Jasnowidz przepowiedział wyborcze fałszerstwo i zamieszki w Polsce?! Trwa okupacja siedziby PKW

Jasnowidz przepowiedział wyborcze fałszerstwo i zamieszki w Polsce?! Trwa okupacja siedziby PKW

wybory sfałszowaneDziś, dnia 20 listopada 2014 roku, rozpoczęła się seria protestów społecznych związanych z faktem kolapsu systemu informatycznego PKW i faktem fałszerstw wyborczych. Takiej kompromitacji systemu wyborczego nie było nawet za czasów PRLu, gdy partia była jedna, a wynik „jedynie słuszny”.

Okupację siedziby PKW prowadzą prawicowe ugrupowania, z którymi nie sympatyzuję: Ruch Narodowy, Kongres Nowej Prawicy i mniejsze frakcje. W proteście uczestniczą Grzegorz Braun, Ewa Stankiewicz, Przemysław Wipler, Winnicki, Gil.

Od protestu jednoznacznie odcina się prawicowa partia opozycyjna, Prawo i Sprawiedliwość. Zaś w prawicowych mediach dominuje retoryka w stylu: „zielone ludziki Putina zajęły budynek PKW”. Ja myślę, że system już się wali. Tusk, jako pierwszy szczur uciekający z tonącego okrętu, ewakuował się na ciepłą posadkę do Brukseli za grube unijne szekle. Więc trzeba wstawić do władzy kolejną „opozycję koncesjonowaną”, która doprowadzi już do ostatecznej prywatyzacji i wyprzedaży „za złotówkę” majątku narodowego. W myśl tego, co uważa KNP Korwina Mikke.

wybory samorządowe sfałszowanePo prostu formuła koncesjonowanej koalicji (PO-PSL) i koncesjonowanej opozycji (PiS) już się wyczerpała, więc teraz elity rządzące Europą / światem, dla uspokojenia sytuacji, wstawią skrajnych neoliberałów (KNP) i neonazistów (Ruch Narodowy). Ot, taki ochłap dla ludu, kolejny szwindel w stylu Wałęsy i Solidarności. Kolejne „bolki”, „alki” i krety systemu. Tak to już jest, że gdy lud nie wytrzymuje, to robi się pozorną rewolucję i równie pozorną rotację u steru władzy. A rządzą i tak „swojaki”, które sprzedają obcym nasz kapitał, majątek i ziemię. Swojaki, które zwalniają zagraniczne markety i korporacje z wszelkich podatków, zarzynając nasz rodzimy rynek.

Dobrze, po tym przydługim wstępie, chcę przejść do części artykułu mniej na serio. Znany nigeryjski prorok, T.B. Joshua, twierdzi, iż miał wizję, iż światowe niepokoje zaczną się od zdestabilizowania sytuacji w Polsce. Mówił, że zobaczył tragedię narodu polskiego i wezwał wszystkich do modlitwy za Polaków. Potem dodał, że widzi cyfrę 16. A przecież dnia 16 listopada 2014 odbywały się feralne, sfałszowane wybory samorządowe.

Kolejna ciekawa przepowiednia wyszczególnia trzy daty w historii Polski – 4 czerwca 1989 (pierwsze wolne wybory), 2 kwietnia 2005 (śmierć Jana Pawła II która na chwilę zjednoczyła Polaków) i.. 26 listopada 2014. To już za sześć dni. Czy dojdzie w tym dniu do obalenia rządu oligarchów z PO-PSL? Cóż, pożyjemy, zobaczymy 😉

Autor: Jarek Kefir

wybory fałszerstwo 2014Chcesz wspomóc to co robię i sprawić, by tego typu wpisy pojawiały się z regularną częstotliwością? Aby to zrobić, kliknij tutaj.

Jeśli spodobał Ci się ten artykuł – podaj go dalej i pomóż go wypromować! Pomóż innym poznać tę prawdę.

 

30 myśli w temacie “Jasnowidz przepowiedział wyborcze fałszerstwo i zamieszki w Polsce?! Trwa okupacja siedziby PKW

 1. Jarek ja czegos tu nie rozumiem,sorry ale potrafisz czasem tak zajebiste artykuly sklecic ze szok, a tym czasem ja tu tylko ostatnio widze groch z kapusta 😦 ,polityka pomieszana z oszustwem farmaucetycznym ,przebudzenie swiadomosci z problemem z kobietami,religie z ufo sensacje polityczyne z wspaniala Luise Hey etz. ……Jak Boga kocham 😉 mozna pomieszania zmyslow dostac 😉 ,sorry bardzo Cie lubie,ale moim skromnym zdaniem powinienes sobie kierunek uporzadkowac,wiesz o co chodzi.

