Czy to koniec świata, który znamy?

Czy to koniec świata, który znamy?

koniec świata proroctwaWszystko wskazuje na to, że żyjemy w czasach wielkich globalnych przekształceń. Świat, który znamy odchodzi w zapomnienie. Systemy polityczne, religijne, etyczne, społeczne, ekonomiczne i każde inne, które sprawdzały się jako tako przez setki lub tysiące lat, w bólach zbliżają się do zapaści.

Te systemy stały się niewydolne i nieprzystające do coraz to nowych realiów i wyzwań XXI wieku. Najbardziej bolesnym i zatrważającym upadkiem jakiego teraz doświadczamy, jest upadek ekosystemu planety. Niedawno opinię publiczną zelektryzowała wiadomość o wymarciu 60.000 antylop w Azji w ciągu zaledwie 4 dni. Jednak takich przypadków od wielu lat jest tysiące.

Ja i inni zaznajomieni z tym tematem dobrze o tym wiemy. Podobnie spektakularne jest wymieranie populacji pszczół na skutek zaburzenia nazwanego CCD – Colony Collapse Disorder. Jednak nie chodzi tylko o to. Niedawno oficjalnie przyznano, że trwa kolejne wielkie wymieranie gatunków roślin i zwierząt. Czy kogoś poza garstką osób poszukujących informacji o świecie i prawdy o nim, to zainteresowało?

Niestety, ale granice obecnej kapitalistycznej, rabunkowej eksploatacji planety już dawno zostały przekroczone. Wszystkie państwa a nawet cywilizacje rozwijały się podług pewnego schematu: początek, rozwój i podbój nowych terytoriów, potem coraz bardziej nasilona dekadencja i terroryzm władzy, a następnie bolesny upadek, kolaps cywilizacyjny.

Obecnie dekadencja, terroryzm władzy, inwigilacja, wyzysk, przemoc i bieda są w apogeum. Światem rządzą psychopaci, których interesuje jedynie szaleńcza żądza władzy i pieniądza. Oni są gotowi pociągnąć całą planetę na dno razem z sobą.

Poniżej artykuł o programie komputerowym Timewave Zero, który powstał pod koniec lat 70-tych XX wieku. Wylicza on z zadziwiającą precyzją światowe kryzysy. Według programu punktem zwrotnym miał być rok 2012, gdy linia na wykresie osiągnęła absolutne zero. W tym wszystkim nie chodzi o jakieś przepowiednie dziwnej treści, czy też kolejne szaleństwo na punkcie daty końca świata.

Wszyscy pamiętamy o zjawisku tzw. „paranoi milenijnej” lat 1999 / 2000, a potem związanej z datą 21 grudnia 2012. Wtedy wieszczono koniec kalendarza Majów i apokaliptyczne wydarzenia. W istocie data 21.12.2012 tak naprawdę niewiele znaczy, nawet w interpretacji ezoterycznej. Owszem, była to data końca ery ryb i rozpoczęcia Ery Wodnika. Ale czy coś się zmieniło na lepsze?

Wątpię. Owszem, więcej ludzi jest uświadomionych co do sytuacji na świecie, ale świat jak dalej był areną nieustającego cierpienia, tak dalej nią jest. Historia dalej toczy swój garb uroczy. Raczej jest odwrotnie. Zamiast zapowiadanego przez natchnionych wyznawców new age „globalnego wzniesienia” czy wręcz lądowania UFOludków, mamy coraz większą zapaść cywilizacyjną. Bo to nie tędy droga.

Żadne UFOludki ani new age’owskie „energie kosmiczne” nie odwalą brudnej roboty za ludzi. Faktem jest to, że te przestarzałe systemy muszą runąć, prawdopodobnie z wielkim hukiem, by na ich gruzach powstało coś nowego. Wciąż otwartym zostaje pytanie, czy budowa nowego świata się uda, czy raczej Ziemia pozostanie takim samym „łez padołem„, jakim jest od zarania dziejów.

Chodzi raczej o zwrócenie Waszej uwagi na to, co realnie dzieje się na świecie. O to, by dostrzec jak bardzo obecny system nas zniewala. O to, by zrozumieć, jak bardzo zniszczona jest nasza planeta.

koniec świata przepowiednie 2016Wstęp: Jarek Kefir

Proszę o rozpowszechnienie tego materiału!


