Szczepionka HPV będzie największym skandalem medycyny!

Film dokumentalny o strasznych skutkach ubocznych szczepionki HPV

szczepionka hpvPolecam obszerny film dokumentalny o powikłaniach po szczepieniach na HPV. Jest to dokument realizacji duńskiej, i trwa około 40 minut. Jak powiedział jeden z byłych pracowników koncernu farmaceutycznego, szczepionka HPV będzie największym skandalem w medycynie. To zrozumiałe, że człowiek ten, zwolniony z firmy, chciał się odegrać na dawnym chlebodawcy, i zaczął ujawniać ukrywane przez tę firmę dane

Pamiętajmy że patent na szczepionkę HPV posiada owiana bardzo złą sławą korporacja farmaceutyczna Merck. To ta korporacja w pierwszej dekadzie XX wieku dzięki licznym i karygodnym fałszerstwom naukowym, wprowadziła do obrotu lek vioxx. Spowodował on 60.000 zgonów w samych tylko USA, niezliczone miliony osób uczynił kalekami.

Powiedzcie mi proszę, czy taka korporacja nie powinna mieć swojej Norymbergi za jawne fałszowanie badań, które spowodowało zabicie kilkuset tysięcy ludzi na całym świecie? Przecież gdyby takie praktyki zaczęło stosować jakieś państwo, to zaraz miałoby na karku ONZ i armie innych państw. Jednak jeśli chodzi o korporacje farmaceutyczne, to są one bezkarne.

Takich przykładów jak lek vioxx dopuszczony do obrotu dzięki kryminalnym fałszerstwom, czy siejąca wyjątkowe spustoszenie szczepionka HPV, jest bardzo, bardzo dużo na świecie. Nie są to „marginalne patologie” jak zwykli określać te zbrodnicze praktyki lobbyści i zwolennicy „oficjalnej” nauki. Jest to chleb powszedni, modus operandi całej medycyny, farmacji, i szerzej – nauki.

I jeszcze o medycynie naturalnej, zdrowiu, leczeniu dietą, także o szkodliwości szczepionek i lekarstw. Niech każdy szanujący siebie i Czytelników autor tę radę weźmie sobie do serca..

Mamy ogrom pracy przed sobą. O tych tematach (zdrowie, medycyna naturalna, leczenie dietą) trzeba pisać modnym, trafiającym do odbiorcy językiem (lifestyle’owym hehe). Trzeba przełamać negatywny stereotyp eko-wege-oszołoma, bądź oszołoma mającego paranoję na punkcie Żydostwa, lewactwa i Bóg wie czego jeszcze. Ja to robię cały czas.

Ten negatywny stereotyp jest często wykorzystywany przez naszych adwersarzy – określających siebie jako „racjonaliści” czy też „sceptycy„. Są oni biegli w psychologii, socjotechnice, a także w NLP. Choć przecież oficjalnie zaprzeczają, że NLP działa (wiemy, czemu zaprzeczają – bo chcą zachować cenną wiedzę tylko dla siebie 😉 ). My musimy pilnie uczyć się ich metod działania, zdobywać wiedzę, którą mają oni (PR, psychologia, socjotechnika, NLP) i wykorzystywać ją w naszej słusznej sprawie.

Wstęp: Jarek Kefir

Proszę o rozpowszechnienie tego materiału!


„Zaszczepione dziewczęta” – duński dokument o szkodliwości szczepień na HPV

Cytuję: „Zaszczepione dziewczęta (De Vaccinerede Piger) – to dokument nakręcony przez duńską telewizję. Materiał przedstawia historię dziewczyn, które ucierpiały mniej lub bardziej poważnie w wyniku szczepienia przeciwko rakowi szyjki macicy (HPV). Duńscy reporterzy dowiedzieli się, że takich zgłaszanych przypadków było ponad 1.000, a samych poważnych – 283 (dostępny jest również dokument na ten temat https://app.box.com/s/9ihtrosonej1r9w)

Te zaszczepione i skrzywdzone przez szczepionkę dziewczęta zostały pozostawione same sobie, bez żadnej pomocy ze strony duńskiego rządu i organów zdrowotnych. Nikt nie bierze odpowiedzialności za to co się stało, i każda pytana instytucja oddala od siebie zarzuty zwalając winę na kogoś innego, ale obiecuje pomoc i nic dalej w sprawie nie robi. Sama instytucja opieki zdrowotnej, która ma ochraniać zdrowie swoich obywateli, nie robi tego, a jedynie potrafi należycie ochraniać korespondencje i dokumenty aby nie wyciekły do publicznej wiadomości.

Dokumenty te zawierają poważne ostrzeżenia co do szczepionki Gardasil – preparatu, który okalecza młode dziewczyny, a z powstałymi powikłaniami lekarze nie potrafią sobie później poradzić. Te okaleczone dziewczęta i ich rodziny muszą szukać pomocy poza swoim ojczystym krajem, Danią, licząc na jakąkolwiek pomoc, która przywróciłaby z powrotem ich utracone zdrowie. Taka wycieczka w poszukiwaniu powrotu do zdrowia wiąże się z ogromnymi kosztami finansowymi co niejednokrotnie zmienia i destabilizuje materialną pozycję takiej rodziny.

