Kosmiczne porzucenie: o tym, że psychopatię mamy w genach

Kosmiczne porzucenie: o tym, że psychopatię mamy w genach

UFO pochodzenie czlowiekaZapraszam an ponad dwugodzinną prelekcję Marka Passio, która została wygłoszona w Filadelfii w 2013 roku. Autor stawia bardzo śmiałe tezy na temat pochodzenia gatunku ludzkiego.

Twierdzi on, wzorem innego badacza – Danikena, że rasa ludzka to genetyczna hybryda stworzona przez przybyszów z kosmosu. Osobiście jestem od zawsze niezmiernie sceptyczny jeśli chodzi o UFO. Na dobrą sprawę, nie kontaktują się oni z nami. Nie ma ambasad obcych cywilizacji czy to w NY czy w Londynie, nie ma wymiany gospodarczej, kulturalnej. Nic o nich nie wiemy. Dopuszczam ich istnienie, ba, wydaje mi się to oczywiste.

Jednak jeśli chodzi o przekazy typowo channelingowe – o Plejadianach, mieszkańcach Syriusza – moje zdanie znacie. Uważam tego typu przekazy za lolcontentowe, śmieciowe projekcje nie od kosmitów, ale z.. ziemskiego astralu. Astral jest duchową „bańką” otaczającą szczelnie Ziemię. Jest to inaczej duchowy śmietnik, gdzie jest od groma energii i wszelkich możliwych bytów, od pozytywnych, po neutralne i negatywne, od pomagających aż po typowo złośliwe, które mają swoją duchową „bekę” z podszywania się pod kosmitów.

Jeśli chodzi o UFO – to jestem trochę takim racjonalistą-sceptykiem. Pokażcie mi kosmitę, to wtedy uwierzę już na 100%. Przy czym obserwacje dziwnych obiektów na niebie nie są dowodem, z tego powodu, że mogą to być zwyczajne ziemskie tajne samoloty. Samoloty, które dziś budzą niemały popłoch – technologia Stealtch – to przecież.. lata 70-te XX wieku. Pomyślcie jakie osiągi i kształty mają dzisiejsze tajne samoloty.

Nie o UFO mi jednak tutaj chodzi. Zamieszczam tę cenną prelekcję, gdyż autor stawia tutaj śmiałe tezy jeśli chodzi o nasz umysł, psychologię.. Zresztą, zobaczcie sami i oceńcie.. Na pewno nie powinniśmy się bać takiej wiedzy, tylko dlatego, że zarówno kościół, jak i racjonaliści naukowi mówią, że obcych cywilizacji na pewno nie ma. W tym te dwa nurty są zadziwiająco podobne.

pochodzenie czlowieka zakazana historiaW ogóle, zauważam bardzo dużo podobieństw pomiędzy racjonalizmem (a więc ateistycznym materializmem) a religiami monoteistycznymi (chrześcijaństwo, judaizm, islam):

-redukcjonizm duchowy. Najbardziej redukuje duchowość racjonalizm, bo w 100%, a katolicyzm i inne wyznania – „tylko” w ponad 99%. Gdy z wkracza się w świat Scientia Occulta czy to z poziomu racjonalizmu, czy katolicyzmu – tak samo zadziwia człowieka ilość nowych „opcji” duchowo-życiowych. To zupełnie nowy świat. Można to porównać do osoby niewidomej od urodzenia, która dzięki cybernetycznemu implantowi pierwszy raz ujrzała barwy, z tym, że jest to uczycie jeszcze silniejsze..

-zarówno racjonalizm jak i katolicyzm to oparte na dogmatyce próby prymitywnego, liniowego wytłumaczenia świata. Z powodu tego, że tak trudno wytłumaczyć naturę świata, że tak mało o nim wiemy – ustala się zestaw dogmatów, czy to naukowych, czy religijnych, resztę niewygodnych faktów się pomija, i mamy wygodny i konformistyczny schemat do wyznawania.

-z tej wyżej wymienionej przyczyny mówi się, że „skrajne przeciwieństwa są tym samym”. Są to politycznie poprawne, akceptowalne społecznie modele światopoglądowe, znajdujące się jednak na tej samej linii. Tak samo ograniczające i tak samo ułomne. Sztuka to wybić się poza tę linię z kilkoma, kilkunastoma poprawnymi politycznie schematami, i znaleźć coś własnego, coś będącego ponad..

