Mamy nowego Prezydenta, Andrzeja Dudę! Komentarz kontrowersyjny

Mamy nowego Prezydenta, Andrzeja Dudę! Komentarz kontrowersyjny

Prezydent Andrzej DudaDziś, dnia 6 sierpnia 2015 roku, prezydentura Bronisława Komorowskiego przeszła do historii. Od dziś Prezydentem jest Andrzej Duda. Dobrze to, czy źle? Można na to popatrzeć na różne sposoby. Zacznijmy od tego, że numerologicznie dzisiejszy dzień to 22. Jest to jedna z liczb mistrzowskich, jedna z ważniejszych.

Uważam że będzie to Prezydent dobry dla Polski. Nie jestem zarażony antyPiSowską manią, którą rozpętali wirtuozi propagandy w 2007 roku. To już nie działa chyba na nikogo poza urzędasami i pracownikami korporacji. Naprawdę. Z drugiej strony, wcale nie przywiązują się do tych polityków jako takich, ani tym bardziej do ich ideologii w sferze obyczajów.

Partia która teraz wygra wybory (PiS) partią idealną nie jest – bo takla nie istnieje. Ma ona za zadanie naprawić to, co zepsuła PO podczas tych niszczących ośmiu lat. Ma dźwignąć kraj z ruin. Ma przerwać kapitalistyczno-oligarchiczne błędne koło. Nie kupuję też trwogi antyklerykałów (do których sam zresztą należę) że teraz staniemy się państwem wyznaniowym.

Gdyż wolność zaczyna się w Twojej psychice, podświadomości i duszy. Polityka? Ma uregulować tylko najważniejsze kwestie, by ludzie w Polsce nie głodowali i nie zarabiali najniższych stawek w Europie. Bez zagłębiania się w ideologie, czy to PiSowskie, czy też lewackie. Ja, choć blisko mi do lewicowego programu gospodarczego PiS, staram się być ponad ideologicznymi tworami.

Obecnie kwestie rozporkowe czy inne związane z lewactwem neoliberalnym, interesują może 1% społeczeństwa. Nawet korporacyjne lemingi mają na to wyjebane, oni chcą po prostu robić dobry biznes. A reszta Polaków? Niech zdycha z głodu, wg nich. Nasz kraj upada. Ostatnie tak duże dotacje z UE zostały przeżarte (przez kogo?!). Kraj ma oficjalnie ponad bilion zł zadłużenia wewnętrznego, a nieoficjalnie – ponad 4 biliony.

Ktoś to gówno musi posprzątać. Wiem, że to nie w polityce jest rozwiązanie problemów. Ale póki co – potrzebujemy przywódców, potrzebujemy struktur państwowych. Żołnierze, strażnicy więzienni, policjanci, straż graniczna – oni wszyscy muszą stosować często brutalną przemoc. Choćby po to, byś mógł bezpiecznie przejść po ulicy. Choćby po to, byś zamiast służyć jakiemuś kartelowi mafijnemu lub paramilitarnemu, mógł czytać książki Coelho, Eckharta Tolle, bądź medytować i rozwijać się duchowo.

inauguracja prezydentury Andrzeja DudyPan Bronisław Komorowski, odchodzący w niesławie, właśnie powiedział w orędziu, że za granicą postrzega się Polskę jako kraj dużego wzrostu i sukcesu gospodarczego. Owszem, może wskaźniki PKB idą w górę. Choć i tak jest to zafałszowane, bo ekonomią można manipulować tak samo gęsto i zręcznie, jak polityką. Ale jest jedna ważna rzecz – ten kapitalistyczny wzrost gospodarczy odbył się po trupach – i to dosłownie, nie w przenośni. Popatrzcie jak ten neoliberalno-kapitalistyczny wzrost gospodarczy wygląda w praktyce:

Cytuję: „Cieszyć się należy z nowych inwestycji w naszym kraju, ale smuci (i bulwersuje) jej uzasadnienie. Brytyjczycy piszą bez ogródek. „Polski rząd miał przygotować zagranicznym inwestorom ogromne zachęty. Jak czytamy Polska posiada „źródło wykwalifikowanych, acz niedrogich robotników” oraz „fabryczny łańcuch dostaw”. Władza ma również pomóc w uruchomieniu całości.”
„Economics Times of India” wybór naszego kraju argumentuje następująco: „W całej Europie nie ma drugiego takiego kraju, gdzie siła robocza byłaby tak tania, a zwykli ludzie zarabiali by tak niewiele.”
Hindusi uznali, że Polska jest idealnym krajem do otworzenia fabryki: „Posiada niezbędne przy produkcji samochodów, świetnie działające huty żelaza oraz potężną bazę – często dobrze wykwalifikowanych – pracowników, którzy będą w stanie pracować za bardzo niskie pensje.”

