Afery

Panika koncernów farmaceutycznych, spadają zyski ze szczepionek. Będą szczepić pod przymusem?

Panika koncernów farmaceutycznych, spadają zyski ze szczepionek. Będą szczepić pod przymusem?

odra epidemiaKorporacje farmaceutyczne i ich maszyneria lobbingowa wpadła w niebywałą histerię. Coraz mniej rodziców bowiem chce szczepić siebie i swoje dzieci szczepionkami, które mają udowodnione toksyczne działanie i praktycznie są nieskuteczne w zapobieganiu chorobom.

Do organizacji lobbingowych koncernów farmaceutycznych należą: WHO, FAO, i takie agendy rządowe z całego świata, jak FDA czy SANEPID. Do tego cała armia „ekspertów”, dziennikarzy, blogerów, autorów, czy zwykłych trolli dezorganizujących dyskusje dosłownie wszędzie. Oczywiście, cała współczesna „nauka” – akademie medyczne, czasopisma specjalistyczne, badania (kto więcej zapłaci, dyktuje „prawdę”), lekarze, personel pomocniczy – również podlega pod dyrektywy i rozporządzenia, dyktowane przede wszystkim farmaceutycznym zyskiem.

Informacje o nasilonej propagandzie pro-szczepionkowej napływają do mnie od dwóch tygodni. W ciągu ostatnich dni miało miejsce zradykalizowanie tonu i nasilenia propagandy. Teraz jest ona obecna dosłownie wszędzie. Dziś (27 lutego 2015 roku) oglądałem telewizję od godziny 20 do ok. 23. straszenie odrą, sądami za uchylanie się od szczepienia, powtarzanie wyników sfałszowanych przez koncerny badań – było obecne m.in. na: TVN 24, TVP info, Polsat news, TVP Szczecin, Superstacji. Mało tego! Około godziny 22:40 widziałem na zwykłym TVN film sensacyjny, w którym straszono ludzi globalną epidemią i zachwalano szczepienia!

Tak nasilonej propagandy nie widziałem od czasów wyreżyserowanej przez WHO „pandemii” świńskiej grypy w 2009 roku. Która, jak się okazało, była zwykłym oszustwem obliczonym na szybki zysk. Obecnie straszy się nas rzekomym powrotem odry, łagodnej choroby dziecięcej, na którą chorował każdy z nas. I to nawet, jak był zaszczepiony. Jak bardzo odra została wyolbrzymiona, niech świadczy fakt, jak wykreowano tę „epidemię”. Otóż jakiś czas temu podano informację, że w Wielkiej Brytanii 80 dzieci jest podejrzewanych o zarażenie odrą. Jednak media w Europie już krzyczały nagłówkami: „Odra wraca! Epidemia! 80 chorych w Wielkiej Brytanii!”. Po jakimś czasie okazało się, że wirusa odry wykazano laboratoryjnie u.. jednego dziecka. Na podstawie jednego przypadku usłużni propagandziści zrobili epidemię o europejskim zasięgu.

Ciekawi mnie, ile złego zdąży jeszcze wyrządzić ta propaganda, a na ile ludzie są już na nią odporni i uświadomieni. Polska i inne kraje słabo rozwinięte z Europy środkowej i wschodniej, są głównym rynkiem zbytu dla szczepionek, jak i poligonem doświadczalnym do testowania nowych preparatów. Możliwe, że chodzi tutaj o wprowadzenie obowiązkowych szczepień MMR (odra, świnka, różyczka) także dla dorosłych. Bo takie głosy był podnoszone, i to w coraz bardziej śmiały sposób. Obecnie tego typu szczepienia są już w grupie „zalecanych” dla pewnych grup dorosłych. W kręgach lobbystycznych głosi się teraz pogląd, iż tego typu szczepionka działa rzez okres 10 lat, a potem najlepiej co 10 lat przypominać iniekcje.

Ciekawie wygląda też sprawa z szumnie ogłoszoną „epidemią wścieklizny” w moich okolicach. Znaleziono zaledwie jednego wściekłego nietoperza, i narzucono rygor epidemiologiczny dla 80% powierzchni Szczecina i części gminy Stare Czarnowo. Pamiętać należy, że Szczecin pomimo stosunkowo niewielkiej liczby ludności, jest miastem ogromnym terytorialnie, zajmującym rozległe obszary. Jest pod tym względem na 3 miejscu w Polsce.

