Afery

Bardzo ważne ostrzeżenie! Oszustwo PO, czyli „Nowoczesna.pl”

Bardzo ważne ostrzeżenie! Oszustwo PO, czyli „Nowoczesna.pl”

nowoczesna.plNie ze wszystkim z poniższego nagrania się zgadzam. Kanał skąd pochodzi video, to raczej nie moja bajka. Jednak to nagranie jest bardzo ważne, bo opisuje w jaki sposób co kilka lat jest organizowana podmiana aktorów, albo raczej szyldów partyjnych. Bo rządzą stale ci sami ludzie, czyli nomenklatura z PZPR i grupa przechrztów z „Solidarności„.

Obecnie w internecie trwa bardzo agresywna promocja partii Leszka Balcerowicza i Ryszarda Petru, czyli Nowoczesna.pl. Jest to partia założona przez bankierów (Petru), ludzi estabilishmentu (Balcerowicz), przedsiębiorców, elity korporacyjne itp. Czyli klasę próżniaczą, która przez te 25 lat „wolności” (raczej: wolności podatkowej dla kapitalistów..) gnoiła ludzi. Wprost skierowana jest ona do tych, którzy uważają się za „nowoczesnych i postępowych„, a tak naprawdę siedzą na garnuszku systemu stworzonego przez leśnych dziadków.

Czyli celem jest elektorat „lemingów„, tj dobrze sytuowani urzędnicy (około miliona osób), pracownicy zachodnich koncernów i karteli z wielkich miast, itp. Zauważcie, że jest to najbardziej zdyscyplinowany elektorat w Polsce – oni na wybory chodzą zawsze. Bez względu na to, jaki by system nie panował – jak bardzo nieludzki, wyzyskujący i okrutny by nie był – zawsze będą jego beneficjenci. Którzy będą żyli w takim systemie jak pączki w maśle i którzy będą aktywnie walczyć przeciwko jego zmianie. Tak było za czasów III Rzeszy, ZSRR, Korei Północnej. W wersji bardziej „light„, bo niewolnictwo kapitalistyczne i neoliberalne jest mniej widoczne, taki system mamy w Polsce.

Jednocześnie, wynajęci przez Nowoczesną.pl trolle internetowe (na demotywatorach, wykopie, facebooku i innych portalach powstało dosłownie kilka dni temu tysiące nowych profili), silnie atakują Pawła Kukiza i jego stronnictwo. Rywalizacja jest pomiędzy Kukizem, który daje nadzieję na jakąś tam zmianę, a partią bankierów, karteli i finansistów, która wyciśnie Polskę jak cytrynę. Młode lemingi, które najaktywniej wsparły Komorowskiego (pokolenie 30 – 40 lat) tego nie pamiętają.

Klika Balcerowicza gdy dorwała się do władzy w latach 90-tych XX wieku, wykorzystała ówczesnych kredytobiorców. Z dnia na dzień raty kredytów wzrosły wręcz niebotycznie. Mnóstwo ludzi popełniło wtedy samobójstwa, czego powodem była decyzja Balcerowicza właśnie. I żeby było śmieszniej, wszystko wskazuje na to, że to samo zrobią z obecnymi lemingami zadłużonymi we franku szwajcarskim.

Zapraszam do obejrzenia poniższego nagrania o oszustwie partii Nowoczesna.pl z kanału Podziemna.tv:

Poniżej – galeria obrazków i memów przedstawiająca opinie zwykłych ludzi  (a nie wynajętych trolli..) o partii Balcerowicza i Petru – Nowoczesna.pl:

Kochani! 🙂 Mam pilny apel do tych którym zależy na Polsce. Otóż skompromitowani rezydencki banków, karteli, korporacji, finansjery i ogólnie rządzącego estabiliszmentu, szykują szalupę ratunkową dla tonącej Platformy Obywatelskie. Czyli partię „Nowoczesna.pl”. Wklejam poniżej grafiki z autentycznymi cytatami ludzi o tej bankierskiej sitwie. Proszę, kopiujcie, zapisujcie na komputerze, wklejajcie w różne miejsca te grafiki. Niech one krążą po całym internecie i dadzą ostro do myślenia Polakom!

