DR ANDREW MOULDEN: SZCZEPIONKI POWODUJĄ USZKODZENIA MÓZGU!

Dr Andrew Moulden: szczepionki powodują uszkodzenia mózgu

Do szokujących wniosków na temat szczepień doszedł dr Andrew Moulden. Jest to bez wątpienia jeden z lepiej zorientowanych lekarzy jeśli chodzi o szczepienia. Czy to możliwe, by szczepienia podawane rutynowo dzieciom powodowały mikro-udary w ich mózgach?! Niestety, ale wiele wskazuje na to, że jest to prawda. Zapoznaj się z materiałami, które przygotowałem dla Ciebie i sam oceń.

Lekarze w wielu przypadkach wiedzą, w jakim systemie muszą pracować, tylko że publicznie się ze swoją wiedzą nie afiszują. Muszą oni ściśle przestrzegać procedur, które stały się wręcz ważniejsze, niż zdrowie i życie pacjenta.

W obecnej medycynie już nie liczy się trwałe wyleczenie, ale to, by jak najdłużej pacjenta leczyć. I na drugim miejscu – ścisłe, rygorystyczne wypełnianie procedur. Owa biurokratyzacja i technokratyzacja medycyny przyczynia się do wielu ludzkich tragedii. To jest właśnie pokłosie wprowadzenia do medycyny istnego konia trojańskiego korporacji i rządów, czyli EBM.

szczepionki (1)

EBM – „Evidence based medicine”, czyli dogmat medycyny opartej na „dowodach”, to nic innego, jak odrzucenie indywidualnego doświadczenia i praktyki lekarza. Oznacza on również odrzucenie wielu niestandardowych terapii. Szczególnie boleśnie odczuł to lekarz i pacjenci leczeni medyczną marihuaną.

Zabroniono mu leczenia które było bezpieczne i skuteczne, przez biurokratyczno-technokratyczną bzdurę, czyli nieprzestrzeganie procedur. Bo teraz najważniejsze stały się procedury, a nie zdrowie tych wyjątkowo ciężko chorych dzieci. No i najważniejsze – dogmat EBM czyli medycyny opartej an „dowodach”, oznacza legalizację korupcji, lobbingu i wszelkich złych działań na styku firmy farmaceutyczne / rządy.


Dr Andrew Moulden: Szczepienia. Utracona tolerancja

Cytuję: „Doktor Andrew Moulden był nie tylko znakomicie wykształconym doktorem (w filmie wyjaśnia szczegółowo, gdzie studiował i czego dokonał), ale i dociekliwym oraz spostrzegawczym uczonym. Udowodnił ponad wszelką wątpliwość, że szczepionki powodują mikroudary niedokrwienne, głównie w mózgu, ale nie tylko, i to bez względu na to, czy szczepionkę podano maleńkiemu dziecku, staruszkowi, czy osobie młodej, silnej i zdrowej.

Jeśli wstrzykniemy do krwiobiegu toksyny, szczególnie aluminium, organizm zaczyna się rozpaczliwie bronić, wysyłając na pomoc całą armię białych krwinek. Ponieważ białe krwinki są duże ich nadmiar zatyka naczynia włosowate, co sprawia, że krew nie może swobodnie krążyć w organizmie. Jeśli dojdzie do tego w mózgu dramat gotowy: komórki nerwowe zaczynają obumierać, a pacjent traci zdolności intelektualne i umiejętności społeczne.

Dr Moulden zgromadził olbrzymią kolekcję zdjęć twarzy dzieci przed i po szczepieniu. Na zdjęciach widać bardzo wyraźnie, że twarz dziecka po szczepieniu zmienia się radykalnie.

Takie badania, rzecz jasna, nie mogły się podobać koncernom farmaceutycznym. Tylko naiwni wierzą, że kartelom tym zależy głównie lub wyłącznie na zarobku. Nie, im chodzi przede wszystkim o depopulację globu, bo satanistycznym elitom zrobiło się na naszej planecie za ciasno.

Doktor Andrew Moulden zmarł w niejasnych okolicznościach, w kwiecie wieku i w idealnym stanie zdrowia 4 listopada 2013 r., a większość zgromadzonych przez niego zdjęć zaginęła. Podaję link do I części filmu. Na YouTube dostępne są 3 części, dalsze są jeszcze w tłumaczeniu, więc po więcej zaglądajcie na kanał magda25g

Źródło tekstu: https://astromaria.wordpress.com/2015/08/28/dr-andrew-moulden-utracona-tolerancja/

A teraz zapowiadane filmy o skutkach ubocznych szczepień z dr Andrew Moulden’em:

Poniższy film to zaledwie pierwsza część, odszukaj samodzielnie pozostałych części na kanale magda25g:

Moja strona jest niezależna od wszelkich stron sporu politycznego. Utrzymuję ją z reklam i dobrowolnych darowizn Czytelników. Nie ma u mnie przymusowych abonamentów i opłat za treści. Dzięki temu mogę zachować niezależność i dostarczać Ci wartościowych i prawdziwych informacji, które są cenzurowane i trudno dostępne. Wspomóż moją pracę na rzecz poszerzania świadomości, a w zamian za to dotychczasowa ilość nowych wpisów będzie zachowana. Link z informacją, jak to zrobić tutaj: https://atomic-temporary-22196433.wpcomstaging.com/wsparcie/

  

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.