Banki i tajna władza

Mam wspaniałą wiadomość dla Polski!

Bardzo dobra wiadomość dla Polski! Bronisław Komorowski zakłada „lemingową” partię

wybory 2015Powstaje kolejna lemingowa partia dla tych, którzy porobili kariery kosztem wyzysku pozostałej większości społeczeństwa. Popatrzcie w jak wielkich bólach ten system upada. Oni rozpadają się na pomniejsze inicjatywy, walczą o listy wyborcze, szantażują taśmami i innymi rzeczami. Jednym słowem, gniją od środka. Powstaje „partia Komorowskiego” i ja obstawiam tak głosy elektoratu lemingowego:

PO – 9%
Nowoczesna PL – 4%
Partia Komorowskiego – 4%
SLD – 3%
TR – 2%

Wszystkie powyższe partie popierają ten sam system – neoliberalny kapitalizm. System ten, nieludzki i psychopatyczny, doprowadził nasz kraj do upadku, a Ziemię (w tym jej ekosystemy) na skraj zapaści. I będzie można powiedzieć: „system failture. Tylko kłopot w tym, że nasz kraj jest gorzej niż ruiną i następna ekipa będzie miała cholernie ciężko. Oby nie doszło do tego, że za 4 czy 8 lat do władzy dorwą się neonaziści czy to od Korwina, czy to od narodowców 

Cytuję: „Bronisław Komorowski przechodzi do ofensywy? – Powtarzają mu, że dostał 8 milionów głosów i namawiają, by wziął patronat nad listą wyborczą do Senatu, taką listą anty-PiS – mówi portalowi Fakt.pl rozmówca z Pałacu Prezydenckiego. Według portalu po Warszawie krąży plotka, że może powstać komitet, który wesprze prezydent. Wymieniany jest w tym kontekście m.in. Roman Giertych i Marek Borowski.”
Źródło:
http://niezalezna.pl/69075-giertych-na-antypis-owskiej-liscie-wyborczej-pod-patronatem-komorowskiego

partia komorowskiegoJak wiemy, świat jak i nasz kraj są w stanie systemowego upadku, zapaści. Upadają w wielkich bólach wszystkie systemy, które jako tako trzymało ludzkość w ryzach przez setki czy tysiące lat. Są one straszliwie niewydolne, niekompatybilne z wyzwaniami XXI wieku, powodują ogromne cierpienie całej ludzkości jak i planety.

Dobrym określeniem którego często używam (ale nie moim), jest: „Studium globalnego upadku systemowego.” Według starożytnych nauk, zarówno dusze ludzkie, jak i całe państwa, cywilizacje, narody, mają do przepracowania, przerobienia siedem poziomów świadomości, mentalności. Te poziomy to:

1. Malchut – stan zepsucia, stan świadomości bliski zwierzęcemu – potrzeba bezpieczeństwa i przeżycia za wszelką cenę, silne impulsy i instynkty;
2. Hod – stan ubezwłasnowolnienia społecznego – potrzeba silnych doznań, emocji, ekscytacji, konieczność ulegania społeczeństwu, jego rygorom pełnym fałszu i hipokryzji (na tym poziomie była Polska po 1989 roku do około 2000, 2005 roku. Wtedy było właśnie zachwycenie się zachodem, konsumpcjonizmem, narkotykami, klubami, subkulturami);
3. Netzach – dominacja egoizmu – potrzeba bogactwa, dominacji i władzy (czyli to co mamy teraz: bezwzględny, drapieżny kapitalizm, wyzysk, przemoc, rywalizacja, hierarchizm. Dominacja banków, korporacji, biznesu. Na końcu tego poziomu jest Polska, ten system się wali. Idealnymi reprezentantami poziomu Netzah jest Platforma Obywatelska i jej wyborcy – korporacyjne lemingi);
4. Tiferet – olśnienie świadomości – uczucie, serce. Jest to poziom gdy wreszcie do nas dochodzi świadomość, że nie można całe życie żyć pusto i próżno, jak na poziomach poprzednich. (do tego poziomu  zmierza teraz nasz naród – jest to poziom polityki, idei, aktywizmu, szerokiej działalności obywatelskiej, charytatywnej itp.);
5. Gewura, Chesed, Bina – mądrość – obfitość, poziom „maga” czyli osoby biegłej w wiedzy tajemnej, ale znowu nie tak do końca, nie w pełni..
6. Chochma – zrozumienie – uświadomienie. Poziom zerwania z negatywizmami i poziomu poprzedniego, trochę w nim nawet smutku. Większy wgląd w boskość, większa pokora (ta prawdziwa, a nie udawana), ale wciąż brak pełni boskości;
7. Keter – korona stworzenia – sfera doznawania indywidualnego, stan boskości na Ziemi.

