Afery

Afera ze szczepionkami, potwierdziło się że wywołują autyzm. CDC przeprasza za fałszerstwa

Szokująca afera ze szczepionkami! Potwierdziło się, że wywołują autyzm. CDC przeprasza za zatajanie badań

Dziś publikuję kolejne materiały na temat fałszowania badań naukowych i afery, jaka ma obecnie miejsce ze szczepionkami w USA. Otóż lekarz z CDC, William Thompson, wyraził żal i skruchę, że miało miejsce to naukowe fałszerstwo, polegające na zatajeniu istotnej informacji.

Informacje, które zataiło CDC, dotyczyły tego, że szczepionka MMR naprawdę powoduje autyzm, a doktor Andrew Wakefield, któremu kartel medyczno-farmaceutyczny zrujnował życie i karierę, miał jednak rację. Przypomnijmy: to on był odkrywcą tego, że szczepionka MMR powoduje autyzm.

Niestety, nie jest to jedyna afera jaka miała miejsce w farmacji, medycynie czy biznesie szczepionkowym. Już sama lektura doniesień medialnych każe wysnuwać wnioski, że korporacje farmaceutyczne i akademicka medycyna bardziej przypominają mafię niż coś, co ma pomagać ludziom. Korupcja, fałszowanie wyników badań i tuszowanie istotnych danych, rujnowanie niepokornym naukowcom karier, patologiczne zwyczaje i model obowiązujący w nauce, to oczywistości i codzienność, a nie marginalne patologie.

Przeczytaj poprzedni wpis na ten temat i obejrzyj zamieszczone tam video:
Farmaceutyczne oszustwo z katastrofalnymi skutkami dla dzieci

Wstęp: Jarek Kefir

Proszę o rozpowszechnienie tego materiału

„Oświadczenie dr Williama Thompsona z CDC dotyczące artykułu z 2004 r. mówiącego o możliwym związku między szczepionką MMR a autyzmem:
Żałuję, że ja i współautorzy pominęliśmy istotną statystycznie informację w naszym artykule opublikowanym w czasopiśmie Pediatrics

Cytuję: „Tajemnicza choroba dotknęła 200 dziewczynek (dziewczynki otrzymały szczepionkę przeciw HPV)
Interia donosi: „W El Carmen de Bolivar na wybrzeżu Kolumbii mieszka 95 000 ludzi. Ponad 200 dziewczynek z tej miejscowości w wieku od 9 do 16 lat zapadło na chorobę, której lekarze nie są w stanie wytłumaczyć. Jej symptomy to ból głowy i omdlenia. Rodzice dzieci wiążą je ze szczepieniami, jakim zostały poddane dziewczynki. Wszystkim zaaplikowano szczepionkę przeciwko HPV, czyli wirusowi wywołującemu raka szyjki macicy.
Czytaj więcej na: http://fakty.interia.pl/swiat/news-tajemnicza-choroba-dotknela-200-dzieci-podejrzewaja-masowa-h,nId,1491035

Film w temacie – dramat dr Andrewa Wakefielda, odkrywcy tego, że to rtęć ze szczepionek MMR powoduje autyzm:

 

1 odpowiedź »

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.