Czy glin (składnik szczepionek) naprawdę szkodzi? Poznaj fakty

Czy glin (składnik szczepionek) naprawdę szkodzi? Poznaj fakty

szczepienia za i przeciwPoniżej wklejam dla Was artykuł dr Jerzego Jaśkowskiego odnośnie szczepień dzieci. Wydawałoby się, że każdy wie, że aluminium (glin), metal lekki, szkodzi. Glin szczególnie szkodliwy jest dla mózgu i układu nerwowego.

To wiadomo powszechnie, także w medycynie. Ostrzega się na przykład przed piciem herbaty z cytryną, która ma ów glin (aluminium) aktywować i czynić lepiej przyswajalnym. Niestety, ale jest jedna dziedzina medycyny, która jest ślepa na tą zdawałoby się oczywistą wiedzę toksykologiczną.

Tą dziedziną jest oczywiście wakcynologia. Aluminium (glin) jest używany oficjalnie jako składnik dodatkowy, konserwant, adjuwant. Składniki szczepionek mają to do siebie, że są materiałami „wrażliwymi„. Stąd muszą być silnie konserwowane – rtęcią, glinem, formaldehydem, jak i przechowywane w niskiej temperaturze.

Właściwie nie da się wyprodukować szczepionki bez tych szkodliwych, ale bardzo silnych substancji konserwujących. Od Ciebie zależy, czy pozwolisz na wstrzyknięcie tych trucizn sobie lub swojemu dziecku, czy raczej zadbasz o dietę rodziny i pozwolisz dziecku na przechorowanie typowo dziecięcych chorób. Wszak te choroby wciąż się utrzymują, i to pomimo dziesięcioleci szczepień.

Z tym, że dziś kartel farmaceutyczny się „wycwanił” i nakazał lekarzom inaczej klasyfikować zachorowania na odrę czy krztusiec. W przypadku zachorowania na odrę i wysypki tuż po szczepieniu, lekarz nie stwierdza odry, bo to psułoby farmacji statystyki. Ale mówi zdziwionemu rodzicowi, że „dziecko nabiera odporności po szczepionce„, a wysypka jest: „nieswoistą reakcją na szczepienie.

Podobnie jest w przypadku krztuśca. Na kilka zachorowań diagnozowane jest tylko jedno. A w przypadku pozostałych mówi się, że: „objawy są zbyt nieswoiste by diagnozować krztusiec.” Tak więc zakłamanie, korupcja i fałszerstwa w medycynie i farmacji, to chleb powszedni. Poniżej opinia matki, którą takie coś spotkało:

Niestety, mój syn był aż trzy razy chory na krztusiec, a tylko raz zostało to zanotowane 😦 Bo niby te inne przypadki nie były takie wyraźne

To Ty decydujesz. Decyduj świadomie.

Wstęp: Jarek Kefir

Proszę o rozpowszechnienie tego materiału!


Cytuję: „O tym, że szczepionki zawierają toksyczne substancje, nie trzeba nikogo przekonywać. Dane na ten temat znajdują się w każdej ulotce dołączanej do szczepionki. To, że firmy informacje o zawartości toksycznych substancji podają najmniejszym druczkiem, uniemożliwiającym czytanie, także jest faktem bezdyskusyjnym. O tym, że dodatkowo informacje te pisane są slangiem medycznym, a nie językiem potocznym, także nie należy do tajemnicy.

O tym, że zlikwidowano piśmiennictwo naukowe polskojęzyczne, może się każdy sam przekonać, o ile znajdzie jakiekolwiek egzemplarze, zapoznając się ze sponsorami takiego wydawnictwa. Generalnie, w Polsce monopol posiada Elsevier i jego filia, Urban & Partner. W polskich wydaniach ukazują się najczęściej przedruki artykułów, czasami z nazwiskami autorów w ogóle nie pracujących w podanych szpitalach. O tym, że medycyna, to nauka składająca się z wiele działów, wie każdy jako tako wykształcony osobnik. I o tym, że istnieją specjalizacje w medycynie, też nie trzeba przypominać.

