Bardzo ważne ostrzeżenie! Oszustwo PO, czyli „Nowoczesna.pl”

Bardzo ważne ostrzeżenie! Oszustwo PO, czyli „Nowoczesna.pl”

nowoczesna.plNie ze wszystkim z poniższego nagrania się zgadzam. Kanał skąd pochodzi video, to raczej nie moja bajka. Jednak to nagranie jest bardzo ważne, bo opisuje w jaki sposób co kilka lat jest organizowana podmiana aktorów, albo raczej szyldów partyjnych. Bo rządzą stale ci sami ludzie, czyli nomenklatura z PZPR i grupa przechrztów z „Solidarności„.

Obecnie w internecie trwa bardzo agresywna promocja partii Leszka Balcerowicza i Ryszarda Petru, czyli Nowoczesna.pl. Jest to partia założona przez bankierów (Petru), ludzi estabilishmentu (Balcerowicz), przedsiębiorców, elity korporacyjne itp. Czyli klasę próżniaczą, która przez te 25 lat „wolności” (raczej: wolności podatkowej dla kapitalistów..) gnoiła ludzi. Wprost skierowana jest ona do tych, którzy uważają się za „nowoczesnych i postępowych„, a tak naprawdę siedzą na garnuszku systemu stworzonego przez leśnych dziadków.

Czyli celem jest elektorat „lemingów„, tj dobrze sytuowani urzędnicy (około miliona osób), pracownicy zachodnich koncernów i karteli z wielkich miast, itp. Zauważcie, że jest to najbardziej zdyscyplinowany elektorat w Polsce – oni na wybory chodzą zawsze. Bez względu na to, jaki by system nie panował – jak bardzo nieludzki, wyzyskujący i okrutny by nie był – zawsze będą jego beneficjenci. Którzy będą żyli w takim systemie jak pączki w maśle i którzy będą aktywnie walczyć przeciwko jego zmianie. Tak było za czasów III Rzeszy, ZSRR, Korei Północnej. W wersji bardziej „light„, bo niewolnictwo kapitalistyczne i neoliberalne jest mniej widoczne, taki system mamy w Polsce.

Jednocześnie, wynajęci przez Nowoczesną.pl trolle internetowe (na demotywatorach, wykopie, facebooku i innych portalach powstało dosłownie kilka dni temu tysiące nowych profili), silnie atakują Pawła Kukiza i jego stronnictwo. Rywalizacja jest pomiędzy Kukizem, który daje nadzieję na jakąś tam zmianę, a partią bankierów, karteli i finansistów, która wyciśnie Polskę jak cytrynę. Młode lemingi, które najaktywniej wsparły Komorowskiego (pokolenie 30 – 40 lat) tego nie pamiętają.

Klika Balcerowicza gdy dorwała się do władzy w latach 90-tych XX wieku, wykorzystała ówczesnych kredytobiorców. Z dnia na dzień raty kredytów wzrosły wręcz niebotycznie. Mnóstwo ludzi popełniło wtedy samobójstwa, czego powodem była decyzja Balcerowicza właśnie. I żeby było śmieszniej, wszystko wskazuje na to, że to samo zrobią z obecnymi lemingami zadłużonymi we franku szwajcarskim.

Zapraszam do obejrzenia poniższego nagrania o oszustwie partii Nowoczesna.pl z kanału Podziemna.tv:

Poniżej – galeria obrazków i memów przedstawiająca opinie zwykłych ludzi  (a nie wynajętych trolli..) o partii Balcerowicza i Petru – Nowoczesna.pl:

Kochani! 🙂 Mam pilny apel do tych którym zależy na Polsce. Otóż skompromitowani rezydencki banków, karteli, korporacji, finansjery i ogólnie rządzącego estabiliszmentu, szykują szalupę ratunkową dla tonącej Platformy Obywatelskie. Czyli partię „Nowoczesna.pl”. Wklejam poniżej grafiki z autentycznymi cytatami ludzi o tej bankierskiej sitwie. Proszę, kopiujcie, zapisujcie na komputerze, wklejajcie w różne miejsca te grafiki. Niech one krążą po całym internecie i dadzą ostro do myślenia Polakom!

nowoczesna.pl program polityczny

Ryszard Petru Leszek Balcerowicz ekonomia i gospodarka nowoczesna pl nowoczesna pl ekonomia nowoczesna pl program nowoczesna.pl polityka nowoczesna.pl wybory nowoczesna.pl politycyA poniżej – wklejam szablon do przygotowywania grafik z innymi cytatami! Zapisujcie te grafiki o Nowoczesna.pl na dysku i rozpowszechniajcie je, niech krążą po internecie!

nowoczesna.pl wybory 2015

Polecam poprzednie artykuły o nowej inicjatywie Petru i Balcerowicza, czyli Nowoczesna.pl:

Robią nas w konia! Tworzą nową partię z Balcerowiczem, nie dajcie się nabrać!
Skandal! Potężna cyber-armia trolli PO i Nowoczesna.pl przejmuje internet!

