Banki i tajna władza

Wiedza ezoteryczna: jesteśmy okradani z energii życiowej na koncertach, stadionach itp!

Wiedza ezoteryczna: jesteśmy okradani z energii życiowej na koncertach, stadionach itp!

kradziez energii koncerty stadionyWiedźma Anja Anna opowiada o tym, w jaki sposób jesteśmy okradani na koncertach, wydarzeniach sportowych (piłka nożna), w kościołach, na wiecach politycznych, eventach itp. W rzeczywistości tego typu wydarzenia często są okultystycznymi ceremoniami. A ich poszczególne elementy, układy, schematy – są wziętymi ze starożytnej wiedzy o tym, jak kraść ludziom energię.

Wiele koncertów, eventów czy wydarzeń sportowych, mają bardzo podobne do siebie elementy, i są organizowane podobnie jak msza w kościele. Ceremonia mszy została przed wiekami tak utworzona, by jednocześnie uśpić człowieka (wprowadzić w stan alfa), podczas tego uśpienia – wprowadzać do podświadomości pewne kody (np. „moja wina, moja wina, moja bardzo wielka wina„), a także, by podnosić energię człowieka do momentu kulminacyjnego, a potem ją przejąć.

Człowiek dostaje w zamian swoje – emocjonalne doładowanie, poczucie stadnej wspólnoty, a w kościele – poczucie bycia dobrym (tzw. „pranie sumionka” za kasę). Ale jest okradany ze swojej cennej energii jak i swojego potencjału. Energia ta jest kierowana oczywiście do egregora, którego emanacją jest duchowy władca tej planety piekła – demiurg vel jahwe vel szatan. Przykładowo: kościoły od wielu, wielu wieków są budowane ściśle zgodnie z zasadami świętej geometrii tak, by jeszcze silniej gromadziły a potem przekazywały energię egregorowi.

Podobne elementy jak na mszy, można zobaczyć także na koncertach, wydarzeniach sportowych, politycznych, eventach:
-gwiazda muzyki, polityk, mówca, kapłan – jest na podwyższeniu i / lub w punkcie centralnym. Ma to znaczenie w gromadzeniu i przekazywaniu energii, jak i przy psychologicznym podziale – „wódz”, lider w centrum i na podwyższeniu, zaś masy, owieczki – uległe, skupione niżej (niżej w hierarchii) i wokół lidera, kapłana, gwiazdy, sportowców.
-stopniowe nasilanie energii w „wyznawcach” aż do momentu kulminacyjnego, gdy jest ona podniesiona wręcz do histerii, a następnie przejęcie jej przez egregora w odpowiednim momencie;
-techniki manipulacyjne, techniki wpływu na podświadomość, sprytnie wplecione techniki okultystyczne, a przede wszystkim – techniki hipnotyzerskie, usypiania czujności;

Przeczytaj też o kradzieży energii ludziom:
O tym, jak kradną nam energię na stadionach
Szokujące manipulacje kościoła katolickiego. Są niczym pakt z diabłem
Mroczne rytuały magiczne katolicyzmu

Film o dojeniu energetycznym ludzkiej trzody na koncertach, stadionach, przez TV itp. – Wiedźma Anja Anna:

9 odpowiedzi »

 1. Tak się ucieszyłam, że mam identyczne „atrybuty wiedźmy”, jak wiedźma Anja, tyle, że je ukrywałam. Dzięki za zachętę 😀

 2. Wiedzma mowi o kradziezy energii, a sama naciska na najnizsze instynkty, emanujac swa seksualnoscia. Szuka ofiary.
  Wiedzmy duzo wiedza, ale z etyka sa na bakier, co jest dyskwalifikuje jako partnera do konstruktywnej rozmowy, dobre sa do analitycznej rozmowy i tylko tyle.

  • To kobieta. W jakiejś dżungli czy gdzieś one chodzą całkiem bez staników.
   Według mnie samo pokazanie dekoltu to nic złego. To TY pokazujesz tylko niskość swojego rozwoju gapiąc się na cyce jakby to było nie wiadomo co i nie potrafiąc skupić się na rozmowie. Oceniam człowieka po duszy a nie po cyckach, tak jak ty.
   Jest mądra i wie co to dobry, fajny cyc. No i widać, że się szanuje. To pewnie sposób na ocenę z kim gada albo na jakieś tam jeszcze inne sensytywne triczki 🙂
   Nie patrzcie tylko czarno/biało bo to nie na tym polega.
   Bo inaczej nie mógłbym się elegancko napakować i w lato wyjść na ulice/plaże bez bluzki bo przecież każdej babce by od razu ślina ciekła. Od razu w habicie będę łaził. Lol.

   • Zamiast oskarzac, przemysl doglebnie temat.
    A tak btw „w jakiejs dzungli czy gdzies” to sie nikt samic nie pyta czy chce.