Przygotowania do końca świata, który znamy

Cytuję: „Wszystkie znaki na Niebie i na Ziemi wskazują na znaczny wzrost w ostatnich latach nietrwałości naszej cywilizacji. Kiedyś pralka Frania służyła tak długo dopóki nie zardzewiała albo jej silnik się nie zatarł, stare odbiorniki telewizyjne czy radiowe „dożywały” nawet 20 lat.

Obecnie istnieje taka tendencja, aby urządzenie służyło tylko do czasu, kiedy minie gwarancja, potem może się zepsuć, jego naprawa jest nieopłacalna gdyż w dzisiejsze pralki telewizory, czy nawet lodówki są skomputeryzowane i w każdym z tych urządzeń znajduje się mikroprocesor. Kiedyś można było samemu naprawić samochód- obecnie bez laptopa nie naprawi się żadnego samochodu, jeśli, nie tylko wtedy, kiedy zepsuje w nim się właśnie komputer pokładowy.

Niezawodność urządzeń ciągle maleje wraz ze wzrostem ich skomputeryzowania i ze wzrostem ich złożoności czy skomplikowania. Nietrwałość i tymczasowość naszej cywilizacji dotyczy nie tylko urządzeń technicznych, ale też sposobu archiwizacji danych włączając w to rodzinne fotografie. Dzisiejsze albumy rodzinne znajdują się niekiedy tylko w laptopach czy tabletach albo komórkach – nie zobaczy się swoich zdjęć, jeśli nie uruchomi się urządzenia, w którym zdjęcia są zapisane.

Ta nietrwałość dotyczy również dogmatów i podstawowych prawie wszystko jest względne i zależy od punktu odniesienia. Okazuje się, że nawet pojęcie czasu i odległości są pojęciami „nietrwałymi”. Nie ma już bezwzględnego pojęcia płci, a nawet pojęcia śmierci.

Prawdopodobnie pojęcie trwałości wiąże się nierozerwalnie z pojęciem nowości wprowadzonym przez Terence’a Mac Kennę:

Cytuję: „Timewave Zero jest programem komputerowym napisanym przez Terenca, który pokazuje czas w postaci graficznej od początku powstania cywilizacji. Terence studiował starożytne chińskie metody mierzenia czasu i na podstawie tego stworzył algorytm, co mu pozwoliło napisać ten program. Wszystko zaczyna się od wysokiej linii, która cały czas opada (epoka lodowcowa), później wzrasta (Sumerowie) i tak aż do naszych czasów ( zawsze spada przy jakichś klęskach żywiołowych, chorobach na skale światową, wojnach etc.). Najlepsze jest to ze linia kończy się na roku.. tak zgadliście – 2012.

Wtedy linia osiąga absolutne minimum i zanika. Terence określa to jako „punkt narodzin Wszechświata”.
Program ten napisał pod koniec lat 70, wtedy nic nie mówiło się o tym, co wiemy dzisiaj o 2012, nie było Geryla i jego książki, nie było channelingow z plejadianami etc. wiec nie można powiedzieć ze to jest „specjalnie” podpasowane. Tutaj wszystko jest całkowicie podporządkowane matematyce, a liczby nie kłamią.
Time wave zero jest ściśle powiązany z jego „teoria nowości.”

Według Terence’a McKenny teoria falowego czasu nie jest produktem ludzkiego wynalazku, lecz raczej „rewelacją pochodzącą od Nadduszy ludzkiego gatunku”, przekazem, który Terence odebrał w Kolumbijskiej Dżungli w 1971 roku w miejscu zwanym „La Chorrera”

Patrząc na I Ching z perspektywy fizyki kwantowej, Terence i jego brat Dennis odkryli wzór falowy w ułożeniu trigramów i heksagramów I-Chingu, co sugerowało, że można sporządzić mapę czasu. Skupiając się na badaniu sekwencji 64 heksagramów King Wena, poszukiwania rządzących zasad umożliwiły im przetłumaczenie mistycznego diagramu na racjonalnie przyswajalny, matematyczny model. Pracując z Peter’em Meyer’em McKenna stworzył oprogramowanie komputerowe tworzące mapy czasu według I Ching. Te mapy nowości demonstrują przepływ i schyłek połączeń, czy nowości, w każdym przedziale czasu, od kilku dni aż po tysiąclecia.

