Leki na cholesterol powodują cukrzycę i inne poważne skutki uboczne!

Leki na cholesterol powodują cukrzycę i inne poważne skutki uboczne!

wysoki cholesterolKolejny ciekawy artykuł dr Jerzego Jaśkowskiego, demaskujący oszustwo jakim jest przekonanie medycyny, że wysoki cholesterol za cokolwiek złego odpowiada. Tym razem na tapetę brane są leki na cholesterol, czyli statyny. Jak i ich działania niepożądane.

Pierwszym alarmowym sygnałem dla każdego przyjmującego leki na cholesterol powinny być następujące objawy:
-depresja, zmęczenie, znużenie, osłabienie, „zamulenie„;
-problemy z żołądkiem, układem trawiennym;
-objawy mogące wskazywać na początki cukrzycy;

Z cholesterolu powstają substancje niezbędne do życia: witamina D, DHEA (hormon młodości), testosteron (jest obecny u obu płci), kortyzol. Gdy zahamujemy szlak metabolizmu cholesterolu, to niechybnie czeka nas kaskada skutków ubocznych. O tym się jednak nie mówi pacjentom.

Trzeba pamiętać, że (bardzo skrótowo, jeśli chcesz znać szczegóły, to zapraszam do poniższych linków):
-górne normy cholesterolu zostały wiele razy obniżone pod dyktando firm farmaceutycznych produkujących statyny;
-cholesterol nie jest przyczyną zawału i problemów kardiologicznych. To nadmiar wapnia i powstające blaszki wapniowe są tą pierwotną przyczyną. Cholesterol ma za zadanie być tymczasowym „bandażem” stosowanym przez organizm na uszkodzone przez blaszki wapniowe naczynia.

Przeczytaj o cholesterolu, statynach, oszustwie jego obniżania i zdrowiu na mojej stronie:
Nadmiar wapnia jest niebezpieczny! Koncerny trują nas od lat!
BHP suplementacji magnezu. Czy wiesz że nieodpowiedni preparat może zaszkodzić?!
Niedobór tego składnika niszczy zdrowie Polaków. Dotyczy to nawet 90% z nas!
Cholesterolowe kłamstwo które kosztuje życie milionów ludzi rocznie
Sól jest niezbędna dla zdrowia i życia, medycyna nas okłamuje!
Cholesterol nie szkodzi zdrowiu! Nie daj się propagandzie koncernów, ich „leki” mogą zabić!
Leki na żołądek pogarszają objawy zamiast pomagać. Konsekwencje mogą być bardzo poważne
Brom – tak samo szkodliwy jak fluor, jest wszędzie! „Kulisy jego wprowadzenia do żywności nie są jasne”
Od 70 lat wiadomo że fluor jest zabójczą trucizną, ale łapówki i fałszerstwa zrobiły swoje

A teraz zapraszam do przeczytania felietonu dr Jerzego Jaśkowskiego, który umieszczam poniżej.

Wstęp: Jarek Kefir

Proszę o rozpowszechnienie tego materiału!


Leki na wysoki cholesterol (statyny) powodują cukrzycę

Cytuję: „Jeżeli ludzie się zgodzą, żeby rząd kontrolował ich jedzenie oraz leczenie, to w krótkim czasie ich zdrowie będzie w tak opłakanym stanie, jak dusza niewolnika” – Thomas Jefferson.