Problem zaczął się od czasu wprowadzenia tzw. amerykańskiej medycyny do Polski w 1990 roku. Po pierwsze, jak grzyby po deszczu zaczęły powstawać towarzystwa, rzekomo naukowe, zajmujące się jednym objawem chorobowym, czy jednym sposobem leczenia przydatnym na wszystko, tzw. panaceum. Takim stowarzyszeniem jest na przykład Towarzystwo Wakcynologiczne, czyli szczepionkowcy (chociaż waka – znaczy krowa), zajmujące się reklamą i lobbingiem jednej jedynej metody do leczenia wszelkich chorób, jakie człowiek może sobie wymyślić, przez zmniejszenie populacji. Udowodniły to badania przeprowadzone na zlecenie PT Biskupów Afrykańskich. Ciekawe, dlaczego polscy hierarchowie nie chcą powtórzenia tych badań. Przecież jest wielu księży – lekarzy?  A jak nie ma jeszcze takiej choroby, to Big pharm wymyśla chorobę, ponieważ już wymyślił preparat na jej zwalczanie.

Towarzystwo Walki z Bólem, znowu powołane do walki z objawem choroby, a nie chorobą. Po prostu lepiej się sprzedaje jeden preparat, szczególnie w przypadku obniżenia poziomu edukacji. Nie musi taki adept pamiętać wielu nazw preparatów. Podobnie było w XVII czy XVIII wieku stosując lewatywy na wszelkiego rodzaju dolegliwości. Prosze sobie uzmysłowić jak to obniżało koszty edukacji. Dlatego p. E. Kopacz mogła skrócić studia medyczne do 5 lat.

Na studiach medycznych jeszcze do niedawna uczono toksykologii w takim zakresie, że przeciętny absolwent uczelni medycznych doskonale znał zasady wiążące dopuszczalną dawkę leku z masą ciała pacjenta i potrafił samodzielnie takie dawki obliczać.

W celu udowodnienia Państwu, że wszystkie te zasady zostały wymazane z podręczników w chwili wprowadzenia tzw.  medycyny amerykańskiej, podam przykład ogłupiania społeczeństwa przez Towarzystwo Wakcynologów, nie wiadomo dlaczego nazywane towarzystwem naukowo – medycznym. Brak bowiem piśmiennictwa polskiego, firmowanego przez to grupę ludzi. Na przykład: zupełnie nie wiadomo, jakie są losy dzieci szczepionych. Nie wiadomo, jaka jest płodność dziewczynek otrzymujących szczepionkę DiPeT, jakie są losy dziewczynek szczepionych szczepionką, rzekomo przeciwko rakowi szyjki macicy, ile z pośród nich choruje, ile ma trwałe kalectwa, ile będzie bezpłodnych.

Specjaliści od toksykologii ustalili już dawno dopuszczalne dawki aluminium, w zależności od masy ciała. Według wakcynologów nie ma to żadnego znaczenia w przypadku szczepionek. Podaję poniżej, za FDA, porównanie zawartości aluminium w szczepionce, z dopuszczalną dawką dla pacjenta, w zależności od jego masy ciała:

Masa ciała pacjenta Dopuszczalna dawka Nazwa szczepionki Zawartość aluminium
ok. 4 kg 18,16 mcg Al HiB (PedVaxHib) 225 mcg
ok. 7,5 kg 34,05 mcg WZW B 250 mcg
ok. 15 kg 68,1 mcg DtAP (zależy od firmy) 170-625 mcg
ok. 25 kg 113 mcg Pneumokoki 125 mcg
ok. 75 kg 340,5 mcg HPV 225 mcg
ok. 150 kg 794,5 mcg Pentacel (DTaP, HiB, Polio combi) 330 mcg
ok. 150 kg 794,5 mcg Pediatrix (DTaP, HepB, Polio combo) 850 mcg

Pragnę zwrócić Tobie, Szanowny Rodzicu, uwagę na kilka spraw.