Dalej: http://niezalezna.pl/69579-najtansza-sila-robocza-w-europie-tak-w-londynie-pisza-o-powodach-inwestycji-w-polsce

A tutaj poniżej macie klasyczny przykład „freudowskiej wpadki” i to bardzo znamiennej. Za kogo oni się uważają? Za nadludzi? A nas mają za „Polaczków”, którym można jedynie zaproponować umowę śmieciową? Heh, rośnie nam lemingowa „rasa panów” z korporacji. Przecież oni nawet swój slang-język posiadają, byle tylko odróżnić się od nas. Poszukajcie słownika „korpo-mowy”:

Andrzej Duda PrezydentKolejna bardzo znamienna „freudowska wpadka”. Znamienna tak bardzo, że aż szokująca. Przecież on mówił o tylu rzeczach w tym wystąpieniu, mogli buczeć właściwie w każdym momencie. Ale nie, buczeli wtedy, gdy Prezydent opowiadał o zbrodniach neoliberalnego kapitalizmu. „Zysk po trupach” – to naczelne hasło psychopatów rządzących tym upadającym już bantustanem:

Andrzej DudaMiejmy nadzieję, że następnej władzy uda się posprzątać ten bałagan. Jeśli nie.. To czeka nas równie pochyła w dół. A tutaj: bezdomny z obrazka jest w prawym dolnym rogu. Naprawdę się wzruszyłem, to piękny gest Naszego Prezydenta! xD

Andrzej Duda 1Autor: Jarek Kefir

Popierasz ideę strony Jarka Kefira? Podobają Ci się moje artykuły, wklejane linki, informacje, filmy, obrazki? Dołącz do grona dobroczyńców i pomóż moim niezależnym kanałom informacji! 🙂 Link z informacją, jak to zrobić, poniżej:
https://atomic-temporary-22196433.wpcomstaging.com/wsparcie/

 

12 myśli w temacie “Mamy nowego Prezydenta, Andrzeja Dudę! Komentarz kontrowersyjny

 1. Malutkie sprostowanie numerologiczne. Do dziejów kraju zlicza się dzień, miesiąc i końcowe liczby roku, natomiast 2 z roku 2000 dotyczy dziejów świata. W naszym przypadku mamy 6+8+15 -> 14+15 ->29 ->11. To także liczba mistrzowska ale o innym znaczeniu. Jest to tak jakby tzw. „siła boża” wzięła panowanie nad wydarzeniami (w naszym kraju).
  Mam taką liczbę w swoim portrecie numerologicznym
  i mogę powiedzieć, że
  „mam więcej szczęścia niż rozumu” – dzięki Bogu 🙂

  1. obie zony mialem 29 b fajne byly, no zeby dudzue sie udalo i tego katoholika zeby odstawil jak najszybciej

   1. bo inaczej obama z orbity wlaczy hologram dzizusa i duda bedzie bil glowa o ziemie ze pan zmartchwystal tak jak obiecal i powraca

 2. Bardzo ciekawy artykuł ale czemu miał być szokujący ? Chyba ,że domyślnie był skierowany do wyborców PO to rozumiem podtytuł.

 3. Dziś Andrzej Duda został prezydentem. Transmisje z tego wydarzenia ,,puszczały” stacje o różnym zorientowaniu politycznym. Jedynie pracownicy ,,Republiki” podnieśli ten fakt, przyczepiając sobie do klap marynarek czy kostiumów wstążeczkę w postaci polskiej flagi. Reszta niemiecko- amerykańskich stacji nie uznała tego wydarzenia za doniosłe – i jeszcze szczury liczą na wygraną w jesiennych wyborach.
  Kancelaria prezydencka Komorowskiego wydała wszystkie fundusze za rok 2015.
  Panie Andrzeju Duda. Niech jeszcze pana nie zdziwi brak żyrandola. Wszak pana poprzednik bardzo się do niego przywiązał.
  Interesujące jest jaki żyrandol niebawem przywiezie z Brukseli gościu, na którego swego czasu głosowałam, a dziś uważam za zdrajcę?
  Może tylko nocny kinkiet z żarówkami firmy Osram?

 4. sam Duda to 22 tak,że przypadków tutaj nie szukajmy…no chyba,że przypadkiem Kukiz 22 coś ma wiecej do powiedzenia…czas pokaże:)pozdrawiam Kefir

  1. Duda urodził się 16-05-1972 r. zatem w żaden sposób nie jest numerologiczną a do tego czystą 22 (ARCHITEKT-BUDOWNICZY -najsilniejsza energetycznie liczba mistrzowska).
   Jest numerologiczną 4 z podliczby31.

   Rozrysowując jego Kryształ życia widać, że numerologicznie w dacie urodzenia ma dwie liczby karmiczne, czyli długi karmiczne: 16/7 z dnia urodzenia i 19/1 z roku urodzenia. Ciekawa z naszego punktu widzenia jest ta druga odnosząca się do KARMY WŁADZY!

   Także rok temu przeszedł do kolejnego etapu zycia 8/35, czyli kariera, pieniadze, interesy. ten okres ma potrwac 9 lat, czyli do 2023 r., co oznacza że juz widać iż ma duże szanse na druga kadencję. Natomiast jego głównym wyzwaniem, czyli na całe życie jest PRACA, dokładnie ta sama 4 którą ma w urodzeniowej nimerologii.

