Ebola: globalne oszustwo w celu wprowadzenia rządu światowego?

Ebola: globalne oszustwo w celu wprowadzenia rządu światowego?

ebola objawy leczenieZapraszam do przeczytania artykułu autorstwa AstroMarii na temat wirusa ebola. A właściwie to oszustwie tego wirusa, gdyż wszystko wskazuje na to, że mamy do czynienia z kolejną hucpą.

Hucpą na ogromną, globalną skalę, podobnie jak podczas epidemii świńskiej grypy w 2009 roku, pięć lat temu. Wtedy wirus nie był taki zjadliwy jak na początku sądzono, nie spełnił swojej propagandowej roli. Zmodyfikowano więc genetycznie wirusa ebola, i wypuszczono go w okolicach amerykańskiego laboratorium wojskowego w Sierra Leone.

Jeśli nie czytałeś mojego obszernego felietonu z załączonymi filmami, o wirusie ebola, polecam to zrobić! Wirus ebola to broń biologiczna, są dowody! Przymusowe szczepienia wkrótce? Link:
https://kefir2010.wordpress.com/2014/10/16/wirus-ebola-to-bron-biologiczna-sa-dowody-przymusowe-szczepienia-wkrotce/

Ogólnie trzeba zauważyć, że obecnie rolę strachu przed urokami, gusłami i czarownicami, przejął strach przed zarazkami. Schludnie ubrany i przekupiony grubymi łapówkami przez odpowiedni koncern „ekspert” zastąpił syczącego z ambony, podpitego księdza. Zaś coroczne szczepienie, to na grypę, to na tężec, to na WZW, zastąpiło sakrament spowiedzi. Całość odbywa się na tych samych mechanizmach. Mechanizmach z jednej strony „jedynie słusznego” dogmatu, ustanowionego przez tzw. konsensus. A z drugiej strony, oparty na starych, sprawdzonych metodach zastraszania.

Zadajmy sobie kilka pytań. Czy możliwe jest, by globalna konspiracja zachodziła już tak daleko? By możliwe było preparowanie z niczego lub prawie niczego, globalnych epidemii? Czy możliwe jest tak znaczne manipulowanie statystykami, lub wręcz umyślne mordowanie pacjentów w zamkniętych szpitalach, by te statystyki zwiększyć? Wszystko wskazuje na to, że tak. Zarówno Stany Zjednoczone, jak i Rosja sowiecka znane są z przeprowadzania okrutnych i niehumanitarnych eksperymentów na swoich obywatelach, w których ginęły setki tysięcy ludzi, np na raka po celowych próbach atomowych.

Jak i z zabijania obywateli innych państw, na tak zwanych „misjach stabilizacyjnych”. To, że upadła żelazna kurtyna, właściwie niczego nie zmienia. No może poza tym, że teraz rządy kamuflują się jeszcze lepiej. Dalej są te same robaczywe standardy w świecie bankowości, korporacji, farmacji. Dalej skorumpowane do cna są medycyna i ogólnie nauka, choć niestety, nie dostrzegamy na co dzień, że skala korupcji jest tam tak wielka. Pamiętajmy to, że największą istniejącą na danym terenie mafią, największym dilerem i producentem narkotyków (alkohol etylowy, nikotyna) jest.. instytucja państwa.

To państwo odpowiada właściwie od zawsze za najbardziej okrutne przestępstwa i zbrodnie. Wykazał to w bardzo obrazowy sposób szokujący eksperyment Stanleya Milgrama. Stąd eksperyment ten jest krytykowany zarówno przez oficjalną naukę, tzw. „racjonalizm naukowy”, jak i przez religiantów. Bo pokazuje prawdę, czym jest autorytet, ekspert, wyposażony we wpływy, pieniądze i władzę. Mianowicie, jest śmiertelnie niebezpiecznym narzędziem w rękach bezdusznej i opresyjnej maszyny masowej śmierci – czyli instytucji państwa.

