Zobacz jak można walczyć z systemem!

Zobacz jak można walczyć z systemem!

chemtrails czy contrailsW Bydgoszczy na przystankach autobusowych pojawią się wkrótce plakaty informujące o opryskach chemicznych wykonywanych masowo przez samoloty wojskowe:

chemtrailsDokonywane są one nad polskim niebem od momentu przystąpienia naszego kraju od NATO. Zresztą zobaczcie na zdjęcie. Wcześniej nasze niebo tak nie wyglądało i nie ma to nic wspólnego ze wzrostem cywilnego ruchu lotniczego.

W momentach gdy niebo jest pryskane tym syfem najbardziej intensywnie, można naliczyć wiele samolotów – nieraz powyżej 10. Pewnego razu udało mi się naliczyć 12 samolotów które to rozpylały. Latały one w kółko i nie było ich na międzynarodowej mapie Flight Radar.

http://www.flightradar24.com/

Kwestią osobną jest to, dlaczego takie opryski są dokonywane. Chmury wypluwane przez samoloty wojskowe zawierają nie tylko w/w metale ciężkie, ale także włókna organiczne typu morgellons, grzyby, pleśnie i elementy krwi.

Według jednej z teorii, smugi te zawierające metale są rozpylane bo.. muszą być rozpylane! Gdyby nie one, ze względu na słabnącą powłokę magnetyczną emisje rentgenowskie i inne, ze Słońca i z kosmosu, mogłyby nas zabić. Spójrzmy na to wyraźnie: chemtrails są rozpylane i w Iranie, i w Rosji, a więc w krajach uważanych przez co po niektórych za bastion przeciwny NWO (hahahaha). Są rozpylane również nad oceanami i to w miejscach gdzie nie ma aż takiego ruchu lotniczego. Dlaczego? Bo musi być chroniona całą magnetosfera?

Wydaje mi się, że w ten sposób załatwia się dwie pieczenie na jednym ogniu. Z jednej strony, elity chronią swój interes, czyli wzmacniają pole magnetyczne planety. Z drugiej strony „podtruwa” się ludzi, coby stale na coś chorowali i byli klientami ich firm farmaceutycznych. Oni antidota na ten syf zapewne mają, więc im to nie straszne.

O zanikającej ziemskiej magnetosferze pisałem w poniższych artykułach:
ESA: pole magnetyczne Ziemi zanika, przebiegunowanie w toku
Czy pole magnetyczne Ziemi zanika?

Ja proponowałem ulotki o szkodliwości szczepień:
Akcja ulotkowa o szczepieniach – pobierz ulotki i przyłącz się!

Autor tekstu: Jarek Kefir
Druga grafika: PrisonPlanet.pl

Chcesz wspomóc to co robię i sprawić, by tego typu wpisy pojawiały się z regularną częstotliwością? Aby to zrobić, kliknij tutaj.

Jeśli spodobał Ci się ten artykuł – podaj go dalej i pomóż go wypromować! Pomóż innym poznać tę prawdę.

 

14 myśli w temacie “Zobacz jak można walczyć z systemem!

 1. „Według jednej z teorii, smugi te zawierające metale są rozpylane bo.. muszą być rozpylane! Gdyby nie one, ze względu na słabnącą powłokę magnetyczną emisje rentgenowskie i inne, ze Słońca i z kosmosu, mogłyby nas zabić. (…) Są rozpylane również nad oceanami i to w miejscach gdzie nie ma aż takiego ruchu lotniczego. Dlaczego? Bo musi być chroniona całą magnetosfera?”

  Mamy tyle lotnictwa żeby ochronić całą magnetosferę? 😉

 2. chyba ze maja antidotum bo inaczej byloby to wszystko smieszne:)niby nas truja a sami oddychaja tym samym powietrzem i jedza to same jedzenie z tej ziemi:)w razie zatruc niezawodna jest spirulina lub chlorella:)pzdr

  1. To bardzo dobre pytanie @nada. Istnieje na nie odpowiedź ale bardzo trudno w to uwierzyć pomimo iż wiele na to wskazuje. Odpowiem więc również w formie pytania…
   A jeśli nie są to ludzie?
   Pozdrawiam.