Propaganda medialna działa pełną parą. Wszystko zostało postawione na jedną kartę. Wygląda na to, że mają teraz tylko jedno wyjście, czyli otwartą przemoc administracyjno-sądową. Strach działa najlepiej, szczególnie jeśli jest generowany w kontekście bezbronnych dzieci. Od lat ten trick znają wirtuozi propagandy. Przetestowano go, dla przykładu, w 2012 roku nagłaśniając przypadek Madzi z Sosnowca – przypadek, jakich w całej smutnej Polsce są setki w ciągu roku. Ale to zadziałało jako tzw „temat zastępczy” i to na długie miesiące! Polska jest społeczeństwem gdzie wciąż żywe są sentymenty patriarchalne, a więc kult rodziny i „kult spodni”, dlatego tego typu propaganda zawsze generuje potężne fale negatywnych emocji. Najczęściej strachu. Czy dasz się im zaszczepić?

Autor: Jarek Kefir

Chcesz wspomóc moje niezależne inicjatywy i sprawić, by tego typu wpisy pojawiały się z regularną częstotliwością? Aby to zrobić, kliknij tutaj (link).

Jeśli spodobał Ci się ten artykuł – podaj go dalej i pomóż go wypromować! Pomóż innym zapoznać się z tą tematyką.

 

11 odpowiedzi »

 1. Tiaa. Na chwile przerwano epidemie Ebola zeby wprowadzić dezinformacje o epidemii Odry. No jak nic prezesowi firmy farmaceutycznej brakuje na paliwo do „dżeta”. Jakby było zeczywiscie zagrożenie to by mówili o tym jak to leczyć zeby uniknąć powikłań. Ale wtedy by było ups! Bo by sie okazało ze leczenie to przysłowiowa kaszka z mleczkiem a chorobę leczy sie leżeniem w łożku i broń Boże zbijać temperaturę antybiotykami czy czymś innym. Temperatura pomaga w wyzdrowieniu.

 2. znalazlam gdzies na jakim forum taki tekst;

  szczepionka MMR – nieskuteczna w ochronie przed chorobami, ale bardzo toksyczna i okaleczająca – zostanie wkrótce wycofana z rynku z tychże powodów. Dlatego firma Merck na gwałt próbuje opróżnić swoje magazyny z tych szczepionek i uruchomiła globalną kampanię straszenia pandemią odry, choć zachorowało na nią ostatnio znacznie mniej osób niż chorowało w innych latach, i większości zachorowali zaszczepieni.

  a jednak mialam racje – brakuje na tego „dżeta”

  • W Tel-awizji jest mega nagonka na rodziców nieszczepiących dzieci.Wprost są nazywani kretynami,że zacofani i nie dbają o dobro dzieci.Serio sto osób w Niemczech lub Szatanach Zjednoczonych to już epidemia i koniec świata?;/ Czuję,że jakaś ustawa ma przejść w sejmie i stąd tematy zastępcze.Rety nie oglądałem tv od naprawdę dawna a tam wciąż ten sam język propagandy i demagogii.

  • Precz z farmaceutyczną propagandą. Nie u mnie. Co ciekawe, ten sam sponsorowany link ta osoba umieściła pod kilkoma wpisami na moim facebooku. Niestety, perm ban na moich stronach i profilach.
   P.S. oj, bardzo niepokoi was lekarzy to, że społeczeństwo przestaje was słuchać i zarzuca wam zaprzedanie koncernom farmaceutycznym. Ale każda mafia gdy demaskowane są jej niecne postępki, robi się agresywna, wy też.

 3. kefir, ty musisz kiedys wydac ksiazke z tymi edytowanymi wpisami. no bestseller by był

  • Najwięcej ich było do 2011 roku. Potem długo długo spokój, i teraz w związku z kampanią propagandową „epidemia odry”, komentarzy trolli jest coraz więcej i są czasami bardziej agresywne.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.