    Czyli ksiadz ma prawo wyjsc na ambone w obcislej koszulce podkreslajacej muskuly,, albo rozpietej koszuli hawajskiej, nasmarowany oliwka, po solarium, i po sterydach i mowic o wstrzemiezliwosci wobec systemu kultu ciala ? A moze ma prawo wyjsc napruty winem i mowic o zgubie alkoholizmu ?
    W duchowosci jest olbrzymi poklad hipokryzji, szkoda, ze tego nie widzisz, a niestety tylko bijesz piane kreujac sie na inteligenta.

    • ’A tak btw „w jakiejs dzungli czy gdzies” to sie nikt samic nie pyta czy chce.'
     Zastanow sie dwa razy zanim zaczniesz promowac kulture gwaltu. Seks nie polega na pytaniu czy chce tylko na szacunku do drugiej osoby.

  • Oj! Infin, otóż to! Nikt z nas nie wyzbywa się pierwotnych instynktów, co najwyżej w nieodpowiednich sytuacjach stara się je odpowiednio tłumić.
   I siedzi gościu prowadzący wywiad jak prawiczek, z nóżką na nóżce i ściska swoje …
   Widać, że coraz bardziej się męczy chłopina!
   Po czym widać? A chociażby po tym, że świeca od jego strony topi się na maksa![hi, hi]
   A wiedźma co chwilę udaje, że zakrywa swój biust za wąską o trzy numery kataną.
   Toż to jawne dojenie samczych instynktów! [no to sobie pożartowałam – czy do śmiechu – nie wiem]
   Informacja z podprogowym przekazem, z którym facet nie bardzo wie co zrobić.
   Ktoś powie: ,,Krysiu, co ty pieprzysz? Słuchaj, co kobieta mówi!”

   Oczywiście, że wysłuchałam. Ale nie wiem dlaczego, chwilę potem, wstałam z krzesła i stanęłam przed lustrem.
   – ,, No,no. Niczego sobie” – pomyślałam, obnażając swoją powierzchowność.

   Babski osąd? Celowe rozpraszanie?
   A może dodatkowe środki wyrazu mające na celu powiększyć sens i głębię wypowiedzi?

   Rzecz jasna, że wszystko co ludzkie nie jest nam obce.
   Tyle, że co w tym stwierdzeniu oznacza słowo ,,ludzkie”?
   Nie musi przecież dotyczyć tylko ciała człowieka, ale również jego etycznych zachowań.
   Sprawy dla jednych niezauważalne, dla drugich drobne, a dla jeszcze innych ważne. I chyba dobrze, że tak urządzony jest ten świat, dający możliwość dyskusji …

   Każdy człowiek ma sto celów i tyleż samo drabin. To są tylko jego drabiny. On decyduje, na którą wejść i jak długo się wspinać. I to jest fascynujące w nas.

   Do treści wywiadu, skądinąd słusznej, odniosę się kiedy indziej …

   • Oczywiście, Roosiak, że tak, gdy bierze się pod uwagę przekaz, jaki uskutecznia pani Ania.
    Zależy co chcemy zauważyć, czy powierzchowność, czy prawdziwy sens. A może jedno i drugie. I to od obserwatora i słuchacza zależy, co dla niego jest ważne, co potrafi pojąć i zrozumieć.
    W internecie bardzo trudno jest ,,mówić” żartobliwie, oczywiście starając się nikogo nie urazić.
    Często moje żarty nie trafiają na właściwy grunt – no i oburzenie gotowe!
    No i się Krysia tłumaczy, przeprasza. [nie tylko z żartu, ale też czasem z emocji, które rzeczywiście mogą być dla kogoś niemiłe]
    Przecież życie nie musi być zawsze poważne, zadumane, kontemplacyjne.
    Gdyby takie tylko miało być, po ulicach chodziliby zamyśleni smutaskowie.
    Jeśli w życiu nie ma radości, traci ono jeden z największych swoich przejawów, na rzecz zdołowanego przetrwania.
    Człowiek jest tak unikalnie skonstruowany, że jest w stanie w większości rzeczy zauważyć radość i poczuć się szczęśliwym.
    ,, Musisz mieć! Musisz kupić! Będziesz lepszy, gdy to będziesz miał!” – wrzeszczą idiotyczne mas media, nakręcając w Kowalskich i Nowakach spiralę materializmu, zazdrości, zawiści, egocentryzmu, a w efekcie wyobcowania, izolacji.
    Ludzie poddają się tej iluzji, dmuchając w swoje życiowe balony, nie zauważając, że wewnątrz stają się coraz bardziej próżni, bezcelowi. W gruncie rzeczy oszukani, ponieważ nie szukali radości i szczęścia tam, gdzie ono jest na prawdę – i to za darmo.
    Wystarczy tylko spojrzeć inaczej.

    Roosiak, czy mógłbyś podać mi linka do swojego ,,wordpressu”?

 3. Na razie mam brak weny w pisaniu autorskich tekstów, zresztą muszę teraz uporządkować ten bajzel w bazie danych, a to trwa, tekstów na blogu jest około 2200.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.