   1. Bardzo ciekawa hipoteza. Skoro rządy światowe nie mają na to już wpływu [ tak twierdzą], to nie muszą to być istoty z poza ziemi, tego globu, na którym rezydujemy. To mogą być nie – ludzie, [mam na myśli finansjerę tego świata], którzy żyją od pokoleń pośród nas i bawią się we władzę nad nami. Dano nam, debilom, też możliwość tej zabawy, tylko, że w wirtualnej rzeczywistości. W grach na kompie tworzymy, zabijamy, będąc przy tym nieśmiertelni. Najważniejsza jest piaskownica, którą nam dają. Uwierz mi, Czerstwy, osiemdziesięciu procentom nas odpowiada piaskownica, albo kojec.Jak kto woli. Nie bez powodu stanowisz mały odsetek myślących. Wyjątki wszak mogą mogą jedynie potwierdzić regułę. Zmień relacje procentowe. Co ty na to?

    1. Dokładnie tak Krystyno. A co do procentów to ja szacuję, że 95% populacji jest „uśpiona”. A na poparcie „mojej” hipotezy mam dla Ciebie pewien channeling do przeczytania. Nie twierdzę, że to najprawdziwsza prawda ale uważam, że warto przeczytać. Mam nadzieję, że pan Kefir wybaczy mi tę prywatę. Pozdrawiam.
     http://whitedevas.eu/?p=1208

 3. Już kiedyś czytałem ten channeling. Nie znajduję odpowiedzi jak coś takiego uchodzi bokiem. Można nie wierzyć, ale jak dla mnie niemożliwym jest by taki chłopczyk tak umiejętnie kłamał i zmyślał. Zresztą na youtube jest z nim wywiad, szkoda że po węgiersku. Ale i tak można zobaczyć że nie jest to zwykłe dziecko. Za mało otwartych umysłów, dążenia do odkrywania tajemnic. Większość zadowala się nowym modelem Iphonea.Straszne.

  1. Trudno nie przyznać Ci racji Passpel. Jest Nas naprawdę garstka. Na szczęście świat zmieniają jednostki a nie masy więc Nasze szanse nigdy nie zmaleją. Pozdrawiam ciepło.

   1. Ale żeś, Czerstwy, teraz poleciał! Cytuję ciebie: ,,Jest Nas naprawdę garstka.Na szczęście świat zmieniają jednostki a nie masy więc nasze szanse nigdy nie zmaleją”
    Z tego, co mnie uczyli w szkole, wiem, że już były takie jednostki, które resztę ludzi po za sobą uważały za masy wykorzystane jako narzędzie własnego władztwa. To tu Jarek Kefir na swoim portalu poci się [czyt. wypruwa flaki], aby dotrzeć do tzw. mas, aby przerwać im sen o zafałszowanej iluzji rzeczywistości, bo każdego człowieka da się obudzić, tylko jest to kwestią czasu ze względu na głębokość snu, a ty Czerstwy, mówisz, że na szczęście ,,masy” nie muszą uczestniczyć, bo nie zmieniają biegu historii. Jeśli sobie tak palnąłeś, to nie ma problemu! Każdemu z nas zdarza się pieprzyć głupoty.
    Lecz, jeśli moje słowa cyt.,,Uwierz mi ,Czerstwy, osiemdziesięciu procentom nas odpowiada piaskownica, albo kojec” uznałeś za przyczynek do oddzielenia siebie od RESZTY, którą stanowią wspaniali, nieprzebudzeni ludzie, to chyba się nie zrozumieliśmy.
    A co do twojej nadziei, że pan Kefir wybaczy ci twoją prywatę, bądź spokojny. Artykuł wiodący jest zaczynem do dyskusji, której tory nie muszą pazurami trzymać się rdzenia tematyki poruszanej przez Admina.
    Wiem to, ponieważ pan Jarek Kefir to mojego stryjka żony szwagra Antka wujka brat. Widzisz, kochany Czerstwy, jaki ten świat mały!
    Dzięki za link do bardzo ciekawego tekstu [ z pewnością jutro dokończę czytanie]
    Już teraz, gdy nie zapoznałam się jeszcze z całością, nasuwa mi się refleksja: Już Kopernik, sześć wieków temu podkreślał, że nie ma powodu, aby sądzić, że Ziemia jest szczególnym, jedynie wyjątkowym ciałem niebieskim.
    Serdecznie pozdrawiam.

