Tragiczne skutki eksperymentów ze szczepieniami. 39 dzieci zmarło, wiele jest poszkodowanych

Tragiczne skutki eksperymentów ze szczepieniami. 39 dzieci zmarło, wiele jest poszkodowanych

szczepionki (2)W Meksyku wiele dzieci zostało poszkodowanych w wyniku podawania im szczepionek w ramach krajowego programu szczepień. Wiadomo o 39 zgonach. Poszkodowanych zostało 75% dzieci, którym podano serię eksperymentalnych szczepionek na: rotawirusy, WZW B i gruźlicy. Przyczyna ich śmierci to reakcja alergiczna na szczepienia. Szczepionki te były produkowane przez owianą złą sławą firmę farmaceutyczną Merck. Meksykańska Krajowa Komisja Praw Człowieka rozpoczęła śledztwo w tej sprawie.

Przypomnijmy: to ta firma na początku XXI wieku produkowała fatalny lek Vioxx, który w samych tylko USA zabił 50.000 ludzi. Wypuszczenie tak szkodliwego leku na rynek było możliwe ze względu na powszechną korupcję w środowiskach naukowych, fałszowanie badań i zatajanie danych. Obecnie ta korporacja produkuje szczepionkę na HPV.

Kontrowersje dotyczące HPV zaczynają się już na samym początku. Dotyczą samej kwestii, czy wirusy HPV są zdolne do wywoływania raka szyjki macicy. Za to odkrycie została przyznana nagroda Nobla, pozwoliło ono wyprodukować szczepionkę na tego wirusa. Jednak przyznanie nagrody Nobla za nie budziło skrajne kontrowersje. Doszło nawet to tego, że norweska prokuratura podejrzewała korupcję w komitecie noblowskim i przeprowadzała śledztwo w tym zakresie.

Zanim szczepionki zostaną wprowadzone do obrotu, muszą być gdzieś przetestowane. Firmy farmaceutyczne zadziwiająco często wybierają do testów kraje trzeciego świata. Ze względu na panującą tam korupcję, braki w standardach sanitarnych i inne poważne uchybienia, znacznie łatwiej jest ogłosić „skuteczność i bezpieczeństwo” danego preparatu. A potem w internecie i innych mediach słyszymy kłamliwe opinie, że szczepionki zostały dokładnie i wszechstronnie przebadane.

Warto też dodać, że Polska jest traktowana przez firmy farmaceutyczne tak samo, jak kraje trzeciego świata. W naszym kraju ma miejsce zadziwiająco wiele testów i szczepionek, i farmaceutyków. Przykładowo, bodaj w 2008 roku miała miejsce seria testów szczepionki na ptasią grypę w Grudziądzu. Wielu ludzi którym podano tę szczepionkę, zmarło. Prokuratura prowadziła śledztwo, ale ostatecznie sprawa rozeszła się po kościach.

Firmy farmaceutyczne mają w wielu krajach immunitet prawny, to znaczy nie mogą być karane za szkody jakie wywołują ich produkty. Podobny immunitet został niedawno ustanowiony dla korporacji transgenicznej Monsanto. Zastanów się, zanim zgodzisz się na zakup i podanie tych produktów sobie bądź swojemu dziecku.

Autor: Jarek Kefir

Jak zauważyliście, drodzy Czytelnicy, pojawia się u mnie mnóstwo artykułów autorskich. Staram się tak redagować bloga, by zawierał jak najwięcej takich artykułów, gdyż wyszukiwarki je promują. Zasada jest jedna: im więcej artykułów autorskich na stronie, tym wyższa pozycja strony w wyszukiwarkach. I, co za tym idzie – więcej czytelników i więcej uświadomionych ludzi.

Jeśli chcesz, możesz wspomóc finansowo to, co robię, przyczyniając się do zwiększenia efektywności mojego, ale też Twojego bloga, Kefir 2010 – bo Ty przecież jesteś moim Czytelnikiem 🙂
Tutaj opisałem, jak to zrobić – link:
https://atomic-temporary-22196433.wpcomstaging.com/wsparcie/

 

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.