ZAKAZANA ARCHEOLOGIA I TAJEMNICE POLSKI: WAWEL TO WROTA DO PODZIEMNEGO MIASTA?!

Co tak naprawdę skrywa krakowski Wawel? Czy megalityczne podziemia naprawdę są tam obecne? Na pewno byliście tam i zwiedzaliście co nieco. Czy widzieliście odgrodzone sektory tego zamku z kartkami typu: „remont„, „konserwacja„, „prace konserwacyjne„, „przejście służbowe” itp? Duża część nawet „naziemnego” zamku na Wawelu jest niedostępna dla zwiedzających. Dotyczy to szczególnie podziemi – i mam na myśli nawet te „oficjalne” podziemia, czyli zwykłe podpiwniczenia.

Kluczowe jest to, co jest pod ziemią. Ma tam znajdować się potężna, prastara, megalityczna konstrukcja. Sam zamek wawelski ma być przysłowiowym wierzchołkiem góry lodowej. Nie wiadomo ile lat ma ta konstrukcja – tysiąc lat? Pięć tysięcy? Czterdzieści tysięcy? A może… czterysta milionów lat?! Kilka znanych mi ludzi doświadczyło zaszczytu zwiedzenia części zakazanych miejsc na Wawelu, i wbrew pozorom, nie są to wyłącznie podziemia.

Nie wiadomo, kto to wszystko zbudował i co dokładnie jest pod ziemią, i ja głęboko i daleko to sięga. Hipotez jest wiele. Pierwsza z nich mówi o podziemnej piramidzie. Kolejna z nich – o starożytnym, podziemnym artefakcie. Miał on być wybudowany w czasach, gdy nasi słowiańscy przodkowie władali połową Europy i toczyli boje na śmierć i życie z Cesarstwem Rzymskim, które chciało ten artefakt dorwać. Ponoć tak daliśmy się we znaki Cesarstwu Rzymskiemu, że jego spadkobiercy (Watykan i Germanie) przez tysiąclecia realizowali plan „parcia na wschód„.

Wawel czakram

Podziemne miasto pod czakramem Wawelskim?

Kolejna hipoteza mówi o podziemnym mieście. Temat poruszał nawet pan Dariusz Kwiecień, który wsławił się hipotezą o istnieniu na terenie Polski tajnych podziemnych baz. Nazwał je on „kompleksem Riese.” Według tradycji ezoterycznej i gnostyckiej, pod Wawelem znajduje się główny Czakram Ziemi. Jest to jeden z siedmiu najważniejszych czakramów (miejsc mocy) naszej planety, i jest wśród tych siedmiu najważniejszym. Czakram ten ma być związany z planetą Jowisz, która jest zbudowana z tej samej materii co Słońce.

Na marginesie – wg niektórych teorii świat zmieni się na lepsze wtedy, gdy będą świeciły dwa Słońca na niebie. Mówią o tym przepowiednie. Planeta Jowisz jest zbudowana z tej samej masy, co nasza gwiazda – Słońce, tylko nie doszło tam jeszcze do reakcji syntezy termojądrowej. W filmie „Kosmiczna Odyseja” została pokazana futurystyczna wersja wydarzeń, gdy na Jowiszu zaczęła zachodzić synteza termojądrowa, po czym planeta ta zmieniła się w gwiazdę. Wiadomo, że artyści „widzą” więcej, i za pomocą filmów, piosenek i innych dzieł, starają się nam co nieco przekazać.

czakram na Wawelu

Utrudniony dostęp do czakramu Wawelskiego

Do Wawelu zaczęli przybywać pielgrzymi, i nie chodzi tylko o katolików i turystów z Polski i z całego świata. Ale chodzi o pasjonatów ezoteryki i doktryn tajemnych, buddystów, hinduistów. Jednak ksiądz prałat Wawelu przeciwdziała przekonaniu i „pogłoskom„, że na Wawelu istnieje miejsce mocy bądź jakiś artefakt. Przy wsparciu władz miasta od roku 2001 utrudnia się dostęp do miejsca uważanego za magiczne. Wydaje się zakazy gromadzenia się w tym miejscu (uzasadniając to ochroną przed zniszczeniem pobliskiej, zabytkowej ściany), wyznacza strażników muzealnych, rozstawia barierki lub wręcz rusztowania budowlane.

Czyli robi to, co wspomniałem powyżej. W samym zamku (w środku) znajdują się liczne zamknięte drzwi, tabliczki zabraniające przejścia dalej z treściami, które już przedstawiłem. Bywa, że tabliczka o „remoncie” czy „pracach konserwacyjnych” wisi dobrych kilka, czy wręcz kilkanaście lat. A turyści i tak nie zadają pytań kiedy ów „remont” się skończy, i co jest w dalszej części korytarza lub po drugiej stronie drzwi.