    1. Być może się nie zrozumieliśmy. Napisałem co myślę i tyle. Zawsze dopuszczam, że mogę się mylić lub jak mówisz „pieprzę głupoty”. I nie uważam, że jestem wspaniały. Świadomość to największy ból jaki znam. I nie wierzę, że każdego człowieka można obudzić. Ale widzę, że wiary w Tobie więcej więc pewno łatwiej Ci znieść ten koszmar. Szczerze Ci zazdroszczę. Dziękuję za dyskusję i do zobaczenia w lepszym świecie.

     1. Oj, tam zaraz! Nie obrażaj się. Sam stwierdzasz, że człowiek może pisać co myśli i tyle. Dla jednego będzie to plastrem na ranę, a dla drugiego czymś niezrozumiałym i też ma prawo o tym powiedzieć. Nie napisałam, że pieprzysz głupoty, ale że każdemu z nas zdarza się to czynić, a to trochę robi różnicę. Wyobrażasz sobie dyskusję, w której wszyscy się zgadzają? Po pierwsze nie istniałaby dyskusja jako taka, w której to właśnie ścierające się różnice poglądów dopiero ją tworzą. Po drugie świat byłby nudny i bez wyrazu. Czerstwy albo Krystyna wypowiadają jeśli nie identyczne to bardzo podobne zdanie[bo są zgodni], a reszta ludzi tylko przytakuje. Przecież to by nas wcale nie rozwijało, nie budziło.
      A co do świadomości powodującej ból duszy. Myślę, że nie sama świadomość jest koszmarem, ale niemoc zmiany czyni nas ludźmi przygniecionymi potężnym głazem kreatorów nieludzkich, destrukcyjnych wartości. Bez pomocy innych, podobnie widzących, nie jesteśmy w stanie wydostać się spod tego ciężaru. Olbrzymia ilość ludzi [paradoksalnie też cierpiących] nie widzi tego głazu, a cóż dopiero ciebie lub siebie pod nim.
      Użyję metafory. Otworzyłam oczy, jest ósma rano. Ty Czerstwy nie śpisz już od szóstej. Jest nas dwoje, czy dwa tysiące … czy …
      I co dalej? I CO DALEJ? Moment przebudzenia jest bardzo ważny, ale co dalej? Dzień, aby zaistniał należy tworzyć. Jak?
      I jeszcze jedno pytanie. Czy trzeba obudzić się do końca, bo wówczas będzie się wiedziało?

      1. Ależ ja się nie obrażam. Przecież nie ma o co. A jeżeli dobrze zrozumiałem Twój ostatni post to chyba mogę zacytować tu Morfeusza z pewnego, kultowego filmu – „Znać drogę wybrańca (Przebudzonego) to jedno.. Ale podążać nią to zupełnie co innego”.
       Chociaż „mówisz” trochę innym językiem Krystyno to wydaje mi się, że chodzi Nam o to samo.
       Pozdrawiam cieplutko 🙂

 4. Moje doświadczenie z ludzkim umysłem i z otaczającą go rzeczywistością wygląda tak:
  „ilość tworzonej iluzji przez ludzki umysł jest wprost proporcjonalna do rosnącego zagrożenia”
  Czyli im większe jest zagrożenie dla ludzkiego życia tym człowiek chętniej poszukuje coraz bardziej złożonych iluzorycznych światów.
  To co ludzie w chwili obecnej robią by stworzyć swój iluzoryczny i bezpieczny świat jest niewyobrażalne i powszechne – nasuwa mi się stwierdzenie, że jest skrajnie niedobrze.
  Pomimo mojej otwartości na sygnały to „smugi do mnie nie dotarły” – mój umysł zaprzecza by był taki problem, ale otwartość umysłu podpowiada obserwuj dalej temat.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.