Ukrywana przed społeczeństwem przepowiednia, dotyczy Polski

Ukrywana przed społeczeństwem przepowiednia, dotyczy Polski

Warto by ta przepowiednia sprzed wojny znalazła się i na mojej stronie. Po pierwsze, dlatego, że dotyczy Polski, w tym czasów obecnych i mających nastąpić. Po drugie, dlatego że ujawnia ona starannie ukrywany fakt, iż elity polityczne wielu państw wierzą w istnienie „świata duchowego” i często mając z nim kontakt, czerpią z niego inspirację. W złej formie robił to Adolf Hitler i jego otoczenie, czyli dawne, tajne i okultystyczne stowarzyszenie Thule.

Co ciekawe, elity polityczne mają swoich jasnowidzów, remote-viewerów, mają swoich magów i okultystów. Ba, już od czasów ZSRR KGB organizowało specjalne parapsychiczne jednostki jasnowidzów i innych osób o niesamowitych, wręcz szokujących zdolnościach. Elity mają także swoje organizacje masońskie, które zebrały na przestrzeni setek lat ogromną wiedzę.

Za to w społeczeństwie, poprzez armię pożytecznych idiotów, promuje się takie prądy myślowe, jak: ateizm, racjonalizm, redukcjonizm, sprowadzając życie i egzystencję człowieka do martwych w swej istocie zależności między atomami.

przepowiednie

Przepowiednia Ossowieckiego o Polsce:

Cytuję: „Nawiasem mówiąc, nastroje mistyczne pojawiają się w okresach beznadziei. Właśnie czytelnik nadesłał mi fragment wspomnień o inżynierze Stefanie Ossowieckim, mającym przed wojną i w czasie okupacji reputację jasnowidza. Była już druga w nocy, gdy odprowadziłem mojego gościa do jego pokoju – brzmi relacja z końca sierpnia 1939 roku o Ossowieckim, spisana przez Juliusza T. Dybowskiego.

-W bibliotece usiedliśmy na chwilę i zapaliliśmy cygara. Stefan puścił kilka kłębów dymu, nagle zasłonił oczy ręką, ale spostrzegłem, że lecą mu po twarzy łzy. -Mistrzu, co się stało, na Boga – spytałem. Ossowiecki blady i spięty spojrzał mi w oczy. -Nieszczęście.. Jesteśmy w przededniu wojny i już dzielą nas od niej tylko dni. -Przecież Pan mówił nam przed chwilą co innego. -A co miałem powiedzieć? -Odparł inżynier.

-Był u mnie pół roku temu marszałek Rydz-Śmigły i powiedziałem mu dokładnie to samo, co powiedziałem marszałkowi Piłsudskiemu w 1934 roku, kiedy podpisywaliśmy z Niemcami traktat o nieagresji. Jeden i drugi wziął ode mnie przyrzeczenie, że nikomu o tym publicznie nie powiem.

-Jak daleko dojdą Niemcy? -Cała Polska zajęta, gruzy, krew i mord! Idą dalej, wgłab Rosji, daleko, daleko.. -Do Uralu? -Ossowiecki zastanowił się przez chwilę. -Do Kaukazu. Państwa osi przegrają wojnę, Niemcy i Japonia będą okupowane, Włochy wyzwolone. Zwycięzcy: Stany Zjednoczone, Wielka Brytania i Rosja spotkają się na konferencji i ustalą nowy ład w Europie.

-A co z Polską? -Będzie Polska! Ale za jaką cenę… Najpierw będą nią władali komuniści, a potem – szubrawcy i świnie. Na koniec powstanie jeszcze większa niż teraz. Tego ani ja, ani Ty nie doczekamy, dopiero wnukowie. Warto jednak wiedzieć, że tak się stanie.”

Autor: JarQ

Witaj! Jeśli zależy Ci na przekazywaniu dalej niezależnych i nie ocenzurowanych informacji, możesz dołożyć swoją cegiełkę. Dzięki darowiznom jestem niezależny od partii, ideologii, religii, koncernów itp i mogę ujawniać Tobie to, co jest przemilczane i ukrywane. Moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia.