Inne czakramy (ziemskie miejsca mocy) mają się znajdować w: Mekce, delcie Gangesu, między Eufratem i Tygrysem (dzisiejszy Irak na którym bardzo zależy Amerykanom i państwo islamskiemu, czyli dawna Babilonia), także w Egipcie u podnóża piramid. Również w Anglii, Delhi w Indiach, Jerozolimie, Rzymie (Watykan..), Welehradzie w Czechach, Delfach w Grecji. W Polsce mniejsze miejsca mocy to: góra (piramida) koło Gdyni, góra Ślęża, Łysa Góra, Jasna Góra. Ogólnie, wiele kościołów niestety katolickich i zamków było budowanych na pomniejszych miejscach mocy.

wawel

Podziemny czakram na Wawelu a podziemny Szczecin

Wawelskie podziemia mają skrywać wiele tajemnic i wychodzić daleko poza nawet dzisiejsze, rozległe granice administracyjne miasta. Podobnie rzecz ma się ze Szczecinem. Całe miasto jest poprzecinane potężną siecią podziemnych tuneli. Wiele z nich jest zasypanych i prowadzi nie wiadomo dokąd. Sprawę badał w latach 90-tych XX wieku dziennikarz „Kuriera Szczecińskiego„. Napisał on kilkadziesiąt artykułów z cyklu „Podziemny Szczecin.” Jednak miał on podobno jakieś nieprzyjemności z tym związane, różne typy spod ciemnej gwiazdy przeszkadzały mu w pracy.

Jeden z tuneli miał prowadzić od centrum miasta pod bardzo rozległym, przylegającym do Szczecina jeziorem Dąbie. To świadczy o ogromnym zaawansowaniu technologicznym tego, kto drążył ten tunel. Bo jezioro Dąbie, choć praktycznie w ogóle nie wykorzystywane turystycznie, jest naprawdę ogromne i ściśle przylega do Szczecina. O podziemnym Szczecinie jest artykuł w linku poniżej – zapraszam:
Podziemne miasto w Szczecinie i program nuklearny III Rzeszy

Pewne jest to, że świat skrywa takie tajemnice, o jakich nawet nam się nie śniło. Wciąż nie wiemy co się kryje w głębinach oceanów, co się kryje głębiej niż 10 kilometrów pod ziemią. Nie wiemy co skrywają lądolody Antarktydy, jakie tajemnice są na bezkresnych pustkowiach Syberii. Nie wiemy co jest dalej niż za planetą Pluton. Sonda Voyager dotarła nieco za tę planetę, dalej ludzkie przyrządy pomiarowe nie sięgają. Jeszcze niejedna zagadka świata może nas zaskoczyć.

Polecam też dwa filmy video w temacie czakramu na Wawelu:

 

 

 

Wawel niezwykłe i ciekawe Wawel miejsce mocy

Proponuję także byś zapoznał się z jedną z hipotez, czym tak naprawdę może być piramida Cheopsa:

Cytuję: „Piramidy w Egipcie to jeden z najbardziej zagadkowych cudów starożytnego świata. Przez wieki narosło wokół nich wiele legend, mitów, które mieszały się z naukowymi teoriami. Niektóre z nich były bardziej absurdalne od drugich. Do dzisiaj trudno jest wyobrazić sobie tak wielki plac budowy, z tak wielką liczbą budowniczych, którzy zbudowali i zaprojektowali tak dużą konstrukcję.

Autor dokumentu spędził 6 lat [w filmie mowa o 10 latach – TPL] lat na historycznym śledztwie, podczas którego zebrał opinie egiptologów, techników i innych specjalistów. Odwiedził nie tylko Egipt, ale także Meksyk, Chiny i Peru. Wnioski, które wyciągnął stawiają w nowym świetle wszelką wiedzę, którą ludzkość posiadała do tej porty na temat egipskich piramid.”
CZYTAJ DALEJ: 
Czym jest piramida Cheopsa? „Tego nie zbudował człowiek..”

Autor: Jarek Kefir

Moja strona jest niezależna od wszelkich stron sporu politycznego. Utrzymuję ją z reklam i dobrowolnych darowizn Czytelników. Nie ma u mnie przymusowych abonamentów i opłat za treści. Dzięki temu mogę zachować niezależność i dostarczać Ci wartościowych i prawdziwych informacji, które są cenzurowane i trudno dostępne. Wspomóż moją pracę na rzecz poszerzania świadomości, a w zamian za to dotychczasowa ilość nowych wpisów będzie zachowana. Link z informacją, jak to zrobić tutaj: https://jarek-kefir.org/wsparcie/

  

18 myśli w temacie “ZAKAZANA ARCHEOLOGIA I TAJEMNICE POLSKI: WAWEL TO WROTA DO PODZIEMNEGO MIASTA?!

