Afery

Farmaceutyczne oszustwo z katastrofalnymi skutkami dla dzieci

Miało miejsce farmaceutyczne oszustwo na wysokim szczeblu z katastrofalnymi skutkami dla dzieci

szczepienia skutki uboczne

Zapraszam na film video, gdzie przedstawiana jest sprawa oszustwa ws. szczepionki MMR i powiązań jej z autyzmem. Fałszerstwa dokonało samo CDC – Centrum ds Kontroli Chorób z USA, rządowa instytucja, rzekomo szanowana i dbająca o standardy. Tak naprawdę to kolejny dowód na to, że korupcja, fałszerstwa naukowe i zatajanie ważnych informacji, to prowadzona od lat polityka rządów i korporacji farmaceutycznych. A nie margines.

CDC bowiem od lat tuszowała odkrycie, iż szczepionka MMR przyczynia się do zwiększenia zachorowań na autyzm o 340% u chłopców. Nie wszyscy jednak wytrzymują napięcie, w tym emocjonalne i nerwowe, i fakt, że przyczyniają się do zmowy milczenia nad tym farmaceutycznym ludobójstwem. Czasami zbrodniarzy rusza sumienie i robią rzeczy zupełnie nieprawdopodobne z punktu widzenia logiki, np oddają się w ręce policji. Otóż jeden z pracowników CDC skontaktował się z dr Brianem Hookerem i przekazał mu istotną dokumentację, jaką wykradł na temat tej szczepionki. Dr Brian Hooker ją potem opublikował.

Paradoksem tutaj jest fakt, że jeden załgany drań z CDC którego ruszyło serce i sumienie, zrobił więcej dla uświadomienia ludzi na Ziemi, niż niektórzy obwołujący się tymi uświadomionymi, którzy jedyne co robią, to głoszą idee miłości i „bujania w obłokach”. Zamiast znaleźć równowagę między duchem a mocą sprawczą – czyli działaniem i walką z legionami Demiurga.

Wstęp: Jarek Kefir

Proszę o rozpowszechnienie tego materiału!


Zapraszam do obejrzenia tego filmu video.

Pracownik CDC przyznaje się do oszustwa w sprawie szczepionek i autyzmu (sierpień 2014):

Polecam też serdecznie kanał video na You Tube „1Atena7777” z mnóstwem cennych informacji o szkodliwych szczepieniach:
https://www.youtube.com/user/1Atena7777

2 odpowiedzi »

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.