A rząd duński umywa ręce.. a upadłe na zdrowiu dziewczyny muszą walczyć, z reguły nieskutecznie o jakiekolwiek odszkodowanie, które zapewniłoby im dalsze leczenie, szczególnie poza granicami ich kraju. Większość z dziewczyn udaje się do Londynu i tam przechodzą leczenie, podawane są im dożylnie witaminy i tłuszcze w celu polepszenia funkcjonowania i odbudowania struktur mitochondrii, które są ważną częścią komórek. Taki rodzaj oczyszczania organizmu (detox) przynosi powolną poprawę zdrowia i daje możliwość w miarę normalnego funkcjonowania w społeczeństwie.

Wśród poważnych skutków ubocznych szczepionki Gardasil wyróżnić można mało znaną jednostkę chorobową POTS – Zespół Posturalnej Tachykardii Ortostatycznej. Wysłane zapytanie do Europejskiej Agencji Leków nie dało jednoznacznej odpowiedzi.. nie mogą potwierdzić ani zaprzeczyć, że POTS jest spowodowane przez szczepionkę Gardasil. Jednak organy zdrowotne uznały, że po mimo iż istniałaby korelacja pomiędzy szczepionką a POTS to szczepionka i tak nie straci swojego zatwierdzenia i nie zostanie ona wycofana z programu szczepień.

Tak więc bądźmy tego świadomi, że skoro szczepionka, która powoduje udowodnione powikłania ze śmiercią włącznie nie zostanie usunięta z programu szczepień to możemy być pewni, że lawinowo posypią się kolejne historie okaleczonych dziewczyn.”

A teraz zapowiadany film dokumentalny o szokujących skutkach ubocznych szczepionki na HPV – „Zaszczepione dziewczęta”:

Kilka najnowszych wiadomości dotyczących szczepień i ich szkodliwości:

Cytuję: „Zanim się podejmie decyzje odnośnie szczepienia siebie oraz swych dzieci warto przeczytać choćby w tłumaczeniu poniższy tekst, który trafnie punktuje atmosferę cenzury, fałszerstw i maskowania dowodów poszczepiennych okaleczeń i zgonów  przez establiszment medyczny i skorumpowane korporacyjne media.  http://www.naturalnews.com/048467_vaccine_industry_intelligent_questions_scientific_principles.html

75%  z ostatnio zaszczepionych dzieci w meksykańskim miasteczku (szczepionką  przeciw gruźlicy, rotawirusom i żółtaczce B) zmarło lub zostało hospitalizowanych  wskutek ciężkich powikłań poszczepiennych.  http://www.naturalnews.com/049669_vaccine_injury_depopulation_agenda_deadly_side_effects.html#ixzz3fXpFuHqw

Niektóre media nareszcie zaczęły pisać o tym, że zaszczepione osoby przez wiele tygodni mogą być źródłami infekcji i epidemii chorób zakaźnych, więc powinny być izolowane.  A tymczasem przekupieni legislatorzy Kalifornii wymuszają szczepienia na wszystkich dzieciach, co niewątpliwie zaowocuje wieloma nowymi epidemiami w tym stanie. Na pewno będą one maskowane i dane statystyczne chorób zakaźnych w Kalifornii będą fałszowane, co jest normą w biznesie szczepiennym.
http://edgytruth.com/2015/03/04/cnbc-reports-vaccinated-people-spread-disease-how-st-judes-handles-this-for-its-kids-is-crazy-amazing/#

Autor: prof Maria Dorota Majewska

6 myśli w temacie “Szczepionka HPV będzie największym skandalem medycyny!

    1. „Wiadomo już dlaczego szczepionka na tzw. świńską grypę, Pandemrix firmy GlaxoSmithKline, może wywoływać narkolepsję. Okazało się, że przeciwciała produkowane w efekcie zastosowania tej szczepionki atakują nie tylko wirusa grypy ale również komórki w naszym mózgu odpowiedzialne za regulowanie cyklu snu i czuwania.”

  1. @gmo zabija – ale w Chinach, Indiach, Azji, Bliskim Wschodzie, Indonezji, Rosji – tak samo szczepią (tylko TROCHĘ mniej) i tak samo zabijają swoich obywateli. Traktują ich gorzej niż Tusk naszych niewolników na śmieciówkach.

  2. z pewnością będzie największym skandalem zwłaszcza, że u nas właśnie jest ustawa o obowiązkowym szczepieniu przeciw HPV. jak przetestuja na naszych dzieciach…. Poszło już do senatu, a co dalej………. jak Prezydent podpisze????

  3. Proszę o jakiekolwiek informacje na temat szczepionki MMR. Dostałam wezwanie na zaszczepienie dziecka 9-cio letniego ale jestem bynajmniej negatywnie nastawiona. Sama w latach 80/90-tych przeszłam świnke i różyczkę i żyję. Prosze o jakiekolwiek informacje gdyż jestem na etapie przeciwstawiania się szczepieniu dzieci. Dodam , że dziecko jest odczulane szczepieniami na trawy od grudnia 2013 r.

    1. Nie mam takiej wiedzy ale utwierdzę Cię w przekonaniu, że świnka i różyczka nie są groźnymi chorobami. Kiedyś większość dzieci na nie chorowała i w ten sposób nabywało się odporności niejako naturalnie.
      Co dziwne? na różyczkę chorowały tylko dziewczynki a na świnkę tylko chłopcy, jednak mój braciszek miał jedno i drugie, tak jak Ty. Choroba oczywiście minęła.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.