Nauka wszechświat i wojsko

Kuchenka mikrofalowa to śmierć na raty!

Kuchenka mikrofalowa to śmierć na raty!

kuchanka mikrofalowa szkodliwośćPrzedstawiam dziś nagranie video o kuchenkach mikrofalowych i o tym, jak mikrofale niszczą strukturę aminokwasów i białek w pożywieniu. Żywność poddana działaniu fal mikrofalowych przestaje zupełnie przypominać jedzenie, a wszelkie odżywcze substancje zamieniają się w substancje całkowicie nieprzyswajalne, niestrawne i powodujące liczne choroby. To tak, jakby zjeść styropian albo papier toaletowy.

Film video jest dość krótki, jeśli chcesz więcej rzetelnej i dobrze udokumentowanej wiedzy, koniecznie kliknij w poniższy link i przeczytaj artykuł na ten temat:
Dlaczego kuchenki mikrofalowe są tak groźne? Opinia fachowca (link)

„Kuchnia mikrofalowa zabija” – napisy polskie trzeba włączyć przyciskiem znajdującym się w prawym dolnym rogu okienka z filmem:

9 odpowiedzi »

 1. Wermaht też miał zakaz używania mikrofalówek. Ciepło to też zdaje się mikrofale? Chyba wszystkie aminokwasy pod wpływem ciepła zmieniają strukturę i po spożyciu zanieczyszczają organizm? Aminokwasy same się robią z azotu którym oddychamy. Strajki głodowe są słabe, niech spróbują strajkować wstrzymując oddech. 🙂

  • Do ,, Piotr Kierus pisze:
   25 Listopad 2014 o 14:24″

   Opłatek ma znikomą ilość wody, więc , podejrzewam, że krzywdy mu wielkiej nie zrobisz, ale z księdzem …
   Bóg, ten prawdziwy, ponad religijny, ma w wielkim poważaniu twoje, czyli nasze spieprzone żarcie. Zabijaj siebie, a zobaczymy, jak długo będziesz istniał na tym portalu. Pewnie parę minut dłużej ode mnie, bo ciebie już się uświadamia o nowożytnych, depopulacyjnych gównach.
   Systemy polityczno – gospodarcze upadały, a ksiądz w zaciszu zakonów przetrwał, jako monolit przez dwa tysiące lat. Bądź spokojny, nie bój żaby! Jemu mikrofalówka nic nie zrobi! Oni już je mieli w 966 roku, jak chrzcili Państwo Polskie i wszystkich ,,Kowalskich”.

 2. Mam pytanie, podgrzewam synowi wodę przez 30 sekund na mleko czy to również jest tak szkodliwe???!!!

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.