   1. Do ,, Jarek Kefir pisze:
    20 Listopad 2014 o 22:18″

    Nie ma to, jak zasłużyć na niebo miłością równą dla wszystkich.
    Uczę się twojego stoicyzmu i cierpliwości …

  1. Do ,, alexa8 pisze:
   20 Listopad 2014 o 22:14″

   Spokojnie, nikt nie dostanie pomieszania zmysłów. Wybacz, że użyję cholernie plebejskiej metafory. Jeden lubi wąchać fiołki, a drugi skarpetki. Czy temu pierwszemu i temu drugiemu masz coś do zarzucenia? Z pewnością nie.
   I nie kochaj Boga w zależności od wkurzającej różnorodności tematyki.
   Kochaj go po prostu, bez względu na Kefira. Nie wiem, czy o to mogę prosić, Jeśli tak, to dzięki.
   No ale szczerze ci powiem, że ten Admin to robi taki mętlik, że aż się we łbie je….
   A tak między nami, to ja by chciała, żeby mnie prosto, najpierw o jednym, potem o drugim napisał, a nie mnie tu mój łeb spracowany szargać i chaosy w moje życie wprowadzać!
   Ja to jestem taki człowiek, który lubi pogadać, ale na jeden temat! A nie mnie tu skakać i przez to nie usłyszeć mądrych moich wniosków. No przecież mam rację!
   Jak mnie jedno interesuje, to na jasną cholerę łeb mi ryć jakimiś pierdołami! No przecież mam rację!

   1. NIE MASZ RACJI z prostej przyczyny – moja racja jest mojsza 🙂 Ja się nie boję tematu polityki. Nie chowam głowy w piasek jak to robią „cukierkowi” wyznawcy new age.
    Blog pozostanie wielotematyczny bo takie jest moje fundamentalne założenie – umieszczać treści dla ludzi o różnym poziomie świadomości. Ostatecznie, Duch jest we wszystkim, a zamieszanie wokół sfałszowanych wyborów powinniśmy i my, świadomi ludzie, wykorzystać. 🙂

    1. Do ,, Jarek Kefir pisze:
     21 Listopad 2014 o 00:21″

     ,, NIE MASZ RACJI z prostej przyczyny – moja racja jest mojsza ”

     O! Tak, to ja rozumie! Prosta kobita jestem i jak to u nas w lesie mówią: lepiej być prostym aniżeli prostakiem, lepiej być kretem aniżeli kretynem!
     Och! Jareczku … Trzeba czasem – z miłości do wszystkich – wesprzeć duchowo takich czytelników, jak szanowna alexa8, co by od razu, już od progu, nie zrażali się mnogością i z czasem zrozumieli, że czubek nosa ma każdy z nas.
     O właśnie! Ale jaja! Odkrycie wszech czasów! Skieruj wzrok na cokolwiek, ale patrz na czubek swojego nochala. I jak widzisz? Podwójnie! Który obraz jest ten właściwy?
     No nie rób mnie tu teraz wykładu z optyki, soczewek, plamek żółtych etc. Chodzi mi o metaforę!
     Gdy ludzie patrzą przez czubek swojego nosa, zawsze będą mieli problem z właściwym oglądem rzeczywistości. Im dłużej, tym zzezowanie większe, które czasem zostaje na całe życie!
     Wiem, wiem, na tym portalu alkoholu nie uznajemy! – To dla tych, którzy z czystego serca chcieli by mnie przestrzec.
     Trzeba czasem, Jarku, pośmiać się i powygłupiać. Gnuśnienie i starzenie zaczyna się nie w danym wieku, lecz od czasu, gdy przestajemy pielęgnować w nas nasze dziecko.

     ,, Uczysz się mojego stoicyzmu i cierpliwości, czyli co masz na myśli? :D”

     Odpowiem ci w ten sposób:
     Nie mogłabym w tej chwili założyć własnego portalu.
     Mój wóz, przypominający czasem syberyjską kibitkę ciągnie szesnaście par koni. To są ujarzmione i jeszcze narowiste emocje. Czasami, jadąc leśnym duktem, ląduję z rozkwaszonym pyskiem na pniu drzewa rosnącego na rozwidleniu dróg.
     A twoje koniki słuchają się ciebie. Jeśli któryś od czasu do czasu zaczyna gniewnie biec, to tylko dlatego, że ty mu kazałeś. Ot co!
     Na emocje Czytelników umiesz zareagować spokojnie, cierpliwie. Ja też się staram. Zauważyłeś, że już nie wyganiam ludzi z twojego podwórka! [ No chyba, że ktoś stanie mi na piętę! to nie wiem! … HAHAHA!]