Po pierwsze, jak widzisz, za każdym razem dopuszczalna przez toksykologów dawka aluminium jest u dzieci przekraczana. Aluminium odkłada się w Centralnym Układzie Nerwowym, czyli mózgu Twojego dziecka. Nie narzekaj potem na złe wyniki szkolne Twojego potomka. Sam zniszczyłeś jego inteligencję, pozwalając uszkadzać mózg.

Po drugie, dziecko nie dostaje jednej szczepionki rocznie, tylko kilka. A więc toksyczność się co najmniej sumuje. Przykładowo, dziecko o masie 4 kilogramów, czyli kilkumiesięczne, dostaje 15 razy większą dawkę, aniżeli dopuszczalna dla jego masy. Gdybyś Ty, Dobry Człowieku, dostał 1500% podwyżkę na pierwszego, to wiedziałbyś co to znaczy, a tutaj dobrowolnie wyrażasz zgodę na takie trucie swojego potomka? Poza tym, jaki poziom reprezentują szczepionkowcy, podając te trucizny dzieciom? Przecież teoretycznie powinni znać zarówno dopuszczalne dawki, jak również zawartość aluminium w szczepionce.

Po trzecie, trudno się temu dziwić, kiedy konsultant z pediatrii p. prof. Jackiewicz autorytatywnie, ex cathedra w wywiadzie podaje, że nawet wcześniaki, czyli dzieci o znacznie mniejszej masie urodzeniowej, także można szczepić wszystkimi szczepionkami. Sam musisz pomyśleć, jaki zasób wiedzy merytorycznej posiada ta pani.

Po czwarte, jak to się dzieje, że żadna z instytucji, na przykład Główny Inspektor Sanitarny, Ministerstwo Zdrowia, czy Izby Lekarskie, nie „wiedzą” o tym fakcie a jeżeli wiedza to nie widzą nic złego? Przecież gdyby przeciętnie poinformowany osobnik znał te wartości, to albo wystąpiłby do Sejmu o zmianę norm albo by zakazał szczepień. A tutaj nic. Musisz więc oswoić się z myślą, że jesteśmy 52 stanem, z prawami dla Indian żyjących w rezerwatach.

Po piąte, pomimo oficjalnego trucia, prokuratura toleruje to, a przecież są paragrafy kodeksu karnego: „kto świadomie i dobrowolnie naraża życie, lub zdrowie…”

Przypomnę także tych celebrytów szczepionkowych, którzy tak gorąco w tv wszelkiego rodzaju i wywiadach namawiali rodziców do szczepień szczepionkami zbiorczymi, tj. zawierającymi więcej, aniżeli jeden rodzaj wirusa. Jak twierdzili, to dla dziecka lepsze, mniej boli. Szczepionka Pedairtix zawiera aż 850mcg aluminium, tj. jest aż 57. razy więcej, aniżeli dopuszczalna wielkość dla dziecka o masie 4 kg, czyli 5700%. Nieźle? I teraz musisz także sam pomyśleć, jak taki p.prof. Radzikowski, czy Jackiewicz, edukują studentów medycyny? I czy takie świadome trucie dzieci nie podlega pod kodeks: „kto świadomie naraża zdrowie, podlega…”, „Kto robi to z chęci zysku…” No, ale musielibyśmy mieć państwo, aby te paragrafy były egzekwowane.

Na marginesie jeszcze wspomnę, że  USA wydające na służbę zdrowia najwięcej na świecie pieniędzy, pod względem współczynnika umieralności niemowląt, znajduje się na ostatnim miejscu wśród państw tzw. rozwiniętych gospodarczo. Dzieci w USA otrzymują najwięcej szczepionek na świecie. Ale umieralność jest także najwyższa. Jak widać, bogactwo nie przekłada się na rozsądek. Jak wykazały badania w USA, najczęściej szczepią się ubodzy, niewykształceni i kolorowi obywatele. Nie szczepią się wykształceni, zamożni i biali.