Autor: Jarek Kefir

Jak zauważyliście, drodzy Czytelnicy, pojawia się u mnie mnóstwo artykułów autorskich. Staram się tak redagować bloga, by zawierał jak najwięcej takich artykułów, gdyż wyszukiwarki je promują. Zasada jest jedna: im więcej artykułów autorskich na stronie, tym wyższa pozycja strony w wyszukiwarkach. I, co za tym idzie – więcej czytelników i więcej uświadomionych ludzi.

Jeśli chcesz, możesz wspomóc finansowo to, co robię, przyczyniając się do zwiększenia efektywności mojego, ale też Twojego bloga, Kefir 2010 – bo Ty przecież jesteś moim Czytelnikiem 🙂
Tutaj opisałem, jak to zrobić – link:
https://atomic-temporary-22196433.wpcomstaging.com/wsparcie/

 

15 myśli w temacie “Bardzo ważne ostrzeżenie! Oszustwo PO, czyli „Nowoczesna.pl”

 1. A tak nawiasem, to islam nas atakuje… Są wszędzie! I chinole też… Aż się boje lecieć do Paryża…

  1. Nie bój się, Areckir, poleć. Już nie właź na tą wieżę, ale przepłyń Sekwaną, szczególnie wieczorem … Zobacz w Paryżu ocalałym Warszawę, która mogła by wyglądać tak, jak Paryż. Pomyśl, że Warszawa, gdyby nie sukinsyny, mogła wyglądać dziś jak Paryż …
   Przeleć się i przepłyń – warto dla serca. A skoro mowa o sercu, na cmentarzu Pere – Lachaise Fryderyka pozdrów i Jima Morrisona z drzewem obok nagrobka. I nie pieprz o islamie i chinolach, bo to żenada.

   1. Oczywiście żenadą jest twoje pieprzenie o islamie i chinolach. Szacunek wobec ludzi wraca do nas. Bez względu na nasze zryte kulturowo i etnicznie łby.
    Więc leć do Balzaca …

   2. Krysi sni sie Paryz jak prezesinie Budapeszt walesinie Japonia , jeszcze innemu Irlandia, Polska bedzie tylko Polska a Warszawa Waszawa, ktora dumnie sie podniosla z ruin po wojnie dzieki ciezkiej pracy i wyrzeczeniom Polakow w latch 45-90. Warszawa zostala zbudowana , Polacy tez wyszli z analfabetyzmu wlasnie dzieki tej epoce i podniesli dumnie glowy, przestali stac w przedsionkach w kosciolach jak za czasow Reymonta /’Chlopi- sluzacy Kuba/ Puntk widzenia zalezy od punktu siedzenia.

 2. W dzisiejszym świecie nadinformacji, której celem jest dezinformacja ludzie są w stanie zauważać, przeżywać tylko wielkie, ważne wydarzenia, do których należały wybory prezydenckie.
  Po nich, z dnia na dzień, z tygodnia na tydzień następuje opadanie emocji, wyciszanie, powolne, kroplówkowe poddawanie się procesowi ,,lemingizacji”.

  Dlatego cieszę się, Jarku, że co jakiś czas potrząsasz za społeczne ramię i nie dajesz ludziom obojętnieć i zasypiać. Na spokojny sen jeszcze nie zasłużyliśmy.
  Zbliża się czas urlopów. Baczmy, aby ,,wakacyjny rząd” nie wywinął nam jakiegoś numeru. O to między innymi prosił A. Duda.
  Pamiętamy z historii lato 80-go roku, kiedy to drastyczne podwyżki cen przelały czarę społecznego niezadowolenia i w sierpniu przez cały kraj przetoczyła się fala strajków zmieniając oblicze Polski. Szkoda tylko, że nie odsunięta wówczas od władzy komunistyczna sitwa wykorzystała to oblicze dla własnych interesów.

  Nie zafundujmy sobie po 35 latach powtórki z historii, która, jeśli z niej nie wyciągamy lekcji, lubi powtarzać się do skutku.

  Serdecznie pozdrawiam.

  1. Oj Krysu , Krysiu jakie drastyczne podwyzki byly w 80 roku, moze wklady mieszkaniowe podrozaly tak jak w latach 2005-2007 za dobrobytu Pisu? Jesli tak dobrze pamietasz , to prosze przytocz mi. Przeciez tam nie chodzilo o podwyzki tylko regularne rycie od wojny niedobitkow kapitalizmu , ktorzy chcieli sobie na nowo urzadzic Polske, ktora teraz wlasnie ogladamy. Polska dla cwaniakow i takich bakcerzykow , pertu, lewandziakow, sprzedajacych Polske za symboliczna zlotowke a reszta pod stolem do prywatnej sakiewki.

