Korporacje farmaceutyczne ogarnęła panika. Grożą swoim przeciwnikom więzieniem

Korporacje farmaceutyczne ogarnęła panika. Grożą swoim przeciwnikom więzieniem

szczepienia obowiazkowe i zalecaneCiekawy i krótki artykuł na temat szczepionek i polityki, jaką prowadzi kartel farmaceutyczny do spóły z tym medialnym i spożywczym. Obecnie pojawia się nowy trend odnośnie rodziców, którzy nie chcą szczepić swoich dzieci. Odchodzi się od przekonywania ich do szczepień, za to zaczyna im się grozić, np więzieniem.

Farmacja prowadząca politykę depopulacji (ludobójstwa), dzięki coraz szerszej świadomości społecznej, zaczyna tracić swoje potężne pieniądze i wpływy. Coraz mniej rodziców decyduje się poddawać swoje dzieci szczepieniom, po których większość z nich staje się dożywotnimi klientami farmacji. Choćby ze względu na rozmaite alergie, spadki odporności i inne powikłania.

Mało dają już sponsorowane przez kartel farmaceutyczny blogi, portale, artykuły w mediach, memy na demotywatorach czy działalność potężnej armii wynajętych trolli. Myślę że teraz nastąpi ostateczne rozwiązanie kwestii farmaceutycznej na Ziemi, ale najpierw czeka nas seria prześladowań już typowo urzędniczych z ich strony. Dla przykładu: do wody pitnej dodawany jest już chlor i fluor – dwa pierwiastki, które wypierają jod z organizmu, narażając nas tym samym na jego krytyczny niedobór.

Pisałem o tym tutaj (link). Zamierzenia są takie, by do wody dodawać np statyny w niewielkiej dawce (lekarstwa obniżające poziom cholesterolu i tym samym, ogłupiające człowieka), jak i inne substancje chemiczne. Ja zwykle, częstą polityką karteli farmaceutycznych jest podawanie ich substancji taką drogą, żeby nie można było odmówić ich przyjęcia.

Przykłady to:
-obligatoryjne, przymusowe szczepienia dzieci;
-dodawanie niebezpiecznych trucizn do wody (chlor, fluor);
-dodawanie bromu i bromków do żywności (działają tak samo jak fluor, czyli wypierają z organizmu jod);
-zmodyfikowanie genetyczne w XX wieku pszenicy i innych zbóż na drodze krzyżówek naturalnych, by zawierały więcej trującego glutenu;
-i inne.

Trzeba jednak wytrwać w postawie sprzeciwu wobec kryminalnej polityki karteli farmaceutycznych, które trzymają żelazną rękę władzy na całej planecie. Owszem, nie są to wyżyny jeśli chodzi o świadomość i wiedzę, jest to ledwie „szkoła podstawowa”. Jednak warto choć w tak podstawowych tematach działać i uświadamiać, to są nadzieje na to, że z tego szaleńczego ziemskiego systemu – więzienia umysłów, więzienia bez ścian – zdołamy wyrwać, uwolnić choć kilka procent. Musimy zmienić też naszą politykę jeśli chodzi o uświadamianie.

Nie możemy już być ponurymi, wieszczącymi „koniec świata” sztywniakami, oszołomami, fanatykami spiskowymi. Musimy uświadamiać w formie „lifestyle’owej”, „pop-kulturowej”, w formie przystępnej, ciekawej i atrakcyjnej nie tylko dla wąskiej grupy osób zainteresowanych teoriami spiskowymi. Kreując nową generację uświadamiających społeczeństwo autorów, zrobimy dużo więcej, uderzymy w system silniej, niż publikując kolejny ponury, najeżony niezrozumiałym słownictwem artykuł o syjonizmie / globalizmie.

Opisałem to w poniższym artykule:
Przesłanie na nowy, 2015 rok. Jak podkopać fundamenty systemu?

Wstęp: Jarek Kefir

Proszę o rozpowszechnienie tego materiału!

____________________________________________________________

Cytuję: „Ostatnio w mediach na całym świecie można było zobaczyć przedstawicieli tak zwanych ruchów antyszczepionkowych. Bywają oni też nazywani „sceptykami szczepień”. Prasa i telewizje początkowo próbowały to przedstawiać jako oszołomstwo, ale bezskutecznie. Teraz pojawiają się pierwsze groźby.

Ostatnio media zaczęły prowadzić zadziwiającą kampanię. Odmawia się dyskusji na temat bezpieczeństwa stosowania szczepionek i przyjmuje się, że są one oczywistym zbawieniem, a nie zorganizowaną produkcją niepełnosprawnych. W naszym kraju szczepi się na potęgę, nawet noworodki, a większość rodziców zakłada, że skoro rząd zaordynował wstrzyknięcie jakichś substancji swojej trzodzie to tak musi być.

Zdecydowana większość ludzi nadal święcie wierzy w to, co mówią im lekarze. Tak się jednak składa, że żaden z nich nie chce podpisać oświadczenia, że bierze odpowiedzialność za powikłania w wyniku szczepień. Na szczęście obecność drugiego obiegu informacyjnego, czyli Internetu, powoduje, że świadomość rodziców wyraźnie rośnie i to nadszarpnęło szczepionkowym biznesem. Dlatego pojawiły się groźby.

