Szok i zgorszenie

Epidemia debilizmu rozprzestrzenia się w Polskich szkołach w zastraszającym tempie!

Epidemia debilizmu rozprzestrzenia się w Polskich szkołach w zastraszającym tempie!

epidemia debilizmuOto się stało! Strach, szok, przerażenie i trwoga! Wróg u spokojnych, małomiasteczkowych bram! Do wstrząsającego wydarzenia doszło niedawno w trzech szkołach w Lęborku. Na drzwiach wejściowych i furtkach nieznani sprawcy powiesili łańcuchy, zapięli je kłódkami, tak, by nie można było wyjść ani wejść do szkoły. Na drzwiach powiesili dwie kartki – jedna zawierała różne obraźliwe wyrazy i inskrypcje, np te odnoszące się do papieża pana Karola Wojtyły.

Druga kartka zawierała napis: „UWAGA! Przepraszamy szkoła zamknięta z powodu epidemii debilizmu„. Na straży obywatelskiej powinności już stoją nasze wolne media – „Dziennik Bałtycki” i niezalezna.pl. Na godzinę 20:00 jest planowane w związku z tą sprawą orędzie prezydenta do narodu. Z przecieków dziennikarskich wiadomo, że prezydent spotkał się dziś z urzędnikami Centrum Zarządzania Kryzysowego. Spotkanie rzekomo miało przebiegać w bardzo nerwowej atmosferze. Jeden z urzędników pod koniec spotkania, wybiegł z plikiem dokumentów i z pianą na pysku, wrzeszcząc do zgromadzonych: „zagrożone zostało bezpieczeństwo państwa, kto wie, czy tylko naszego!

Tak czy owak, sprawców tej wyjątkowej zbrodni szuka już połączony sztab sił: policji, interpolu, i kilku funkcjonariuszy FBI. Sprawców, gdy zostaną zidentyfikowani i złapani, czeka proces karny w Międzynarodowym Trybunale Karnym w Hadze. Główne zarzuty: spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa narodowego, jak i złamanie szeregu innych konwencji i postanowień międzynarodowych.

-„Ważne, by wszystko skończyło się wyrokiem, choć surowym, to sprawiedliwym. Po tej chwili przerażenia i trwogi jaka wszystkich cywilizowanych ludzi naszła, odzyskamy należne nam bezpieczeństwo i spokój” – powiedział zaczepiony dziś przez dziennikarza prezydent. Czekamy na informacje oficjalne z Kancelarii Prezydenta i Komendy Głównej Policji.

Autor: Jarek Kefir

Chcesz wspomóc moje niezależne inicjatywy i sprawić, by tego typu wpisy pojawiały się z regularną częstotliwością? Aby to zrobić, kliknij tutaj (link).

 

12 odpowiedzi »

 1. Dobrze, że chociaż tam ktoś był na tyle odważny, bo ta epidemia, a raczej pandemia dotknęła cały system oświaty w naszym kraju.

 2. Pisz, Jarku, lub cytuj tego typu artykuły. Przecież na języku śliny, co miałaby przynieść, nawet nie potrzeba. Tego typu ,,artykuł” to termometr. Dowiedzieć się można, śledząc komentarze, ilu jest ,,uczonych w piśmie”, ilu ,,faryzeuszy”, a ilu serdecznych plebejskich. To ankieta, prześwietlająca ,,nasze podwórko” , bardziej miarodajna aniżeli CBOS, OBOP, OFBOR, PKJPA, TNS Polska itp.
  Przemawiać do ludzi – w porządku. Ale wiedzieć do kogo się przemawia – jest jeszcze bardziej w porządku.
  Świadome dysponowanie swoją energią wydaje mi się bardzo ważne.
  Świetny powyższy ,,artykuł” i nie mniej refleksyjne komentarze …

 3. Do zrozumienia tej treści potrzebny jest dokładny zarys tła tej sytuacji, oba podane przez ciebie źrodła informacji, poza streszczeniem zaistniałych faktów, nie podają nic co by sugerowało dlaczego, po co, z kim i o czym. Jesli ktos nie śledzi tego co sie dzieje to będzie rozdziawiał jape i zadawał sobie pytanie „o dzo chozi”.
  Ale najtrafniej chyba można skomentować to taka sytuacja wzięta sprzed telewizora – „jesli nie zrozumiałeś reklamy to nic, widocznie nie byłeś /target audience/”

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.