-racjonalizm i katolicyzm łączy niechęć do medycyny naturalnej i alternatywnych form leczenia. A dlaczego? Autorytety, autorytety. Dla natchnionego racjonalisty autorytetem jest biorący od koncernów grube kopertówki lekarz czy „ekspert”. Osoba taka będzie wolała umrzeć na raka w boleściach, niż kupić olej z marihuany i sok noni za ok. 120 zł / miesiąc, i się wyleczyć. Dla katolika autorytetem jest ksiądz, który mówi, że homeopatia czy ziołolecznictwo to new age i w ogóle diabeł. Bo dla księdza każdy przejaw duchowości inny niż danie na tacę 100 zł to „new age i diabeł”.

O tym, jak moja racjonalna strona domagała się uwagi jako archetypowy, jungowski cień, pisałem w poniższym felietonie. Teraz wiem, że moje walki z racjonalistycznymi, farmaceutycznymi trollami i opisywanie ich sztuczek, było podświadomą projekcją mojego cienia. Obecnie jestem na etapie jego transformacji, jestem takim „logikiem” wewnątrz tego całego półświatka duchowego. W końcu o to chodzi – o jedność serca (emocje), ducha (Sacrum) i rozumu (logika, pierwiastek ciała, Profanum):
To co drażni Cię w innych jest obecne również w Tobie!

Cytuję: „My, jako ludzka cywilizacja, wzięliśmy swoje początki z ewolucyjnego, komórkowego chaosu, pierwotnej zupy życia – „praoceanu”, poprzez pre-totemiczne i solarne kulty, próbujące tłumaczyć naturę stworzenia, aż do dzisiejszego polegania na równie prymitywnych kultach atomistycznych, kultach materii.

Nauka jest po prostu innym systemem wierzeń, jest więc błędna i skrajnie dogmatyczna z definicji. Ma swoje szaleństwa, błędy i wypaczenia. Ma ona obecnie bezkrytyczną wiarę w to, że odkryła ostateczną prawdę, że wystarczy tylko dopracować istniejące modele. A to hamuje dalsze badania, bo uzasadnia się w ten sposób brak fundamentalnych rozbieżności i nieprawidłowości.

Nadszedł czas, byśmy rozpracowali te nasze cienie między cieniami, mrok między mrokiem, i fakt nieskończonej ciemności tego świata. Nadszedł czas by rozszyfrować długo ukrywaną wiedzę, której cząstkę, w ostatecznym wymiarze, wszyscy nosimy w sobie..”

Tymczasem, zapraszam do obejrzenia nagrania!

Wstęp: Jarek Kefir
Obrazy: Jarek Kefir, na Demotywatory.pl

Proszę o rozpowszechnienie tego materiału!

____________________________________________________________

Mark Passio – Kosmiczne porzucenie (Cosmic Abandonment), (Filadelfia, 2013) – napisy pl

Cytuję: „’Kosmiczne porzucenie’ – synteza poglądów wyjaśniających pochodzenie człowieka, psychopatię, niewolnictwo oraz współczesne, psychologiczne i społeczne uwarunkowania, w jakich tkwi ludzkość.” – prezentacja Marka Passio wygłoszona w Filadelfii, 12 grudnia 2013 r.

W swoim wykładzie Mark Passio łączy prastare doniesienia o wizytach istot pozaziemskich na naszej planecie z przejawami uwarunkowań psychologicznych, w jakich znajduje się ludzkość czasów współczesnych. Pokazuje, że w różnych kulturach na Ziemi istnieją znaleziska, artefakty i źródła pisane wskazujące na to, iż nasi przodkowie zostali stworzeni przez przybyszów z pozaziemskiej cywilizacji, zwanych Anunnaki, jako hybrydy przeznaczone do niewoli. Ci „kosmiczni rodzice” przez nieprecyzyjne modyfikacje genetyczne nieodwracalnie wykreowali u ludzkiej rasy całą masę anomalii genetycznych, w tym psychopatię wrodzoną. Po jakimś czasie pozostawili nas samym sobie, wyposażywszy przedtem w hierarchiczny system władzy, pieniądz i religie, które są więzieniem człowieka do dziś.

