Ciekawe

Szokująca, gnostycka przepowiednia illuminatów na 2015 rok [VIDEO +18]

Szokująca, gnostycka przepowiednia illuminatów na 2015 rok [VIDEO +18]

przepowiednieChciałym przedstawić Wam niezwykłą wizję artystyczną na temat wydarzeń, które rozpoczęły się dzisiejszego dnia, 19 lutego 2015 roku. Film ma tytuł: „Ja, koza”. Rok kozy rozpoczął się 19 lutego 2015, potrwa bodaj do 6 lutego 2016. Poniższy film można interpretować aż na trzy sposoby. Pierwszy – najczęściej wybierany – to: „zabawny teledysk do fajnej muzyki”. Sposób drugi to symbolika związana z wydarzeniami obecnie dziejącymi się na świecie i tymi, które nastąpią. M.in. chodzi o upadek imperium zła, cywilizacji demiurga (wschód – Rosja i Chiny, na filmie zostało to pokazane w postaci człowieka z sierpem i młotem który topi się w płynnym gównie).

Kolejny ciekawy motyw to detonacja atomowa, upadek dwóch wież WTC, jak i destrukcja ni to katedry chrześcijańskiej, ni to statui wolności. Ciekawym motywem jest też przedstawienie bio-robotów z korporacji w postaci potężnej, sięgającej aż do horyzotnu armii, niszczonej przez wybuch atomowy i zstępującego na Ziemię, tę Ziemię, Chrystusa pośród rozchodzącej się fali uderzeniowej.

Na uwagę zasługuje też sterowany jak marionetka nauczyciel na początku filmu (symbol prania mózgu i niszczenia psychiki, dokonywanego przez szkołę, rodzinę, religię). Na tablicy szkolnej widać słowo: „evolution” (ewolucja – jeden z filarów współczesnego umysłowego i duchowego upośledzenia, kalectwa, pod nazwami ateizm i racjonalizm). Widać tam róznież mózg przepołowiony na dwie półkule przez piorun. Półkula lewa (męska) to logika, nauka, racjonalizm. Półkula prawa (żeńska) to emocje, czucie, duchowość. Chodzi w tym wszystkim o to, by połączyć siły obu tych potencjałów.

Mężczyzna powinien „doszukać się” swojej „wewnętrznej kobiety”, zaś kobieta powinna „doszukać się” swojego wewnętrznego mężczyzny. Podświadomość mężczyzny w 99% przypadków jest kobietą. Podświadomość kobiety w 99% przypadków jest mężczyzną. M.in. na tym polega ta zabawa w kotka i myszkę zwana oświeceniem i wychodzeniem z ziemskiego matrixa. Na harmonicznym połączeniu obu potencjałów. Jak i na rozświetleniu barbarzyńskich mroków ego i podświadomości, by zamiast nas kontrolować i ograniczać, pracowały dla nas, na naszą korzyść. O tym jest wiele materiałów na mojej stronie.

To, co przedstawiłem, to trzecia możliwa interpretacja tego filmu – czyli interpretacja gnostycka, widoczna dla niewielu wtajemniczonych. Ta trzecia interpretacja jest jednocześnie kluczem, jak wyjść z ziemskiego matrixa. Nie chcę Wam psuć dobrej zabawy, bo tych symboli jest o wiele więcej. Zapraszam do wymieniania ich w komentarzach i własnych interpretacji. Ostatni symbol jaki wymienie, dotyczy po części nas, czytających strony o takiej tematyce jak moja. Kolumna jadących, złowrogich czołgów. Próbuje je zatrzymać pacyfistyczna aktywistka, idealistka, z białą flagą. Kto odwodzi ją od tego planu? Odwodzi ją przebrany niczym fan muzyki pop-kulturowej (heavy-metalu), z ryzrywkowym, zabawkowym „językiem”, wysuwanym gdy się w niego dmuchnie. Jest to symbol rozrywki – narkotyku, który od lat używają elity, by sprowadzić egzystencję społeczeństw do najniższych możliwych instynktów.