Jak każdy może się przekonać, głównym celem rządów, nie tylko w Polsce, jest wprowadzenie tzw. „zasad zdrowia publicznego”, jako koronnego argumentu w leczeniu społeczeństw, czyli zabieraniu jego podatku zdrowotnego na inne, wymyślane przez urzędników cele. Pomimo powszechnej wiedzy, istniejącej od czasów cywilizacji greckiej i rzymskiej, a więc od ponad 2500 lat, że zdrowie jest sprawą indywidualną, od II wojny Światowej robi się wszystko, aby zmonopolizować problematykę zdrowia i leczenia. Warstwa urzędnicza, praktycznie „wrzód na ciele”, stara się za wszelką cenę uzasadnić swoje istnienie, wymyślając coraz to nowe przepisy wykonawcze, najczęściej półtajne, do istniejących ustaw. Takim wymyślonym przepisem jest obecna walka z homeopatią. Zastrzegam się, że jako chirurg i fizyk medyczny nie mam większego pojęcia o homeopatii, ale dostępne prace naukowe wskazują, że nie zanotowano żadnego przypadku śmierci po stosowaniu leków homeopatycznych w ostatnim stuleciu. Natomiast po stosowaniu leków, oficjalnie dopuszczonych przez urzędników, ze specjalnie powołanych urzędów, do sprzedaży, tylko w USA notuje się ponad 200 000 zgonów rocznie. Porównując z liczebnością Polski oznacza to, że około 10 000 – 20 000 osób umiera w Polsce z powodu działalności Komisji Przejrzystości, czy Ministerstwa zwanego Ministerstwem Zdrowia.

Jak opisuje dr D. Shepherd w publikacji „Homeopatia w chorobach zakaźnych”, leczyła ona z powodzeniem epidemię krztuśca. W grupie leczonych według medycyny rządowej choroba trwała około 6 miesięcy. Dzieci przez cały ten okres otrzymywały rozmaitego rodzaju antybiotyki i inne chemioterapeutyki. Świszczący kaszel utrzymywał się przez cały czas. Natomiast dzieci leczone homeopatyczne po 14 dniach przestawały kaszleć i wracały do zajęć szkolnych. Nie wspominam tutaj o roli tzw. ekspertów rządowych, najczęściej powoływanych z pośród ludzi, o których wcześniej brak jakichkolwiek informacji w sensie publikacji naukowych z danego tematu. Pierwszy etap likwidacji nauki w Polsce polegał na przejęciu czasopism medycznych, czyli ich unicestwieniu na początku lat 1990. Z 2000 tytułów naukowych i nakładu koło 10 milionów egzemplarzy, nie pozostało nic. Monopol zdobyły firmy wydawnicze obcej narodowości, reprezentujące generalnie przemysł farmaceutyczny i banki. Widać to wyraźnie choćby w reklamach namawiających lekarzy do rzekomo świetnych pożyczek w określonych bankach. W ten prosty sposób zlikwidowano możliwość kształcenia się lekarzy, pozostawiając jedynie „wchłanianie” tzw. wytycznych i procedur.

Zrobiono to bez żadnego protestu ze strony medycznych uczelni i Izb Lekarskich, już istniejących w tym czasie. Po prostu tzw. „profesurowie” stanu wojennego i Mazowieckiego, właśnie po to zostali stworzeni, aby przyklepywać zlecenia odgórne. Przypomnę, że sam szef junty, gensek W. Jaruzelski – Margules-Wolski-Słuckin etc., tylko w pierwszym roku stanu wojennego rozdał 1320 nominacji profesorskich. Liczba nominacji Mazowieckiego alias Dickmna, nie jest znana. Pragnę zauważyć, że taka sytuacja jest wysoce korzystna dla wszelkiego rodzaju kierowników klinik akademickich. Od 20 lat jesteśmy pozbawieniu informacji, czy stosowane przez nich leczenie ma jakąkolwiek wartość medyczną. Dawniej każda klinika, czyli naukowy szpital, miał obowiązek przynajmniej co jakiś czas publikować dane, dotyczące przeżywalności chorych leczonych u siebie, z podaniem metod leczenia i jednostek chorobowych. Od prawie pokolenia lekarze muszą na wiarę przyjmować, że procedury reklamowane przez urzędników NFZ, są istotnie lecznicze. Dane naukowe publikowane w innych krajach wskazują, że niestety tak nie jest.