Jaki wpływ miało nagłe zniknięcie naszych „kosmicznych rodziców” i ich niewolnicze dziedzictwo na zbiorową psychikę ludzkości? Co „porzucona w Kosmosie” ludzkość musi zrozumieć, aby oczyścić głęboko ukrytą traumę psychiczną gromadzoną przez eony jako bezpośrednie następstwo zakłóconych początków swego istnienia? Co może zrobić każdy z nas, by zyskać większą świadomość tego, co działo się i dzieje nadal na naszej Planecie? Jak my, kosmiczne, a nierzadko i psychiczne dzieci, mamy dorosnąć i wyrwać się z okowów niewolniczego systemu?”

Strona domowa Marka Passio: http://www.whatonearthishappening.com/

4 myśli w temacie “Kosmiczne porzucenie: o tym, że psychopatię mamy w genach

 1. Jeżeli stworzyli nas na niewolników to dlaczego dali nam wolną wolę i tyle opcji duchowych(chodzi dokładnie o opcję całkowitej wolności np., o której 99,99% procent ludności nie wie) 😛 Pozdrawiam Serdecznie

  1. Sądzę, że Oni stworzyli tylko ciało a za duszę odpowiada Ktoś inny. Ten sam, który Ich stworzył. Uważam, że teoria pana Passo trzyma się kupy najbardziej ze wszystkich, które znam. Pozwolę sobie dopełnić ten film pewnym channelingiem – http://whitedevas.eu/?p=1208 Całkiem niedawno doklejałem go do innej dyskusji ale znowu pasuje jak ulał. Pozdrawiam Malinko. Cóż za słodki nick 🙂

 2. Paradoks działań człowieka polega, moim zdaniem, na braku harmonii między tym, co na zewnątrz, a tym, co wewnątrz.
  W dobie obecnych, szeroko pojętych naukowych odkryć i tworzonych na ich bazie percepcji myślowych nie lękamy się zajrzeć za horyzont, za którym nie wiemy, czego się spodziewać.
  Jednocześnie potrafimy z wielką precyzją umiejscawiać i przejawiać lęk w nas samych, nadając mu rangę wykładni życia, które z biegiem czasu staje się jedynie walką o przetrwanie.
  Myślę, że ludziom dane będzie odkryć i stosować dalsze i o wiele pozytywniejsze poziomy egzystencji dopiero wówczas, gdy nauczą się być nieustawicznie w takim stanie, który pozwoli im rozwiązać każdą, problemową sytuację bez lęku.
  Jak do tej pory lęk jest naszym, nieodłącznym towarzyszem życia, które większość siebie poświęca na walkę z nim.

