Nauka stała się dochodową religią a szczepienia jej sakramentem

Dziś kilka cytatów ze strony Stop przymusowi szczepień o tym, jak sama nauka stała się religią a szczepionki – sakramentem. Obecnie nie można ich kwestionować.

Cała historia sprowadza się do konfliktu wokół dwóch przeciwstawnych prądów w nauce: orthodoxa (naukowi konserwatyści, dogmatycy) kontra heterodoxa (odkrywcy z nowymi teoriami i koncepcjami). Orthodoxa zawsze była niechętna zmianie aktualnego status quo, zawsze na nim zarabiała ogromne pieniądze i zawsze hamowała postęp nauki.

W encyklopediach postęp naukowy przedstawiony jest jako pasmo sukcesów i jednej wielkiej współpracy ku chwale nauki i wspólnemu dobru. Jest to jednak w całości obraz fałszywy. Od zawsze siły orthodoxy hamowały postęp nauki, pozbawiając naukowców pracy, możliwości badań, publikacji, i nierzadko ich mordując, np paląc na stosach. Dzisiejsza orthodoxa ma więc wiele wspólnego ze średniowieczną inkwizycją która uważała, że to Słońce kręci się wokół Ziemi, a nie odwrotnie. Nic się nie zmieniło poza poziomem, na którym ta walka istnieje – teraz jest to poziom znacznie wyższy, a łapówki i dochody orthodoxy to miliardy dolarów. Wystarczy popatrzeć choćby na politykę koncernów farmaceutycznych, które swoimi mackami ośmiornicy kontrolują całą medycynę.

Ja już w liceum po części o tym wiedziałem, a uczyłem się wtedy, gdy podawali więcej prawdy, niż w dzisiejszych czasach, gdy korzysta się z podręczników typu: „History 0-2014 for dummies”. Już wtedy dało mi to dużo do myślenia, choć kompletnie nie wiedziałem o co chodzi. Otóż wiecie co spotkało pomysłodawcę układu okresowego pierwiastków? W czasach, gdy tego układu nie było, został on wyśmiany, i zaproponowano mu szyderczo, by porządkował swoje pierwiastki alfabetycznie. Co by było, gdyby wszelkie siły heterodoxy w nauce nie spełniały swojej powinności, roli? Jak wyglądałaby dziś nauka, technologia i cywilizacja, gdyby nie poświecenie tysięcy często anonimowych naukowców, w postaci złamanych karier, procesów, czy wręcz przedwczesnych śmierci?

Dzisiejsza orthodoxa przybrała postać ideologii „racjonalizmu naukowego”. Inna nazwa tej ideologii to: „sceptyzm” tudzież: „sceptyzm wobec teorii spiskowych”. Obecnie każdą teorię naukową, każde odkrycie naukowe, które nie dostarcza zysku rządom i korporacjom, nazywa się „pseudonauką” tudzież „teorią spiskową”. Ten trend odnosi się zarówno do nowych odkryć, jak i do starej wiedzy, np o ziołach. „Racjonaliści naukowi” są współczesną formą orthodoxy i na swoich jakże wygodnych poglądach, pozwalają zbijać korporacjom ogromne pieniądze. Co ciekawe, racjonaliści naukowi i sceptycy sami siebie uważają za lewicę. Choć z lewicą nie mają nic wspólnego, gdyż zamiast bronić społeczeństwa, bronią katów tego społeczeństwa (czyli korporacji i rządów). O tej „lewicy” która tak naprawdę lewicą nie jest, tylko tym pojęciem sobie wyciera gęby, pisałem tutaj.

Wstęp: Jarek Kefir

Proszę o rozpowszechnienie tego materiału!

Cytuję: „Szczepionki stały się sakramentem naszej wiary w biotechnologię, w tym sensie, że:
1) ich skuteczność i bezpieczeństwo są powszechnie postrzegane jako oczywiste i nie wymagające dalszych dowodów,

2) są one podane automatycznie wszystkim, często pod przymusem jeśli to konieczne, ale zawsze w imię dobra publicznego,

3) są rytuałem który potwierdza nasz lojalny udział w medycznym przedsiębiorstwie, jako całości, świętującej nasze prawo i władzę jako cywilizacji do manipulowania biologicznymi procesami ad libitum dla zysków i bez nadmiernej troski lub nawet żadnego dbania o efekt i wpływ na zdrowie.”
~Richard Moskowit MD

Cytuję: „Pediatra który mówi o problemach szczepień w swojej praktyce lekarskiej jest odpowiednikiem księdza zaprzeczającego nieomylności papieża”
~Dr Robert Mendelsohn, MD

Cytuję: „Maszyny wyglądają dobrze, technologia wydaje się dobra, stal nierdzewna jest błyszcząca, wszystko pachnie izopropylowym alkoholem; to znaczy, masz do czynienia z największymi sprzedawcami na świecie. Kiedyś ktoś spojrzy na nasz wiek i będzie się śmiać, ale najpierw będzie długo płakać. Jest to jeden z najbardziej barbarzyńskich okresów. Będzie się nazywać czarnym wiekiem medycyny.”
~Dr Shulze

Cytuję: „Gdy nauka nie może być kwestionowana, nie jest już nauką: to religia.”
~Tony Brown

Cytuję: „Wielkim kłopotem ze szczepieniami jest to, że zaszczepiono umysły ludzi.”
~Elbert Hubbard

Cytuję: „Szczepienie jest sakramentem medycznym, odpowiednikiem chrztu.”
~Samuel Butler

Cytuję: „Ucząc ideologii leków chemicznych Rockefelera, muszą uczyć, że natura nie wiedziała, co robi, kiedy tworzyła ludzkie ciało”.
~Hans Ruesch

Cytuję: „Kontrola informacji jest kontrolą umysłu.”
~Dick Sutphen

Cytuję: „Jeśli dobrze opakowana sieć kłamstw, zostaje sprzedana stopniowo do mas przez pokolenia, prawda wydaje się zupełnie niedorzeczna a ten kto ją głosi jest bredzącym wariatem”
~Dresden James

Cytuję: „Antyszczepionkowcy to ci, którzy znaleźli wiele motywacji do badania dowodów, na ogół bardzo ludzki motyw, szczepionkowe kalectwa i zgony w ich własnych rodzinach lub u ich sąsiadów. Niezależnie od ich motywacji, mają przeanalizowane dowody i są pewni; opanowali prawie całą sprawę; oni sięgnęli dna groteskowym przesądów i mitów. Ogół społeczeństwa nie może uwierzyć, że wielki zawód lekarza tkwi tak wytrwale w błędzie.”
~Charles Creighton MD 1889 Rok

Autor: Jarek Kefir

Witaj. 🙂 Moja strona utrzymuje się z darowizn czytelników. Nie organizuję szemranych warsztatów, na których mówi się o czarach-marach, cudach niewidach i jeszcze trzeba za to płacić. Wolę walić prawdę prosto z mostu, nie pasjonuje mnie oszukiwanie ludzi. Szerzę świadomość i wiedzę na tyle, na ile mogę, i mam nadzieję, że przyniesie to coś dobrego. Nie wprowadzam żadnych płatnych treści. Chcę, by moje publikacje były dostępne dla każdego, nawet dla biednych osób. Jeśli cenisz moją pracę, to możesz wspomóc moje publikacje finansowo.

Możliwości wsparcia moich publikacji:

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal: Kliknij poniższy link:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

Jedna myśl w temacie “Nauka stała się dochodową religią a szczepienia jej sakramentem

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.