Miliardy dolarów dochodu ze szczepionek i kłamstwa farmaceutycznych trolli

Miliardy dolarów dochodu ze szczepionek i kłamstwa farmaceutycznych trolli

szczepionkiPrzedstawiam dziś zestawienie łącznych przychodów dochodów firm farmaceutycznych ze szczepionek za rok 2012. Są to miliardy dolarów. Warto dodać, że kwoty to obejmują tylko i wyłącznie zysk ze sprzedaży samych szczepionek. W rzeczywistości, do zysków firm farmaceutycznych należy dodać również kilkanaście do kilkadziesiąt razy większe kwoty.

Skąd one się biorą? Biorą się z „leczenia” skutków ubocznych szczepionek lekarstwami, które trzeba brać do końca życia. A te skutki uboczne to m.in. astma, alergie, spadki odporności, choroby zakaźne, autyzm, zaburzenia psychiczne i neurologiczne, epilepsja (padaczka), choroby autoimmunologizne, tarczycy, i niektóre rodzaje nowotworów. I wiele, wiele innych.

Zadaje to na kłam twierdzeniom opłacanych przez korporacje farmaceutyczne trolli, że firmy farmaceutyczne zarabiają najwięcej na lekach typu aspiryna czy paracetamol na przeziębienia i grypę. Najwięcej zarabia się natomiast może nie tyle na samych szczepionkach, co na procederze szczepień i fakcie występowania takiej mnogości działań niepożądanych.

Ogólnie, korporacje farmaceutyczne operują rocznie znacznie większymi kwotami niż przemysł zbrojeniowy i narkotykowy razem wzięte. Przemysł farmaceutyczny kontroluje:
-całą naukę i procedury z nią związane;
-gremia eksperckie, grupy lobbingowe, doradcze itp;
-korumpuje polityków, urzędników (gminni i powiatowi kupujący drogie szczepienia HPV czy dla seniorów, urzędasy SANEPIDu);
-kontrolują dwie agendy WHO i FAO, które de facto już teraz pełnią rolę „globalnego ministerstwa zdrowia” i narzucają pomniejszym organom (CDC, SANEPID itp) swoje żądania i normy;
-korumpują polityków, lekarzy i naukowców. Dziś w nauce i medycynie rządzi pieniądz, a prawdę dyktuje ten, kto więcej zapłaci;
-media. Pajęczyna, a właściwie omerta wzajemnych powiązań, to również media, które zarabiają setki milionów dolarów na reklamach albo leków bez recepty, albo szczepionek (przed telenowelami..), albo akcji typu „walka z rakiem”, mających de facto promować albo szczepienia na HPV albo jakąś formę chemioterapii.

Kiedyś dojdzie do kolejnego procesu norymberskiego, w którym winni tych zbrodni na ludzkości zostaną ukarani. Kilka wielkich korporacji farmaceutycznych wraz z podmiotami podległymi, tworzą globalną ośmiornicę naczyń połączonych. Oby doszło do tego szybciej, niż później. Koncerny farmaceutyczne nie tylko patentują takie substancje i metody terapii, które nie leczą przyczyn, ale uciszają na chwilę uciążliwe objawy. Koncerny, np za pomocą potężnych armii opłacanych trolli, zakłamanych ekspertów i lobbujące artykuły, obrzydzają ludziom naturalne metody leczenia. A to jest już oczywista zbrodnia. W świecie, gdzie rządzi pieniądz, a ludzkie zdrowie i życie są odległymi po pieniądzu wartościami, takie praktyki to norma.

Dane za 2012 r. Planowane przychody łącznie do 2022 r. – 84.000.000.000 $ (84 miliardy dolarów za sprzedaż samych szczepionek, nie licząc leczenia skutków ubocznych).
Źródło danych: http://www.fiercevaccines.com/special-reports/top-5-vaccine-companies-revenue-2012
http://www.marketsandmarkets.com/PressReleases/vaccine-technologies.asp

Źródło grafiki: Ogólnopolskie Stowarzyszenie Wiedzy o szczepieniach „Stop NOP” na FB

Autor tekstu: Jarek Kefir

Chcesz wspomóc to co robię i sprawić, by tego typu wpisy pojawiały się z regularną częstotliwością? Aby to zrobić, kliknij tutaj.

Jeśli spodobał Ci się ten artykuł – podaj go dalej i pomóż go wypromować! Pomóż innym poznać tę prawdę.

 

5 myśli w temacie “Miliardy dolarów dochodu ze szczepionek i kłamstwa farmaceutycznych trolli

  1. Powiedz to milionom ogłupiałych ludzi, którzy wierzą w doktora promującego szczepionki. Zamiast zadbać o dziecko, o jego zdrowie psychiczne, aby było odporne na choroby , w tym nowotwory rodzice w imię miłości zabijają swoje dzieci chemioterapią, szczepieniami. Jak dowodzą naukowcy, fizycy kwantowi, medycyna kwantowa dała nam ogrom wiedzy, jak zmieniając siebie, swoje destrukcyjne programy ochronić zdrowie i życie. Jednak mamusie i tatusiowie odrzucą wszystko co wymaga zmian i uzdrowienia ich gniazdaa tzw, rodzinnego, aby dziecko wróciło do zdrowia, bo przecież najczęściej , tak ewidentnie jest. Tak samo ze szczepieniami. Jednak , pechowo , nie można się zaszczepić na wszystko. Nigdy nie wynaleziona zostanie „szczepionka na głuptę”, bo cały przemysł i biznes medyczny by padł. Po 1 szczepieniu stajesz sie człowieku rozumny, świadomy i gotowy na zmiany, nie psioczysz, nie osądzasz, nie utrzymujesz energii zniszczenia. Wszyscy chcą zmian, lecz niewielu z ludzi zaczyna je od zmian w sobie, a przecież tylko tak można zmienić i stworzyć dobrobyt i szczęście.

  2. Kefir! Jak zawsze masz rację. Opisałeś to bardzo precyzyjnie w krótkim materiale. Myślę, że po tym artykule, sporo osób przejrzy na oczy. Wystarczy, że przeanalizują to w swojej głowie. Brawo Kefir! Czekamy na więcej 🙂

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.