W linku poniżej macie rozwinięcie tych zagadnień. Poziomy świadomości dotyczą zarówno pojedynczych osób, jak i zbiorowości:
http://wiedzaduchowa24.sennik-mistyczny.pl/poziomy_swiadomosci,93.html

I teraz: transformacja która się odbywa w Polsce nie oznacza przegranej jednej partii (PO-PSL) i wygranej drugiej partii (PiS, Kukiz). Transformacja zachodzi na znacznie głębszych poziomach. I niestety, ale ponurą ironią naszego polskiego losu jest to, że najlepszym „wykonawcą” tej transformacji będzie.. kościelny PiS. Niestety, ale jestem zmuszony – tak jak miliony innych młodych Polaków – zagłosować na tę partię. I przymknąć oko na kościelne zapędy Kaczyńskiego czy na psychiatryczne szaleństwa Macierewicza. Choć oczywiście, wciąż nie rozwiązana sprawa wypadku z 10 kwietnia 2010 roku jest ważna.

Można powiedzieć więc, że poprę PiS, ale z.. niechęcią. Jest to w zasadzie jedyna partia z tych „liczących się„, która ma lewicowy i bardzo prospołeczny program gospodarczy. A to jest teraz niezmiernie ważne. Znacie mnie i wiecie, że nie przywiązuję tak dużej wagi do tego, co w sferze światopoglądowej prezentuje PiS. Te normy społeczne się przecież ciągle zmieniają i pełno w nich hipokryzji. Ważne jest to, by odsunąć od władzy skompromitowanych politycznie i moralnie reprezentantów poziomu 3 (Netzah).

Czyli właśnie PO, PSL, Nowoczesna PL, KORWiN, SLD, TR. Dlaczego wymieniłem te z pozoru tak bardzo różniące się partie w tej samej grupie? Ponieważ to, co je różni, to czysta „kosmetyka„. Sprawy kosmetyczne, które ja nazywam „obyczajówką„. Wszystkie te partie promują drapieżny, neoliberalny kapitalizm, czyli zdegenerowaną i upadającą już ideologię z poziomu 3 (Netzah). Przecież taki Janusz Korwin Mikke ze swoim ugrupowaniem „KORWiN” wcale nie jest antysystemowcem.

To typowy prosystemowiec popierający jeszcze bardziej drapieżny neoliberalizm, niż był za czasów Balcerowicza i jest za czasów PO. Z tą różnicą, że to on chce się dopchać do koryta, a elitą (10% do 20% społeczeństwa) mają być jego wyborcy – tzw. „kuce„. A pozostałe 80% czy 90% społeczeństwa? A niech choćby zdycha, ani lemingów z PO ani kuców od Korwina ta reszta nie obchodzi. Przedstawia to doskonale poniższy demotywator mojego autorstwa:

partia komorowskiegoZamysłem „Rdzenia” (czyli świadomości naszej planety) jest to, by Polacy przerobili te lekcje związane z poziomem kolejnym. Kolaps poziomu 3 i przejście do poziomu 4 jest zawsze bolesny, czasami nawet tragiczny. Ustępujący rządzący z poziomu trzeciego zazwyczaj pozostawiają po sobie ruiny i zgliszcza. I tak jest teraz w Polsce: już więcej pod dywan zamieść się nie da.

Przedstawiłem Wam to, jak te sprawy polskiej transformacji widzi osoba zainteresowana duchowością ezoteryczną. Jak widzicie, „duch” jest we wszystkim, nawet w polityce. Proszę Was, szczególnie tych którzy stronili od polityki i uważali ją za „brudną„, „niską” – o włączenie się do zachodzących w Polsce przemian. Pamiętajmy, że przepracowanie kolejnych lekcji na naszym polskim, lokalnym podwórku – będzie miało wpływ na całość.

Autor tekstu: Jarek Kefir

Popierasz ideę strony Jarka Kefira? Podobają Ci się moje artykuły, wklejane linki, informacje, filmy, obrazki? Dołącz do grona dobroczyńców i pomóż moim niezależnym kanałom informacji! 🙂 Link z informacją, jak to zrobić, poniżej:
https://jarek-kefir.com/wsparcie/

 

4 odpowiedzi »

  1. Ja osobiście sram, zawsze srałam na kościół i władzę,nie są mi i nie będą nigdy do niczego potrzebni.Masz rację Nieustraszona,że większość z nas/owieczek/nie chce znać prawdy,bo prawda zburzyłaby ich poukładane /marne/ życie.Gdyby ludzkość wierzyła w teorie spiskowe/które są od zawsze wśród nas/ dzisiaj bylibyśmy w całkiej innym ,dobrym punkcie życia.Ja niestety dla innych i stety dla mnie zaliczam się do czarnych owieczek w moim stadzie,ale jest mi z tym bardzo dobrze i wiem,że moja prawda wyjdzie na wierzch i to już niedługo ,bo w przyszłym roku,a dokładnie 3.11.1915r.Więc żyjmy TU i TERAZ,bo wczoraj już minęło,a jutro jest niewiadome.Pozdrawiam serdecznie Anna.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.