Szokująca, gnostycka przepowiednia illuminatów na 2015 rok [VIDEO +18]

Szokująca, gnostycka przepowiednia illuminatów na 2015 rok [VIDEO +18]

przepowiednieChciałym przedstawić Wam niezwykłą wizję artystyczną na temat wydarzeń, które rozpoczęły się dzisiejszego dnia, 19 lutego 2015 roku. Film ma tytuł: „Ja, koza”. Rok kozy rozpoczął się 19 lutego 2015, potrwa bodaj do 6 lutego 2016. Poniższy film można interpretować aż na trzy sposoby. Pierwszy – najczęściej wybierany – to: „zabawny teledysk do fajnej muzyki”. Sposób drugi to symbolika związana z wydarzeniami obecnie dziejącymi się na świecie i tymi, które nastąpią. M.in. chodzi o upadek imperium zła, cywilizacji demiurga (wschód – Rosja i Chiny, na filmie zostało to pokazane w postaci człowieka z sierpem i młotem który topi się w płynnym gównie).

Kolejny ciekawy motyw to detonacja atomowa, upadek dwóch wież WTC, jak i destrukcja ni to katedry chrześcijańskiej, ni to statui wolności. Ciekawym motywem jest też przedstawienie bio-robotów z korporacji w postaci potężnej, sięgającej aż do horyzotnu armii, niszczonej przez wybuch atomowy i zstępującego na Ziemię, tę Ziemię, Chrystusa pośród rozchodzącej się fali uderzeniowej.

Na uwagę zasługuje też sterowany jak marionetka nauczyciel na początku filmu (symbol prania mózgu i niszczenia psychiki, dokonywanego przez szkołę, rodzinę, religię). Na tablicy szkolnej widać słowo: „evolution” (ewolucja – jeden z filarów współczesnego umysłowego i duchowego upośledzenia, kalectwa, pod nazwami ateizm i racjonalizm). Widać tam róznież mózg przepołowiony na dwie półkule przez piorun. Półkula lewa (męska) to logika, nauka, racjonalizm. Półkula prawa (żeńska) to emocje, czucie, duchowość. Chodzi w tym wszystkim o to, by połączyć siły obu tych potencjałów.

Mężczyzna powinien „doszukać się” swojej „wewnętrznej kobiety”, zaś kobieta powinna „doszukać się” swojego wewnętrznego mężczyzny. Podświadomość mężczyzny w 99% przypadków jest kobietą. Podświadomość kobiety w 99% przypadków jest mężczyzną. M.in. na tym polega ta zabawa w kotka i myszkę zwana oświeceniem i wychodzeniem z ziemskiego matrixa. Na harmonicznym połączeniu obu potencjałów. Jak i na rozświetleniu barbarzyńskich mroków ego i podświadomości, by zamiast nas kontrolować i ograniczać, pracowały dla nas, na naszą korzyść. O tym jest wiele materiałów na mojej stronie.

To, co przedstawiłem, to trzecia możliwa interpretacja tego filmu – czyli interpretacja gnostycka, widoczna dla niewielu wtajemniczonych. Ta trzecia interpretacja jest jednocześnie kluczem, jak wyjść z ziemskiego matrixa. Nie chcę Wam psuć dobrej zabawy, bo tych symboli jest o wiele więcej. Zapraszam do wymieniania ich w komentarzach i własnych interpretacji. Ostatni symbol jaki wymienie, dotyczy po części nas, czytających strony o takiej tematyce jak moja. Kolumna jadących, złowrogich czołgów. Próbuje je zatrzymać pacyfistyczna aktywistka, idealistka, z białą flagą. Kto odwodzi ją od tego planu? Odwodzi ją przebrany niczym fan muzyki pop-kulturowej (heavy-metalu), z ryzrywkowym, zabawkowym „językiem”, wysuwanym gdy się w niego dmuchnie. Jest to symbol rozrywki – narkotyku, który od lat używają elity, by sprowadzić egzystencję społeczeństw do najniższych możliwych instynktów.

Zapowiadany film – I, pet Goat:

Motyw zwycięstwa światłości nad ciemnością i upadku ziemskiego imperium zła (wschód), jest pokazany również w teledysku Pet Shop Boys bodaj z 1993 roku „Go West”.

Zwróćcie uwagę na dwie barwy charakterystyczne:

A tutaj macie anglojęzyczną analizę tej przepowiedni na 2015 rok:

Autor artykułu: Jarek Kefir

Chcesz wspomóc moje niezależne inicjatywy i sprawić, by tego typu wpisy pojawiały się z regularną częstotliwością? Aby to zrobić, kliknij tutaj (link).