Może jeszcze zupełnie na koniec podam, że według FDA, zawartość aluminium w stosowaniu pozajelitowym nie może być większa, aniżeli 25 mcg na litr płynu. Informacje o tym muszą być WYRAŹNIE ZAZNACZONE, na każdym pojemniku: „TEN PRODUKT ZAWIERA ALUMINIUM, KTÓRE MOŻE BYĆ TOKSYCZNE”. I o co ta heca, jak w obozach truli, to była Norymberga, a tutaj, w rzekomo wolnym kraju, sami siebie trują. A nasi, pożal się Panie Boże, specjaliści twierdzą, że zawartość aluminium nie ma znaczenia. No tak, ale to są eksperci rządowi. A spróbuj zadać pytanie osobnikowi chcącemu zaszczepić Twoje dziecko odnośnie zawartości aluminium w szczepionce? Jak nie wie, to szybko zmieniaj przychodnię.

I to by było na tyle, dla myślącego Człowieka.”

Autor: dr Jerzy Jaśkowski
Źródło: WolneMedia.net

BIBLIOGRAFIA:

 1. http://vaccineimpact.com/2015/scientists-in-canada-being-censored-from-covering-dangers-of-aluminum-in-vaccines/
 2. http://vaccineimpact.com/2015/aluminum-is-toxic-to-all-life-forms-so-why-is-it-used-in-vaccines/
 3. http://vaccineimpact.com/2013/new-study-links-aluminum-adjuvants-in-vaccines-with-neurological-disorders/
 4. http://vaccineimpact.com/2012/empirical-data-link-autism-symptoms-to-aluminum-and-acetaminophen-exposure-in-vaccines/
 5. http://vaccineimpact.com/2013/aluminum-in-vaccines-is-a-neurotoxin/
 6. https://www.youtube.com/playlist?list=PLgH2vCx5TOgWuQtnPkwtwgrn5D-2pjhgc
 7. http://healthimpactnews.com/2015/aluminum-is-toxic-to-all-life-forms-so-why-is-it-used-in-vaccines/
 8. http://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2015/02/12/aluminum-fluoride-glyphosate-poisoning.aspx
 9. http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/23609067
 10. http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/23932735
 11. http://www.who.int/water_sanitation_health/dwq/chemicals/en/aluminium.pdf
 12. http://www.thelibertybeacon.com/2015/03/30/canadian-media-and-the-who-attempt-to-discredit-scientists-from-university-of-british-columbia/
 13. http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3056430/

4 myśli w temacie “Czy glin (składnik szczepionek) naprawdę szkodzi? Poznaj fakty

 1. Od: Ode mnie
  Do: kancelaria@mz.gov.pl ;
  Wysłano: 24 czerwca 17:52 (Minutę temu)
  Temat: Proszę o interwencję Pana Ministra
  Szanowny Panie ministrze

  Uprzejmie donoszę o niegodnym lekarza i przedstawiciela instytucji Rzeczypospolitej Polskiej działaniu podległej Panu pracownicy w osobie
  dr hab. n. med. Małgorzaty Syczewskiej .

