badawczych-dla-pfizera-i-mercka/

A tymczasem, zapraszam do przeczytania wpisu właściwego!

Wstęp: Jarek Kefir

Proszę o rozpowszechnienie tego materiału!


Sanepid oraz IZP/PZH ukrywają przed Polakami dowody powikłań poszczepiennych

Cytuję: „Mimo niezbitych dowodów toksyczności szczepień i potwierdzających je setek niezależnych publikacji naukowych, establiszment medyczny promujący szczepienia dla zysków – w USA jest to CDC (Centers for Disease Control and Prevention), w Polsce Sanepid i Instytut Zdrowia Publicznego – nadal kłamie, nieustannie powtarzając mantrę, że szczepienia są skuteczne i bezpieczne.

Solidarność zawodowa szczepionkowców sprawiała, że dotąd wszyscy jednogłośnie zaprzeczali dowodom toksyczności szczepień. Ostatnio jednak nastąpił przełom. Amerykański naukowiec z CDC, dr William Thompson, ujawnił publicznie, że agencja ta świadomie fałszowała wyniki badań i tuszowała dowody toksyczności szczepień. W przypadku, do którego przyznał się Thompson (gdyż ruszyło go sumienie), chodziło o badanie wykazujące, iż chłopcy, którzy otrzymali szczepionkę MMR przed ukończeniem 3 r. życia, chorowali na autyzm o 340% częściej niż ci, którzy potrzymali te szczepionkę po 3 r. życia.

Możemy mieć pewność, ze ta instytucja fałszowała i nadal fałszuje dowody toksyczności także innych szczepionek. Powszechnie znane są zamówione przez CDC fałszywki Vestraetena i Thorsena dotyczące rzekomego bezpieczeństwa rtęci z szczepionkach. Podobnie Sanepid oraz IZP/PZH ukrywają przed Polakami dowody powikłań poszczepiennych. Warto posłuchać wywiadu, który dr Wakefield przeprowadził z dr Thomsonem na ten temat.

Poszczepienne chroniczne choroby i zgony najprawdopodobniej tłumaczą też, dlaczego w USA obecnie kobiety umierają znacznie wcześniej niż ich matki. Najczęściej wmuszane kobietom szczepienia to HPV i grypowe.

Autor: Prof. dr hab. Maria Dorota Majewska


Polecam też inne artykuły o fałszowaniu badań naukowych, które odbywa się na potęgę

Znany naukowiec fałszował na potęgę badania naukowe, tak, aby ich wyniki odpowiadały aktualnemu trendowi ideologicznemu.

Cytuję: „Znany i darzony ogólnym szacunkiem badacz w dziedzinie psychologii społecznej, Diedetik Stapel, fałszował na potęgę badania naukowe. Dodajmy, że fałszował je tak, aby odpowiadały aktualnemu, neoliberalnemu trendowi w propagandzie, polityce, idei.

Jedne ze sfałszowanych badań głosiło, iż osoby o białym kolorze skóry częściej myślą stereotypowo i dyskryminują murzynów, gdy znajdują się w „nieuporządkowanym środowisku”. Ogólnie, znaleziono około 30 sfałszowanych badań, i wiadomo, że lista ta się wydłuży. „Kreatywny” badacz został zawieszony przez swój uniwersytet.

Warto zadać pytanie: ile badań które zostały sfałszowane, do dziś jest wykładnią „naukowej prawdy”? To ujawnia, jak bardzo dzisiejsza nauka jest uzależniona od tego, kto ma pieniądze (korporacje), władzę i ideologiczny rząd dusz.”

Czytaj więcej: http://jarek-kefir.com/2013/09/14/znany-naukowiec-falszowal-na-potege-badania-naukowe-tak-aby-ich-wyniki-odpowiadaly-aktualnemu-trendowi-ideologicznemu/

„Autorytety” i „eksperci” – największa zaraza i najwięksi hamulcowi postępu naukowego. Walkę z „autorytetami” wielu przypłaciło życiem!

Cytuję: „To położnik Ignác Semmelweis odkrył, że trzeba myć ręce. Próbę przekonania do tej metody innych lekarzy przypłacił życiem

Położnik Ignac Semmelweis: przełomowy naukowiec

Żyjący w XIX w. i pochodzący z Budy lekarz od dawna jest symboliczną postacią dla tych, którzy parają się medycyną i biologią. Coraz częściej życie Ignáca Semmelweisa inspiruje także ekonomistów i socjologów, którzy chcą pokazać, jak w gospodarce działają utarte wyobrażenia i upychani w ich ramy ludzie.

Autorzy „Superfreakonomii” Steven Levitt i Stephen Dubner powołują się na odkrycie Semmelweisa jako na przykład tego, że często można odnaleźć proste rozwiązania skomplikowanych zagadnień, ale problem tkwi w tym, że trudno je zaakceptować. Semmelweisa wspominają również Richard Wilkinson i Kate Pickett w przedmowie do doskonałej książki „Duch równości. Tam, gdzie panuje równość, nawet bogatszym żyje się lepiej”. Jego batalia o wprowadzenie do szpitali mycia rąk to ich zdaniem dowód na to, że często odkrycie czegoś istotnego jest znacznie mniejszym problemem niż przekonanie do tego innych.”

Czytaj dalej: http://jarek-kefir.com/2012/09/22/autorytety-i-eksperci-najwieksza-zaraza-i-najwieksi-hamulcowi-postepu-naukowego-walke-z-autorytetami-wielu-przyplacilo-zyciem/

Korupcja i oszustwa w medycynie akademickiej. „To kamień węgielny tej medycyny a nie marginalne wynaturzenie”

Pora złamać podstawowe tabu medycyny, i to robię cały czas. Korupcja, fałszowanie badań naukowych, rujnowanie karier niewygodnym badaczom, a nawet zlecanie ich zabójstw – nie są marginalną patologią, sprawnie wyłapywaną przez państwo. Powyższe zjawiska są kamieniem węgielnym medycyny, są tak codzienne, że na nich zbudowano potężny system, obejmujący swoimi mackami całą planetę.

Wydawnictwa zwane „naukowymi”, cała praktyka badań naukowych – są skorumpowane od początku do końca. Szczególnie dotyczy to szczepionek, gdzie po latach i bardziej rzetelnych analizach okazuje się, że nie tylko powodują skutki uboczne, ale przede wszystkim – przed niczym nie chronią.

Dlatego gdy w internecie zobaczycie argument typu: „wszystkie badania naukowe wskazują na to, że szczepionki są bezpieczne” – miejcie na uwadze to, że żadne czasopismo „naukowe” nie opublikuje badania, którego wyniki są sprzeczne z interesami ich sponsorów, czyli korporacji farmaceutycznych.

Czytaj dalej: http://jarek-kefir.com/2014/05/10/korupcja-i-oszustwa-w-medycynie-akademickiej-to-kamien-wegielny-tej-medycyny-a-nie-marginalne-wynaturzenie/

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.