Nauka wszechświat i wojsko

Kuchenka mikrofalowa to śmierć na raty!

Kuchenka mikrofalowa to śmierć na raty!

kuchanka mikrofalowa szkodliwośćPrzedstawiam dziś nagranie video o kuchenkach mikrofalowych i o tym, jak mikrofale niszczą strukturę aminokwasów i białek w pożywieniu. Żywność poddana działaniu fal mikrofalowych przestaje zupełnie przypominać jedzenie, a wszelkie odżywcze substancje zamieniają się w substancje całkowicie nieprzyswajalne, niestrawne i powodujące liczne choroby. To tak, jakby zjeść styropian albo papier toaletowy.

Film video jest dość krótki, jeśli chcesz więcej rzetelnej i dobrze udokumentowanej wiedzy, koniecznie kliknij w poniższy link i przeczytaj artykuł na ten temat:
Dlaczego kuchenki mikrofalowe są tak groźne? Opinia fachowca (link)

„Kuchnia mikrofalowa zabija” – napisy polskie trzeba włączyć przyciskiem znajdującym się w prawym dolnym rogu okienka z filmem:

9 odpowiedzi »

 1. Wermaht też miał zakaz używania mikrofalówek. Ciepło to też zdaje się mikrofale? Chyba wszystkie aminokwasy pod wpływem ciepła zmieniają strukturę i po spożyciu zanieczyszczają organizm? Aminokwasy same się robią z azotu którym oddychamy. Strajki głodowe są słabe, niech spróbują strajkować wstrzymując oddech. 🙂

  • Do ,, Piotr Kierus pisze:
   25 Listopad 2014 o 14:24″

   Opłatek ma znikomą ilość wody, więc , podejrzewam, że krzywdy mu wielkiej nie zrobisz, ale z księdzem …
   Bóg, ten prawdziwy, ponad religijny, ma w wielkim poważaniu twoje, czyli nasze spieprzone żarcie. Zabijaj siebie, a zobaczymy, jak długo będziesz istniał na tym portalu. Pewnie parę minut dłużej ode mnie, bo ciebie już się uświadamia o nowożytnych, depopulacyjnych gównach.
   Systemy polityczno – gospodarcze upadały, a ksiądz w zaciszu zakonów przetrwał, jako monolit przez dwa tysiące lat. Bądź spokojny, nie bój żaby! Jemu mikrofalówka nic nie zrobi! Oni już je mieli w 966 roku, jak chrzcili Państwo Polskie i wszystkich ,,Kowalskich”.

   • Ja wiem, że ksiadz to zakała ludzkosci.
    Ale mamy juz ostatniego papieża i wreszcie bedzie spokóju 🙂

 2. Mam pytanie, podgrzewam synowi wodę przez 30 sekund na mleko czy to również jest tak szkodliwe???!!!

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.