     Słowa to nie wszystko. To manifestacja postawy, która bywa bardziej przejrzysta od treści słów. Uczę się jej od ciebie.

     Posiedzę se tu przez zimę … , a na wiosnę …
     No, serca nie masz?! Wygonisz człowieka na ten ziąb?!
     Przecież jest tyle miejsca przy twoim kominku …

     Przymilę się i cię serdecznie pozdrowię.

     Ech! … Czy człowiek mógłby siebie nazwać normalnym, gdyby od czasu do czasu nie widział w sobie wariata? Przecież to najlepszy papier lakmusowy.

  2. ?:(Jarek to nie nalog jednokierunkowy:) on jma wiele nalogow i dlatego o nich pisze:)teraz powazniej – bardzo dobrze ze pisze o wszystkim:)ciezko byloby czytac wciaz o tym samym:(

  3. wlasnie dobrze ze wszystko omiata za duzo powtorek z ebola to fakt ale nikt nie jest idealny, artykul z chorobami fizycznymi z psychiki ssuper zgadza sie w 99 procentach

   1. Mi na serio ta wiedza pomogła – Germańska Nowa Medycyna, Totalna Biologia, Recall Healing i pokrewne.. Dała odpowiedzi na wiele pytań pozostających bez odpowiedzi jak dotąd. A to dopiero początek mojego procesu zdrowienia, bo biorę się za pozostałe aspekty! Polecam to naprawdę każdemu 🙂

  1. Ja myślę, że to już.. Polacy dostali od Universum dziejową szansę, tylko czy ją wykorzystają? Dzień 16 listopada 2014 (wybory) to numerologiczna 16/7. A przecież 16/7 to zła karma, przeciwna rodzinie / narodowi.

   1. Widać czemuś zepsuła się kabałą i „modły” juz nie wychodzą po pejsowemu. ;p

    A jak się Polacy nie ruszą sprzed telewizorów oczyszczać Ojczyzny z wrzaskliwej, napływowej, nazistowskiej stonki to Bozia ma w zapasie większe kijaszki by nimi przez tyłki dla zapału przygrzmocić. Bo to że tu chwilowo jest spokój a i aura łaskawa to kredyt jaki rozmodlone w semickich demonach warcholstwo będzie musiało spłacić. Albo skończy się ochrona i dopiero zacznie się pomstowanie ….

    … na własny debilizm i jUdE zwiastowanie.

    Zaboli…. i to bardzo.

    1. zgadza sie ksiezycowy demoniczny/wredny zydowski/mongolski/chrzyscianski ET yahwe/allah/pan tylko nie wysyla klesk do krajow ktore go czcza na kolanach, jak poburzymy koscioly (czytaj wysysacze energi zyciowej) to sie zacznie sypania radiacja chemia grzybami przez spodki chologramicznie udajace samoloty jak to robili w sredniowieczu i wczesniej, co lepsze ? nie wiem czy udawac ze bandyte kosmicznego czcimy ? a robic swoje czy burzyc synagogi koscioly i meczety ?….

     1. Spokojna głowa. Kościoły budowane są na zasadach świętej geometrii tak, by wysysały energię życiową narodu i przekazywały ją do egregora (czyli do jahwe vel saturna). Wiedzieli o tym tzw. budowniczowie katedr i założyli spisek wymierzony w ten kościelny, globalny wampiryzm energetyczny – czyli wolnomularstwo. Jednak i oni zbłądzili, bo oni proponują jako religię dla mas – ateizm. Trzeba poburzyć kościoły, księży wygnać na księżyc i uczyć ludzi wiedzy tajemnej – ot co! 😀

   2. Do ,, Jarek Kefir pisze:
    20 Listopad 2014 o 22:33″

    Poszerzając numerologiczne przeliczenia Admina dodam jeszcze jedną ciekawostkę.
    Rok 2014 również jest numerologiczną siódemką [ 2+0+1+4=7]
    Pójdźmy dalej. Okazuje się, że cała data wyznaczająca dzień wyborów jest również SIÓDEMKĄ!
    2014.11.16 / z cyfr roku mamy 7, z cyfr miesiąca mamy 2 [1+1], z cyfr dni otrzymujemy 7 [1+6]
    dodajmy te sumy 7+2+7= 16 Liczba 16 jest numerologiczną siódemką.
    A zatem CAŁA DATA WYBORÓW jest numerologiczną SIÓDEMKĄ!
    Ciekawe, Jarku, nieprawdaż?!
    Czy to tylko przypadek? A ponoć przypadki nie istnieją.