Jak udowodniły prace publikowane w Lancecie przed ponad 10 laty, ponad 30% stosowanych procedur leczniczych nigdy nie było weryfikowanych naukowo i nie posiada żadnego znaczenia medycznego. Do takich procedur należy na przykład mammografia, wciskana kobietom za „darmo”, o czym pisałem wielokrotnie. Do takich procedur należy badanie PBS wciskane mężczyznom, rzekomo jako badanie profilaktyczne, ostrzegające przed rakiem prostaty, zdemaskowane jako nic nie warte wyrzucanie pieniędzy, przed ponad 10 laty. Do takich badań należą testy wirusologiczne przeciwko rzekomemu rakowi szyjki macicy, kiedy wiadomo, że ponad 95% zakażeń znika samoistnie, bez żadnego leczenia. Do takich szkodliwych badań należy nagminne wykonywanie tomografii komputerowej – TK, zlecane przez onkologów w przypadku jakichkolwiek podejrzeń, chociaż student po drugim roku medycyny powinien wiedzieć, że jedno badanie TK przekracza wartość dopuszczalną promieniowania dawki 5-letniej. Musisz wiedzieć Drogi Czytelniku, że praktycznie cała prasa w Polsce jest własnością spółek niemieckich, natomiast cała prasa niemiecka od 1949 roku do 2099 roku jest pod kontrolą rządu USA.

Czyli w Polsce może być tylko to publikowane, co nie przeszkadza interesom amerykańskim. Z drugiej strony wiadomo, że wszystkie największe banki i praktycznie cały liczący się przemysł farmaceutyczny usadowiony jest w USA. Czyli innymi słowy, za określoną reklamę produktów leczniczych odpowiada FED. Jak już pisałem, cała sprawa sprowadza się do monopolu, ponieważ pozwala to obniżyć koszta jednostkowe i zwiększyć zysk globalny. Zdrowie publiczne jest to rodzaj taśmy produkcyjnej, jaką opracował na początku XX wieku Henry Ford. Taśma  z pacjentami porusza się w określonym tempie. Stad te zapisy i kolejki. Przy taśmie siedzi człowiek zwany lekarzem i wypełnia procedury, tak jak robotnik w fabryce. Może wkręcać tylko taką śrubkę, jaka znajduje się w jego procedurze. Stąd te kolejki. Zauważ, że lekarz po studiach może leczyć każdą chorobę w ośrodku zdrowia, ale jak osiągnie wyższy stopień wtajemniczenia medycznego, na przykład zdobędzie specjalizację z zakresu neurochirurgii, czy kardiologii, to już leczyć katarku u dziecka nie może, ponieważ procedury kwalifikują tego rodzaju dolegliwość dla pediatrów.

Dlaczego taka monopolizacja? To proste, w ten sposób wytresowany osobnik sprzedaje tylko to, co mu dajemy. Wiadomo, że wszystkiego czytać nie może. Więc jak wprowadzamy nowy preparat, to reklamujemy go w czasopismach, których potencjalnych odbiorców jest najwięcej na przykład wśród pediatrycznych. Powoduje to znaczne oszczędności na reklamie, a przecież wiadomo, że marketing to aż 30% kosztów leku. Wiadomo, że ten neurolog rzadko sięga do takich czasopism pediatrycznych i nie daj Panie Boże, leczyłby starym, a więc tańszym preparatem. No i strata jest oczywista. Szczególnie jak to pomnożymy przez liczbę dzieci chorych. Aby nie być gołosłownym to przypomnę, w tej hecy zwanej świńską grypą lekarze z Towarzystwa Wakcynologicznego, na przykład prof. Wysocki, czy Simoniden, namawiali do leczenia grypy lekami typu Tamiflu. Pierwotnie preparat ten był zalecanego tylko dla ptasiej grypy. Jak wiadomo, z ptasia grypą był niewypał, a leki pozostały w magazynie. Opakowanie kosztowało ponad 200 złotych. Nasi celebryci reklamowali to jako cudowny preparat na grypę. A jak jest prawda? Cochrane Data Base podaje, że leczenie tym preparatem przyspiesza wyzdrowienie o 12 godzin!!! Koszt leczenia poprzednimi lekami, czyli na przykład aspiryną wynosił jakieś 10 złotych. Rozumiesz teraz, o co chodzi. Po prostu chcieli Ciebie oskubać na dwieście złotych. Te dwieście złotych pomnożone przez 3 miliony chorych to całkiem ładna kwota, nieprawdaż?