Pozostałe artykuły o wirusie ebola – zapraszam:
Fałszerstwo wirusa ebola. Poznaj ukrywane fakty!
Ebola: broń biologiczna z laboratorium z USA. Cel: zarobienie na szczepionkach
Ebola: farmaceutyczne oszustwo większe niż świńska grypa
Ebola: o tym jak chciwe korporacje farmaceutyczne oszukały cały świat
Ebola: gigantyczne farmaceutyczne oszustwo. Dlaczego USA w 2009 r. opatentowały tego wirusa?!
Ebola: epidemia strachu. „To farmaceutyczne ludobójstwo zaplanowane z zimną precyzją”
Ebola: wirus z laboratorium. Szokujące kulisy planowanego ludobójstwa farmaceutycznego
Ebola: jest się czego bać? „To zabija 90% zarażonych”
Wybuch epidemii wirusa ebola był poprzedzony kampanią szczepień
Ebola: zabójcza epidemia czy farmaceutyczny kit? Zapraszam na dobry film

Wstęp: Jarek Kefir

Proszę o rozpowszechnienie tego materiału!

____________________________________________________________

Tylko zwykła pazerność, czy kolejna próba stworzenia rządu światowego?

Cytuję: „Mam wrażenie deja vu.. Czy to już kiedyś było? Czy w 2009 roku CDC nie ogłaszała niemal końca ludzkości, jeśli nie przyjmiemy szczepionki na świńską grypę?

W roku 2009, mimo, że media jazgotały jak wściekłe, że nadchodzi pandemia grypy zabójczej bardziej niż czarna śmierć tylko niewielki procent ludzi dał się zastraszyć i zagonić do punktów szczepień, a stało się to dzięki austriackiej medycznej dziennikarce śledczej, Jane Burgermeister, która odkryła, że szczepionki były zaplanowane nie do chronienia nas przed zarazą, lecz wręcz przeciwnie, do jej rozpętania, ponieważ materiał do ich produkcji był skażony groźnymi wirusami. Nadgorliwy czeski laborant wstrzyknął zrobione z tego szczepionki fretkom, które wszystkie po tym padły, a wraz z ich śmiercią padł misterny plan wywołania ogólnoświatowej pandemii, która dałaby pretekst do wprowadzenia stanu wyjątkowego i powołania rządu światowego.

Nie udało się wnieść sprawy sądowej przeciwko mordercom spod znaku Big Pharma ani ich mocodawcom z WHO, ponieważ światem nie rządzą rządy, lecz pieniądze, a te największe znajdują się w prywatnych rękach. Dzięki wielkiej forsie można kupić wszystko, nawet rządy, o wymiarze sprawiedliwości nie wspominając.

Pierwsza próba stworzenia światowego chaosu i spowodowania upadku cywilizacji, co miało doprowadzić do przejęcia rządów przez grupę „silnej ręki”, a następnie stworzenia światowego imperium zakończyła się niepowodzeniem. Wygląda na to, że obecnie – zgodnie z przewidywaniami Jane Burgermeister – rozgrywa się druga odsłona starannie wyreżyserowanego dramatu: oto na scenie pojawiła się EBOLA!

Grypa – jeśli rzeczywiście uśmierca – robi to w sposób mało spektakularny: człowiek leży w izolatce i odchodzi w ciszy, bez kamer i dziennikarzy. Ebola to zupełnie co innego!!! W telewizji można pokazać człowieka od czubka głowy po stopy zalanego krwią, krwawiącego ze wszystkich otworów, nawet z oczu i uszu i uwijających się wokół „kosmitów” w szczelnych kombinezonach ochronnych – to jest sensacja! Cóż za efektowne widowisko! Zupełnie jak w horrorach z Hollywood, które tak kochamy!

W odróżnieniu od farsy zwanej „pandemią świńskiej grypy”, kiedy to akcję dezinformacji i straszenia wzięły na siebie jedynie media głównego nurtu (dez)informacji, obecnie do współpracy zaproszono również „niezależne” portale internetowe, „prywatne” blogi i oczywiście samą dr Rimę Laibow, która ogłosiła niedawno, że nie ma obrony przed tym morderczym, wyprodukowanym w laboratorium wirusem, bo przedostaje się on do organizmu nie tylko przez drogi oddechowe, ale również przez skórę, oczy i przede wszystkim ręce.

„Alternatywne” i „niezależne” blogi zajęły się przepisywaniem hiobowych wieści o iście nadprzyrodzonych mocach rozprzestrzeniania się i zabijania eboli, która nie dość, że przechodzi z owocożernych nietoperzy na naczelne, to atakuje również antylopy, jeżozwierze, gryzonie, psy i świnie i może przenosić się pomiędzy świniami i małpami przetrzymywanymi w oddzielnych klatkach, które nie miały ze sobą bezpośredniego kontaktu. Jak widać ten wirus, nie dość, że jest jakimś absolutnym wybrykiem natury, to jeszcze ma moc nadprzyrodzoną! Słowem zarazić może cię wszystko, co się rusza, przedmioty martwe, a nawet obiekty, z którymi nigdy nie miałeś żadnego kontaktu!