Na konto bankowe – kliknij na obrazek poniżej:

paypal_donate

Na Pay Pal – kliknij na obrazek poniżej:

paypal

17 myśli w temacie “Ukrywana przed społeczeństwem przepowiednia, dotyczy Polski

 1. Mieczysławie S. Karpowiczu! Skąd w Waćpanu tyle zbędnego jadu? Sam się Waść nim zakrztusisz – i kto nas będzie wtedy oswiecał???

 2. Przepraszam WP Mieczysława S. Kazimierzaka za niefortunną pomyłkę. Jakiś chochlik odjął mi na chwilkę światłość umyśl€ chyba… Zaiste, to przecież o Pana mi chodziło!

 3. Myślę, że Ossowiecki jest jednym z niewielu „paranormalnych” 😉 którym warto się bliżej przyjrzeć, bo jeśli prawdą jest to, co chcę o nim napisać, to nie był raczej szarlatanem. Otóż w jakimś jego biogramie w gazetce ezoterycznej czytałam, że on często odmawiał zapłaty za swoje pokazy umiejętności jasnowidzenia itp., mówiąc, że to jest dla niego dar, natomiast na życie zarabia pracą jako inżynier.

 4. Jeśli dobrze rozumiem pierw komuniści czyli do 1989 szubrawcy i świnie czyli demokracja powstanie czyli dopiero co nas czeka dobrze to jarek zrozumiałem

 5. Po przeczytaniu tego tekstu,wlasnie zdalam sobie sprawde, ze mam takiego geniusza Ossowieckiego sama w domu, co do zmian politycznych umie wszystko przepowiedziec i do tej pory wszystko sie sprawdzilo, bez zadnych zdolnosci jasnowidzkich, poprostu bardzo dobry analista albo jednak cos wiecej?;). Oj musze byc bardziej wdzieczna za mojego geniusza:) Serdecznie pozdrawiam ❤

 6. Nadchodzą trudne czasy ale my zamiast pisać glupotki powinniśmy uczyć się czytać by móc nieść ludziom wsparcie i pomoc siłę i modlitwę….

 7. O tych szubrawcach i świniach, nie wiem , czy to nie dopisek późniejszy. Czy tak to sformułował, ale jeśli to strzał w 10 !

 8. Stefan trafił w 10 z tymi szubrawcami i świniami (rozmowy u Sowy wystarczy poczytać), ale na koniec powstanie Większa – przewiduje to Wernyhora i sam Nostrodamus pisząc o Wielkim Lechistanie. Ale zanim to nastąpi musi zmienić się klimat w Polsce na podzwrotnikowy, Włochy zostaną spustoszone od uchodźców, pożarów, trzęsień ziemi. Wszystko zacznie się gdzieś na Bałkanach od malutkiego konfliktu, w trakcie którego zginie w zamachu – od noża islamistów Ważny Człowiek.

 9. ja też się zgadzam jeżeli chodzi o szubrawców , widać to teraz np. Tarczyński , MACIAREWICZ , Terlecki , Piotrowicz , Jackowski , Pawłowicz i ich guru Kaczyński , oczywiście ta lista jest dłuższa np. Przyłębska i jej mąż można tak dalej wymieniać , ale po co?

 10. Rozpoczął się rok 2018 i obserwując to, co się dzieje na świecie i w Polsce, jestem pelna niepokoju. Czytałam różne przepowiednie związane z Polską i powiem Wam szczerze, że nie wiem co będzie… Odczuwam wewnętrznie jakiś niepokój, brak oparcia i zagubienie w tym wszystkim. Ciekawa jestem, czy macie podobne odczucia do moich. Czy tylko mi się tak wydaje. Jakiś mroczny anioł zagościł w mojej duszy. Sama juz nie wiem.

 11. TYLE W POLSCE MAMY MADRYCH I SZLACHETNYCH LUDZI A DO WLADZ W WIEKSZOSCI WYBIERAMY SWINIE LUBIACE KORTO I KASE. A MOZE W SEJMIE ZGODZA SIE PRACOWAC UCZCIWI POLACY PATRIOCI W CZYNIE SPOŁECZNYM ZA PLACE DOTYCHCZASOWOM – DLA DOBRA POLSKI

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.