Afery

Seria tajemniczych zgonów po szczepieniach na grypę! Eksperymenty na ludziach?

Seria tajemniczych zgonów po szczepieniach na grypę! Zmarło już 11 osób

grypa szczepieniaMamy sezon grypowy w pełni, a więc aktywna jest zarówno grypowa propaganda, jak i grypowy geszeft. Na geszeft ten składają się nie tylko leki na gorączkę, które poprzez sztuczne obniżanie temperatury, wręcz przeszkadzają organizmowi wyzdrowieć (paracetamol, aspiryny, ibuprofen). To także ogromne dochody ze sprzedaży szczepionek na grypę, a w dalszej kolejności, co równie ważne – dochody z leczenia skutków ubocznych tych szczepionek.

Włochami wstrząsnęła całą seria tajemniczych zgonów po szczepieniach na grypę. Do piątku (28.11.2014) zarejestrowano już 11 zgonów. Na pewno nie jest to ostateczny bilans ofiar, gdyż zaszczepionych ludzi było tysiące, a niektóre poważne skutki uboczne szczepienia dają o sobie znać nawet kilka, kilkanaście lat po nim. Trzeba też brać pod uwagę to, że te 11 osób to przypadki, gdy udało się powiązać nagły zgon ze szczepieniem. Ile było podobnych zgonów, ale niekumata rodzina nie powiązała go ze szczepieniem? Znana profesor Maria Dorota Majewska twierdzi, że rejestruje się tylko ok. 5% przypadków działań niepożądanych szczepionek, w tym zgonów.

Oczywiście, włoska służba zdrowia umywa rączki, twierdząc, że niekoniecznie muszą to być przypadki śmierci w wyniku szczepienia. Jednak z użycia wycofano dwie partie tej szczepionki. Sprawą zajęła się już włoska prokuratura, zaś Karabinierzy skonfiskowali dokumentację medyczną.

Ciekawe jest to, że wszystkie szczepionki które spowodowały tę serię zgonów, były rozprowadzane przez „ośrodki zdrowia” – ALS. To nie pacjent kupował szczepionkę w aptece, konkretnie na grypę, ale dostawał ją na miejscu. Kto wie – może pod pozorem szczepień na grypę prowadzono jakieś testy kliniczne innej szczepionki? Np tej na ebolę? I to ona spowodowała tę serię śmierci? Tego typu praktyki – czyli podawanie szczepionki eksperymentalnej, będącej w fazie testów, zamiast tej sprawdzonej i „zalegalizowanej” – są częste także w Polsce.

W taki sposób, pod pozorem darmowych szczepień fundowanych przez gminy, testuje się szczepionki na pneumokoki. Rodzicom mówi się że podaje się ich dzieciom „skuteczną i bezpieczną” szczepionkę na pneumokoki. Podczas gdy tak naprawdę podaje się im jedną ze szczepionek eksperymentalnych. A więc z nieznanymi skutkami ubocznymi. Wcześniej, lata temu, w podobny sposób testowano u nas szczepionkę przeciwko żółtaczce, co demaskuje jedna z matek:

Cytuję: „Ja ostatnio dowiedziałam się, że kiedy mój syn był szczepiony przeciw żółtaczce to szczepionka ta była dopiero w fazie badań więc syn jako wcześniak zagrożony podłączeniem pod respirator został w pierwszej dobie zaszczepiony jako królik bez pytania mnie o zgodę.”

Około roku 2010 lub 2011 wpadła mi w ręce ciekawa baza danych, odnośnie testów medycznych szczepionek, jakie odbywały się w Polsce. Testów tych było zaskakująco dużo, przeprowadzały je i szpitale, i przychodnie. Co ciekawe i szokujące, testy te były przeprowadzane także na bardzo małych dzieciach, w tym niemowlętach. Powiedzcie mi, który normalny rodzic świadomie zrobiłby ze swojego dziecka królika doświadczalnego?! Żaden, dlatego lekarze stosują różne podstępy. Np gdy szczepionka testowana jest na oddziale położniczym, to szczepionkę eksperymentalną podaje się razem ze szczepionką z normalnego kalendarza szczepień.

Podobnie było z testowaniem szczepionek w Grudziądzu bodaj w 2008 czy 2009 roku. Przedwczoraj zapadły wyroki skazujące w tej sprawie, niestety, bardzo łagodne. Przypomnijmy, iż kilkudziesięciu zaszczepionych eksperymentalną szczepionką na ptasią grypę (H5N1) zmarło, zaś poszkodowanych zdrowotnie jest aż 350 osób. Tutaj także nie informowano tych ludzi – w tym wypadku bezdomnych – że uczestniczą w medycznej rosyjskiej ruletce.

Niech w końcu dotrze do nas ta świadomość, że biznes farmaceutyczny to nie tylko biznes. To przede wszystkim zorganizowana przestępcza ośmiornica, której macki oplatają szczelnie całą kulę ziemską. Dochody kartelu farmaceutycznego przewyższają dochody karteli zbrojeniowych i narkotykowych razem wziętych. A tam, gdzie rządzi pieniądz, tam nie ma miejsca na dbanie o interesy społeczeństwa. Kartel ten chce sprzedać jak najwięcej szczepionek i lekarstw, prowadzi więc taką politykę, by jak najwięcej ludzi chorowało, najlepiej przez całe życie.

To kapitalizm, czysty rachunek zysków i strat. Obecnie w nauce rządzi pieniądz – pieniądz którym dysponują rządy i korporacje. Jeśli coś jest nie po linii tych rządów i korporacji, jeśli coś im nie przynosi zysku, to z marszu jest to nazywane „pseudonauką” bądź „spiskową teorią dziejów”. Dziś nie prawda ustala tok rozumowania nauki. To pieniądz ustala „prawdę” w nauce. Nauka stała się najeżoną różnego rodzaju dogmatami i gównoprawdami których nie wolno powtarzać, nową, świecką religią.

Autor: Jarek Kefir

Chcesz wspomóc to co robię i sprawić, by tego typu wpisy pojawiały się z regularną częstotliwością? Aby to zrobić, kliknij tutaj.

Jeśli spodobał Ci się ten artykuł – podaj go dalej i pomóż go wypromować! Pomóż innym poznać tę prawdę.

 

2 odpowiedzi »

  1. Ja mieszkam w Norwegii i tutaj też są szczepienia na grypę, dwa lata temu żona kolegi się zaszczepiła i przeszła najcięższą grypę w swoim życiu…

    • Tysiące ludzi potwierdza to, o czym mówisz. Osoba z mojej rodziny prawie że umarła po szczepionce na grypę. Łapała po niej jedno zapalenie oskrzeli po drugim, i tak 8 miesięcy, do maja..

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.