Prezenterki polskich programów śniadaniowych pogroziły palcem złym rodzicom i postraszyły wybuchem epidemii chorób zakaźnych. Przypomniano, że dzieci nie należą do rodziców tylko do państwa więc odmowa zaszczepienia dzieci będzie skutkowała karą finansową, a w ostateczności wykorzystaniem środków przymusu bezpośredniego. Zezwalają już na to polskie przepisy prawne.

Podobnie wygląda sytuacja w innych krajach. Na przykład w USA, niedawno dziennikarz Alex Berezow z USA Today wezwał amerykański rząd do wsadzania do więzień rodziców, którzy opierają się podaniu dzieciom szczepionek. Z pewnością prędzej czy później takie prawo się pojawi, a rodzice, którzy nie będą wyrażać zgody na podawanie ich dzieciom powodujących neurodegenerację metali ciężkich, czy formaldehydu, będą poddawani rozmaitym represjom.”

Źródło: http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/dziennikarz-wzywa-wsadzania-wiezienia-rodzicow-ktorzy-nie-szczepia-dzieci

7 myśli w temacie “Korporacje farmaceutyczne ogarnęła panika. Grożą swoim przeciwnikom więzieniem

 1. A! 🙂 To teraz taką macie taktykę. Piszecie: „Nie jestem zwolennikiem szczepień” po czym od razu dajecie grafikę sponsorowaną przez korporacje farmaceutyczne (ze znanego mi portalu propagandowego zwolenników farmacji „stop „Stop NOP” „).
  Nic z tego, na moje blogi i profile macie absolutny zakaz wstępu – pod tym względem panuje tutaj radykalna cenzura. W zasadzie wy – lobbyści farmaceutyczni, atomowi, transgeniczni – często zwący siebie „sceptykami” bądź „racjonalistami naukowymi”, macie chyba jako jedyni zakaz wypowiadania się u mnie. Przepuszczam nawet komentarze katolików, prawaków, lewaków i korwinistów, o ile nie łamią netykiety.

 2. Autor filmu „lethal injection”(zastrzyki śmierci – gdzieś tu u Jarka to sie juz pojawiło w postach w 2014 roku) Clint Richardson, ma tez inne filmy na Youtube. W jednym z nich, filmuje swoją rozmowę z kilkorgiem słuchaczy i tłumaczy jak Amerykanie maja postępować aby uniknąć szczepienia. To prawda ze wg amerykańskiego kodeksu dziecko nie należy do rodziców tylko do ‚stanu’ który to niejako zleca rodzicom opiekę na dzieckiem. Ale i tak rodzice mogą w prosty sposob uniknąć szczepień mówiąc zwyczajnie ‚nie wyrażam zgody’ „I DO NOT CONSENT”. W Polsce tez to obowiązuje. Wg polskiego prawa rodzic moze poprostu wyrazić dezaprobatę, niechęć i to juz wystarczy! Jakiekolwiek nakłanianie, straszenie, wymuszanie jest bezprawne ze strony personelu medycznego. Jesli „piguła” straszy ze wezwie policję to ją postrasz tym samym, spisz jej nazwisko i zagroź ze wniesiesz sprawę do sadu. Zabranie dziecka na szczepienie bez zgody rodzica to PORWANIE i trzeba to ścigać jak przestępstwo.

 3. dzieci mojej siostry w stanach tez nie szczepione i maja sie swietnie o dziwo nie przechodza zadnych chorob wieku dzieciecego ani tzw przeziebien czasami goraczka 2 dni i tyle, choruje sie z braku slonca organicznej zywnosci czystosci z biedy i beznadzieji psychicznej jaka bieda serwuje psychice kropka, szczepionki to tylko biznes i przejecie dozywotnej kontroli nad obywatelem i karmieniu go strachem

 4. opisujesz mega bzdury !
  One People’s Public Trust to grupa przekręciarzy siedzących obecnie w wieżieniach i sam Trust już nie działa!!!

 5. Co za banda ludzie obudzcie się czy wy nie widzicie że chcą nas wytepic wszystko zabrać zniszczyć.. To jest czyste zło jak długo mamy czekać.. A teraz jeszcze nakłania do pedofilii i przymusowego wychowania seksualnego,kto im.dał takie prawa żeby wychowywać nasze dzieci i mówić nam co jest dla nas i dla nich najlepsze. Czy ludzie naprawdę tego nie widzą co się dzieje wszystko wam dają alkohol jedzenie namalowane hemia cukier i wiele innego świństwa a ludzie dają się znalamucic. Naprawdę nie potrzeba dużo wystarczy poszukać prawdy poczytać odejść od telewizora i zacząć szukać prawdy w internecie książkach starych księgach ludzie budzcie się bo jest coraz gorzej………. Pozdrawiam wszystkich

  1. spoko dzikus
   sa tacy, których nie uratujesz, sa madrzejsi od nas….
   ale spoko, nie bój się
   chroń to, bez paniki, to co najlepsze

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.