Pomimo zaszczepienia 97% Polaków nadal masowo zapadamy na choroby zakaźne

Pomimo zaszczepienia 97% Polaków nadal masowo zapadamy na choroby zakaźne

szczepienia skutki uboczne (3)Wklejam dwa artykuły dotyczące problemu szczepień, ich działań niepożądanych, szkodliwości. Coraz więcej ludzi zaczyna zdawać sobie sprawę z tego, że szczepienia również mają działania niepożądane, i wcale nie są to przypadki typu „raz na milion„. Nie powinna więc dziwić powszechna propaganda, która ma za zadanie sprzeciwić się temu społecznemu trendowi. Wiadomo, że obrońcy farmacji, nazywający siebie: „racjonalistami„, bądź: „sceptykami„, używają różnych sztuczek by propagować swoją wizję świata.

Oto poradnik podług którego farmaceutyczne trolle robią nam pranie mózgu. Zobaczcie jak trolle korporacji, broniący wszelkich korporacyjnych i rządowych „wersji oficjalnych„, piorą mózgi. Czytajmy takie rzeczy bacznie i uzupełniajmy wiedzę. Uczmy się, by jeszcze lepiej walczyć z naszymi wrogami – racjonalistami naukowymi. Wciąż mamy braki w znajomości psychologii, psychomanipulacji i socjotechniki. A oni wykorzystują te dziedziny wiedzy perfekcyjnie. Nie chodzi o to, że my mamy tak samo manipulować jak oni. Ale o to, byśmy formułowali swoje komunikaty lepiej i sprawniej. Wszak forma komunikatu jest tak samo ważna jak treść, a nawet bardziej.

A tu link do tego poradnika, który uczy farmaceutycznych trolli jak mają nas ogłupiać. Czytajmy, wyciągajmy wnioski i stosujmy tę samą strategię:
http://whatnext.pl/poradnik-jak-zwalczac-mity/

Ważna jest też inna kwestia. Czy tylko „blogi z oszołomskimi teoriami spiskowymi” są przeciwne szczepieniom? Bo taka jest narracja farmaceutycznych trolli. To bzdura, nie wierz propagandzie! Pozwolę sobie na małą reklamę jednej strony (nie mojej). Polecam perełkę – blog o szczepieniach, z analizami w oparciu o badania naukowe. Z tym, że jest to strona łagodniej podchodząca do tematu szczepień niż większość ich przeciwników, np ja.

szczepic czy nie

Jeden z artykułów o szczepieniach z tej strony:

Cytuję: „Czytam profile dla mądrych ludzi co szczepią swoje dzieci i z nich wiem, że oczywiście nie. Właśnie dlatego, że nie ma pewnych badań wiadomo, że nie ma tez pewnych problemów, zagrożeń itd. Gdyż koncerny mają dobre serduszka i takich świństw jak ukrywanie informacji  krytycznych dla naszego zdrowia nie robią… Zwłaszcza jak chodzi o zdrowie dzieci…

Ci co uważają, że jakieś badania naukowe są ukrywane to przecież oszołomy, ciemnogród i ci najgorsi sceptyczny szczepieniom.. oraz poniższa lista znanych tytułów prasowych i cytowanych przez nie źródeł:

„Nie wszystkie badania kliniczne sponsorowane przez przemysł farmaceutyczny ujrzą światło dzienne. Te, których wyniki są złe, chowa się w szafie.”

Czy koncerny farmaceutyczne ukrywają przed nami niewygodne badania naukowe? Link:
http://szczepienie.blogspot.com/2015/05/koncerny-farmaceutyczne-ukrywaja.html

Jest też inny blog, a właściwie system blogów. „Ignorowane i zapomniane fakty o szczepieniach„. Jest tam masa statystyk i analiz. Jest to również cenne źródło informacji o szczepieniach, które pozwala wyrobić sobie w miarę niezależną opinię.

Link do głównego z tych blogów:
https://faktyoszczepieniach.wordpress.com/

Wstęp: Jarek Kefir

Proszę o rozpowszechnienie tego materiału!


Cytuję: „Poniższa interaktywna mapka pokazuje raportowane ogniska oraz epidemie chorób zakaźnych w różnych krajach i latach. W Polsce mimo bardzo wysokiego odsetka wszczepienia (> 95%) od lat utrzymuje się bardzo duża zachorowalność na różyczkę. A ile dzieci naprawę choruje na krztusiec czy odrę? – nie wiadomo, bo te choroby rutynowo diagnozuje się inaczej. Wtajemniczeni lekarze twierdzą, że w Polsce każdego roku ok. kilkudziesięciu tysięcy osób choruje na krztusiec. To są najlepsze dowody „skuteczności” masowych szczepień:
http://www.cfr.org/interactives/GH_Vaccine_Map/index.html?cid=nlc-news_release-news_release–link2-20141023#map

Poniższy artykuł graficznie ilustruje powiązania kryminalnego biznesu szczepiennego z politykami, skorumpowanymi lekarzami i naukowcami, oraz „czołowymi” wydawnictwami medycznymi, które już dawno przestały być źródłami rzetelnej informacji naukowej i medycznej, a są wyłącznie tubami propagandowymi i reklamowymi karteli wielkiej farmacji. Zupełnie nie można ufać artykułom dotyczącym skuteczności i bezpieczeństwa leków czy szczepionek, które ukazują się w tych pismach, bo udowodniono, że w 80 kilku procentach są one całkowicie zafałszowane:
http://www.naturalnews.com/049861_vaccie_racket_infographic_CDC_criminals.html

