Afery

Oblicza medycyny: 400.000 zgonów rocznie z powodu lekarzy w USA. 17% operacji w Polsce kończy się śmiercią

Zapraszam dziś na przegląd zaskakujących i zarazem szokujących informacji ze świata medycyny i ogólnie, korporacji farmaceutycznych. Okazuje się, że jatrogenne (medyczne) przyczyny zgonów są na trzecim miejscu zgonów w USA!

Będzie też o tym, jak testuje się w Polsce w nielegalny sposób leki. Zwracałem uwagę na ten problem już parę lat temu. Polska jest poligonem doświadczalnym jeśli chodzi o testy nowych szczepionek, w tym na bardzo małych dzieciach, poniżej 42 dnia życia (sic!). Pod tym względem jesteśmy traktowani na równi z krajami trzeciego świata.

Super Express donosi również, że koncerny farmaceutyczne planują testować lekarstwa na emerytach. Wspomina się również o drastycznie wysokim współczynniku zgonów pooperacyjnych w Polsce, wynoszącym aż 17%. Nie, nie chodzi o 1,7%, a o siedemnaście procent – to nie pomyłka w przecinku! To nieco gorzej niż w przypadku gry w rosyjską ruletkę tradycyjnym, sześciokomorowym pistoletem!

Będzie też o reklamowanej przez farmaceutycznych, racjonalistycznych trolli na wszelkie możliwe sposoby kampanii szczepień na odrę w Syrii. Okazało się, że w wyniku szczepień zmarło 36 do 100 dzieci (zależnie od źródła info) i kampania musiała zostać przerwana w trybie nagłym. A tak się dąsali, że ta kampania jest potrzebna, bo wg nich z powodu wojny domowej i braku szczepień, wzrasta ryzyko zachorowań na niegroźną odrę.

Wstęp: Jarek Kefir

Proszę o rozpowszechnienie tego materiału!

Cytuję: „Program Światowej Organizacji Zdrowia jest zawieszony po doniesieniach, że 36 dzieci zmarło po otrzymaniu szczepionki:
http://www.telegraph.co.uk/

Rosyjskie media podają, że około 100 dzieci zmarło po tym szczepieniu. Powołują się na oświadczenie stałego przedstawiciela Syrii przy ONZ, który odpowiedzialnością za tą tragedię obarczył podsekretarz do spraw humanitarnych ONZ ,Valerie Amos:

Za: Ogólnopolskie Stowarzyszenie Wiedzy o szczepieniach „Stop NOP”

Cytuję: „Według badań dr Johna James’a (Chief Toxicologist for the National Aeronautics & Space Administration) liczba zgonów w USA w wyniku błędów medycznych lekarzy można szacować na 400.000 rocznie, a przypadków pogorszenia zdrowia na liczbę od 4 do 8 mln. Wyniki wzbudziły w środowiskach lekarzy kontrowersje, ale jak do tej pory nikt nie zakwestionował metodologii tych badań. Uzyskany wynik plasuje lekarza na 3 miejscu w rankingu głównych przyczyn zgonów w USA.”

Więcej po angielsku:
http://journals.lww.com/

Cytuję: „W 2012 r. branżowe pismo „The Lancet” opublikowało wspólny raport European Society of Intensive Care Medicine i European Society of Anaesthesiology. Wynikało z niego, że w Polsce śmiertelność pooperacyjna wynosiła 17 proc. (sic!)
.Ministerstwo Zdrowia sprostowało publikację, ale przy tej okazji nie podało żadnych innych wiarygodnych danych dotyczących śmiertelności”

Więcej:
http://zdrowie.dziennik.pl/

Cytuję: „Zgroza! W Polsce teoretycznie każdy może testować leki na ludziach! Przepisy są tak skonstruowane, że dopóki komuś nie stanie się krzywda i sprawą nie zainteresuje się prokurator, to trudno jest sprawdzić, kto i w jakim celu robi z ludzi króliki doświadczalne. Już pojawił się pomysł, aby leki testować na emerytach!”

Więcej:
http://www.se.pl/

Informacja z sierpnia 2012 roku:

Czytelnik grup dyskusyjnych na facebooku wpadł na trop szokującej afery medycznej. To ujawnia, jak medycyna traktuje ludzi.

Cytuję: „Dramatycznie ciekawa baza badań klinicznych – oczywiście made in USA, bo w Polsce takie dane uzyskać nie sposób. Wszystko ściśle tajne – nawet to o czym wszyscy i tak wiedzą..

