Chemtrails: toksyczne smugi rozpylane na niebie to fakt, a nie teoria spiskowa!

Chemtrails: toksyczne smugi rozpylane na niebie to fakt, a nie teoria spiskowa!

chemtrails czy contrailsArtykuł z Ripsonar News o chamtrails. Smugi chemiczne rozpylane przez samoloty wojskowe są stałym elementem polskiego nieba od momentu przystąpienia naszego kraju do NATO.

Co ciekawe, smugi te rozpylane są także w takich krajach jak Rosja czy Iran, a nawet nad oceanami, w oddaleniu od szlaków komunikacyjnych.

Wszystko wygląda na zmowę rządów na poziomie globalnym, tylko po co jest to robione? Czy „podtruwa” się w ten sposób ludzi? A może celem rozpylania zjonizowanych cząstek metali w jonosferze, jest wzmocnienie zanikającej ziemskiej magnetosfery?

Ja optuję za tym, że światowe elity chcą upiec dwie pieczenie na jednym ogniu – z jednej strony ochronić (dla siebie) magnetosferę, a z drugiej strony – podtruć ludzi, choćby morgellonami i cząsteczkami pleśni, których obecność stwierdzono w chemtrails. Oni, tzn elity, antidotum na to mają.

Sposobem radzenia sobie z chemtrails – rozpylaniem tych toksycznych chmur, są tzw. chembustery i cloudbustery, czyli urządzenia m.in. z kryształem górskim, wykorzystujące nieuznawaną w fizyce energię orgonu. Poczytajcie o tym w internecie, jeśli chcecie działać, a temat naprawdę jest wart zagłębienia..

Przeczytaj o chemtrails na mojej stronie:
O chemtrails: zobacz jak można walczyć z systemem!
Chemtrails: skażone niebo. Podoficer armii USA ujawnia szokującą prawdę
Rządy potwierdzają: rozpylanie chemikaliów przez samoloty wojskowe to fakt. “Nie da się już tego zatrzymać..”
Dokumenty NASA ujawniają szkodliwe działania: chemtrails, mikrofale, mikropyły
Chemtrails (smugi chemiczne) istnieją! “To tragedia dla całego świata..”
Toksyczne metale są rozpylane przez samoloty [VIDEO] “Nie możemy tego już zatrzymać” – mówią przedstawiciele rządów

O zanikającej ziemskiej magnetosferze:
ESA: pole magnetyczne Ziemi zanika, przebiegunowanie w toku
Czy pole magnetyczne Ziemi zanika?

Wstęp: Jarek Kefir

Proszę o rozpowszechnienie tego materiału!

____________________________________________________________

Co powinieneś wiedzieć o smugach chemicznych

Cytuję: „Naukowcy, lekarze, piloci i meteorolodzy udzielają szczegółowych zeznań podczas przesłuchania jakie zorganizowała Rada Nadzorcza Shasta w sprawie Chemtrails i Geoinżynierii, które odbyło się 15 lipca 2014 r. w Kalifornii. Eksperci przedstawiają dowody niebezpiecznych skutków geoinżynierii zwanej Chemtrails (smug chemicznych) prowadzonych przez rząd USA zarówno na przyrodę jak i człowieka.

Dowody wskazują jednogłośnie, iż owa modyfikacja pogody przez rozpylanie chemicznych toksyn szczególnie aluminium ma wpływ na degradację środowiska naturalnego, w tym wyjaławianie gleby poprzez zmienianie jej pH na zasadowy, degradację organizmów jak i gatunków. Substancje te mają jednak fatalny skutek dla  człowieka!

Choroby takie jak Alzheimer a być może i ADHD jest wynikiem tych oprysków. Jest to niestety tylko czubek góry lodowej, z których wnioski nasuwają się wręcz dramatyczne dla naszej populacji i egzystencji. Ale o tym napiszę oddzielny, szczegółowy artykuł.

Jest to moim zdaniem jedna z lepszych prezentacji na ten temat, jakie ostatnio widziałem. Tym bardziej że jest z tego roku!

Autor: Ripsonar News
Za: http://zmianynaziemi.pl/wideo/co-powinienes-wiedziec-o-smugach-chemicznych

2 myśli w temacie “Chemtrails: toksyczne smugi rozpylane na niebie to fakt, a nie teoria spiskowa!

  1. Ten żółty osad na kałużach to ja już widziałem w latach 90-tych gdy byłem dzieckiem. To naturalne pyłki drzew i / lub krzewów, mamy maj, życie się rozwija. 🙂

  2. Jasne że widziałem kiedy byłem dzieckiem. Zawsze lubiłem patrzeć na smugi kondensacyjne samolotów pasażerskich. Dziś lata ich znacznie więcej ale to nadal zwykła smuga a nie trucizna 🙂

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.