 1. myślałem że mi odjebało Ale widzę że są jednostki które mają podobne informacje i myślą w ten sam sposób co ja ..!!! Dzięki :):):):)

  1. Przeciez nawet sama Biblia o tym informuje. Byl przedpotopowy swiat, byli updali aniolowie, ktorzy zeszli na ziemie ( jako obcy przybysze?) , przyniesli technologie, mieszali sie z kobietami itd.

 2. GMOsiu nie zawsze się z Tobą zgadzam, ale tym razem zgadzam się całkowicie z Tobą, widzę to tak jakbym tam wszędzie była ????

 3. Nooo, jeśli taki sławny mitoman, bandyta i psychopata jak D. Kwiecień jest dla autora autorytetem, to wartość merytoryczna tego artykułu jest = 0. (Kwiecień osobiście mi powiedział, że większość historii wymyśla żeby zarobić na naiwniakach). Co do istnienia miejsc mocy to się zgadzam, ale proponuję autorowi nie wspierać się zdaniem D. Kwietnia, chyba największego w Polsce zakłamywacza historii.

 4. Na świecie są miejsca, na skrzyżowaniu przecinających się linii wzdłuż których zbudowano kiedyś piramidy, świątynie i później kościoły, które z jakiegoś powodu są/były bardzo ważne dla budowniczych wielu cywilizacji jakie zamieszkiwały naszą Ziemię. Jednym z takich miejsc (czakram) jest Wawel. Należy podejrzewać, że wybór tego miejsca na zbudowanie grodu Kraków nie był przypadkowy… Istnieje nawet teoria, że wszystkie miejsca kultu powstawały na zasadzie przykrywania tajnych wejść przez które człowiek mógł dostać się na „drugą stronę”. Ile w tym prawdy? Trudno powiedzieć. Równie dobrze może być tak, że o wszystkim decydował przypadek, ale niektórzy badacze upierają się przy tym, że mamy do czynienia z dobrze zaplanowaną akcją.

  Czy czakramy są punktami energetycznymi, które jakimś cudem znały już pradawne ludy? Czy wiedzę o nich przekazali nam przybysze z kosmosu? Czy pod Wawelem kryje się jedno z wielu przejść do innego świata? Biblia mówi o świecie pod powierzchnią Ziemi. Biblia otwiera nam również oczy na to, że w „dniach ostatnich” wyjdą z pod Ziemi na powierzchnię olbrzymy, które czekają na odpowiedni moment, na sygnał z nieba. Jest bardzo wiele takich tajemnic. Czy ktoś tych przejść używa, czy już dawno temu zostały zapomniane?

  W wielu miejscach na internecie można znaleźć informacje o tym, że obecność wojsk amerykańskich w Afganistanie, w Iraku czy w Syrii nie jest przypadkowa, że znajduje się tam „coś” co ma ogromne znaczenie dla ludzi, którzy rządzą światem… a nam 😉 jak zwykle zostaje: wierzyć, albo nie wierzyć w to wszystko.

 5. Mekka i czakram ? Ludzie tam sie wyznaje lucyferianski system czy tego nie widzicie ? Wszyscy szukaja wyjatkowosci itd. ziemia to forma ktora zyje i czuje niestety to co na niej zyje wiecej mysli niz czuje ! I z tego myslenia niestety nic dobrego nie wychodzi jak widzimy tutaj !

  1. Wawel i wiele kościołów zostało wybudowanych na świętych miejscach słowiańskich wierzeń. Tam odbywały się narady plemienne i narady starszych.Tam modlono sie do Śiatowida czy Perkuna.Bo w tych miejscach już starozytni odkryli dziwną ,mocna energię.

 6. Nikt nie podkreśla jednego – prawdziwe znaczenie tych kompleksów ukazuje się dopiero z lotu ptaka (ew. widok z orbity). Po co budować coś, czego efektu nie można było zobaczyć (wg. oficjalnej wersji historii)? Odpowiedź nasuwa się sama…

 7. Mialem okazje pracowac 15 lat jakio straznik Strazy Zamkowej na Waewlu i z racji wykonywanych obowiazkow musialem znac kazdy zakamarek wszystkich budynkow na wzgorzu wawelskim. W latach 93-2008 kaplica sw Gedeona zawsze byla zamknieta dla turystow. To rzekoma lokalizacja czakramu. Bylem tam wielokrotnie i widzialem prowadzone prace archeologiczne ale nigdy nie dostrzeglem nic sugerujacegi iz moze tam byc przejscie do podziemi. Widzialem lita wapienna skale na dnie wykopow wokol fundamentow. Nie twierdze ze nic tam nie ma ale raczej sceptycznie patrze na teorie opisujace Wawel jako wejscie do podziemnego ukrytego miasta. mi

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.