Zapowiadany film – I, pet Goat:

Motyw zwycięstwa światłości nad ciemnością i upadku ziemskiego imperium zła (wschód), jest pokazany również w teledysku Pet Shop Boys bodaj z 1993 roku „Go West”.

Zwróćcie uwagę na dwie barwy charakterystyczne:

A tutaj macie anglojęzyczną analizę tej przepowiedni na 2015 rok:

Autor artykułu: Jarek Kefir

Chcesz wspomóc moje niezależne inicjatywy i sprawić, by tego typu wpisy pojawiały się z regularną częstotliwością? Aby to zrobić, kliknij tutaj (link).

Jeśli spodobał Ci się ten artykuł – podaj go dalej i pomóż go wypromować! Pomóż innym zapoznać się z tą tematyką.

 

14 odpowiedzi »

 1. Jednej rzeczy nigdy nie rozumiałem: po co Iluminaci pokazują nam swoje plany? Ma ktoś jakieś sensowne wyjaśnienie?

   • … dokładnie Jarek, „Kto ma oczy – ten widzi, – Kto ma uszy – ten słyszy” 😉 … ale ludzie są ślepi od iluzji jakie serwują im rządy, media, religie … i zagłuszają samych siebie przed wewnętrznym głosem duszy, który paradoksalnie słyszy się w ciszy medytacji, a nie bełkotaniu modlitw religijnych, bo to ego karmiące Demiurga 😉 …

   • Iluminaci kontrolują tylko świat zachodni ( i to też nie w 100%), mają Chiny i Rosję na karku, po co im dodatkowi wewnętrzni wrogowie? A taki filmik jak ten takich wrogów generuje (ok wiem że niewielu ale kto wie co z tego wyniknie w przyszłości)
    Moim zdaniem mógł to być jakiś zbuntowany iluminata który, postanowił ujawnić co wie (znaczyłoby to że iluminaci nie mogą kontrolować internetu).

 2. Do Aga:
  Najciemniej poda latarnią…
  Kto przeszkodzi tym ludziom we wcieleniu swojego planu w życie?
  Moim skromnym zdaniem, powinniśmy się skupić na rozwoju duchowym, ponieważ sam zauważam pewne zmiany zachodzące we mnie, w sposobie myślenia w bieżącym roku.
  Dziwne? nie sądzę… Świat jest bardziej skomplikowany, niż myślimy.
  Niestety jesteśmy zamknięci w pułapce własnych umysłów–>a zarazem ograniczeni umysłowo.

  Dobrą praktyką jest usiąść czasami na godzinkę, dwie w całkowitej ciszy, nie myśląc o niczym, wyłączając wszystkie urządzenia, odbiorniki….zobaczcie, co dzieje się wtedy w Twojej głowie.
  Ile razy w roku masz okazję nie robić nic, nie myśleć o niczym i nie poddawać się tanim rozrywkom typu portale społecznościowe, telewizja, radio, alkohol etc. etc.

  Pozdrawiam!

 3. Oczywiście że medytacja jest najlepszą formą rozrywki 🙂 Konstruktywną 😉 Chyba dzięki niej jeszcze nie dałam się wciągnąć w całe szambo tego świata. Telewizji kompletnie nie oglądam, chyba tylko od czasu do czasu wiadomości i propagandę, żeby wiedzieć co i jak i z czym się teraz walczy.
  Jesteśmy do czegoś Ilumiantom potrzebni, oprócz tego coś ich jeszcze powstrzymuje przed ostatecznym rozwiązaniem. Latami.
  Polecam to nagranie: (pomijając że jest dość bardzo zabarwione katolicko) ale warto wyciągnąć z niego wnioski. Skoro przemysł muzyczny już wtedy był tak przesiąknięty złem…co dalej?…Co teraz? https://www.youtube.com/watch?v=U3P7M_YMsjs

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.