Idą zmiany? Interpelacja poselska przeciwko przymusowi szczepień

Idą zmiany? Interpelacja poselska przeciwko przymusowi szczepień

szczepienia (4)Poseł Wiesław Janczyk z PiS jest autorem interpelacji do Ministerstwa Zdrowia w sprawie przymusu szczepień i bezprawne z punktu widzenia polskiego prawa grzywny dla rodziców którzy nie chcą zatruwać swoich dzieci szczepionkami:

Stosowane, przewidziane prawem, środki przymusu mają skłonić pacjentów, a w przypadku dzieci – ich rodziców lub opiekunów do „dobrowolnego” wykonania obowiązku szczepień. W praktyce, jeśli opiekun i rodzic uznają, że szczepienia ochronne mogą szkodzić ich dzieciom i nie wyrażają na nie zgody, i tak, paradoksalnie są do tego przymuszeni.”

Wiesław Janczyk poruszył też bardzo ważny temat jakości szczepionek stosowanych w Polsce. Wiele z nich jest produkowanych w krajach Azji, np szczepionka Euvax (na WZW B) w Korei Południowej. To właśnie to ta szczepionka jest bardzo często wycofywana przez Główny Inspektorat Farmaceutyczny. Często ma jakieś wady produkcyjne i zanieczyszczenia. Ale to nie jedyny zarzut wobec tego preparatu. Bowiem ta szczepionka ma ogrom działań niepożądanych i szkodliwości. Szczepiona na WZW B podawana jest w pierwszej dobie po urodzeniu dziecka i to wywołuje ogromne kontrowersje.

Polska jest jednym z nielicznych krajów, gdzie taką praktykę się stosuje. Jest ona całkowicie niezrozumiała, bowiem WZW B to typowa choroba.. weneryczna. W wielu wypadkach mija ona sama, a szczepienie ma bardzo wątpliwą skuteczność. W wielu przypadkach szczepionka może wręcz wywołać objawy WZW typu B, ponieważ osłabione wirusy w nagły, niewyjaśniony sposób mogą stać się agresywne i chorobotwórcze. Jest to napisane nawet w oficjalnej ulotce tej szczepionki, i świadczy to o tym, jak mało nauka wie o naturze wirusów i innych patogenów.

Poniżej wypowiedź posła Wiesława Janczyka:

W Polsce dopuszczalne jest stosowanie szczepionek, które w innych krajach Europy Zachodniej są niedozwolone ze względu na zawartość szkodliwych dla organizmu związków i zbyt duże ryzyko powikłań. Dodatkowo kalendarz szczepień w Polsce jest bardzo zagęszczony, tzn. pierwsze szczepionki podawane są już po kilku godzinach życia dziecka, a następne w relatywnie bliskich odstępach czasu. Jest to podyktowane często nie interesem pacjentów, ale producentów farmakologicznych.

Cała interpelacja poselska jest dostępna tutaj:
http://www.sejm.gov.pl/Sejm7.nsf/InterpelacjaTresc.xsp?key=19AC9B65

Jednak warto przypomnieć, że jeszcze niedawno cały PiS był za ustawą zmieniającą podejście do szczepień na bardziej radykalne i opresyjne. Póki co, jest to inicjatywa tylko jednego posła z tej konserwatywnej partii. Nie za bardzo ufam tej partii, choćby z tego powodu, że jest to partia konserwatywna i kościelna. Jedna każda tego typu chwalebna inicjatywa z jej strony zasługuje na zauważenie i uznanie. Polska jest jednym z niewielu krajów Europy i w ogóle świata, gdzie panuje tak radykalnie respektowany przymus szczepień. Podobne regulacje jak w Polsce występują właściwie tylko w krajach mało cywilizowanych, czyli postkomunistycznych czy wręcz postradzieckich.

Właściwie jedynym cywilizowanym krajem który ma wręcz identyczne podejście jak Polska, są Stany Zjednoczone. Z tym że nietrudno się temu dziwić – to „ojczyzna” bankierów i karteli farmaceutycznych. Poza tym, od 2001 roku w USA trwa nieformalny stan wojenny i coraz liczniejsze ograniczenia praw człowieka i wolności. Jednak „demokracja” w wykonaniu zgniłej cywilizacji „zachodniej„, jest i tak minimalnie lepsza niż autorytaryzm i oligarchia znana z Rosji i barbarzyńskiej cywilizacji „wschodniej.

Szczepienia są jedną z największych pomyłek medycyny, obok tak szokujących spraw, jak lobotomia (chirurgiczne uszkodzenie mózgu) czy lek o nazwie talidomid, który spowodował urodzenie się tysięcy kalekich dzieci. Jednak gdy w dyskusjach ze zwolennikami farmacji i medycyny akademickiej, powołujemy się na tego typu tragiczne pomyłki medycyny, to ich argumentacja jest zadziwiająca. Twierdzą oni, że teraz w medycynie panuje dogmat o nazwie EBM („Evidence Based Medicine” tłum. -> „medycyna oparta na dowodach„), to tego typu pomyłki są wręcz wykluczone.