Niektórzy autorzy najbardziej sensacyjnych artykułów jawnie przyznają się do swojej fascynacji książkowymi i hollywoodzkimi horrorami, które przecież nie mogą straszyć fikcją, która nie mogłaby się wydarzyć! Dodajmy do tego żonglerkę statystykami (jeśli w danym kraju zachorują dwie osoby, z czego jedna umrze, to mamy 50 procentową śmiertelność) oraz takie „dane naukowe”, jak informacja, że wirus wcześniej nie spowodował pandemii, bo zabijał szybciej, niż był w stanie zarażać. Zapewnienia, że CDC robi wszystko, żeby zapobiec panice nie tylko mnie nie przekonują, ale wręcz rozśmieszają – przecież jest rzeczą oczywistą, że o sensację i panikę tu właśnie chodzi!

A więc bój się lemingu, bój się bardzo!

A jak się należycie zestrachasz to pędź ile sił w nogach do najbliższego punktu szczepień, nie pozwól się wyprzedzić nikomu, bo jeśli nie dolecisz tam pierwszy szczepionki MOŻE ZABRAKNĄĆ!

Nic tak dobrze nie sprzedaje towaru, jak lęk przed śmiercią, a myśl, że tego ratującego życie panaceum może zabraknąć, dodatkowo podnosi stawkę.

A teraz wypij powoli szklankę zimnej wody i odetchnij głęboko! To powinno sprawić, że zaczniesz myśleć!

Kim jest dr Rima Laibow? Jest lekarzem. I od dawna trąbi, że Codex Alimentarius to twój wróg. Wtóruje również Johnowi Rongen Virapenowi, który ostrzega przed lekami produkowanymi przez kartele farmaceutyczne. A więc, wydawałoby się, że ta pani działa po jasnej stronie mocy.

Nic bardziej mylnego. Wróble ćwierkają, że ta pani to sterowana i kontrolowana przez ciemną stronę mocy pseudo-opozycja. Jej mąż jest wojskowym specjalistą od kontroli umysłu i działa w tajemniczej firmie o nazwie PsychTech lub PsiTech. Ten film od razu zapala czerwoną lampkę w mózgu: kto ma interes w tym, żeby ludzi tak okropnie straszyć? Stara rzymska zasada mówi „cui bono?”, czyli „kto odniósł korzyść” (ze zbrodni lub siania dezinformacji)? Odpowiedź jest oczywista: ten, kto ma remedium na zagrożenie, w tym wypadku „pandemię”! I nawet nie pytajcie, czy to remedium jest rzeczywiście skuteczne! Ono ma być skuteczne tylko i wyłącznie jako reklama towaru, którym są szczepionki. Kupujcie, płaćcie, zdrowie traćcie, aby tylko był ruch w farmaceutycznym interesie.

Patent (na wirus ebola) US 20120251502 A1

Mamy epidemię, która rzekomo zupełnie wymknęła się spod kontroli, ale kwarantanny się nie ogłasza, granic się nie zamyka, lotów się nie odwołuje, a chorzy mogą swobodnie podróżować do USA i Europy. Czy to nie dziwne?

Absolutnie nie boję się zarażenia. Nawet gdyby do tego doszło (w co nie wierzę) znam sposoby, żeby się skutecznie wyleczyć. Jedyną rzeczą, jakiej się boję są bojówki uzbrojone w strzykawki ze szczepionkami i przymus poddania się szczepieniu.”

Autor: AstroMaria
Źródło: https://astromaria.wordpress.com/2014/10/30/tylko-zwykla-pazernosc-czy-kolejna-proba-stworzenia-rzadu-swiatowego/

3 myśli w temacie “Ebola: globalne oszustwo w celu wprowadzenia rządu światowego?

  1. Jarek, czy możesz zamieścić jakiś dokładny artykuł na temat naturalnych sposobów leczenia tegoż ebola? Bo co mnie troche denerwuje to to ze wszyscy piszą ze to leczy, tamto leczy ale nie piszą jak sie dokładnie preparat nazywa, gdzie go kupić i w jakich dawkach brać zeby zadziałało. I mowię tu o dawce w przeliczeniu na 1kg masy ciała bo tylko taka jest w stanie coś wyleczyć.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.