 2. Cyt. „Demokracja rozpadła się na naszych oczach niczym wyjątkowo paskudny domek z kart. Trudno mi uwierzyć, że uda się go odbudować używając tych samych kart – czasem trzeba po prostu spalić tę przeklętą talię. Jak podsumowuje gorzko i celnie jeden z komentujących mój ostatni tekst – świni od koryta bez kija się nie odgoni. Gonimy zatem, czy tłumaczymy?”

  Za: http://naszeblogi.pl/50852-kaczynski-probuje-ratowac-polske-przed-majdanem

  1. To jest możliwe.. Dotychczas dostawaliśmy tylko krótkie, najwyżej godzinne „zastrzyki” o częstotliwości 20 Hz do 30 Hz. A dziś częstotliwość w paśmie 20 Hz – 33 Hz utrzymuje się od bladego świtu!

  1. Do ,, richard123mein pisze:
   21 Listopad 2014 o 08:33″

   Interesująca wypowiedź, której wcześniej nie znałam Znamienne, że opinie wygłaszane na temat Donalda Tuska pokrywają się częściowo z tym, o czym pisałam na początku października:

   ,, Krystyna pisze:
   11 Październik 2014 o 11:32
   Pro PO- ska brukowa propaganda telewizyjna kreowała Tuska [przed wyjazdem do Brukseli] na bohatera narodowego. Zatem te trzy miliony naszych rodaków tułaczy też należy uznać za bohaterów narodowych, którzy opuszczając rodziny i kraj musieli wyjechać w poszukiwaniu chleba. Płakać się chce.
   Najbardziej boli mnie fakt, że Tusk bez mojej zgody i opinii zrobił ze mnie wroga państwa rosyjskiego utożsamiając je z jednym oszołomem.
   Sam pan Donald wiedziony na złotym łańcuszku pani Merkel [ czy już byłej przyjaciółki Putina?] spieprzył.
   A ja przed Rosjanami mam się za niego tłumaczyć? Obym nie musiała.”

   Serdecznie pozdrawiam

 3. Popieram tu idee wielotematycznosci tego bloga pomimo drobnych zastrzezen.
  Zawsze lepiej miec inne zrodlo wiadomosci w tym skomplikowanym ,skorumpowanym i zaklamanym swiecie.
  Jesli komus sie we lbie je…,to jest to wynik slabo rozwinietych szarych komorek,nikogo nie obrazajac rzecz jasna,bo niektorzy nie sa sami sobie winni,skoro mieli pod gorke do szkoly.

  1. Do ,, richard123mein pisze:
   21 Listopad 2014 o 08:54″

   Czy wy ludzie nie umiecie odróżnić słów z jakimś sensem od słów żartobliwych?! Przeczytaj jeszcze raz tego posta do alexa8.
   Dla ułatwienia dodam, że od słów ,,No ale szczerze ci powiem, że ten Admin ……” zaczynają się żarty. Może tak być? Czy wkleić tu ten post i zaznaczyć co trzeba?
   Nawet zażartować nie można, a gdy już to człowiek zrobi, to huzia, jak na osła i dalej! ujeżdżać! w stylu:
   ,, … jest to wynik slabo rozwinietych szarych komorek,nikogo nie obrazajac rzecz jasna,bo niektorzy nie sa sami sobie winni,skoro mieli pod gorke do szkoly.”

   Całe szczęście, że Admin zna się na żartach.
   No, widzisz, Jarku, piszę o pięcie i mam! HAHAHA! Nie da się ukryć, że moi duchowi przewodnicy czuwają nade mną!

   Nikogo nie obrażając rzecz jasna
   serdecznie pozdrawiam

   A z moją szkołą to było jeszcze gorzej. W ogóle nie chodziłam, ponieważ mieszkam na terenach cholernie nizinnych … Ba! Nawet z wyraźną depresją poniżej poziomu morza …
   Jaka huśtawa emocjonalna!

   Przepraszam cię, ale mam wrażenie, że Schumann dzisiaj jest dziwnie podwyższony i żadnego z nas to nie omija.

 4. Dokładnie tak jest. Upadanie iluzji zawsze jest bolesne. To nie prawda i dążenie do niej boli, ale fakt, że te wszystkie iluzje są dla nie poznanki koloryzowane na maxa pozytywnymi emocjami. To tak, jak byś gówno zawinął w kolorowy, złoty i piękny papierek, i dał komuś do zjedzenia.

  Życzę więc powodzenia w oswabadzaniu się z kajdan 🙂

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.