Afery

Europa wschodnia rynkiem zbytu dla kartelu farmaceutycznego

Europa wschodnia rynkiem zbytu dla kartelu farmaceutycznego

szczepienia skutki uboczne (2)Prezentuję dziś mapkę z której jasno wynika, iż kraje które były dotychczas w sowieckiej strefie wpływów mają szczepienia obowiązkowe. I tym samym, są ogromnym rynkiem zbytu dla korporacji farmaceutycznych, o czym mówiła profesor Maria Dorota Czajkowska-Majewska.

Kraje post-sowieckie, gdzie szczepienia są przymusowe: Polska, Łotwa, Czechy, Słowacja, Węgry, Rumunia, Bułgaria, Słowenia, plus Grecja, która co prawda krajem post-sowieckim nie jest. Do tego przymus szczepień jest w USA, które od dawna są krajem stricte faszystowskim, jeśli trzymać się definicji.
Kraje cywilizowane, gdzie szczepienia są dobrowolne, a obowiązek dotyczy wyłącznie 1 do 4 szczepionek: Francja, Belgia, Włochy.
Kraje cywilizowane, gdzie szczepienia są dobrowolne: Portugalia, Hiszpania, Wielka Brytania, Irlandia, Islandia, Norwegia, Szwecja, Finlandia, Austria, Szwajcaria, Luksemburg, plus Estonia i Litwa.

To daje jasno do zrozumienia, że tam, gdzie państwo jest cywilizowane („zachód” Europy), tam szczepionek jest mniej i są one nieobowiązkowe. A sami rodzice szczepią swoje dzieci znacznie mniej chętnie. To u nas panuje swoista pseudo-medyczna propaganda, że szczepienia i ich obowiązek należą do „oświeconej” sfery życia, a sprzeciw wobec szczepień to oszołomstwo. W państwach cywilizowanych jest wręcz odwrotnie, a od praktyki przymusowych szczepień się po prostu odchodzi.

Cała sytuacja służy przede wszystkim kartelom farmaceutycznym produkującym szczepionki. To one najpierw korumpują na potęgę lekarzy, urzędników, polityków, wszelkiego rodzaju „ekspertów”, również dziennikarzy. By Ci popierali szczepienia i włączanie do przymusowego kalendarza szczepień coraz to nowe szczepionki. Oczywiście, na choroby spowodowane przez skutki uboczne tych szczepionek, również są produkowane lekarstwa i biznes się kręci. Bo nie chodzi tylko o sam czysty zysk ze sprzedaży szczepionek, ale również o jeszcze większe dochody z „leczenia” ich skutków ubocznych – alergii, padaczki, chorób autoimmunologicznych i wielu innych.

Mapa z zaznaczoną ilością i stopniem dobrowolności szczepień:

szczepienia dzialania niepozadane

Źródło grafiki: Ogólnopolskie Stowarzyszenie Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP

Polecam również tekst z linkami do wielu artykułów na temat szczepień: Szczepienia: kompendium wiedzy
Śledź kategorię z najnowszymi artykułami na temat szczepień na mojej stronie:szczepionki i szczepienia
Śledź kategorię z najnowszymi artykułami na temat zdrowia, medycyny, chorób na mojej stronie:zdrowie i choroby

Tu otrzymasz profesjonalną pomoc w sprawie szczepień:
Ogólnopolskie Stowarzyszenie Wiedzy o Szczepieniach „Stop NOP”
Forum rodziców „Nie szczepimy” z ogromną bazą danych i licznym gronem dyskutantów. Wymagana rejestracja, ale warto
Portal dla rodziców „Dzieci są ważne” skupiający m.in. rodziców nie szczepiących
Zbiór stron „Fakty o szczepieniach” zawierające dużą bazę danych odnośnie fałszerstw medycznych i historycznych o wirusach, bakteriach, szczepieniach, podane w przystępnej formie

Autor: Jarek Kefir

Chcesz wspomóc to co robię i sprawić, by tego typu wpisy pojawiały się z regularną częstotliwością? Aby to zrobić, kliknij tutaj.

Jeśli spodobał Ci się ten artykuł – podaj go dalej i pomóż go wypromować! Pomóż innym poznać tę prawdę.

 

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.