Nie można też ufać rządowym i międzynarodowym agencjom medycznym takim jak WHO, CDC, FDA  bo one – biorąc wielomilionowe łapówki od karteli farmacji oraz wielkiego agrobiznesu – służą ich interesom szkodząc społeczeństwu poprzez korumpowanie nauki oraz fałszowanie badań dotyczących bezpieczeństwa i skuteczności szczepień czy produktów GMO:
http://vactruth.com/2014/09/10/cdc-corrupt-and-dangerous/, http://www.bmj.com/content/350/bmj.h2362

Poniżej nowe tragiczne dowody, że szczepienia zabijają i okaleczają, oraz są źródłami ciężkich chorób zakaźnych. Trzeba pamiętać, że ok. 85% współczesnych szczepionek sprzedawanych pod szyldami wielkich firm farmaceutycznych jest produkowanych w Azji (W China, Korei, Wietnamie) w zupełnie nieznanych i niekontrolowanych warunkach. Dlatego nie wiadomo, co naprawdę w nich się znajduje się, a ulotkom formowym zupełnie nie można wierzyć. Nie wiadomo w jakich komórkach (rakowych, zwierzęcych, płodowych)  hodowane są wirusy używane do produkcji szczepionek i jakie straszne choroby one ze sobą niosą:
http://vaccineliberationarmy.com/2015/05/29/finally-vaccine-judgement-infant-dies-after-receiving-22-routine-vaccine-doses/

Autor: prof. Maria Dorota Majewska-Czajkowska


Cytuję: „Kilka miesięcy temu amerykańska pielęgniarka ze szpitalnego oddziału neonatologii przyznała publicznie, że noworodki po rutynowych szczepieniach w szpitalach notorycznie rozwijają zagrażające życiu problemy zdrowotne takie jak: sepsa, zaburzenia oddechowe, krążeniowe, neurologiczne, drgawki, problemy z odżywianiem, wysoką wysoka  gorączka, etc. i muszą być reanimowane.

Praktycznie każdy zaszczepiony noworodek jest uszkodzony w mniejszym lub większym stopniu, a niektóre umierają wkrótce  po szczepieniach. Teraz badanie opublikowane w medycznym czasopiśmie JAMA potwierdziło ciężkie poszczepienne uszkodzenia noworodków. Pewna polska lekarka  powiedziała mi, że to samo dzieje się w Polsce na oddziałach neonatologii, które zamieniły się w oddziały ratowania noworodków po obowiązkowych poszczepiennych okaleczeniach.

W niektórych stanach w USA przekupieni przez kartele farmacji legislatorzy próbują przeforsować faszystowską ustawę, na mocy której stanowy reżim będzie mógł wymuszać szczepienia dzieci. Rozeźleni rodzice już szykują pozwy przeciw legislatorom, którzy zagłosowali za tą ustawą, a niektórzy wręcz obiecują, że będą polować na tych legislatorów jak na kaczki. Zaślepieni korupcją i głupotą politycy nie potrafią docenić siły i determinacji rodziców walczących z barbarzyńskimi pseudomedycznymi kartelami o zdrowie i życie swych dzieci.

http://www.infowars.com/new-jama-study-confirms-nurse-whistleblower-routine-hospital-vaccine-damage-happening-to-infants/
http://archpedi.jamanetwork.com/article.aspx?articleid=2300376&utm_source=silverchair+information+systems&utm_medium=email&utm_campaign=jamapediatrics%253aonlinefirst06%252f01%252f2015

Autor: prof. Maria Dorota Majewska-Czajkowska

3 myśli w temacie “Pomimo zaszczepienia 97% Polaków nadal masowo zapadamy na choroby zakaźne

  1. Czy słyszeliście o Vege test? Ponad półtora roku temu zmieniłam zasady żywieniowe w rodzinie, wprowadziłam preparaty naturalne, czyste, aktywnie wspomagające samooczyszczenie organizmu z metali ciężkich, toksyn , robali, drożdżakow , wirusów i bakterii. I nawet po tym czasie u mojego wyszczepionego dziecka (nieświadoma konsekwencji zdrowotnych u mojego dziecka – pozwoliłam na wszystkie szczepienia wg kalendarza do 2 roku życia).mijanteraz półtora roku od zmian i nadal u mojego dziecka jest znaczne obciążenie rtęcią ze szczepionek. I co z tego ze „badania naukowe” dowodzą ze rtęć juz nie jest obecna w krwi po 30 dniach od wstrzyknięcia szczepionki do krwiobiegu. Ona nie zostaje wysrana albo wysikana. Ona zostaje w tkankach i organach, ona zostaje w mózgu dziecka. ONA TRUJE ORGANIZM DZIECKA I DOPROWADZA Z CZASEM DO NIEODWRACALNYCH SZKOD. Wystarczy sekunda zeby zatruć ale zeby oczyścić trzeba z tym walczyć latami!!!
    Pomysl rodzicu zamian wydasz dziecku „szczepionkowych wyrok”!!!

  2. Bardzo nie lubię tendencyjnego podchodzenia do tak ważnych tematów. Z jednej strony oszołomy antyszczepionkowe z drugiej proszczepionkowe. I jedni i drudzy nie chcą dość prawdy obiektywnej tylko „swojej” prawdy. Nie można pisać, że szczepionki są całkowicie bezpieczne, bo żadna substancja chemiczna nie jest całkowicie bezpieczna. Wiadomo też, że w Polsce kalendarz szczepień jest archaiczny a NOP zazwyczaj nie zgłaszane. Ale też nie można pisać, że dzieci mimo wyszczepienia chorują masowo na choroby zakaźne, bo jest to również nie prawdą. Szkoda, że dobro dzieci i dla jednych i dla drugich jest na samym końcu.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.