Tajemnicza choroba która zabija dzieci. Winne są szczepienia

Tajemnicza choroba która zabija dzieci. Winne są szczepienia

szczepieniaCzy bierzesz pod uwagę, że w wielu sprawach możemy być zwyczajnie oszukiwani? Że to, co przedstawia się jako coś dobrego, w rzeczywistości ma za zadanie szkodzić?

Tak jest ze szczepionkami. Skuteczności tych preparatów trudno było obiektywnie dowieść, nawet naginając kryteria. Zwalczenie chorób takich jak polio to efekt większej higieny, profilaktyki i świadomości zdrowotnej, i ogólnie polepszania warunków życia ludności.

Popatrzcie w jakich krajach teraz występuje polio. Są to kraje biedne, o niskiej technologii, gdzie opieka i standardy sanitarne pozostawiają wiele do życzenia. W takich Indiach było kilkaset przypadków polio rocznie na ponad miliard ludzi. Po kampanii przymusowych szczepień sponsorowanych przez eugenika Billa Gatesa i masońską sektę Rotarian, jest tam obecnie 60.000 przypadków polio rocznie. Bądź też tak zwanego „paraliżu przypominającego polio”, gdyż substancja zawarta w szczepionce wcale nie jest fragmentem patogenu wywołującego polio, ale innego, spokrewnionego (sic!). Ale to i tak na jedno wychodzi.

W tym artykule, który poniżej dla Was wklejam, jest omawiany syndrom dziecka potrząsanego. Ten ostry i śmiertelny zespół objawów został skojarzony już ze szczepieniami. Jednak przez długie dekady sądy w różnych państwach oskarżały rodziców o to, że to ich rzekoma agresja (której nie było..) spowodowała te obrażenia. Wyobraź sobie: po szczepieniu Twoje dziecko nagle umiera, a sąd, wbrew dowodom, opierając się na bardzo mglistych poszlakach, skazuje Cię na długoletnie więzienie.

Za coś, co tak naprawdę nie da się ani udowodnić, ani tym bardziej zaprzeczyć – bo to tylko niepisana umowa między machiną sądowniczą a kartelami farmaceutycznymi. Bowiem największą formą mafii jest zawsze instytucja państwa i jego organa (sądy), i mafia ta współpracuje z innymi mafiami, np tą farmaceutyczną. Brzmi koszmarnie? Ale to się dzieje naprawdę, to nie są wcale odosobnione przypadki!

Ktoś musiał jakoś wytłumaczyć te tajemnicze zgony, jakie występują po szczepieniach dzieci. Lekarze i naukowcy badający to zjawisko, co zrozumiałe, nie mogli obwinić za to kampanii masowych szczepień. Więc ustalono na drodze tzw. „konsensusu naukowego”, że przypadki tych zgonów będą tłumaczone przemocą fizyczną. Choć tak naprawdę przemocy nie było. Szokujące? Karkołomne? Niestety, dzięki nieformalnemu porozumieniu między aparatem państwa (sądy) a przemysłem farmaceutycznym, jest to praktykowane. Przemysł farmaceutyczny stać na to, by najpierw przekupić naukowców którzy wymyślili „z powietrza” ten syndrom, a następnie by przekupić sądy, by ich eksperci to diagnozowali i wyroki były zasądzane.

Wstęp: Jarek Kefir

Proszę o rozpowszechnienie tego materiału!


Syndrom dziecka potrząsanego a szczepienia

Cytuję: „Zdjęcie z poniższego postu, które niektórych zbulwersowało jest autorstwa osoby, która zajmuje się ujawnianiem globalnego oszustwa (dlatego jest tam również jego logo) i taką stronę też prowadzi.