Tymczasem jest to bzdura do kwadratu. Dogmat medycyny opartej na dowodach neguje to, co najcenniejsze, czyli indywidualne doświadczenie każdego lekarza. EBM to także globalizacja standardów i procedur, podług przekonania racjonalistów naukowych / sceptyków, że człowiek jest bezduszną maszyną. Tymczasem każdy z nas jest inny, a nauce do dziś nie udało się udowodnić że człowiek to maszyna nie posiadająca ani duszy ani świadomości. Bowiem, które białko, który neuron, który neuroprzekaźnik, który rejon mózgu odpowiada np za silnie zapamiętane wspomnienie z tym, co wydarzyło się w moim życiu w wieku 5 lat?

I jak wpłynąć na to: białko, neuron, neuroprzekaźnik czy rejon mózgu, by usunąć to wspomnienie? Nie wiedzą tego, o ludzkim mózgu nie wiedzą praktycznie nic. Ale to nie wszystko, bowiem EBM to także standaryzacja i globalizacja wszelkich patologii medycyny i nauki. W tym fałszowania badań naukowych nad lekarstwami i szczepionkami. Tych metod pozwalających sztucznie zawyżyć bezpieczeństwo danego preparatu, ukryć niewygodne informacje, czy „kreatywnie” zinterpretować wyniki – jest bardzo, bardzo dużo. Poczytajcie choćby o tzw. „reaktywnej formie placebo”.

Dla naukowców przeprowadzających badania, jest to po prostu jedna z metod badawczych. Ale na logikę, patrząc na sprawę uczciwie, to używanie takiej formy „placebo” (które już nie jest placebo w sensie stricte) to jawne, bezczelne fałszerstwo medyczne, zagrażające zdrowiu i życiu wielu ludzi. Dalej: co z lekiem Vioxx, który został ponoć „gruntownie przebadany” i jako „skuteczny i bezpieczny” dopuszczony do obrotu? W samych tylko USA zabił on 60.000 ludzi. Tak jest z wieloma nowymi lekarstwami. Wiele skutków ubocznych zauważanych podczas badań, jest ukrywana, przemilczana.

Lek potem zostaje wprowadzony do obrotu, i na jaw wychodzą kolejne działania niepożądane, w dwóch falach. Najpierw wychodzą te skutki uboczne, które ujawniają się od razu lub po krótkim okresie czasu. Później natomiast ujawniają się skutki uboczne występujące po latach, czasami wielu. W mojej rodzinie był przypadek nietypowej reakcji na jeden z leków przeciwbólowych, zachwalanych jako „nowoczesny„. W 2011 roku słyszałem o wielu bardzo ciężkich reakcjach na nowy antybiotyk podawany na jednym z oddziałów dziecięcych. Pomimo że lek ten został przebadany i dopuszczony do obrotu, musiał być potem pospiesznie wycofany z rynku. Jeśli już musicie brać lekarstwa od farmacji, bierzcie te, które są na rynku co najmniej 10 lat.

Co do samych szczepień: Europa zachodnia, a więc kraje cywilizowane, starają się od nich bardzo powoli, i przede wszystkim po cichu, odchodzić. Szczepienia nie są tam obowiązkowe, brak kar za nieszczepienie dziecka. Wyjątkiem są Włochy, gdzie obowiązkowa jest szczepionka bodaj na tężec. Reszta zaś jest dobrowolna. To kraje wschodnie, o bardzo wysokiej korupcji i demoralizacji elit politycznych, takie jak Polska, przodują w ilości szczepień w kalendarzu, w ich przymusowości jak i karaniu rodziców za odmowę zaszczepienia dziecka.

Autor: Jarek Kefir

Jak zauważyliście, drodzy Czytelnicy, pojawia się u mnie mnóstwo artykułów autorskich. Staram się tak redagować bloga, by zawierał jak najwięcej takich artykułów, gdyż wyszukiwarki je promują. Zasada jest jedna: im więcej artykułów autorskich na stronie, tym wyższa pozycja strony w wyszukiwarkach. I, co za tym idzie – więcej czytelników i więcej uświadomionych ludzi.

Jeśli chcesz, możesz wspomóc finansowo to, co robię, przyczyniając się do zwiększenia efektywności mojego, ale też Twojego bloga, Kefir 2010 – bo Ty przecież jesteś moim Czytelnikiem 🙂
Tutaj opisałem, jak to zrobić – link:
https://atomic-temporary-22196433.wpcomstaging.com/wsparcie/

 

Jedna myśl w temacie “Idą zmiany? Interpelacja poselska przeciwko przymusowi szczepień

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.