Jeśli spodobał Ci się ten artykuł – podaj go dalej i pomóż go wypromować! Pomóż innym zapoznać się z tą tematyką.

 

21 myśli w temacie “Szokująca, gnostycka przepowiednia illuminatów na 2015 rok [VIDEO +18]

 1. http://davidicke.pl/forum/jupiter-ascending-jupiter-intronizacja-2015-t14793.html … nowy film twórców Matrixa, też ma wiele ezoterycznych alegorii 😉 … te filmiki „I, Pet Goat” widziałem kilka lat temu … a jak wiadomo Iluminaci działają z „prekognitywnie”, czyli wstecznie umieszczają przekazy zakodowane o swoich działaniach, jak to miało na przykład miejsce ze znaną grą karcianą „Iluminatii”, w której były ilustracje „zwiastujące” m.in 9/11 … nie do końca się Jarek zgodzę z interpretacją, że to „Wschód” jest Imperium Zła, bo istnieje takie przysłowie „ex oriente lux” – światło przychodzi ze wschodu, a na Zachodzie z kolei za wesoło nie jest, w USA extremalne zjawiska pogodowe, w Brazylii wysychają źródła wody pitnej, wycinana amazonia … Wschód to symboliczny Lucyfer (duchowość buntownicza), Zachód Aryman (materializm zniewalający), raczej zachodzić może kolizja wektorowych pól świadomości planetarnej, co może dać początek wyższej świadomości tzw Ery Wodnika czyli syntezie nauki i religii, synchronizacji półkul mózgu … owszem Wschód jest w gorszej sytuacji cywilizacyjnej, ale to dlatego moim zdaniem, że tu zrodziły się religie Demiurga czyli judaizm-chrześcijaństwo-islam i narzuciły destrukcyjny patriarchalizm, ale z drugiej strony mamy zachodnią „religię” demokracji, która jest oparta na dogmatach kapitalizmu, manipulacji banksterów i wyzysku bezdusznego, z kultem boga-pieniądza i wizją technokratycznego zniewolenia ludzkości … mnie fascynują wizje Nassima Haramaina o kosmicznym cyklu galaktycznym w jaki wchodzi nasz układ słoneczny, co może (bynajmniej ja snuję taki hipotetyczne domniemania) spowodować nawiązanie kontaktu z innymi cywilizacjami, która mogą całkowicie odmienić stan naszej świadomości gatunkowej … czas pokaże …

 2. Jednej rzeczy nigdy nie rozumiałem: po co Iluminaci pokazują nam swoje plany? Ma ktoś jakieś sensowne wyjaśnienie?

   1. … dokładnie Jarek, „Kto ma oczy – ten widzi, – Kto ma uszy – ten słyszy” 😉 … ale ludzie są ślepi od iluzji jakie serwują im rządy, media, religie … i zagłuszają samych siebie przed wewnętrznym głosem duszy, który paradoksalnie słyszy się w ciszy medytacji, a nie bełkotaniu modlitw religijnych, bo to ego karmiące Demiurga 😉 …

   2. Iluminaci kontrolują tylko świat zachodni ( i to też nie w 100%), mają Chiny i Rosję na karku, po co im dodatkowi wewnętrzni wrogowie? A taki filmik jak ten takich wrogów generuje (ok wiem że niewielu ale kto wie co z tego wyniknie w przyszłości)
    Moim zdaniem mógł to być jakiś zbuntowany iluminata który, postanowił ujawnić co wie (znaczyłoby to że iluminaci nie mogą kontrolować internetu).

     1. Może ich siła jest nieco przeceniona? Obserwując dzisiejszy świat można dojść do wniosku że ich plan przejęcia władzy nad całą ludzkością idzie im tak sobie. Weźmy Polskę i wzrost popularności ruchów prawicowych i prorosyjskich, to dla nich niezbyt korzystne prawda?
      (no chyba że to jakaś głębsza intryga)
      Jest jeszcze inna wersja iluminatów, takich iluminatów którzy kontrolują wszystkich przywódców państw na świecie. Ten pomysł jest jednak absurdalny, bo skoro już mają wszystkich w garści to po co dłużej czekać z wprowadzeniem swoich porządków?