Trochę czasu zabiera szperanie w tych informacjach, ale pewne wnioski są dość oczywiste:
-badania kliniczne obejmujące bardzo małe dzieci (do 42 dnia życia) prowadzi się w Polsce wyjątkowo często
– dane koordynatorów tych badań to czasem tylko jakieś cyferki, miejsca badań są ukryte często pod nazwą np. „GSK Ivestigational Site” – hm, ciekawe

I wniosek ogólny:
-do większości badań szczepionek rekrutowane są WYŁĄCZNIE dzieci w pełni zdrowe, na nic nie uczulone, nie wykazujące żadnych niepokojących symptomów, a stan ich zdrowia potwierdzają gruntowne badania lekarskie przed ostatecznym zakwalifikowaniem do próby. I z jednej strony ten wymóg jest z zrozumiały, ale z drugiej: taki selektywny dobór próby kładzie wiarygodność całych badań. Każdy kto choć trochę otarł się o metody analizy statystycznej to wie – próba jest fundamentalna

Federalna baza danych USA o testach klinicznych, w tym w Polsce. Szukajcie, tłumaczcie, publikujcie:
http://clinicaltrials.gov/

W jednym z nich udało mi się wyłapać nazwisko Brzostek J. nadzorował on eksperymenty na Oddziale Dziecięcym Szpitala ZOZ w Dębicy:
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/19325447?dopt=Abstract (kliknij na Brzostek) (…)

1 odpowiedź »

 1. Mój ojciec był 9 miesięcy temu na stole, wymieniono mu tętnice w odcinku szyjnym i co nastąpiło:
  – Brak zszycia powłok brzusznych, nawet gdyby kiedykolwiek miał wstać to byłby z tego powodu upośledzony
  – 2 miesiące OIOMu, gdzie dopuszczono do powstania odleżyn 4 stopnia wielkości dłoni!
  – zapalenie płuc bo sonda do karmienia została źle założona i pożywienie dostawało się do płuc
  – odłączenie żywienia na kilka tygodni, tylko kroplówki z glukozą, wycieńczenie organizmu
  – powrót do domu, doprowadzenie odleżyny do porządku, początek rehabilitacji górnej części ciała (dolna bez czucia)
  – szpital: nawracające zapalenie płuc, które przerodziło się w nawracającą sepsę. W kilka nocy nieobracany ojciec dorobił się ponownego otwarcia odleżyny na tyłku, jak zauważyli co robią to leżał tylko na bokach, dzięki temu ma teraz kolejne dwie odleżyn na bokach
  – pierwsze 2 tygodnie w szpitalu pod respiratorem pierwszy tydzień brak żywienia dożylnego, żywienie podłączone po zmianie lekarza (sezon urlopowy)
  – w międzyczasie szpital przeprowadza diagnostykę z pomocą kontrastu co załatwia jedną nerkę i uszkadza drugą. Badania są kompletnym idiotyzmem bo lekarze nie są w stanie przeprowadzić na tym człowieku operacji, niezależnie od tego co odkryją a w sumie nic nie odkrywają
  – szpital podaje uderzeniową dawkę antybiotyków i reguluje niedobory kroplówką, na następny dzień robią badania na poziomy różnych substancji, stwierdzają „w normie” i wypisują do domu
  – wieczorem znów przychodzi gorączka i niemożliwość oddychania, łaskawie przyjeżdża karetka
  – lekarz informuje moją matkę, że tylko w Polsce stosuje się takie uciążliwe leczenie i wg niego jest to głupota (miała nie dzwonić po karetkę?! NIKT o zdrowych zmysłach nie może patrzeć na zajebiste cierpienie swoich bliskich! A ona ma w domu do dyspozycji ketonal)
  – kolejne 2 sepsy, kolejne tygodnie bez karmienia
  – tydzień temu ojciec zaczyna wymiotować krwią, okazuje się, że dzięki niedoleczonej nigdy sepsie stworzyły się w przełyku dziury po stanach zapalnych, trafia do szpitala specjalistycznego gdzie zakładają mu do przełyku jakieś uszczelnienie. Pacjent nie nadaje się do operacji bo ma wycieńczony organizm – skóra i kości, z faceta, który w grudniu ważył 80 kg teraz waży około 35
  – po kilku dniach od zabiegu (w tej chwili) leży pod respiratorem, nerki wysiadły po 4 kontraście, czeka na śmierć.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.