Afery

Oblicza farmaceutycznego ludobójstwa: nielegalne testowanie szczepionek w Polsce

Oblicza farmaceutycznego ludobójstwa: nielegalne testowanie szczepionek w Polsce

szczepienia pneumokokiMafijne kartele farmaceutyczne od dawna traktują naszą bananową neokolonię jako prywatny poligon doświadczalny. Kartel farmaceutyczny nie tylko na masową skalę korumpuje lekarzy, urzędników, politruków, tzw. „ekspertów”. Otóż w naszym bantustanie na masową skalę testuje się szczepionki i leki. Wiele z tych testów przeprowadza się nielegalnie, z totalnym złamaniem przepisów prawa.

Przykłady dwa, pierwsze z brzegu. W Polsce popularne są darmowe, fundowane przez gminy, szczepienia przeciwko pneumokokom. Polega to na tym, że przedstawiciel kartelu proponuje urzędnikom i politrukom gminy tzw. „wziatkę”. Gmina wydaje więc ogromne pieniądze na zakup szczepionek, z czego część środków jest potem przelewana na prywatne konta w ramach wyżej wymienionej „wziatki”. Więc nie powinno dziwić, dlaczego gminy tak chętnie sięgają do wiecznie pustych budżetów, by sponsorować bardzo drogie i nieefektywne szczepienia.

Kłopot tylko w tym, że szczepionki te są podawane w ramach.. nielegalnego eksperymentu medycznego. Czyli testu. Rodzice nie są o tym oczywiście powiadamiani, sami wręcz rzucają się na te szczepionki, bo są dla nich bezpłatne. Szkoda tylko, że i tak zapłacą później wszyscy w ramach podatków, parapodatków i innych tego typu danin.

Drugi przykład to afera z nielegalnym testowaniem szczepionek przeciwko ptasiej grypie (H5N1) w Grudziądzu. Niezależne media donosiły o tych ludobójczych praktykach już w 2009 roku, podczas epidemii innej grypy – świńskiej! Wczoraj (27 listopada 2014) polskie „oficjalne” media, w tym onet.pl (link) podały, iż dziewięć osób zostało skazanych za przeprowadzanie tych odrażających eksperymentów medycznych, rodem z najczarniejszych okresów II wojny światowej. Zmarło około 20 do 30 osób, poszkodowanych jest około 350.

Pielęgniarki i lekarze zostali skazani na wyroki więzienia, niestety, w zawieszeniu. Zaś za kradzież batonika za 99 groszy idzie się w Polsce siedzieć – a za kilkadziesiąt osób zamordowanych i około 350 poszkodowanych, już nie! To ujawnia, jak wielkie wpływy ma w naszym bantustanie medyczno-farmaceutyczna ośmiornica. Oni nie tylko są skorumpowani do cna, nielegalnie testują co się tylko da, fałszują badania naukowe i narzucają swoje formy profilaktyki i terapii. Ale poprzez swoją propagandę, w tym opłacanych trolli w internecie, odcinają ludzi od skutecznych metod leczenia, takich jak ziołolecznictwo.

Przez długi czas wszystkim tym, którzy pisali o nielegalnych testach medycznych w Grudziądzu, zarzucano szerzenie teorii spiskowych. W istocie jest tak, że wszystko co nie jest na rękę potężnym korporacjom, kartelom i neoliberalnym rządom, jest nazywane „teorią spiskową”. Wszystko na czym owe podmioty nie zarabiają, jest nazywane albo pseudonauką, albo teorią spiskową, albo „lolcontentem”. Koncerny farmaceutyczne zatrudniają potężne armie komentatorów i blogerów. Burzą oni dyskusje wszędzie – każde większe forum ma swojego „pilnowacza”, tytułującego siebie mianem „racjonalisty naukowego” czy też „sceptyka”. Opłacani przez koncerny trolle zakładają też własne blogi i portale, takie jak „blog de bart” czy „pogromcy mitów medycznych”.

Podobnie było ze szczepionką przeciwko żółtaczce. Również była ona eksperymentem medycznym, i również nie informowano rodziców dzieci, że uczestniczą one w eksperymencie:

Cytuję: „Ja ostatnio dowiedziałam się, że kiedy mój syn był szczepiony przeciw żółtaczce to szczepionka ta była dopiero w fazie badań więc syn jako wcześniak zagrożony podłączeniem pod respirator został w pierwszej dobie zaszczepiony jako królik bez pytania mnie o zgodę.”
~Dane autora utajnione.

Autor: Jarek Kefir

Chcesz wspomóc to co robię i sprawić, by tego typu wpisy pojawiały się z regularną częstotliwością? Aby to zrobić, kliknij tutaj.

Jeśli spodobał Ci się ten artykuł – podaj go dalej i pomóż go wypromować! Pomóż innym poznać tę prawdę.

 

3 odpowiedzi »

  1. to ja dziekuje bogu ze od ponad 5 lat zapomnialam kim sa lekarze, odkad zmienilam mysli, jedzenie i cale zycie to przestalam chorowac:)wspolczuje ludziom ktorzy czesto juz w wieku 30 lat chodza z walizeczka lekarstw:(a w domu maja druga apteke:(czy oni dbaja o siebie? a moze zyja tym co inni mowia nie tylko w tv? jakie zainteresowania maja?

    • jak sie wejdzie w tor ze cos jest ciagle zle z organizmem to mysli powoduja symptomy a utrwalone powtarzane mysli to alergie zapalenia i w koncu rak i inne choroby strachu, robilem sobie badania krwi do niedawna ale stwierdzilem ze i tak nic nie wylecza nawet jak wg nich jest cos zle wiec szkoda zawracania gitary

      • Zajmuję się od lat ludzkim zdrowiem i bardzo skutecznie pomagam wszystkim, którzy do mnie przychodzą. Na ten temat napisałam 2 książki, z któruch można dowiedzieć się wszystkiego co należy robić, aby być zdrowym. choroby to nazwy, badania i operacje to biznes. Szkoda mi czasu na rozwijanie tego temayu. Jak chcesz więcej wiedzieć na ten temat zadzwoń 502752200. Pozdrawiam Wiesława

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.