Aby powiększyć grafikę, kliknij na nią:

syndrom śmierci łóżeczkowej SIDS

Jednak zdjęcie to nie miało za zadanie urazić szczepiących rodziców lub by najmniej podważyć ich kompetencji rodzicielskich. Rodzic, który zderzy się z brutalną rzeczywistością i jego dziecko zostanie okaleczone to sam dojdzie do takich wniosków i będzie żałował, że nie posłuchał kogoś kto mu kiedyś dobrze życzył i ostrzegał. Czasami trzeba użyć nawet mocniejszego argumentu, żeby osoba chciała w ogóle zainteresować się tematem szczepień bo niektórzy ludzie w dzisiejszym świecie są już tak przesiąknięci lekarską i medialną propagandą, że nawet rażące i dobitne informacje przemawiające za nieszczepieniem do nich nie przemawiają.

Zdjęcie to może wydawać się komuś żenujące czy obrażające go jako rodzica szczepiącego (widząc po komentarzach), jednak mocniejszych wrażeń i kubła zimnej wody serwuje rodzicom samo państwo, które najpierw zmusza do zaszczepienia dziecka i przedstawia szczepionki jako cud medycyny, a jak dojdzie do powikłań typu SBS (Syndrom dziecka potrząsanego) to rodzic zostaje oskarżony o przestępstwo na własnym dziecku. W tym przypadku rodzic w oczach państwa nie tylko NIE JEST RODZICEM, ale jest oprawcą, a nawet mordercą własnego dziecka. Taki plakat może być tylko przestrogą, żeby z troskliwego rodzica przestrzegającego harmonogramu szczepień nie stać się mordercą uznanym przez PAŃSTWO!

W Polsce ten problem nie jest nagminny, ale w krajach zachodnich jest to częstszy problem. Nasi rodacy, szczególnie mieszkający w Anglii także raportowali przypadki, gdzie zostawali posądzani o spowodowanie śmierci swojego dziecka. Szczepiąc dziecko nie zdawali sobie sprawy, że z czasem będą musieli zmierzyć się z wymiarem sprawiedliwości i udowadniać swoją niewinność bo w świetle prawa z rodziców „biologicznych” stali się przestępcami.

Historia Jasia, którego w 2008 roku zabiła szczepionka Euvax B:
http://www.wiadomosci24.pl/artykul/jasia_zabila_szczepionka_euvax_b_78836-1–1-d.html
-jego ojciec podejrzewany był także o zabójstwo syna.

Takich tragedii jest znacznie więcej, gdzie państwo rozbija kochające się rodziny tylko dlatego, że jednego z członka rodziny uznaje za rzekomego oprawcę, który znęca się nad rodziną:
https://www.youtube.com/watch?v=sSdbaJDnNKQ

Więcej na temat „Syndromu dziecka potrząsanego” można przeczytać w NEXUSie:
https://app.box.com/s/o2wzb0ezdvfu8s2wqabv

Dyrektor Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Legnicy Jacek Watral bezprawnie straszy rodziców ograniczeniem im praw rodzicielskich za uchylanie się od obowiązku szczepień:
https://www.youtube.com/watch?v=N8KAc-Sq6XQ

Na koniec można jedynie zauważyć, że być rodzicem to być rodzicem jedynie „biologicznym” (ale ze wszystkimi konsekwencjami prawnymi) gdyż decyzję w sprawie szczepienia jego dziecka podejmuje za rodzica państwo. Jeżeli rodzic zaszczepi swoje dziecko wg obowiązującego harmonogramu szczepień i wydarzy się nieszczęście to winę poniesie rodzic, a nie państwo. Uchylając się od szczepień natomiast, rodzic jest postrzegany przez państwo jako nieodpowiedzialny, zagrażający zdrowiu a nawet życiu dziecka, więc urzędnicy państwowi chcą zastraszyć takiego rodzica ograniczeniem mu praw rodzicielskich. W każdym więc przypadku rodzic skazany jest na wieczną walkę, żeby być prawdziwym rodzicem i chronić swoje dziecko. Tylko świadomy zagrożenia rodzic potrafi to zrobić!”

Źródło: Stop przymusowi szczepień

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.