Ciekawe

Ukrywana przed społeczeństwem przepowiednia, dotyczy Polski

Ukrywana przed społeczeństwem przepowiednia, dotyczy Polski

Warto by ta przepowiednia sprzed wojny znalazła się i na mojej stronie. Po pierwsze, dlatego, że dotyczy Polski, w tym czasów obecnych i mających nastąpić. Po drugie, dlatego że ujawnia ona starannie ukrywany fakt, iż elity polityczne wielu państw wierzą w istnienie „świata duchowego” i często mając z nim kontakt, czerpią z niego inspirację. W złej formie robił to Adolf Hitler i jego otoczenie, czyli dawne, tajne i okultystyczne stowarzyszenie Thule.

Co ciekawe, elity polityczne mają swoich jasnowidzów, remote-viewerów, mają swoich magów i okultystów. Ba, już od czasów ZSRR KGB organizowało specjalne parapsychiczne jednostki jasnowidzów i innych osób o niesamowitych, wręcz szokujących zdolnościach. Elity mają także swoje organizacje masońskie, które zebrały na przestrzeni setek lat ogromną wiedzę.

Za to w społeczeństwie, poprzez armię pożytecznych idiotów, promuje się takie prądy myślowe, jak: ateizm, racjonalizm, redukcjonizm, sprowadzając życie i egzystencję człowieka do martwych w swej istocie zależności między atomami.

przepowiednie

Przepowiednia Ossowieckiego o Polsce:

Cytuję: „Nawiasem mówiąc, nastroje mistyczne pojawiają się w okresach beznadziei. Właśnie czytelnik nadesłał mi fragment wspomnień o inżynierze Stefanie Ossowieckim, mającym przed wojną i w czasie okupacji reputację jasnowidza. Była już druga w nocy, gdy odprowadziłem mojego gościa do jego pokoju – brzmi relacja z końca sierpnia 1939 roku o Ossowieckim, spisana przez Juliusza T. Dybowskiego.

-W bibliotece usiedliśmy na chwilę i zapaliliśmy cygara. Stefan puścił kilka kłębów dymu, nagle zasłonił oczy ręką, ale spostrzegłem, że lecą mu po twarzy łzy. -Mistrzu, co się stało, na Boga – spytałem. Ossowiecki blady i spięty spojrzał mi w oczy. -Nieszczęście.. Jesteśmy w przededniu wojny i już dzielą nas od niej tylko dni. -Przecież Pan mówił nam przed chwilą co innego. -A co miałem powiedzieć? -Odparł inżynier.

-Był u mnie pół roku temu marszałek Rydz-Śmigły i powiedziałem mu dokładnie to samo, co powiedziałem marszałkowi Piłsudskiemu w 1934 roku, kiedy podpisywaliśmy z Niemcami traktat o nieagresji. Jeden i drugi wziął ode mnie przyrzeczenie, że nikomu o tym publicznie nie powiem.

-Jak daleko dojdą Niemcy? -Cała Polska zajęta, gruzy, krew i mord! Idą dalej, wgłab Rosji, daleko, daleko.. -Do Uralu? -Ossowiecki zastanowił się przez chwilę. -Do Kaukazu. Państwa osi przegrają wojnę, Niemcy i Japonia będą okupowane, Włochy wyzwolone. Zwycięzcy: Stany Zjednoczone, Wielka Brytania i Rosja spotkają się na konferencji i ustalą nowy ład w Europie.

-A co z Polską? -Będzie Polska! Ale za jaką cenę… Najpierw będą nią władali komuniści, a potem – szubrawcy i świnie. Na koniec powstanie jeszcze większa niż teraz. Tego ani ja, ani Ty nie doczekamy, dopiero wnukowie. Warto jednak wiedzieć, że tak się stanie.”

Autor: JarQ

Witaj! Jeśli zależy Ci na przekazywaniu dalej niezależnych i nie ocenzurowanych informacji, możesz dołożyć swoją cegiełkę. Dzięki darowiznom jestem niezależny od partii, ideologii, religii, koncernów itp i mogę ujawniać Tobie to, co jest przemilczane i ukrywane. Moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia.

Na konto bankowe – kliknij na obrazek poniżej:

paypal_donate

Na Pay Pal – kliknij na obrazek poniżej:

paypal

14 odpowiedzi »

  1. Mieczysławie S. Karpowiczu! Skąd w Waćpanu tyle zbędnego jadu? Sam się Waść nim zakrztusisz – i kto nas będzie wtedy oswiecał???

  2. Przepraszam WP Mieczysława S. Kazimierzaka za niefortunną pomyłkę. Jakiś chochlik odjął mi na chwilkę światłość umyśl€ chyba… Zaiste, to przecież o Pana mi chodziło!

  3. Jeśli dobrze rozumiem pierw komuniści czyli do 1989 szubrawcy i świnie czyli demokracja powstanie czyli dopiero co nas czeka dobrze to jarek zrozumiałem

  4. Po przeczytaniu tego tekstu,wlasnie zdalam sobie sprawde, ze mam takiego geniusza Ossowieckiego sama w domu, co do zmian politycznych umie wszystko przepowiedziec i do tej pory wszystko sie sprawdzilo, bez zadnych zdolnosci jasnowidzkich, poprostu bardzo dobry analista albo jednak cos wiecej?;). Oj musze byc bardziej wdzieczna za mojego geniusza:) Serdecznie pozdrawiam <3

  5. Nadchodzą trudne czasy ale my zamiast pisać glupotki powinniśmy uczyć się czytać by móc nieść ludziom wsparcie i pomoc siłę i modlitwę….

  6. ja też się zgadzam jeżeli chodzi o szubrawców , widać to teraz np. Tarczyński , MACIAREWICZ , Terlecki , Piotrowicz , Jackowski , Pawłowicz i ich guru Kaczyński , oczywiście ta lista jest dłuższa np. Przyłębska i jej mąż można tak dalej wymieniać , ale po co?

  7. Rozpoczął się rok 2018 i obserwując to, co się dzieje na świecie i w Polsce, jestem pelna niepokoju. Czytałam różne przepowiednie związane z Polską i powiem Wam szczerze, że nie wiem co będzie… Odczuwam wewnętrznie jakiś niepokój, brak oparcia i zagubienie w tym wszystkim. Ciekawa jestem, czy macie podobne odczucia do moich. Czy tylko mi się tak wydaje. Jakiś mroczny anioł zagościł w mojej duszy. Sama juz nie wiem.

  8. TYLE W POLSCE MAMY MADRYCH I SZLACHETNYCH LUDZI A DO WLADZ W WIEKSZOSCI WYBIERAMY SWINIE LUBIACE KORTO I KASE. A MOZE W SEJMIE ZGODZA SIE PRACOWAC UCZCIWI POLACY PATRIOCI W CZYNIE SPOŁECZNYM ZA PLACE DOTYCHCZASOWOM – DLA DOBRA POLSKI

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.