Zauważ, w procedurach NFZ nie istnieje możliwość wykonywania badań 25 OHD, ani u kobiet w ciąży, ani u kobiet z rakiem piersi, ani u chorych „sercowych”, a jednocześnie wiadomo od stu lat, że na przykład kobieta po dzieciach traci zęby. Przecież jak traci zęby, to jest pacjentką stomatologa, a przecież to my sprzedajemy preparaty stomatologiczne. To jest właśnie perpetuum mobile, w którego istnienie fizycy nie chcą wierzyć. Widzisz więc Czytelniku, jak wiara może czynić cuda i wypełnić Twój mieszek, lub go uszczuplać, w zależności od tego, po której stronie aktualnie się znajdujesz. A każdy robotnik, lekarz za wypełnianie procedur, chociażby najgłupszych, nie jest karany, a jak zrobi coś wbrew procedurom, to ściga go cały aparat urzędniczy. W tym państwie istniejącym formalnie blokowane są wszelkie informacje, dotyczące szkodliwości procedur medycznych.

Przykładowo, udowodniono na podstawie badań w Anglii, przeprowadzonych w latach 2012-2013 przez lekarzy obsługujących 95% ludności Wyspy, że osoby zamieszkujące teren, w którym stężenie fluorków w wodzie jest powyżej 0,7 ppm mają niedoczynność tarczycy aż o 62% WIĘKSZĄ od ludzi zamieszkujących tereny, w których stężenie w wodzie nie przekracza 0,3 ppm. Zauważ, że w Polsce GIS ustalił z sufitu normy stężenia fluorków aż o 500% większe od stężeń powodujących niedoczynność tarczycy. Mało tego, pod bokiem Ministerstwa i Izb Lekarskich, zarówno Okręgowej, jak i Naczelnej w samej Warszawie, kwitnie znachorstwo w rodzaju fluoryzacji zębów, co dodatkowo powoduje wchłanianie trującej neurotoksyny, a nie ma żadnego znaczenia dla rozwoju próchnicy. Teraz chyba rozumiesz Dobry Człowieku, co to znaczy monopol informacji.

Ukazał się ciekawy artykuł byłego trolla internetowego Entry-met. Autorka wyjaśnia mechanizmy ogłupiania społeczeństwa, jakich nauczają na kursach i zasady tworzenia takich witryn. Te specjalne witryny nazywane są w gwarze tituszkami, od antymajdanowego chuligana w Kijowie. Wnioski z tej pracy są następujące: wystarczy 10 takich trolli, aby opanować cały internet w danym temacie. Koszt utrzymania tych trolli jest w stosunku do zysków pomijalny. Pierwsze 10-30 stron w wyszukiwarce „Google” niestety jest obarczonych znacznym prawdopodobieństwem bycia tituszkami.

Na koniec najważniejsze… W opublikowanym 18 maja przez D. Gutierraza artykule, jest podsumowanie badań nad związkiem statyn, masowo zalecanym przez polskich kardiologów, z zachorowalnością na cukrzycę nawet uprzednio zdrowych osób. Badania zostały opublikowane w „Journal General Internal Medicine” 28 kwietnia 2015 roku, a przeprowadzone  przez Uniwersytet w Teksasie. Naukowcy zbadali dokumentację 26 000 ludzi z wojskowego systemu opieki zdrowotnej TRICARE, z okresu od 2003 roku do 2012 roku. I co się okazało? Okazało się, że aż o 87% zwiększyło się zachorowanie na cukrzycę o pacjentów otrzymujących statyny. Ale u osób z predyspozycją do cukrzycy, powikłania cukrzycowe wystąpiły aż o 250% częściej. Wyniki były na tyle interesujące, że postanowiono prześledzić dodatkowo inną grupę 22 000 chorych. Również okazało się, że nastąpił aż o 100% wzrost zachorowań na cukrzycę w grupie przyjmującej statyny. Ale nie ma sprawy, my produkujemy też leki na cukrzycę.

