Rodzice, uwaga na państwowe szpitale! Do jakiego jeszcze draństwa oni się posuną?

Rodzice, uwaga na państwowe szpitale! Do jakiego jeszcze draństwa oni się posuną?

kalendarz szczepień 2015Poniżej wklejam ciekawy wpis odnośnie tego, jak służba zdrowia medycyny alopatycznej (de facto: eugenicznej) sprytnie wymusza zgodę na szczepienie od matek. Dodam, że jest to wymuszenie nielegalne, gdyż pacjentce mówi się, że podaje się jej oksytocynę, podczas gdy tak naprawdę podaje się jej bardzo silny środek przeciwbólowy. I teraz najlepsze – gdy kobieta, zmęczona po porodzie, ma silne zawroty głowy, podsuwa jej się do podpisania na szybko zgodę na szczepienie.

Ja tylko się zastanawiam – do jakich jeszcze draństw, łgarstw i ewidentnych bezprawnych działań, posuną się ci kryminaliści z czegoś, co chyba tylko dla żartu nazywa się „służbą zdrowia”? Byle tylko wymusić na kobiecie szczepienie jej dziecka.

Normą już jest, że pomimo tego, że rodzice nie wyrazili zgodę na szczepienie, pielęgniarka podaje szczepionkę. Potem zaskoczeni rodzice, przeglądając kartę wypisu ze szpitala, widzą, że pomimo tego, że nie wyrazili zgody na szczepienie – ich dziecko szczepionkę otrzymało. Jest to proceder nagminny, i najczęściej jak dochodzi do procesu sądowego – pielęgniarce która szczepionkę podało, nic się nie dzieje, bo tłumaczy się, że działała w najlepszym interesie społecznym.

Poza tym, państwowy szpital – oddział położniczy – jest najlepszym miejscem na testowanie nowych, eksperymentalnych szczepionek. Dodam – testowanie nielegalne. Odbywa się to tak, iż położna zabiera dziecko od matki, mówiąc jej, że odbędzie się teraz szczepienie. W gabinecie zabiegowym dziecko dostaje szczepionkę legalną, z kalendarza szczepień, i od razu szczepionkę eksperymentalną, której podawanie jest nielegalne. Jednak kartele farmaceutyczne traktują Polskę i inne kraje Europy środkowej i wschodniej na równi z krajami Trzeciego świata. A jak wiadomo, w takich krajach ludzkie króliki doświadczalne nic nie kosztują, poza łapówką dla kilku polityków i urzędników.

Czy chcesz, by Twoje dziecko było takim bezwolnym królikiem doświadczalnym? Jeśli chcesz by uniknęło tego losu, omijaj państwowe oddziały położnicze szerokim łukiem.

Autor wstępu: Jarek Kefir

 

Proszę o podanie dalej tego info!

____________________________________________________________

Cytuję: „Szpital Raszei w Poznaniu. Właśnie odebrałam kopię dokumentacji medycznej. Uwaga dla wszystkich planujących tam rodzić! Mimo wyraźnego sprzeciwu rodzącej dotyczącego podawania jakichkolwiek leków przeciwbólowych, świetnie radzącej sobie podczas porodu kobiecie, w tym szpitalu podają Dolcontral.

[Dolcontral – petydyna – „silny lek przeciwbólowy z grupy opioidów o agonistycznym w odniesieniu do receptorów µ morfinopodobnym mechanizmie działania. Działa 6–10-krotnie słabiej niż morfina, ale silniej od niej uwalnia histaminę oraz bardziej destabilizująco wpływa na układ krążenia. W małych dawkach powoduje hipotonię ortostatyczną (znaczny spadek ciśnienia)Źródło: tajny, niedostępny dla pacjentów indeks leków Medycyny Praktycznej – przyp. Jarek Kefir].

W szpitalu informują pacjentkę i ojca dziecka, że to oksytocyna na urodzenie łożyska. Zaraz po podaniu tego [narkotycznego, opioidowego] świństwa zabierają noworodka od matki na oddział noworodkowy, pomimo 10 punktów w skali Agpar, nie pozwalając na pierwsze karmienie. Wiadomo jaki wpływ ma ten lek na noworodka. Tłumaczą ten fakt wskazaniami do obserwacji dziecka.

Oczywiście, jak tylko świeżo upieczona mama poczuje zawroty głowy, podsuwają jej do podpisu zgodę na szczepienie dziecka. Nie wspomnę już o podawaniu leków po porodzie, na które w dokumentacji medycznej jest wpis: „podane przez pacjentkę, że jest uczulona”.
Koniec cytatu.

Źródło: https://www.facebook.com/stowarzyszeniestopnop/posts/952325034794925

2 myśli w temacie “Rodzice, uwaga na państwowe szpitale! Do jakiego jeszcze draństwa oni się posuną?

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.