   1. Odnoszę wrażenie, że z czasem gdy mądrzejemy i stajemy się coraz bardziej świadomi [wolno to Polakom przychodzi, ale jednak się dzieje], rozpiętość czasowa między tym, co podają i wieszczą media ściekowe, a tym jak jest faktycznie, robi się coraz mniejsza. To co kiedyś wyszło na jaw po dwudziestu latach, teraz ma szanse być odkryte po kilku latach. Zależy jeszcze kto i jak długo jest u władzy i kryje własną dupę, oszukując naród dla swoich niecnych celów.
    Nie należę do żadnej politycznej partii, do kościoła też mam pod górkę, więc daleko mi do polityczno kościelnego [ to jedno i to samo], zrycia mojej głowy. Wierzę w normalne, uczciwe życie i takie kreuję poprzez siebie dla innych.
    Nie ukrywam, że to co dzieje się w kraju bardzo mnie interesuje, ponieważ nie jestem i nie chcę być tłukiem wiedzionym na sznurku, na końcu którego wisi cwaniacka kiełba wyborcza tworzona przez prostaków.

    Mówisz, że nic takiego wielkiego nie stało się w 80 tym roku. Pewnie, że nic, bo gdyby wzorem naszych południowych sąsiadów, u których Vaclav Havel zmienił konstytucję i odsunął od władzy komunistycznych prominentów, tak stało się w Polsce , nasz kraj wyglądałby inaczej, miałby większą suwerenność i nie byłby, jak dziś sługusem niemieckiego imperium, czyli UE.
    A co do PISu. Ich rządy przez dwa lata nie dały się tak poznać, jak ośmioletnie rozkradanie Polski przez PO& przyjaciół, czego dziś mamy efekty. Nie oznacza to,że kościelny PIS spełnia moje oczekiwania, ale promerkelowski obecny rząd z judaszowymi zapędami Tuska na czele, przeszedł wszelkie oczekiwania.

    Nie szukajmy potencjału w partiach ale w nas i w naszej mądrości. Stwórzmy mądry rząd godny mądrego Polaka, który będzie mógł uczciwie żyć i pracować. A po pracy odpocząć w naszym lesie, którego Komorowi na szczęście nie udało się sprzedać.

    Serdecznie pozdrawiam.

    1. Tak, zgadzam się z powyższym. Dodam też, że w mojej opinii obecnie Polska „przepracowuje” lekcje z „Poziomu 4” świadomości. Poziom 4 = kolaps, upadek społecznej iluzji typowej dla poziomu 3.
     Czyli: kto manipuluje? Jak manipuluje? Kiedy manipuluje? Co jest prawdą? I najważniejsze, to wydobycie wniosków, że prawdy w „mainstreamie” się nie znajdzie. Na wnioski czym jest ów „mainstream” i jak głębokie on ma dno – jeszcze czas, jeszcze nie teraz.

  1. Aha, rozumiem. Liberałowie chcą jeszcze bardziej poluzować gospodarkę dla bankierów, korporacji i pracujących w nich lemingów, a ludziom dopierdolić podatków i biurokracji, na pełnej kurwie już. Więc gra toczy się o całkowite wymazanie naszego kraju z mapy. Nie wiedziałem że do tego dojdzie tak wcześnie.

   1. Roznica miedzy szujami jak Petru, a wolnorynkowcami z przejawami czlowieczenstwa jak Rybinski jest taka, ze ten drugi neguje podwyzke VAT-u, bo to uderza w najubozszych.

    http://www.rybinski.eu/2010/08/podwyzka-vat-uderzy-w-najbiedniejszych-wyjasnienie/

    O ile wzrośnie opodatkowanie dochodów bogatego Gawła. Ponieważ je wyłącznie w restauracjach, więc wszystkie jego wydatki będą objęte wzrostem podatku o 1%, co się przełoży na wzrost cen o 1%. Ale bogaty Gaweł wydaje tylko 25% swoich dochodów, więc zmiana jakiej doświadczy będzie odpowiadała zwiększeniu podatku PIT o 0.25%.

    W ten sposób rząd zaproponował zmiany, które osobie zarabiającej 20,000 złotych podnoszą opodatkowanie dochodów o 0.25%, a osobie biednej o 0.8%.

    Można językiem ekonomicznym dodać, że podatek VAT jest podatkiem silnie degresywnym, czyli jego udział w dochodach silnie spada w kolejnych dochodowych grupach decylowych. Rząd decydując się na wzrost degresywnego podatku VAT musiał uderzyć w najniższe grupy decylowe pod względem dochodów. Wielu ekonomistów rozumie te rzeczy, dlatego w mediach proponowano ujednolicenie stawki VAT (na poziomie 19-20%) i transfery socjalne które uchroniłyby najbiedniejszych przed wzrostem opodatkowania. Ale rząd nie słuchał i skończyło się jak zwykle. Najwięcej zapłacą najbiedniejsi.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.