Tej wpadki Komorowskiego nie zapomnisz długo! Co ze zdrowiem umysłowym prezydenta?

Tej wpadki Komorowskiego nie zapomnisz długo! Co ze zdrowiem umysłowym prezydenta?

bronislaw komorowski wpadkiTo jest chyba największa „beka” całej kampanii wyborczej roku 2015. Nie dorównuje jej nawet sprytny i złośliwy sabotaż lewicy dokonany przez Millera poprzez wystawienie Magdaleny Ogórek. Na którą nie chcą głosować nawet radykalni lewicowcy. Zaś SLD wstrzymało się z finansowaniem jej kampanii wyborczej, aktyw partyjny się od niej zdecydowanie odcina, a sama partia jest w stanie ostatecznego rozpadu. To bardzo sprytne – teraz najbardziej prosystemowa, prokorporacyjna i neoliberalna partia, Platforma Obywatelska, przejmie elektorat lewicowy.

Powstają poważne pytania o stan zdrowia Bronisława Komorowskiego, obecnego prezydenta i kandydata na nową kadencję. Już w 2010 roku tabloid „Fakt” informował o poważnej chorobie wpływającej na funkcje umysłowe pana Komorowskiego – zaawansowanej miażdżycy.

Obecna kampania prezydencka i zachowanie pana Bronisława Komorowskiego każą się zastanowić, co ze stanem umysłowym jak i psychicznym tego kandydata. Zachowuje się on po prostacku, infantylnie („chodź szogunie”, wskakiwanie na krzesło itp), traci panowanie nad sobą. Ale to nie wszystko, bowiem mówi on czasami totalne bzdury, niemal żywcem wzięte z domu starców czy z oddziału psychiatrycznego.

Dziś, dnia 30 kwietnia, był on w Stargardzie Szczecińskim. Jak zwykle powitała go cała zgraja niezadowolonych z jego rządów ludzi. Którzy głośno wyrażali swoje niezadowolenie i nienawiść do rządzących. Takiego czegoś nie było nawet w słynnym roku 2010, po katastrofie smoleńskiej, gdzie nasilenie „wojny polsko-polskiej” było największe. Oto co w pewnym momencie powiedział pan prezydent:

Wygranie przez mojego konkurenta… Tacy ludzie będą wchodzili do pałacu prezydenckiego. Tacy ludzie będą budowali wizerunek naszej ojczyzny na zewnątrz. Tacy awanturnicy, tacy przeciwnicy zgody. Nie ma na to naszej zgody!

Stanowią świetną ilustrację tego, między kim, a kim będziecie państwo wybierali 10 maja. Są tacy, którzy pewnie będą chcieli głosować na awanturę, na kłótnię, na nieumiejętność współpracy, na stwarzanie zagrożenia, na niezgodę narodową. Ale nas jest więcej! Tych którzy chcą Polski bezpiecznej i Polski zgodnej

Te słynne kury z Mazur też przestaną się nieść. I co? Nie ma mleka, kury się nie niosą..

~Bronisław Komorowski

Nie, nie piszę tego artykułu dlatego, że popieram PiS, bo NIE POPIERAM. Bronisław Komorowski i jego „różowy salonik” (nazywany przez prawicę „postkomuną”) to po prostu neoliberalna, wyzyskująca Polaków elita, która rozbestwiła się i postawiła się ponad prawem. Zwracam też uwagę w tym felietonie, jacy ludzie nami rządzą i podejmują niezwykle ważne dla bezpieczeństwa kraju decyzje..

Oto skrócona wersja nagrania wpadki z udziałem Bronisława Komorowskiego:

A oto pełne nagranie, pokazujące całość stargardzkiej wpadki Komorowskiego:

A tutaj poprzednia wpadka Bronisława Komorowskiego, również z kurami i „hodowcą drobiu”, w Lublinie:

Kandydat na prezydenta z poparciem oscylującym w granicach zera, Marian Kowalski z prorosyjskiego i neonazistowskiego „Ruchu Narodowego” to też niezły śmieszek:

„Elokwencją” i typowo prawicową „mondrością” błysnął również inny prorosyjski i prawicowy kandydat na prezydenta Polski, Grzegorz Braun:

Autor: Jarek Kefir

Jak zauważyliście, drodzy Czytelnicy, pojawia się u mnie mnóstwo artykułów autorskich. Staram się tak redagować bloga, by zawierał jak najwięcej takich artykułów, gdyż wyszukiwarki je promują. Zasada jest jedna: im więcej artykułów autorskich na stronie, tym wyższa pozycja strony w wyszukiwarkach. I, co za tym idzie – więcej czytelników i więcej uświadomionych ludzi.

Jeśli chcesz, możesz wspomóc finansowo to, co robię, przyczyniając się do zwiększenia efektywności mojego, ale też Twojego bloga, Kefir 2010 – bo Ty przecież jesteś moim Czytelnikiem 🙂
Tutaj opisałem, jak to zrobić – link:
https://atomic-temporary-22196433.wpcomstaging.com/wsparcie/

 

4 myśli w temacie “Tej wpadki Komorowskiego nie zapomnisz długo! Co ze zdrowiem umysłowym prezydenta?

  1. Komoruski podpisal gmo wiec wogole nie kuma czaczy tylko umie przypinac medale kombatantom, braun bylby nawet ale to jego wredne yahwistyczne usposobienie niestety go przekresla

  2. Głosuję na KUKIZA. Tak samo jak ja nie może patrzeć na partyjniaków, którzy zanurzają naszą Ojczyznę w szambie.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.