      1. Ty wierzysz, że Putler- agent KGB i jego znajomi czarni magowie jak Dugin to dobra siła?
       To tak samo część Iluminati…

      2. Nie, uważam że są znacznie gorsi… co nie zmienia faktu że zdobywają w Polsce wpływy.

  1. Bo brakuje im FIZYCZNEJ MOŻLIWOŚCI realizacji „pokazywanych planów” i muszą się posiłkować ciekawością widzów jacy myśląc o nich sami je kreują?

 3. Każda pojedyncza myśl jest jak sieć pajęcza – E.Cayce. moim zdaniem sami przyczyniamy się i umacniamy plany jakiś tam Illuminatów czy jakiegoś NWO. To my tworzymy rzeczywistość.

 4. http://www.eioba.pl/a/4qpl/demokracja-religia-glupoty-postepu-i-manipulacji … polecam artykuł, jak i cały portal 🙂
  cyatat artykułu: „Jeśli demokratyczni apologeci skazują za islamofobię krytyków arabskiej migracji na Europę podczas kiedy islamscy barbarzyńcy dokonują coraz to nowych aktów terroru, to o czym my w ogóle mówimy? Na argument zaś, że nie każdy Arab to terrorysta odpowiem adwersarzowi aby dogłębnie zapoznał się z całą ideologią islamskiej religii, która z samej swej natury jest agresywna, ekspansywna i nie do pogodzenia z żadną demokracją.” …

 5. Filmik ogólnie powstał już jakiś dobry czas temu. Poruszenie nastąpiło w związku z 19.02.2015 (wchodzi rok kozy).
  Też zastanawia mnie po co illuminati mieliby ujawniać swoje plany. Chyba, że uznali że to i tak nie pokrzyżuje im planów, a ci co będą chcieli to się dowiedzą kilku ciekawostek.
  Może to być też prowokacja zebranych najgłośniejszych teorii spiskowych w kupę, abyśmy myśleli że właśnie tak będzie i podświadomie sami do tego doprowadzali…

 6. Do Aga:
  Najciemniej poda latarnią…
  Kto przeszkodzi tym ludziom we wcieleniu swojego planu w życie?
  Moim skromnym zdaniem, powinniśmy się skupić na rozwoju duchowym, ponieważ sam zauważam pewne zmiany zachodzące we mnie, w sposobie myślenia w bieżącym roku.
  Dziwne? nie sądzę… Świat jest bardziej skomplikowany, niż myślimy.
  Niestety jesteśmy zamknięci w pułapce własnych umysłów–>a zarazem ograniczeni umysłowo.

  Dobrą praktyką jest usiąść czasami na godzinkę, dwie w całkowitej ciszy, nie myśląc o niczym, wyłączając wszystkie urządzenia, odbiorniki….zobaczcie, co dzieje się wtedy w Twojej głowie.
  Ile razy w roku masz okazję nie robić nic, nie myśleć o niczym i nie poddawać się tanim rozrywkom typu portale społecznościowe, telewizja, radio, alkohol etc. etc.

  Pozdrawiam!

 7. Oczywiście że medytacja jest najlepszą formą rozrywki 🙂 Konstruktywną 😉 Chyba dzięki niej jeszcze nie dałam się wciągnąć w całe szambo tego świata. Telewizji kompletnie nie oglądam, chyba tylko od czasu do czasu wiadomości i propagandę, żeby wiedzieć co i jak i z czym się teraz walczy.
  Jesteśmy do czegoś Ilumiantom potrzebni, oprócz tego coś ich jeszcze powstrzymuje przed ostatecznym rozwiązaniem. Latami.
  Polecam to nagranie: (pomijając że jest dość bardzo zabarwione katolicko) ale warto wyciągnąć z niego wnioski. Skoro przemysł muzyczny już wtedy był tak przesiąknięty złem…co dalej?…Co teraz? https://www.youtube.com/watch?v=U3P7M_YMsjs

 8. Witaj Jarku! Oglądałam ten filmik kilkakrotnie, wiele myśli się nasuwa… Ale dopóki pamiętam, mam tu coś z 2010 roku. Chciałam poczytać sobie co nieco o depopulacji i natknęłam się na to. Skojarzyło mi się z tym od razu jak i z terrorem szczepionkowym, heh.
  Jeśli masz czas rzuć okiem a jeśli naruszyłam regulamin tym linkiem to usuń 🙂
  Pozdraiwam
  http://armiajezusachrystusa.pl/ogolnoswiatowy-plan-zmniejszenia-populacji-i-obalenia-swiatowych-przywodcow

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.