Tajemnicze zgony lekarzy krytykujących szczepienia. Mafia farmaceutyczna działa

Tajemnicze zgony lekarzy kwestionujących szczepienia. Mafia farmaceutyczna działa

korporacje farmaceutyczneCzytelnicy mojej strony raczej nie mają wątpliwości co do tego, że korporacje farmaceutyczne są jednymi z najbardziej wpływowych podmiotów na Ziemi. Mają one ogromne zyski. Są zdolne do przekupywania lekarzy, polityków, ekspertów, mediów. Są zdolne do wpływu na organizacje międzynarodowe (WHO, FAO), i ogólnie, do „mieszania” w całej nauce medycznej, wypaczając ją.

Wiadomo również, że lobby korporacji rujnuje kariery niewygodnym naukowcom i lekarzom. Przykład doktora Wakefielda, którego potraktowano w haniebny, wręcz mafijny sposób, zaś trolle farmaceutyczne szkalują go do dziś – pokazuje aż nadto. To samo dotyczy i polskich lekarzy, których jedynym „grzechem” jest to, że należycie, zgodnie z ustawą i obowiązującym prawem (sic!) raportują powikłania po szczepieniach. Czyli tzw, niepożądane odczyny poszczepienne.

Spotykają ich szykany, zwalnianie z pracy, obcinanie wynagrodzeń. Kilku takich lekarzy napisało do mnie, jedna relacja została nawet umieszczona jako artykuł na mojej stronie. Jednak czy korporacje farmaceutyczne są zdolne do mordowania ludzi? Wszystko wskazuje na to, że tak. Obecnie trwa coraz większy odwrót od lansowanych przez nich produktów. Popularność zdobywa sceptycyzm odnośnie sztandarowego produktu farmacji, czyli szczepień.

Szczepienia, choć nie przynoszą krociowych zysków bezpośrednich – przynoszą duże zyski pośrednie. Bowiem leczenie powikłań po nich to ogromne pieniądze dla korporacji farmaceutycznych. Astma, alergie, spadki odporności, ale także padaczka, choroby psychiki, nowotwory – to tylko niektóre z powikłań poszczepiennych. Korporacje i ich lobbingowa armia zaczynają coraz bardziej pogrywać z nami, obywatelami, bowiem zagrożone są ich zyski. Jak wiemy, w kapitalizmie który obecnie mamy (kapitalizm dziki, neoliberalny, zdehumanizowany) najważniejszą wartością jest zysk i władza. A nie ludzkie zdrowie czy nawet życie.

Korporacje farmaceutyczne podług tej logiki, po prostu kreują sobie nowe rynki zbytu. Najpierw produkują szczepionki znacznie osłabiające organizm. Potem wymuszają, poprzez lobbing i korupcję przymusowe podawanie tych wątpliwej jakości preparatów. Następnie zajmują się „leczeniem” uszkodzonych przez szczepienia dzieci, a potem dorosłych.

Już trzech znanych lekarzy negujących szczepienia zostało znalezionych martwych. Okoliczności ich śmierci są co najmniej tajemnicze. Wiadomo że krótko przed śmiercią mieli oni naloty służb federalnych na ich domy i gabinety. Najpierw zginął dr Jeff Bradstreet. Został on znaleziony martwy w rzece, z raną postrzałową. Kilka dni przed śmiercią miał on najazd agentów federalnych na jego biuro. Lekarz ten udowodnił związek szczepień z autyzmem.

Link do informacji prasowej na ten temat:
Doctor Who Opposed Vaccines Found Dead in Apparent Suicide

Kolejny lekarz sprzeciwiający się szczepieniom, został znaleziony martwy w swoim aucie, które nie miało cech wypadku drogowego. On także miał nalot służb federalnych kilka dni przed śmiercią. Niedawno dr Teresa Ann Sievers, także negująca masowe szczepienia, została znaleziona martwa w swoim domu.

Link do informacji prasowej na ten temat:
3rd “Alternative” Prominent Doctor From Florida Found Dead in 2 weeks. Authorities say MD was murdered

Wszystko wskazuje na to, że mamy do czynienia z całą serią tajemniczych zgonów lekarzy demaskujących proceder zbrodni korporacji farmaceutycznych. Faktem jest, że rządzą nami żądni pieniędzy i władzy psychopaci, którzy nie cofną się przed niczym. Pamiętajmy również, że to amerykańsko-niemiecka korporacja IG Farben & Standard Oil była głównym beneficjentem II wojny światowej.

Pomimo trwania wojny i amerykańskich działań militarnych w Europie, wymiana i współpraca pomiędzy amerykańskim i niemieckim działem tej korporacji, trwała w najlepsze. Po wojnie prezes IG Farben został skazany w procesie norymberskim na 7 lat więzienia. Wyszedł dużo wcześniej za dobre sprawowanie, i został prezesem korporacji farmaceutycznej Bayer – bezpośredniego spadkobiercy IG Farben.

korporacje farmaceutycznePora ukrócić dyktat korporacji farmaceutycznych. Nie tylko okaleczają i zabijają całe miliony ludzi. Nie tylko trwonią nasze pieniądze, bezprawnie przymuszają nas do procedur medycznych. Korporacje farmaceutyczne korumpują i destabilizują sytuację w nauce, szczególnie w medycynie. Która zamiast pomagać ludziom, stała się maszynką do generowania zysków. Uważam, że korporacje farmaceutyczne powinny mieć drugą Norymbergę.

Autor: Jarek Kefir

Popierasz ideę strony Jarka Kefira? Podobają Ci się moje artykuły, wklejane linki, informacje, obrazki? Dołącz do grona dobroczyńców i wesprzyj moje niezależne kanały informacji! 🙂 Link z informacją, jak to zrobić:
https://atomic-temporary-22196433.wpcomstaging.com/wsparcie/

 

5 myśli w temacie “Tajemnicze zgony lekarzy krytykujących szczepienia. Mafia farmaceutyczna działa

  1. Mój Bratanek Andy Troszok, pierwszy w Kanadzie rozwinął internetową aptekę dostarczającą tańsze leki. Zginął pod lawina. Ekipa ratunkowa czekała ponad trzy godziny zanim podjęto akcję ratunkową. Tłumaczyli się, że nie mogli wcześnie bo było zbyt niebezpiecznie.

  2. Gdzie ty człowieku masz dziki kapitalizm? Możesz stanąć na ulicy i sprzedawać broń palną jak gdyby nigdy nic? Nie? To może nie dziki kapitalizm, ale dziki interwencjonizm w gospodarkę quasi-wolnorynkową, w której prawo bytu mają jedynie wielkie molochy z racji powiązań z państwem? Włącz myślenie i zapoznaj się z definicją kapitalizmu.

  3. mnie ‚leczono’ statynami i fibratami, zbijano za duży cholesterol, którego nie można zbijać, bo on jest naszym przyjacielem, i załatwiono mnie na cacy, wszystko mam chorę i ledwo chodzę…

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.