  Ta osoba -pełniąca funkcję dyrektora Centrum Zdrowia Dziecka – nie pozwoliła dr. Bachańskiemu na uczestniczenie w zorganizowanej konferencji Cannabis Leczy na której to miał się podzielić swoimi doświadczeniami w leczeniu pacjentów substancjami zawartymi w konopi indyjskiej . Ogromna rzesza ludzi czekała na tą wiedzę z nadzieją na uzyskanie odpowiedzi w jaki sposób leczyć choroby które są nieuleczalne preparatami farmakologicznymi. Jako podatnik ,miałem nadzieję na to że wreszcie my Polacy otrzymamy skuteczny i TANI lek na wiele ciężkich schorzeń. Nie jesteśmy idiotami i dzięki internetowi dobrze wiemy jak duży postęp w tych sprawach dzieje się na Świecie. Wiemy z jakimi chorobami można walczyć i jakie wspaniałe skutki osiągać stosując Cannabis . Rozumiem że Centrum Zdrowia Dziecka chce mieć poprawne relacje z producentami leków ale czy takim kosztem? Czy w dalszym ciągu musi cierpieć i umierać tysiące osób , w tym dzieci, by interesy gigantów farmaceutycznych były nienaruszane. To dlatego nie pozwolono dr. Bachańskiemu na uczestnictwo? Czy tylko w myśl zasady- nie , bo nie , ja tu rządzę.Właśnie między innymi po to ta konferencja była zorganizowana, po to przybyli tam politycy, po to przybyli tam
  inni lekarze. Chodziło o to, żeby jako jedyny w Polsce fachowiec, praktyk, pokazał jak można pomóc niezwykle cierpiącemu dziecku
  Tysiące Polaków czekało i jak zwykle jakiś urzędas nie pozwolił. Po czyjej stronie pani urzędnik Syczewska stoi? Na pewno nie po stronie chorych dzieci. Dla mnie, ta kobieta już nie jest lekarzem . Mam nadzieją iż Pan Minister ,który zapewniał że priorytetem jest zdrowie dziecka , będzie wiedział jak postąpić . Mam cichą nadzieję że wreszcie lekarzami będą ludzie którzy wypełniają swoje przyrzeczenie lekarskie -stale poszerzać swą wiedzę lekarską i podawać do wiadomości świata lekarskiego wszystko to, co uda mi się wynaleźć i udoskonalić.
  I właśnie dr . Bachański miał postąpić zgodnie z tym punktem swego przyrzeczenia , lecz mu nie pozwolono. Czy należy się jednak dziwić skoro nawet Pana bezpośredni podwładny minister Winnicki miał swój „słaby dzień”. Jeśli się niewiele wie i nie ma nic do powiedzenia to lepiej siedzieć cicho.Jakoś nie słuchać by Pan Winnicki wystąpił o zakaz stosowania chemio „terapii” która jak wiadomo od dwóch lat nie leczy a zabija. Jakoś nie słychać by wystąpił o zakaz sprzedaży tłuszczy trans. Czyżby nie śledził – z racji piastowanego urzędu- wyników badań naukowych? To co On tam robi i za co bierze pieniądze?
  Panie Ministrze. Wiem że dopiero od niedawna stara się pan zaprowadzić porządek w tej stajni Augiasza . Wiem że ma Pan mało czasu , jednak proszę pochylić się nad tą sprawą bo ona bardzo ludzi bulwersuje i … chyba nie jest to dziwne . Wszak tu chodzi o nasze życie.

  Z wyrazami szacunku Wujek Mirosław

 2. Niech rodzice poczytają, jak strasznie okaleczyć może szczepienie, ile nerwów, jakie wyczerpanie i żadnej pomocy. Ze zdrowego dziecka, lekarz przy udziale pielęgniarki, zrobili za pomocą szczepienia koszmarnie umęczoną bólami, skurczami, padaczką i innymi mękami roślinę.

  Click to access II%20CSK%20759-11-1.pdf

 3. wujku miroslawie.Jatez miroslaw.Opieka zdrowotna w polsce, poza kilkoma dziedzinami, to jedna wielka hucpa, poczynajac od rzecznika praw pacjenta a konczac na „wysoko wykwalifikowanych specjalistach” oraz ich politycznych mocodawcow.Niech sie pan zapyta po co pojechal „nowy” min Szumowski do stanow zjedn i jakie podpisal tam kontrakty.Nie wiem, ale podejrzewam, ze sa to kontrakty dotyczace zakupow mdedykamentow finansowanych z podatkow spoleczenstwa, na „leczenie chorob onkologicznych”, ktorych skutecznosc ocenia sia na 2-3%, ale za to sa one niezwykle drogie.Prokuratura powinna sie tym zajac, pod zarzadem milosciwie panujacego nam specjalisty od sprawiedliwosci, zbyszka ziobro.Poslowie i senatorzy jak smiecie daja sie zamiatac we wlasciwy kat, byle tylko korzystac z gratyfikacji poselskich, a ci ktorzy osmiela sie miec zdanie odrebne, sa poddawani „represjom” systemu, podobnie jak lekarze.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.