A tak na marginesie, obniżanie poziomu cholesterolu powoduje obniżenie pojemności Twojego mózgu. Pamiętaj, że 25% cholesterolu, to Twój mózg. Teraz więc wiesz, dlaczego przepisują Tobie preparaty obniżające cholesterol. Nie masz prawa kojarzyć i zadawać głupich pytań, a nie daj Panie Boże, jeszcze byś wystąpił, po rozpoznaniu u Ciebie cukrzycy, o odszkodowanie do lekarza, który karmił Ciebie statynami?

I to by było na tyle, w kwestii związku statyn z pogarszaniem Twojego zdrowia. Związku statyn z poprawą Twojego zdrowia nie ma.

Praktyczna uwaga. Jak sprawdzić, czy masz prawidłowe bakterie w przewodzie pokarmowym, czy Twój układ odpornościowy pracuje prawidłowo? Bardzo prosto. Wystarczy obserwować kupkę. Prawidłowa kupka powinna być w kształcie kiełbasek, w kolorze wszelkich odcieni brązu i po wpadnięciu do wody powinna tonąć. Czym „lepsza” kupka tym głośniejszy plusk. Normalnie wypróżnienie powinno być raz dziennie. Bez specjalnego zapachu. Jeżeli kupka pływa w wodzie, jest pienista, rozciapana, pływa i nie tonie to znaczy, że przewagę w Twoim przewodzie pokarmowym mają złe bakterie. Co trzeba robić? Iść na targowisko i kupić od baby zwykłe niegotowane mleko od krowy. Przyjść do domu, rozlać mleko do słoików. Po 24-36 godzinach powinno się ukwasić. Takie zsiadłe mleko, w ilości co najmniej szklanki dziennie, musimy pić przez 2-3 tygodnie.

A potem, przez resztę życia, co najmniej 1-2 razy w tygodniu. W celu urozmaicenia napoju, możesz wrzucać do niego truskawki, maliny, co chcesz. Zmiksować to i dawać rodzinie do picia. Przyczyna Twoich dolegliwości, to po prostu konsumpcja przetworzonej żywności, tzw. fabrycznej z dodatkami konserwantów, czyli środków bakterio- i grzybobójczych. Oni zarabiają podwójnie, raz sprzedając żywność niepsującą się, a potem leki na leczenie chorób przez siebie wywołanych. Sam zjadasz te produkty, z gwarancją rok i dłuższą, więc sam jesteś sobie winien. To przecież Ty sam wymordowałeś w przewodzie pokarmowych wszystkie „dobre” bakterie. A potem się dziwisz, że chorujesz. Nie jest to nic nowego. Jest to podstawowa wiedza medyczna, znana od 150 lat, od  powstania teorii doktora Beschampa. To nie Ty decydujesz o swoim zdrowiu, tylko bakterie w Twoim przewodzie pokarmowym. Pamiętaj o tym.”

Autor: dr Jerzy Jaskowski
Źródło: WolneMedia.net

2 myśli w temacie “Leki na cholesterol powodują cukrzycę i inne poważne skutki uboczne!

  1. Badania naukowe dowiodły, że im niższy cholesterol tym większa umieralność. Aż tak!
    Ja mam niski cholesterol, poniżej 200 a i tak lekarz przepisał mi statyn. Nie wykupiłam tego, dobrze, że mam internet i najpierw przeczytałam o tym leku.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.