Gdy linia schodzi w dół, nowość się zwiększa. Gdy zauważamy ruch daleko od linii podstawowej, nowość zmniejsza się ustępując miejsca zwyczajnym formom działalności. Według tego wykresu, jednym z okresów nasilonej nowości jest kulminacja około 2700 p.n.e., Dokładnie w czasie szczytu Starego Królestwa, fazy budowania piramid. Możliwe, że najważniejszym odkryciem McKenny był fakt, że jedynym punktem o wartości zero na mapie jest 21 grudzień 2012 AD

Zerowy model falowego czasu pokazuje, że minione 1,500 lat było bardzo „nowościowe”, blisko poziomej linii. gdy osiągnięty zostanie punkt zero fala przechodzi z przeszłości w przyszłość. Zbliżamy się do punktu, mówi McKenna, „gdy racjonalne tendencje wrodzone w czas mogą ponownie odwrócić się w swojej dominującej pozycji”

Źródło:
http://www.paranormalne.pl/topic/6331-terence-mckenna-i-jego-timewave-zero/

Obecnie zrewidowany model timewave zero sytuuje zerową datę pomiędzy 2016-2020 rokiem:
http://www.fractal-timewave.com/articles/zerodate_reconsidered.html

Ciekawe że model 20-letni rozpoczynający się w roku 2000, przewiduje gwałtowne tąpnięcie w dół w okolicy września 2015 roku:

2016 przepowiednieŹródło polskie: https://nnka.wordpress.com/2015/08/28/przygotowanie-do-konca-swiata-ktory-znamy/

6 myśli w temacie “Czy to koniec świata, który znamy?

 1. Możesz, Rozsądna Anno, więcej napisać o 28.09.2015 i 3.11.2016 ? Czy tu chodzi o zjawiska astronomiczne, energie, czy realizację nieznanych nam scenariuszy. Może jakieś linki.
  Dziękuję i pozdrawiam.

  1. 28.09.2015 dobra energia,kryzys bankowo-ekonomiczny,ogłoszenie przez Watykan i elity rządzące na obchodach rocznicy ONZ o kontaktach i współpracy z kosmitami w zakresie technologii i ………….,linka nie podam,gdyż są to tylko odczucia mojego serca,jeżeli powyższe się wypełni,to podam Ci wyjaśnienie daty 3.11.2016.Jeżeli uznasz mnie za nawiedzoną wariatkę,nie będę zdziwiona.Mam z tym problem od dziecka.Moje przeczucia,zawsze na początku są negowane,po wypełnieniu się dopiero jest zwrot w reakcji innych.Zresztą sama najlepiej wiesz jak to jest,bo przeszłaś też ciężko swoją drogę do prawdy.ale jesteś już prawie na mecie.Serdecznie pozdrawiam z mojej ogrodowej samotni Anna

 2. Czy ktoś odczuł popniższe wydarzenie? 😉

  Cytuję: „1 września, podczas swojego pobytu na pustyni Atacama w Chile, astronom-amator Yuri Beletski zrobił niezwykłe zdjęcie Drogi Mlecznej. Niebo świeciło na czerwono, co było bardzo dziwne, bowiem światło odbijające się od atomów tlenu na wysokości 90-100 km powinno mieć kolor zielony. Kolor czerwony może być wynikiem obecności molekuł wodorotlenowych OH, które znajdują się w atmosferze na wysokości 85 km.
  Beletski twierdzi, że dziwny kolor i kształt mógł być wynikiem działania fali grawitacyjnej.
  Jakie mogło być pochodzenie wielkiego pulsu elektromagnetycznego? Jedną z opcji jest Słońce, które wysyła wielkie fale energii (ang. heliosheet), przez które Ziemia co jakiś czas przechodzi. Ostatnio Słońce było bardzo aktywne, 2 września zaobserwowano wielki rozbłysk jednak skierowany nie w stronę Ziemi.
  Potwierdzałyby to obserwacje norweskiego Polarlightcenter ( a także CERN w Szwajcarii), gdzie pomiary prądu gruntowego wykazały wielkie fluktuacje tzw. „prądu gruntowego” (ground current) – rozpoczęło się to 2 września ok. godziny 21:43.
  Dutchsinse przyznaje, że po raz pierwszy widzi puls o takim zasięgu. Pierwszy i największy puls nastąpił na Oceanie Spokojnym równo w połowie pomiędzy zachodnim wybrzeżem USA i Japonią. Pojawił się też pomiędzy USA i Europą oraz na Oceanie Indyjskim w pobliżu Indii i sięgał aż do Nowej Zelandii i Australii, gdzie niemal natychmiast rozproszył wir huraganu (!).Dutchsinse obawia się, że skutkiem tego pulsu mogą być nie tylko anomalie pogodowe, ale i wielkie trzęsienie Ziemi, być może w okolicy Nowej Zelandii.”

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.