 3. Ogólnie temat bardzo ciekawy i obszerny, jeżeli ktoś szuka wiedzy na temat historii i przeznaczenia naszego DNA to polecam wykłady Dana Wintera, np. Esoteric Kundalini Science & ET history, Purpose of DNA, Flame in the mind, Sekretna nauka ekstazy i nieśmiertelności itp. (w większości jego wykłady-filmy są tłumaczone na polski), gdzie Dan wskazuje na pozaziemskie pochodzenie naszego DNA, czego dowodem według niego jest (sumeryjski) alfabet Ophanim, ten który otrzymał John Dee i który graficznie pokazuje jak zagnieżdża się fala elektromagnetyczna w torusie, skąd pochodzą litery alef, beth itd. i stanowiący pewnego rodzaju sotware do stworzenia DNA zdolnego do utrzymywania duszy (świadomości, bioplazmy, pola elektrycznego, które zabierze całą naszą pamięć po śmierci i w swoim ultrafioletowym „pojeździe” KA popłynie w zaświaty :).Przeciwieństwem tego jest alfabet hebrajski Jahwe, Enlila, Michaela, Ahrimana, Amona, służący do stworzenia bezdusznego golema.
  W każdym razie Dan wyjaśnia całą magię związaną z DNA w sposób naukowy, gdzie wszystko jest oparte o zasadę złotego podziału PHI.itd
  Odpowiada na pytania jak rozpalić swój wewnętrzny ogień (Phire) związany z takimi emocjami jak miłość i współczucie i dlaczego tak ważne dla nas jest prowadzenie odpowiedniej higieny błogości, czyli zamieszkiwanie w naturalnym, samopodobnym środowisku, (metal, szczególnie aluminium= śmierć pola elektrycznego we wszystkim co żywe) surowe jedzenie, życia, medytacja, ćwiczenia tai-chi,joga itp.). Dźwięk brzęczącego ładunku elektrycznego w naszej krwi jest świętą pieśnią San Graal, czyli świętym Gralem i każdy ma takiego Grala w sobie tylko (nie) wie jak go przebudzić.
  Oprócz tego jest całkiem fajne tło historii związanej z DNA gdzie pewna niezgoda, kłotnia co do sposobu propagowania DNA wśród galaktyk między anielskimi rodzinami Ophanim i Seraphim (pewien odłam tylko oparty na technokratyźmie, cyborgi i te sprawy) doprowadziła do wojen oriońskich, które są znacznie starsze niż nasza ziemia (polecam jeszcze raz obejrzeć filmy Star Wars, Diuna, Star Trek), gdzie nasze boskie DNA dawno tutaj zasiane przez Enkiego wbrew wszelkim zakazom Imperum Oriona stanowi pewną szczepionką na te wojnę. Niezgoda dotyczyła pozostawienia ewolucji DNA samej sobie, puszczenia jej wolno tak żeby się od tego uczyć co było domeną Ophanim i przeciwnie Serpahim – zasiania DNA dla możliwości jego kontroli, tłumienia i ostatecznie harvestu (patrz zjadanie naszych wewnątrzwydzielniczych soków gruczołowych przez astralne pasożyty – koncepcja ziemi jako astralnej mleczarni itp.)
  Myślę że każdy aktualnie zdaje sobie sprawę że nasze DNA jest stale niszczone przez wszelkie używki, śmieciowe żarcie, metalowe środowisko, szczepionki itd. i było niszczone od dawna np. w czasach inkwizycji palono na stosach rudowłose, zielonokie wiedźmy – potomkinie w pierwszej linii królowych Oriona, matki Enkiego Aide, które przypominały Enlilowi zabójczynię jego matki Urash, (DNA tzw Paa-Taal) które Enki, Adonai, Aton, Lucyfer odziedziczył po swojej matce Aide a czego nie miał Enlil wywodzący się z innej matki Urash (Ki).
  Wspomniałem powyzej ciekawą historię wiążącą się z boginią Aide która zabiła ona drugą żonę swojego męża Anu -Urash i za to została strącona do ziemskiego więzienia, które technologicznie zaprojektował Enlil. Jednak była ona na tyle potężna że dla ratowania swojego syna (Enkiego) i ludzi podzieliła swoją duszę na miliony małych iskierek i kiedyś odkupi swój grzech.
  Podobna historia jest w hinduiźmie, gdzie to Maya zrobiła takiego psikusa Brahmie dzieląc go na miliony kawałeczków, z których musi kiedyś sam się przebudzić. Myślę że Aide jest to również czczona w Egipcie bogini MAAT (świadoma przestrzeń międzygwiezdna), u Słowian – bogini Mać. Przy okazji samoorganizujące się pole elektryczne ma kształt torusa i jest to obrócony 7 razy pięciobok foremny (niektórzy wierzą w 12 = 7 + 5 nici DNA, które kiedyś nam obcy zabrali). To samoorganizujące sie pole elektryczne jest świadome, są przykłady porozumiewania się ludzi telepatycznie z piorunami kulistymi 🙂

  Historia Enkiego i Enlila jest ziemską historią wojen oriońskich, gdzie Lucyfer (Enki), czyli zapalający ogień, światło, niosący światło, Światowid ma opinię złego ze względu na większy budżetu PRowy, który miał, ma Enlil.
  Zainteresowanych odsyłam do wykładów i treści Dana, chociażby publikacji „Return of Enki” na http://www.bibliotecapleyades.net/ciencia/ciencia_danwinter07.htm‎ i filmów z wykładami.

  Jeżeli jednak odpowiadasz strachem na to że planeta jest przejęta przez obcych, jakiś tam reptylianów czy drakonów, którzy są naszymi przodkami to nie czytaj całej historii z tym związanej, poniewaz strach jest przeciwieństwem błogości, zapłonu w naszym DNA.
  Najważniejsza jest higiena życiowa, która prowadzi nas do Błogości

  Ogólnie przepraszam za chaos.

  Bądźcie oświeceni

  Ps. Nie jestem alfą i omegą tylko cały czas szukam prawdy i wiedzy.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.