nowoczesna.pl program polityczny

Ryszard Petru Leszek Balcerowicz ekonomia i gospodarka nowoczesna pl nowoczesna pl ekonomia nowoczesna pl program nowoczesna.pl polityka nowoczesna.pl wybory nowoczesna.pl politycyA poniżej – wklejam szablon do przygotowywania grafik z innymi cytatami! Zapisujcie te grafiki o Nowoczesna.pl na dysku i rozpowszechniajcie je, niech krążą po internecie!

nowoczesna.pl wybory 2015

Polecam poprzednie artykuły o nowej inicjatywie Petru i Balcerowicza, czyli Nowoczesna.pl:

Robią nas w konia! Tworzą nową partię z Balcerowiczem, nie dajcie się nabrać!
Skandal! Potężna cyber-armia trolli PO i Nowoczesna.pl przejmuje internet!

Autor: Jarek Kefir

Jak zauważyliście, drodzy Czytelnicy, pojawia się u mnie mnóstwo artykułów autorskich. Staram się tak redagować bloga, by zawierał jak najwięcej takich artykułów, gdyż wyszukiwarki je promują. Zasada jest jedna: im więcej artykułów autorskich na stronie, tym wyższa pozycja strony w wyszukiwarkach. I, co za tym idzie – więcej czytelników i więcej uświadomionych ludzi.

Jeśli chcesz, możesz wspomóc finansowo to, co robię, przyczyniając się do zwiększenia efektywności mojego, ale też Twojego bloga, Kefir 2010 – bo Ty przecież jesteś moim Czytelnikiem 🙂
Tutaj opisałem, jak to zrobić – link:
https://jarek-kefir.com/wsparcie/

 

9 odpowiedzi »

  1. Jarku, tylko musisz to publikować wcześniej!!! Bo jak nie, to trole Twoją pracę zjedzą…

  2. Oj Krysu , Krysiu jakie drastyczne podwyzki byly w 80 roku, moze wklady mieszkaniowe podrozaly tak jak w latach 2005-2007 za dobrobytu Pisu? Jesli tak dobrze pamietasz , to prosze przytocz mi. Przeciez tam nie chodzilo o podwyzki tylko regularne rycie od wojny niedobitkow kapitalizmu , ktorzy chcieli sobie na nowo urzadzic Polske, ktora teraz wlasnie ogladamy. Polska dla cwaniakow i takich bakcerzykow , pertu, lewandziakow, sprzedajacych Polske za symboliczna zlotowke a reszta pod stolem do prywatnej sakiewki.

    • Tak, zgadzam się z powyższym. Dodam też, że w mojej opinii obecnie Polska „przepracowuje” lekcje z „Poziomu 4” świadomości. Poziom 4 = kolaps, upadek społecznej iluzji typowej dla poziomu 3.
      Czyli: kto manipuluje? Jak manipuluje? Kiedy manipuluje? Co jest prawdą? I najważniejsze, to wydobycie wniosków, że prawdy w „mainstreamie” się nie znajdzie. Na wnioski czym jest ów „mainstream” i jak głębokie on ma dno – jeszcze czas, jeszcze nie teraz.

  3. Krysi sni sie Paryz jak prezesinie Budapeszt walesinie Japonia , jeszcze innemu Irlandia, Polska bedzie tylko Polska a Warszawa Waszawa, ktora dumnie sie podniosla z ruin po wojnie dzieki ciezkiej pracy i wyrzeczeniom Polakow w latch 45-90. Warszawa zostala zbudowana , Polacy tez wyszli z analfabetyzmu wlasnie dzieki tej epoce i podniesli dumnie glowy, przestali stac w przedsionkach w kosciolach jak za czasow Reymonta /’Chlopi- sluzacy Kuba/ Puntk widzenia zalezy od punktu siedzenia.

    • Aha, rozumiem. Liberałowie chcą jeszcze bardziej poluzować gospodarkę dla bankierów, korporacji i pracujących w nich lemingów, a ludziom dopierdolić podatków i biurokracji, na pełnej kurwie już. Więc gra toczy się o całkowite wymazanie naszego kraju z mapy. Nie wiedziałem że do tego dojdzie tak wcześnie.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.