   Jest także zodiakalnym Bykiem, co w połaczeniu z numerologiczna 4 sprawia, że jest osoba pracowitą, lojalną, pragmatyczną i najczęściej kochającą nie tylko dobra materialne te uzytkowe, ale równiez artystyczne. Należy jednak pamietać, że z uwagi na opiekunkę Venus ma także dar aktorski i oratorski -co juz dało się zauważyć. Podobny dar posiadał Jan Paweł II 🙂

   Z lekka łatwościa wygrał wybory -chociaż był człowiekiem nieznanym medialnie -a stało sie tak własnie dzięki jego aktorskim i krasomówczym umiejetnościom -bardzo wiele obiecał mając pełną świadomość, że pozostanie to wyłacznie w sferze obiecanek, gdyż jego stanowisko nie pozwala jemu na zmiany jakie obiecał przed wyborami.

   Obiecał obniżenie wieku emerytalnego oraz podniesienie kwoty wolnej od pidatku …
   Wszystko pięknie brzmi i jest bardzo populistyczne … a dzisiaj juz nie mówi, że „obniży, czy podniesie”, ale że …złoży projekty ustaw :-))))

   Niezłe, prawda? Ale lud juz kupił i Duda stał sie prezydentem -zatem nic wiecej nie liczy się.
   Jak dobrze naobiecuje przez te 5 lat i to z pewnościa załapie się na kolejna kadencję …
   A kraj wraz z ludem na równi pochyłej …

 5. Bardzo się cieszę, że już tego gościa od podrabianych papieskich (K. Wojtyła) przemówień nie będę słyszeć, ani oglądać. Życzę prezydentowi Dudzie pomyślności sprawowanego urzędu.

 6. Ludzka pamiec bywa ulotna, szczegolnie gdy dotyczy przekretow troche mniejszego zla, co nie znaczy malego. Mozna znalezc na google afery PISu i odswiezyc sobie pamie, dlatego wielu z ulga liczylo na liberalizm i normalnosc ze strony PO, teraz to samo licza ze strony PISu. Za 4 lata bedzie to samo. Prosystemowy artykul na tym antysystemowym blogu to wtopa.

  1. Dobrze, Infin, zgadzam się. Huśtawka PO PIS trwa od dwudziestu lat.
   CO PROPONUJESZ W ZAMIAN? JAKIE WIDZISZ SZANSE:
   1 ODSUNIĘCIA OD WŁADZY PO
   2 ODSUNIĘCIA OD WŁADZY PIS
   3 ZAGŁOSOWANIA ZA DWA MIESIĄCE NA PARTIĘ, UGRUPOWANIE, KTÓRE MA REALNE MOŻLIWOŚCI STWORZENIA WIĘKSZOŚCI PARLAMENTARNEJ W SEJMIE I UTWORZENIA RZĄDU BEZ STRUKTUR POWSKICH I PISOWSKICH?

   Podaj proszę antysystemowe rozwiązanie na tym antysystemowym blogu.
   Zaproponuj w obecnej rzeczywistości korzystny dla Polski rozkład sił politycznych, na które zagłosuje naród i po wyborach nie będzie WTOPY.
   I tu, jak sadzę, zaczyna się ból dupy.
   Jarek, gromadź jak największe ilości maści. Krysia wróży, że jesienią będziesz bardzo bogaty( dla mnie za pomysł 30% 🙂 )

   A tak poważnie. Debilizm nas, Polaków jaskrawie uwidacznia się w dwóch aspektach:
   nasze zainteresowanie polityką zaczyna się i kończy na narzekaniu, w którym nie ma miejsca na alternatywne rozwiązania. Co zrobić, kogo wybrać, aby jutro lub najbliższa przyszłość stawały się lepsze, stabilne? To pytania, na których odpowiedzi nie mieszczą się w mózgach nas, Polaków.
   i drugi aspekt narodowej głupoty: po odejściu od urn wyborczych uważamy, że zrobiliśmy wszystko i teraz przez kilka lat umywamy ręce, ponieważ ktoś za nas będzie teraz pracował na rzecz naszego dobrostanu. Co za zaufanie?! Jedyne co do nas należy to ciągłe narzekanie. Czym się więc różnią ci, którzy głosowali od tych, którzy wogóle nie skreślili krzyżyka?

   Serdecznie pozdrawiam.

 7. Duda podpisał ustawę o wprowadzeniu kolejnej szczepionki HPV -obowiązkowej,która zabiła dziewczynki w USA. Szczepionka jest bardzo mocno krytykowana na całym świecie. Kilkadziesiąt tysięcy ludzi pisało do Pana Dudy i co? I kasa , brudne łapy i śmierć nawet. Czekałam na pierwsze kroki nowego Prezydenta. Żal i smutek mnie przytłacza. Po owocach poznajemy ludzi. Mamy pierwsze owoce.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.